Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 89 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
Offline
Csatlakozott: 2011 ápr. 8, 11:14
Hozzászólások: 5
   
Hozzászólás 2011 máj. 10, 15:44 
Csak mert belecsöppentem a közepébe, ahogy olvasom és nem akarok senkit félrevezetni velem kapcsolatban, tenném helyre a dolgokat.
(volt kezdő madártartó, nem mellesleg állatorvostan hallgat); nemrég vettem 2 kanárit, de az asszony allergiás a madártollra ezért "volt kezdő madártartó", és "volt állatorvostan hallgató", mert már van diplomám, mondjuk nem állatorvos vagyok, de 2 évet lehúztam ott és ahogy a Marcsi írta ragadt rám azért valami…
A többi rendben van!
"lefáradt/selejt/beteg állatok ameddig a szem ellát, tisztelet a nagyon, de tényleg nagyon kevés és ritka kivételnek."

Szép napot mindenkinek!

Üdv: kakas


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 okt. 11, 17:20
Hozzászólások: 970
   
Hozzászólás 2011 máj. 10, 15:35 
Marcsi !

Lassan megérdemelne a téma egy zárt topikost.
A fórumozás szabályai mindenkire vonatkoznak,rád is !

Nézd el nekem ,de nem tudok mit kezdeni azzal,hogy valaki halgató az egyetemen.
Összes három hozzászólásából én nem tudtam felépíteni Őt és nem tudok azonosulni vele.
Sok általad laikusnak nevezett embert értékelek nagyra , és fordítva... :wink:

_________________
Üdv: Harsányi István

Tel : +36 30 / 4914 - 565

http://www.diszmadaraim.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2011 ápr. 8, 11:14
Hozzászólások: 5
   
Hozzászólás 2011 máj. 10, 15:02 
Akkor remélem az én beszólásom maradhat, én nem reklámoztam semmit!!! :alien:

Én nem rúgtam senkibe, bízom benne nem rám gondoltál. Csak véleményt írtam, az enyémet, hiszen erre is való ez a fórum.

Ha nem lenne jelentősége nem írtam volna oda nem de bár!? :D

Üdv: kakas


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 okt. 11, 17:20
Hozzászólások: 970
   
Hozzászólás 2011 máj. 10, 14:48 
Warhawk írta:
Szerintem nem a Monori börze topikban kellene a "konkurenciát" hirdetni (nem fair) és nem itt kellene a személyes benyomásokat sem kibeszélni (mert arra ott van a csevegő).

Kicsit később majd átmásolom a hozzászólásokat...


Köszönöm Warhawk ,tulajdonképpen nem is akartam mást elérni a beszóllásommal :D

Marcsi !
A fórumozásnak vannak szabályai,nagyon gyakran szoktad emlegetni ... :wink:

Kedves Kakas !

Nem az a gond ,hogy bántják a monori börzét,hanem az ,hogy ilyen körmönfont módon reklámozzák a győrit ebben a topikban.
És ,ha már ugyis itt vagyunk alapon rugjunk egy nagyot mindenkibe.
Mellesleg nem hinném ,hogy van jelentősége annak ,hogy mi szeretnél lenni

_________________
Üdv: Harsányi István

Tel : +36 30 / 4914 - 565

http://www.diszmadaraim.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2011 ápr. 8, 11:14
Hozzászólások: 5
   
Hozzászólás 2011 máj. 10, 13:41 
Nem vagyok elfogult szerintem, sokáig gondolkodtam, hogy írjak e, de egy csupán nézelődő szemszöge talán érdekes lehet.
Én is voltam tavaly nézelődni a NAGY MONORI BÖRZÉN, mert ódákat zengett ez a topik is. A parkolás katasztrófa, ember tömeg gigászi, lefáradt/selejt/beteg állatok ameddig a szem ellát, tisztelet a nagyon, de tényleg nagyon kevés és ritka kivételnek. Én előre lebeszélt állaton kívül nem vennék még kaját, ketrecet, kutyaólat sem. Az előre lebeszéltet is Monor határában venném át, mert azt a fertőt ááá. Csodálom az ott élő embereket, hogy ezt még nem zárattatta be valaki.

Egy iszonyat igénytelen hely a monori börze!!!

Kedves Tia és igen, tele van románokkal, és nem a származásuk a gond, de ezt gondolom te is tudod…

Elég szomorú, hogy KÖZÉP EURÓPA legnagyobb madarásztalálkozóján, pont a lényegről feletkeznek meg, vagyis az állatokról és azok egészséges tartásáról/értékesítéséről.

Amúgy meg nem értem, hogy miért ne lehetne egy másik alternatívát ajánlani a monori börzés topikban, jelen esetben a győrit, ha az Marcsi szerint jobb!? (mielőtt elfogultsággal sújtanátok nem ismerem a győrit, sem Marcsit és arról nem is mondanék véleményt…) Az egész beszélgetés abból fakadt, hogy véleményeket kérdeztek a monori börzéről nem? Hát valakinek lehet negatív is, nem vagyunk egyformák, sem az igényeink…

Kedves Warhawk pont a személyes benyomást kéne itt megbeszélni ITT!!! Szerintem meg ne másold át a hozzászólásokat!

Üdv: kakas (volt kezdő madártartó, nem mellesleg állatorvostan hallgató)

Ui: Tisztelet a kivételnek, mert biztos azok is voltak, de elvesztek a tömegben szerintem!


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2011 máj. 10, 12:56 
Szerintem nem a Monori börze topikban kellene a "konkurenciát" hirdetni (nem fair) és nem itt kellene a személyes benyomásokat sem kibeszélni (mert arra ott van a csevegő).

Kicsit később majd átmásolom a hozzászólásokat... Átmásoltam ide a hozzászólásokat.

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2011 feb. 1, 15:40
Hozzászólások: 37
   
Hozzászólás 2011 máj. 10, 11:52 
Marcsi egyszer voltál a szerinted fertőnek nevezett Monorin,de akkor miért mentél még egyszer????WC,víz itt is ingyen van,szemetes konténer is van a vásár két végén.Tavaly a nagy melegben zacskós vizet osztogattak a börze területén.(ingyen)
Azért színvonalasabb a győri,mert oda osztrák és szlovák vevők járnak és nem románok?Én ezt nem mertem volna leírni!!!
Jártam én is a győrin és sok feltöltött videót is láttam róla.Az általad említetteknek fele nem úgy van.A fűre pakolt állatok alatt nincs semmi és ugyan úgy található ketrecbe zsúfolt sok-sok madár,hiányzó lábujjakkal,sz@ros farktollal......és van szemét szétszórva.Az,hogy utána összetakarítanak,hát a monorin is.Ja és a győri börzére szállító ketrecben lazán bevitte az ismerősöm az előre megbeszélt cserére szánt madarakat és senki meg sem állította,hogy hol az orvosi igazolás.A börze területén lebonyolították a cserét és mindenki ment tovább nézelődni.
Szerintem mindkét helynek van pozitív és negatív oldala is.Persze Te dicsérheted,fényezheted a győrit,mert az közelebb áll hozzád,de nincs igazad!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 okt. 11, 17:20
Hozzászólások: 970
   
Hozzászólás 2011 máj. 10, 10:42 
Sajnálatos dolog,hogy épp a Moniori börze topikban favorizálod a Györi börzét .
Az eseménynaptárban megtalálható az összes időpont és azon kívül még pár helyen ahová feltetted.
Szerintem nagyon elfogultan leirtad a leglátogatottabb börzét , középeurópa legnagyobb madarásztalálkozóját.
Ha a csevegőben olvasom csak felszisszenek ,...

_________________
Üdv: Harsányi István

Tel : +36 30 / 4914 - 565

http://www.diszmadaraim.freewb.hu


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 nov. 7, 19:04
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Nyergesújfalu
Valódi név: Balázs
   
Hozzászólás 2011 máj. 9, 20:26 
köszönöm :salut:


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 89 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 18:29
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO