Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2009 máj. 4, 13:23 
Gratulálok, és további eredményes munkát kívánok mindenkinek!

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 máj. 4, 10:49 
Az elmult 3 év tenyésztői munkáját értékelte egyesületünk vezetősége, melynek alapján 2oo9 évben az 5 éves jubileumi kiállításunkon kapja meg 4 tagtársunk az egyesületünk szakmai elismerését a
"REGIONÁLIS MESTERTENYÉSZTŐ" címet , illetve annak különböző fokozatait.
Az egyesületben végzett tenyésztői munkájának elismerése alkalmával

REGIONÁLIS MESTERTENYÉSZTŐ címet kap KONKOLY DEZSŐ Budapesti,

REGIONÁLIS ZÖLDKOSZORÚS MESTERTENYÉSZTŐ címet kap UGRÓ GYULA Orosházi,

REGIONÁLIS EZÜSTKOSZORÚS MESTERTENYÉSZTŐ címet kap PAPP CSABA Debreceni,

REGIONÁLIS ARANYKOSZORÚS MESTERTENYÉSZTŐ címet kap NYÍRI FERENC Budapesti tagtársunk.

Ezen a rendezvényen lesznek kitüntetve az egyesületi szervezeti munkában kiemelkedő teljesítményt nyújtott tagtársaink. A jubileumi év alkalmából új elismeréseket alapítunk az : IDRE DÍJ I.- II.- III.- fokozatát, mely a szervezeti élet, szakmai teljesítmény és az egyesülethez való hűség elismerését jutalmazza.

Az eseményt több naposra és zártkörűre tervezzük és minden meghívott vendégünket és tagtársainkat szeretettel várunk rá.

Az időpont és a hely még szervezés alatt van, ha konkréttá válik tájékoztatást adunk róla.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 19, 5:25 
Idézet:
kuvik írta:
Sziasztok!

Én örülök neki, hogy ez felkerült az oldalra, és mindenki elolvashatja.Sajnálom, hogy sok kérdésben itt tartunk, és sok esetben a fő cél nem a madár, hanem a madarász. Remélem egyszer csak vége lesz ennek is.


Sanyikám, ha netán feloldodik a madarászok közötti ellentét, akkor tud csak a madár előtérbe kerülni...sajnos....de a tapasztalatom az, hogy ez az utobbi évtizedekben az egymást követő generációk során mindig előkerűlt...nem fogunk mi a saját hibáinkból tanulni soha.. vagy csak kevesen...

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 19, 4:19 
Sziasztok !
Lakó Antal írta...
Idézet:
Nagy lépést jelentene e címek kiadásának felélesztése, de erre érdemben nem látok semmi esélyt. Minden csoport bejegyzett, így azt tesz, amit akar. Mindenki akkor és olyan kiállítást szervez, amilyent tud, azokat hív bírónak, akiket akar. Ebben csak az állategészségügyi törvények vagy az anyagi forrásaik korlátozhatják.


Igen ezzel a kérdéssel én is így vagyok, tényleg nagy lépés lenne a madarászok munkájának központi elismerése, dehát az a gyanúm, hogy mindazok akik a szövetségben tisztségben voltak/vannak nem tudtak adni, vagy nem adtak kellő sulyt e téma megoldásának, pedig ez az egyik módja annak, hogy a hobbit valaki /k hivatalosan elismerjék és értékeljék a benne résztvevők szakmai munkáját. Erre most még nagyobb szükség van, hiszen a közelmúlthoz képest egy - egy kiállításon részt vevő tenyészttőnek, még komoly anyagi áldozatot is kell hozni, ha társainak be kívánja mutatni az év során elért erdményeit. Azt nem lehet elvárni a tenyésztőtől, hogy körbejárja az országot a megfelelő szintű verseny megtalálása érdekében, szerintem az egyesületeknek és bíráknak, valamint a szövetség vezetőinek kellene egymásra találni és együtt megszervezni a jó rendezvényeket, ami talán az utobbi években már kezd kialakulni, de hiányossága, hogy még egyik fél részéről sincs hozzá rendelve a megfelelő anyagi fedezet és az adminisztráció. Ennek a jelenségnek egyenes következménye volt, hogy azok az egyesületi vezetők akik felmérték ennek a hiányát, ki így - ki úgy, de a hiányt pótolva saját jogon kezdtek el valamit tenni. Na ezt a valamit kellene most egységbe foglalni és
az egyesületek és a szövetség vezetőinek közösen újra átgondolni kidolgozni.
Odáig már eljutottunk, hogy szétszakadt a madarász társadalom és ingáznak a tenyésztők a Szövetségi rendezvények és a Pannon kupa között, ez sem javít a helyzeten, sőt határozottan kijelentem ront rajta.
Ebben is kompromisszumot kellene kötni. De ha ebben a témában további eredményeket akarunk elérni, meg kell találni/teremteni a szakmai versenyek kivitelezésének anyagi, szervezeti bázisát és a szervezés során komolyan figyelembe kell venni a tenyésztők jelentkező igényeit. Jelen esetben az évi tenyész eredmények hivatalos és megfeleő szintű szemlézését, az eredmények minden szintű elismerését és annak megfelelő nyílván tartását, valamint nyílvánosságra hozatalát.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 18, 20:27 
Sziasztok!

Én örülök neki, hogy ez felkerült az oldalra, és mindenki elolvashatja.Sajnálom, hogy sok kérdésben itt tartunk, és sok esetben a fő cél nem a madár, hanem a madarász. Remélem egyszer csak vége lesz ennek is.

_________________
Üdv: Vajó Sándor


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 18, 18:21 
Kedves Forumozók,

Az itt elhangzottakra reagálva keresett meg Lakó Antal privátban és kért meg hogy némi információkat osszak meg veletek.
Személyesen kértem meg hogy csatlakozzon az eszmecseréhez, első kézből ismerjük meg a dolgokat az Ő szemszögéből.
Elfoglaltságától, idejétől függően nem tudta megígérni, de én mégis biztatni szeretném hogy regisztráljon be ő is a fórumra.
Ezúton is szeretném neki megköszönni a levelét és hogy megosztotta velünk néhány gondolatát:


"Lakó Antal Gondolatok a partvonalon túlról

Tisztelt madarászok! Nagy örömmel tapasztalom és időről-időre figyelem az IDRE internetes jobbító szándékú munkáját. Eszteró Lajos minden bizonnyal a legjobb szándékkal igyekszik a vitákat, ismeretanyagokat moderálni. E téren felvállalt munkáját nagyra értékelem még akkor is, ha néha a teljes ismeret hiányában hiányos információt ad. Egyetértek avval a mondásával is, hogy a partvonalon túlról nem illik a pályára bekiabálni. Mivel én is oda jutottam, ezért az előbbiekhez tartva magam tartózkodtam a nyilvánosságtól. Jelen esetet tekintse mindenki egy rendkívüli kivételnek. Most sem szeretnék bekiabálni, és senkit megbántani. Csak azért írok, hogy néhány olyan téves információt eloszlassak, mely az MDOSZ korábbi munkájával vagy személyemmel kapcsolatos.
A korábbi vitákban felvetett kérdésekre igyekszem pontokban összefoglalva tömör válaszokat adni.

1. A politika és érdekvédelem kapcsolata. A madarász szervezetekben vállalt munkám fő célja mindig az egység megteremtése, és a tudás bővítése volt. Meggyőződésem, hogy komoly érdekvédelmet csak egységes szervezet képes biztosítani. Ehhez egy vezetőnek szervezeten belül és kívül jó „ politikusnak” kell lennie. Azt, hogy személyemben, vagy a jelenlegi vezetésben a madarászok jól döntöttek-e, azt a kiállításokon vagy az érdekvédelmi munka színvonalában mérhetik meg. A madarászat hobby, mely kiszolgáltatott a mindenkori hatalomnak. Amennyiben madarász érdekeinknek megfelelnek akkor, törvényalkotásukban támogatjuk, ha az a céljainkkal ellentétes, lekezelő akkor bizony kritizálnunk kell! Ez nem párt szimpátia kérdése. A vezetésnek ezért bizony nagyon sok konfliktust kell felvállalni a nézeteltérések feloldására, sokszor a szervezeten belül is. Ez kompromisszumokat igényel. Őszintén kívánom, hogy a madarász közösség ismét találja meg az MDOSZ vezető szerepéhez a helyes utat. Addig ameddig a vezetés ezt nem érzi, a tagság pedig aktív munkával nem áll mögötte addig maradnak a helyi villongások, széthúzások.

2. A védett hazai fajok tartásának engedélye, a kiválások kérdése. A két kérdés részben összefügg. A hibás szemlélet, az egyéni önző érdekek, valamint a problémák asztalról történő lesöprésének egyenes következménye. Ne szépítsük, ebben hibás mindenki! Addig, amíg e kérdés kitárgyalása tabu, addig új egység megteremtése kilátástalan. E fórum nem alkalmas, de nem is lenne méltó a sérelmek nyaldosására ezért itt én sem folytatom. A VÉDETT fajok engedélyének visszavonása azonban közügy. Erre érdemes szentelni néhány gondolatot. A hibákból tessék tanulni! Jó pár évvel ezelőtt kezdeményezésem találkozott az MDOE vezetésének szándékával. Lengyel Tibornak köszönhetően az akkori vezetés megindította az engedélyeztetési eljárást. Nem voltam vezetőségi tag, mégis megbíztak a lebonyolításával. Összejöveteleken a vezetés e témát kiemelten kezelte. E szokás megmaradt az én vezetésem idejében is. Annak ellenére, hogy többségben voltak az egzótások, kanárisok stb. A tagság megértése, érdeke egybeesett az MDOSZ vezetésének szándékával. A közös munka komoly tenyésztői sikereket hozott. A HOBBY így lett KŐZÉRDEK. Semmi problémánk nem volt a hivatalokkal! A politika változásával a hivatalok felépítése is évente változott. Erre a megváltozott helyzetre az új MDOSZ vezetése nem készült fel megfelelően. Kerek László, és én magam is hiába kongattuk a harangot. Jobb esetben is, az összejöveteleken csak napirend után kaptunk szót, vagy akkor sem. A vezetésnek, de a tagság többségének minden más fontosabb volt. Erről akkor az unott arcok mindent elárultak. Megértettem, hogy az érdekviszonyok megváltoztak. Szeretném mindenki tudomására hozni, hogy az engedély visszavonásában más események is szerepet játszottak. A nagy szervezeti szabadságon felbuzdulva néhány madarász azt hitte, hogy mindent szabad. Külön utakat járva egyesek igaztalan információkat juttattak el a hivatalokhoz, de voltak olyanok is, akik sajnos illegális tevékenységükkel ürügyet adtak az engedély visszavonásához. Ennek ellenére felelősségem tudatában állítom, hogy az általam nyilvántartott engedéllyel rendelkező társaink, a vállalásaikat betartották. Az engedély visszavonása ily módon egyetlen jogállamban sem történhetne meg. Az MDOSZ-nek, akkor a jog eszközével módja volt sikereink megvédésére, ezt azonban nem vállalta fel. Magyarországgal ellentétben, Európában e fajok tartása-tenyésztése ismételten virágkorát éli.

3. Az MDOSZ múltja, nyilvántartásai. Tapasztalatom szerint e téren is több érdeklődő keresi a választ. A hiányosságok ellenére kötetnyi információval rendelkezem. Rövidebb információ megtalálható a Díszmadár magazinban írt cikkemben a „Nem értek a kanárihoz” címen.

4. A magyar elsők kérdése. A felvetett kérdésről az a véleményem, hogy tiszteletre méltó szándék, de múltunk ismeretében, még ötven év távlatában is bármit igazolni szinte lehetetlen. Az is ellenőrizhetetlen, hogy mikor milyen faj került az országba, mi számit sikernek, mivel lehet igazolni? Nem volt sem kötelező gyűrű, sem kötelező tenyésztői nyilvántartás. Ma van? Engedjenek meg, hogy felsoroljak néhány általam ismert és elismert olyan tenyésztőt, akikhez nagy biztonsággal köthető legalább egy-egy faj tenyésztésének elsősége. Jelen felsorolásból hiányoznak a papagájosok és kanárisok tagjai, mivel ők végképp kiestek a közelmúlt ismeretéből. Névsorom, a teljesség igénye nélkül, a következő: Siroki Zoltán, Gere Géza, Diószeghi Sándor, Schmidt Egon, Ádám István, Lengyel Tíbor, Ballagó Emánuel, Makai Pál, Sárvári József, Péter Géza, Kakuja Antal, Porga Béla, Káni György, Palotás János, Laskai Sándor, Varga Alajos, Bábosik Antal, …..stb. Magamról csak annyit, hogy több mint 90 fajt „szaporítottam”,ennek ellenére nem bizonyítható elsőségem. Kelt ki nálam koronás és pápa pinty, kina zöldi, kékcsörű pinty, aranyveréb, ezüstfűlű napmadár sok egyéb lágyevő, az európai fajok között igen sok faj. Érdekesebbek számomra: süvőltő, barkós cinege, búbos pacsirta, csonttollú, seregély. Sokat foglalkoztam keresztezésekkel is. Néhány ezekből: zebra p x gyémánt p. ékfarkú x gyémánt p., különféle kanári és különféle eurázsiai hibridek, rigó hibridek stb. A mai nap is legnagyobb kedvencem az indiai sháma rigó. Tenyésztésében csak harmadik vagyok, tenyésztett egyedszámban viszont első. Gratulálok a sáfránypintyet tenyésztőnek. Nekem ez nem sikerült.

5. A bíróképzésről néhány gondolat. A tenyésztői munka alapja, meghatározója. Aktív vezetőként kétszer szerveztem ingyen ilyen célból oktatást alapfokon. Az oktatást elismert tenyésztők, korábban vizsgázott bírok, a bírói testület akkori, majd későbbi elnöke vállalták magukra. E két esetben több mint negyven tenyésztő sikeres vizsgát tett. Belőlük ma húsz-huszonöt aktív bíró lehetne! Hol vannak? Hol vannak a régi bírók? Mi van Péter Gézával, Makai Pállal, Káni Györggyel, Pórga Bélával, Sárvári Józseffel, Pákozdi Károllyal, és az általuk vizsgáztatottakkal? Ez legalább ötven ember. Többségük a fejlődést még ma is követni képes! Nem luxus a tudásukat nélkülözni? Könnyű feltenni azt a kérdést, hogy miből és milyen jogon tanultak, oktattak az előbb említettek akkor, amikor mindannyian ma a pálya szélére kerültek. Kívánom, hogy a mostani szervezők munkája eredményes legyen és ilyen kérdéssel ne szembesüljenek!

6. A bírálati munka következménye a mestertenyésztői cím. A jogelőd MDOE alapszabálya és bírálati szabályzata rögzítette a kiadás feltételeit. Tudomásom szerint azóta új nem készült. Ha ez így van, akkor jogilag ma is érvényes, és lehetnek olyan tenyésztők, akik megfelelő igazolásokkal akár követelhetik is azt. Alapfeltétel a kiállításokon közhiteles bírálattal elért kiváló madár. A csoportok és a bírói testület elnökének kötelessége volt a nyilvántartások elkészítése, a címekre az érdemesek felterjesztése. Irányításom alatt 1992.-ben kiadásra került 11fő arany, 12 fő ezüst, 11 fő bronzkoszorús cím. 1994.-ben a pótlólagosan beérkezett javaslatok részben teljesültek, mivel több eset elutasításra került. A cím tartozéka hiteles oklevél, plakett. Erről a jelenlegi vezetés természetesen tud. Később a címek kiadása elmaradt. Ennek fő oka az volt, hogy az önálló csoportok saját tenyésztői szabályzatukkal köszönő viszonyban sem voltak az MDOSZ ELKÉPZELÉSEIVEL. Voltak olyan, csoportok által mestertenyésztőnek kinevezett madarászok, akik semmilyen országos megmozduláson nem mertek részt venni, pedig madaraik mindig „96” pont felett teljesítettek. Később előfordult az is, hogy a börzéken megjelenő madarász a hozott madarai alapján pontszerző lehetett. Ez sajnos nem vicc. Tehát a nagy önállóság a tenyésztői címek leértékelődéséhez vezetett, melyben nem kívántam részt venni. Nagy lépést jelentene e címek kiadásának felélesztése, de erre érdemben nem látok semmi esélyt. Minden csoport bejegyzett, így azt tesz, amit akar. Mindenki akkor és olyan kiállítást szervez, amilyent tud, azokat hív bírónak, akiket akar. Ebben csak az állategészségügyi törvények vagy az anyagi forrásaik korlátozhatják."


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 17, 14:37 
SZIA GABESZ!!!!
Tényleg, így már működik!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 17, 5:12 
Húúúú.... Gabesz, hogy milyen igazad van....talán erre kellene jobban koncentrálnom....egészségedre...

Kép

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 22:32 
Műxik hát! Csak egy pofa sör kell hozzá :wink: !
Egészségetekre!
Kép


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 22:01 
ckuzmos írta:
Kedves Zsolt,
az ígényeknek megfelelően létrehoztak egy szövetségi honlapot, melynek egyik fő célja a kommunikáció elősegítése! Köszönhetően Varga Sanyinak egyre több információ található meg rajta:
www.mdosz.org

Mivel ez a szövetség hivatalos oldala, a szövetséggel kapcsolatos kérdéseket ott lenne illendő felrakni.
A szövetség honlapján lévő fórum ugyan olyan nyilvános mint az IDRE fóruma. Az érdeklődők ugyan úgy hozzáférhetnek az információkhoz mint itt!
Ha pedig nem töltődik meg "élettel", mi értelme volt létrehozni?


A www.mdosz.org oldal nálam nem jön fel.
Ezt a hibaüzentet kapom:
"
CRITICAL_ERROR:
Line : generic, class2.php

Error reported as: [6]: Unable to form a valid connection to mySQL. Please check that your e107_config.php contains the correct information."

Nektek működik?


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 12:35 
Háááát ,a kákán bizony nehéz lesz megtalálni azt a bizonyost.

_________________
Üdv: Vajó Sándor


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 12:30 
Szia Laci !

Idézet:
carduelis írta:
......sőtt három. Egy egyszerű kérdés vetődött fel arról hogy ma és a multba hogyan is mennek mentek bizonyos címek odaitélése. Nem én említettem neveket, nem én vittem el a kérdést másirányba, és úgygondolom, hogy ez nem kizárólag MDOSZ ügy. Úgylátom ,hogy ezen a nyilvános fórumon illetlenség kérdést feltenni?



A minap a kezembe akadt egy távolkeleti réz érme annak 8 oldala volt, ha az élén lévő 6 lapkát is annak veszem...

ui : jössz Sacilébe ?...

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 12:02 
eszterolajos írta:
Szia Csaba !

Írtam e-mailokat megkaptad? (3)


:lol: Ez viszont nagyon nem ebbe a topikba való...... :lol:


 
  
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 12:00 
......sőtt három. Egy egyszerű kérdés vetődött fel arról hogy ma és a multba hogyan is mennek mentek bizonyos címek odaitélése. Nem én említettem neveket, nem én vittem el a kérdést másirányba, és úgygondolom, hogy ez nem kizárólag MDOSZ ügy. Úgylátom ,hogy ezen a nyilvános fórumon illetlenség kérdést feltenni?


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 11:55 
ckuzmos írta:

Személy szerint nem tartom helyesnek hogy itt tárgyaljuk meg ezeket a dolgokat csak azért mert az interneten aktívabb elnökségi tagok itt is megtalálhatóak!


Úgy gondolom, hogy minden idre tagságot is érintő kérdés, -legyen az akár MDOSZ-hez kapcsolódó - megtárgyalásának helye van a fórumon.
Ráadásul az Nemzeti Bajnokság szervezését az idre vállalta, kérdéseim egy része pedig ennek lebonyolítási rendjéhez kapcsolódott. A kiállításon résztvenni, nevezni kívánó IDRE tagokat érintő kérdéseket tettem fel.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 11:46 
Szia Csaba !

Írtam e-mailokat megkaptad? (3)

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 11:21 
carduelis írta:
...... miből gondolod hogy az általad hirdetett ige az nem félrevezető, miből gondolod hogy az emberk nem tudnak választani, dönteni......


Ebből a hozzászólásból nem tudom pontosan mire gondoltál!

Nem érzem úgy hogy igét hirdetnék, segíteni próbálok azoknak akik esetleg rászorúlhatnak és biztos vagyok benne hogy mindenki az igényeinek megfelelően tud választani.
Azonban minden érmének két oldala van és nem árt ha az ember ismeri is azokat.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 11:15 
Kedves Zsolt,

az ígényeknek megfelelően létrehoztak egy szövetségi honlapot, melynek egyik fő célja a kommunikáció elősegítése! Köszönhetően Varga Sanyinak egyre több információ található meg rajta:
www.mdosz.org

Mivel ez a szövetség hivatalos oldala, a szövetséggel kapcsolatos kérdéseket ott lenne illendő felrakni. Annak ellenére hogy több elnökségi tag is jelen van a fórumunkon nem fogsz tudni itt mindenre kielégítő választ kapni. Varga Sanyinak, Dobos Andrásnak és Eszteró Lajosnak is megvan a saját feladata az elnökségben, amiért felel. Ezeken kívül nem mindig van meg a lehetőség a teljes rálátásra, nem feltétlenül rendelkeznek az aktuális információkkal!

A szövetség honlapján lévő fórum ugyan olyan nyilvános mint az IDRE fóruma. Az érdeklődők ugyan úgy hozzáférhetnek az információkhoz mint itt!
Ha pedig nem töltődik meg "élettel", mi értelme volt létrehozni?

Személy szerint nem tartom helyesnek hogy itt tárgyaljuk meg ezeket a dolgokat csak azért mert az interneten aktívabb elnökségi tagok itt is megtalálhatóak!


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 10:56 
eszterolajos írta:
Nem hiszem, hogy van értelme a szöveg magyarázatnak, ha azt félre értelmezik.
Arra utaltam, hogy gyorsabb a válasz, ha megfelelő helyen és személynek van címezve.


Nem értelmeztem félre. Nem kell, hogy gyors legyen, csak lehetőleg legyen válasz. Remélem, hogy nem csak az elnök sk. válaszolhat egyszerű kérdésekre.

/Annak idején Tóth Sándor elnökúrtól kértem pl. az MDOSZ alapszabályát emailben, aláírva, gyűrűszámmal, telefonszámmal, választ hónapokig nem kaptam. Hál istennek azóta Varga Sanyi már megoldotta kérdés./


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 10:08 
Nem hiszem, hogy van értelme a szöveg magyarázatnak, ha azt félre értelmezik.
Arra utaltam, hogy gyorsabb a válasz, ha megfelelő helyen és személynek van címezve.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 19:54
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO