Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 50 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 10:33 
"Az állam én vagyok!"

XIV. Lajos

:lol:


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 10:23 
Kedves Zsolt,

a forum moderátora én vagyok!
Ténykedésemet pedig alapvetően a saját értékrendem szerint végzem, figyelembe véve a hozzám befutó reakciókat, véleményeket. Nem csak Lajos és te létezel a világon...

Ha valami a moderálási stílusomban, munkámban nem tetszik, sajnálom. Ez van! A karcagi közgyűlésen lehet kezdeményezni a leváltásomat. Amennyiben nem elégedett a társaság a munkámmal szívesen átadom az utódomnak a jelszókat és dolgom végeztével tovább állok.

De itt van amit szerettél volna, most már elég felhajtás van:
Kedves Fórumozók!
Hegedűs Zsolt 2008 Aug. 2, 3:33 hozzászólását a teljes tartalommal a témából eltávolítottam, mert az több fórumozó számára sértő és durva volt, valamint a táncosnők tekintetében is igen modortalannak tűnhet.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ckuzmos 2008 aug. 6, 10:38-kor.

 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 júl. 23, 9:50
Hozzászólások: 10
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 10:21 
Sziasztok!

Zsolt ha a félpucér fiúkat nem számtad modortalannak azt megértem.
Bár szerintem erősre sikerült (mondhatni vaskosnak) a "tréfád".
De persze szíved joga hogy elmondd a véleményed.
Én is jeleztem "csendesen" hogy a kép és a szöveg szerintem sem való oda.Azért nem a fórumon keresztül mert nem akartam "adni alád a lovat" hogy ne Te legyél megint a szegény űzött vad akit mindenki bánt.Mint most én is.
A kép kivételét csak azért tartom "hibás" döntésnek mert most megint 2 hétig olvashatom azt hogy Téged mennyire utálnak itt az emberek.


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 10:20 
Csak tájékoztatásképp. Nem angolkeringőre reagáltam poénnal, hanem keleti hastáncra.

Néhány idézet erről a táncról:

1. Kelet kincse: a hastánc
|
Modern világunkban a hastánc a nőiesség, az erotika szimbóluma, pedig eredeténél fogva teljesen más célokat szolgált. A hastánc a keleti kultúra egy csodálatos darabja, mely fokozza a termékenységet, s az abszolút nőiességet szimbolizálja.

A hastánc egyetlen más műfajhoz sem hasonlítható. Nem egyszerűen tánc, s nem is csupán a nőiesség, a termékenység szimbóluma. Egyfajta mozgásforma, mely testet-lelket felüdíti, s annak ellenére, hogy ma már férfi hastáncosok is léteznek, ez a mozgásforma mindig a nőké marad. Igaz, hogy napjainkban legtöbben az erotikával (sőt, néhány nép az erkölcstelenséggel) azonosítja, eredetét tekintve nem ilyen célokat szolgált.

A hastánc egyfajta termékenységi rituálé volt, melyet szülésnél, illetve gyermekáldásra várva alkalmaztak. Valószínűleg az ősi Egyiptomból ered, de Rómában az erotika fokozására is alkalmazták, s később a törökök háremhölgyeinek jellegzetessége lett. Napjainkban sok helyen, többek között néhány iszlám országban tiltott tánc, hiszen a külföldi bevándorlók erkölcstelen tevékenységeiket sokszor a hastánc fátyla mögé bújtatva gyakorolták.

Test és lélek megmozgatója

A hastánc speciális, különleges mozgássorokból épül fel. Különleges tánc, mely nem sajátítható el néhány óra alatt, legalább egy év folyamatos gyakorlást igényel. Később a megtanult mozdulatok mellett fontos szerepet kap a táncos improvizáció, mely egyedivé és érdekessé varázsolja produkciót.

A hastánc, melyet az ősi időkben a termékenység fokozására alkalmaztak, minden apró izmot megmozgat, olyan területeken is, melyek egyébként csak nehezen formálhatók. A hasizmok mellett a hátat, a farizmot, s a lábakat is erősítik. Általános tévhit, hogy a hastánchoz teltebb idomok kellenek. Valójában maga a tánc inkább a kalóriák égetésében segít, s formázza a testalakot. A keleti világban a teltebb idomokkal rendelkező nők jelentik az ideált, ezért az ott élő táncosok szánt szándékkal növelik testsúlyukat, de ez nem feltétele a hastáncnak.


2.
A csábítás művészete: hastánc
A legősibb táncok egyike, mely a köztudatban a nőiesség, az erotika szimbóluma.

A hastánc egyaránt formálja a táncos testét és lelkét: a női szépséget hangsúlyozó mozdulatok hatnak a lélek harmóniájára, elősegítik a szunnyadó női energiák feléledését. Ahogy hatására a test és a lélek szépül, fokozódik a női önbizalom, a pozitív kisugárzás.
A hastánc hatására a mozdulatok kifinomultabbá válnak, a test kecsesebb, nőiesebb, szexisebb, határozottabb, de egyben „törékenyebbé” is válik. Az arab és török zenék, a lágyan hullámzó mozdulatok ellazítanak, stresszoldó hatásúak.

A nőiesség diadalát élhetik át gyakorlói, hiszen jó hatással van a szerelmi életre. A has- és a csípőmozdulatok helyreállítják a szexuális energiát, növelik a libidót, és nem utolsó sorban hatásos fegyver lehet a csábításban. A szultáni udvarokban eredetileg vágykeltésre alkalmazták a hastánc művésznőit. Az ő dolguk volt az uralkodó szexuális vágyának felkeltése, hogy megfelelően tudjon teljesíteni az éppen soros következő feleségnél. Gazdag családok pedig az esküvők utáni vacsorára hívtak hastáncosokat. Ez jelentette a szexuális felvilágosítást az ifjú párnak nászéjszaka előtt. Idővel az oktató jelleg lekopott a táncról, mára megmaradt a művészet.


bővebben:
http://www.hastanc.lap.hu


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 10:18 
Idézet:
A kalitok feliratozását talán én "erősebb tintával" írtam volna és odabiggyesztettem volna a tulajdonos nevét is :wink: . Röviden ennyi.


Jogos a kritika és szégyeltük is magunkat rendesen, de a számítógép és a nyomtató nem találta meg a közös nevezőt amikor a helyszínen elkezdtük a szöveget kinyomtatni, igy egy golyós tollal végeztük el a felíratozást. Előre nem tudtuk megírni, mivel csak aznap 7 és 8 óra között tudtuk meg, hogy ki mit is hozott el az állományából, 9 kor meg nyitottunk...de volt egy nagyon jó ötlete Vér Csabának műanyag névkártya tartót szerelt a kalitjaira és azon rajta volt minden ami kellett..
az MNB- én már ilyen kártyák kerűlnek ki a kalitokra a bírálat után...

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 10:06 
eszterolajos írta:
Gabesz, és a rendezvényt milyennek ítéled, így virtuálisan ?


A Zsolt "elég lett volna egy mondatát" idézném:
Volt látnivaló bőven :D !

Sokszáz km távlatból igencsak jónak találom, hogy bepillantást nyerhettem a Fesztivál programjába. Tetszett a beszámoló ami csakis így, a kiállított madarakról készült képekkel élvezhető. így virtuálisan a Hegyi Márta bemutatója tetszett a leginkább. Szemmel láthatóan sikerült elbűvölnie a kis érdeklődő társaságot :D . A kalitok feliratozását talán én "erősebb tintával" írtam volna és odabiggyesztettem volna a tulajdonos nevét is :wink: . Röviden ennyi.


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 9:56 
Gabesz írta:
Szia, Zsolt!

Szerintem nem volt helyénvaló a poénnak szánt képed. :!:
És ha hemzseg a fórum a sok OFF-tól, akkor arról javarészt én (is) tehetek :oops: . De azért próbálok senkit sem sérteni, bár egyszer magam is megtettem...
:65:

Gabesz


Szia Gabesz!

A rolleros topikban is megy keményen a poénkodás nem?
Mivel Ti ismeritek egymást, az olykor keményebb poénok szándékát ott sem érti félre a többség. Lehet, hogy egy kívülálló modortalannak, sértőnek tarthatja őket, de a bennfentesek véletlenül sem veszik annak....

:57:


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 9:52 
Sajnálom, ha nem érted a viccet Lajos, de nem is neked szólt. A rejtett célok feltételezése pedig nem az életformám.

A hozzászólásom nem sértő volt, hanem elismerő!!
A táncfellépés szervezőjét, szólótáncosát személyesen ismerem. Talán bíznánk rá, hogy sértőnek érezte-e a hozzászólásom.

De ha egyhozzászólás nem tetszik, lehet rá reagálni, nem pedig sunyin, szó nélkül kimoderálni.

Siralmas ha már a Te egyéni szádíze szerint moderálódik egy nyitott topik.

Én meg arról kaptam több visszajelzést, hogy sajnos ez a fajta Lajos igényeihez, véleményhez igazított kimoderálgatás kezd itt gyakorlattá válni Csaba.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 9:22 
elképzelhető, sőt helyénvaló az udvarias, sőt személyes poénkodás is, de nem egy rendezvény előkészítése kapcsán, vagy annak kivitelezése közben....mely sértheti az érintetteket...
itt nem a poénkodás a számomra elfogadhatatlan, hanem annak a rejtett célja, amiről nem kívánok ezen a honlapon többet foglalkozni...mivel nincs értelme....

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 9:13 
eszterolajos írta:
nincs helye akkor a poénkodásnak, ha azzal nem segítjük elő a barátság kialakítását....

:?: :?: :?: :?:
Akkor nagyon sok ember (pl. én is) poénkodott már "helytelenül"...

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 9:09 
Sziasztok !

Csaba; egyetértek veled, nincs helye akkor a poénkodásnak, ha azzal nem segítjük elő a barátság kialakítását....

Gabesz ; és a rendezvény, milyennek itéled, így virtuálisan ?

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 8:55 
Szia, Zsolt!

Szerintem nem volt helyénvaló a poénnak szánt képed. :!:
És ha hemzseg a fórum a sok OFF-tól, akkor arról javarészt én (is) tehetek :oops: . De azért próbálok senkit sem sérteni, bár egyszer magam is megtettem...
:65:

Gabesz


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 8:43 
Kedves Zsolt,

több visszajelzést is kaptam, illetve magam is úgy láttam hogy a hozzászólásod és képed amit kiszedtem igen modortalan, a táncosokra nézve pedig sértő poén volt.

Két dolgot tehettem, az egyik hogy csendben kiszedem, mintha mi sem történt volna, így enyhe célzást adok neked arra hogy ez azért nem biztos hogy jó ötlet volt.

A másik pedig az lett volna ha kimoderálom és némi "felhajtást" csapok az ügy körül elindítva ezzel egy esetleg kellemetlen vitát!

Szerinted inkább a második verziót kellet volna választanom?


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 6, 8:05 
Kedves Csaba!

Nem tartom korrektnek egy fórum etikettet nem sértő hozzászólásom kimoderálását ebből a topikból, mindenféle értesítés, ill. figyelmeztetés vagy értesítés nélkül.
A témához kapcsolódó vicc nem hiszem hogy OFF, ettől nagyobb OFF- októl hemzseg a fórum.

üdv Zsolt


ui: ha csak véletlenül tünt el a hozzászólásom, akkor bocs.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 3, 7:18 
további képek...
Kép
..Lakó Margit Barátjai...
Kép
...Szabó Roland zöldszárnyú galambjai...
Kép
...Gajda Péter Gyémánt pintye...

Kép
...egy új színű rizs... fehér - izabell farokfedővel...

Kép
...Gajda Peti Röpgalambjai....

Kép

...Szabó Roland tulajdona...

Kép
...Vas Laci Kaliforniai Copfos fürj kakasa...

Kép
...Vas Laci Ezüst fácán kakasa...

Kép

...dr. Dobos András Gould mutációja...

Kép

...Gere Józsi törpéi...


Kép

...részlet a papagájokról...

Kép

...Szuromi Imre törpéi...

Kép

...rizs színváltozatok...

Kép
...Lakó Margit keresztezése...


Kép
...Mozaambiki Csicsörke pár...
Kép
...Vér Csaba Gouldjai...

A kiállítás részletes előkészítő és kivitelező munkájának összesítése és költségvetése a zárt topikban van/lesz feltüntetve.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 1, 12:45 
Vasárnap két dolog is fontos volt a kiállítók számára...
az egyik a bemutató zsűrizése..
a másik pedig a szemlézés eredményének közlése.

- a nagyközség polgármestere felajánlott 3 dijat a kiállítóknak
minden kategóriában egy helyezést határozott meg, valamint a közönség szavazatai alapján egy közönségdijat is adományozott.
Az ünnepélyes átadásra úgy 14 óra felé került sor ahol az első helyet Kakuk Márton a papagájaiért kapta,
a másodikat Dr Dobos András 9-es sorszámú Gould amandinája nyerte:

Kép
a harmadik dij Szabó Roland fácánjai lett..

Kép
A közönség dijat 54 szavazattal szintén a 9 - es sorszámú Gould amandina nyerte.

a szemle eredménye írásban lesz kiküldve a tenyésztőknek, de összefoglalva amadarak minősége megfelel a mínősítők követelményeinek, viszont a gyűrűzetléen egyedeket nem javasoltuk benevezni, csak a bemutatókra...

A kiállítás mellett az udvaron egész nap játékos versenyek bemutatók voltak, mely biztosította a madarászok és a látogatók jó hangulatát, igaz, hogy az önkormányzat által biztosított alapanyagból és az egyik kiállítónk jóvoltából bográcsos ebéd és némi sör is hozzájárult az idő mulásához..
a papagájos különítmény...

Kép
...delőtt azért csináltunk egy kis meglepetést a falu népének...
A Szentesi Madárfesztivál egyik esti kisérő programja lesz a keleti táncokat bemutató csoport fellépése...délelöttre ennek az első közönségpróbáját szervezte meg Dobos Judit a számunkra, mint bemutatkozó előadást.. a közel 45 perces műsor alatt 2 tv is készített felvételt, a sok amatőr pedig rengeteget kattitgatott...

ime izelítőül néhány a kattintásokból :


Kép
....üdvözlet a csoporttól...
Kép
..a szinpadon...
Kép
...Dobos Judit a fellépés elött...
Kép
..és közben...

Kép

...egy másik szólótánc...

_________________
üdvözlettel : -el-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eszterolajos 2008 aug. 1, 18:31-kor.

 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 1, 6:30 
Úgy de. 11 órától özönlött a nép.. alig fértek el a volierek, kalitkák és az asztalok között... a kiállított madarakra termenként 3 fő vigyázott és válaszolt a temérdek kérdésre...úgy du. 13 óráig tartott a roham.. ekkorra készült el az ebéd, melyel az önkormányzat vendégelt meg 19 madarászt és közreműködőt...itt emelem ki Gajda Peti lelkes munkáját aki nem is tagunk.. hanem röpgalambász.. 2o évesen már több éve az MGKSz röpgalamb bírója....két napon keresztűl kizárólag lelkesedésből jött el és harmadmagával felügyelte az egzotás termet...osztogatta a tombola jegyeket...de ugyanezt tette a papagájos teremben Lakó Margit, Kurunczi Istvánné és Kurunczi István is.. Vass Laci, Kakuk Marci, Tóth Lajos a díszbaromfi részen volt szolgálatban...ez melett Vas Laci, meg jómagam a helyi és a környező városok - falvak vendég önkormányzati vezetőit, tagjait vezettük végig a bemutatón.. egy kedves úriember sokat kérdezett a madarakról, a rendezők hovatartozásáról az egyesületről.... még gyanakodni is kezdtem, hogy miért is kérdez ilyen dolgokat, mikor rátért a lényegre Ő azért jött át Szentesről a Szegvári bemutatónkat megnézni, hogy felmérje az erőviszonyainkat és a látottak alapján felmérje, hogy a Szentesi Madárfesztivál rendezői méltóak -e a támogatásukra... Ez az úriember Szentes város egyik nagy vállakozója volt... a látottak alapján felajánlotta a részünkre a szervezetük segítségét...du. 15 óra felé újra megteltek a kiállító helyiségek csak jött és jött a sok gyerek és felnött ...17 órakkor zártunk volna, de 2o órakkor, már ki kellett zárni a látogatókat , hogy a madarak is pihenjenek egy kicsit..

..délután eljött Hegyi Márta kedvenc madarával és egy kis bemutatót tartott az arával..
Kép

....volt is nagy sikere a gyerekek között...
Kép
.. de más madarak is érdekelték a nézőket...
Kép
de. azért volt olyan program is ,hogy a H 21 -es egyesületből ellátogatott
egzota bíróval és egy alakkanári tenyésztővel is beszélgethettek a tenyésztőink..
a madarak szemléjét a bepakolás után 2 órával kezdtük meg, az eredmény : minden kiállítónk madarai megfelelnek a Karcagi minősítő verseny kiírásának, kivéve a gyűrűtlenek... ezeket csak a bemutató részlegben állíthatják majd ki... ezeket írásban kapják meg a szemlén résztvevők..
Kiemelkedő színvonalú madarai vannak, Ugró Gyulának,
..egy Zebrapinty a sok közűl...
Kép
dr. Dobos Andrásnak, Kakuk Mártonnak, Vér Csabának, Lakó Margitnak,
.... Margit kedvencei a törpék..

Kép

Szuromi Imrének, Gere Józsefnek, Lele Katalinnak, Fekete Robinak.
Nagy sikere volt a díszgalamb és díszbaromfi kiállításnak is, sokan most láttak előszőr ezüst és aranyfácánt, melyekből teljes színpompában több pár is volt a speciális volierekben, de galambfajok is gazdagitották a látnivalót.
... részlet a baromfiudvarból..
Kép
Szemlézés során szem elött tartottuk, hogy a Karcagon rendezendő Minősítő Verseny kiírásának megfelelően vizsgáljuk a madarak küllemét.
ezek alapján a fő szempontok a következők voltak :
Madaraknál :
- a madár egyéni jelöltsége, (gyűrű, vagy egyéb)
- fajtisztaság, a tollazat rajzolatainak megléte,
- tollazat teljessége, minősége, rendezettsége,
- ülőrúdhoz viszonyított állása, standard kalitkában/volierben való viselkedése,
- testrészek épsége, ( köröm, csőr, szárnyvég)
- Betegség.

Tenyésztőnél :

- szállítási eszközök nagysága, tisztasága,
- a faj egyed száma, nemi megosztása,
- a nevezésre való hajlandóság.

folytatás következik :

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 31, 7:44 
Úgy hallottam, hogy volt díszmadár- bírálat is Szegváron. Esetleg meg lehetne tudni valamit az eredményekről? Valakinek infó?

üdv Zsolt


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 31, 7:42 
Hegedűs Zsolt írta:
Kedves Lajos!

Megköszönném ha segítenél felvenni a kapcsolatot Lele Katalinnal a listából, a taglistában nem találtam.

üdv Zsolt


Ha valakinek esetleg lenne infója, hogy kik állítottak ki csicsörkét Szegváron megköszönném, ha segítene velük felvenni a kapcsolatot, a Csicsörke Klub - ban szívesen látnánk őket is!

Kérlek ha nevet, telefonszámot tudtok, írjátok meg!

előre is köszi

üdv Zsolt


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 31, 6:01 
Sziasztok !
A tegnapi napon fejezödött be a kiállítás azzal, hogy a Szegvári helyszínről Karcagra szállitották a 358 db standard kalitot a H1o -es egyesülettől Kuvik és még egy tagtársa. A Szeghalmi rakodásnál tőlünk is két fő volt jelen. A szállítási költség
15 ooo,- Ft. volt, melyet a két egyesület fel-fele arányban fizetett ki.
A kalitokól (2oodb-ot) kitakarítva adtuk át, melynek az előlapján van még néhány a Svájci VB-ről visszamaradt jelzőcédula, melyet szombaton Beró és Küzmi is segít eltávolítani. Akinek van kedve beszállni a takarítási munkába keresse " küzmit " emailban. Van még Kuviknál 158 db. amit teljesen ki kell tísztítani, hogy hamarosan a tároló helyre kerülhessen.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 50 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 14:35
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO