Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Szerző Üzenet
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2009 ápr. 2, 16:38 
Kedves Tagtársak !

Az IDRE tagdíj alapszabály szerinti befizetések határideje tegnap lejárt.

Ma megnéztem a banki átutalásokat és a postai utalványok érkezését és a beérkezéseket átvezetettem a naplófőkönyvben.

Azoknak a kollégáknak a tagsági viszonyát akik március 31.-ig nem rendezték tagdíjukat az IDRE tagsági viszonyát a mai naptól szüneteltetjük és tagdíjfizetési felszólító e-mailt/levelet küldün ki, egy póthatáridő meghatározással, mely 2oo9. április 15.-e.

Aki eddig sem teljesíti a tagdíjfizetési kötelezettségét további értesítés nélkül töröljük az egyesület tagjainak névsorából.

Akik eddig jelezték a befizetési szándékukat és elküldték a tagdíjukat azok neveit a zárt topikban feltüntettük, legyetek szívesek ellenőrizni és ha eltérést tapasztalnátok azt az idre@idre.hu email címen a vezetőség részére jelezzétek.

A vezetőség határozata értelmében aki nem fizette be a tagdíját és az egyesületünkön keresztűl regisztrált tagja az MDOSZ.-nek, annak a mai nappal 2oo9. évre érvényes szövetségi regisztrációja is megszünt, és már nincs érvényes szavazati joga a 4.-én tartandó szövetségi küldöttgyűlésen, Ennek tényéről a mai napon, illetve a türelmi idő lejárta után szövetséget is értesítjük.

Kérem, hogy a türelmi idő alatt éljetek a befizetés lehetőségével, mert ezen határidő után már nem fogadunk el pótlólagos befizetéseket és a közgyűlésen is megaszűnik a szavazati joguk. A honlapon a tagi névsorból töröljük, valamint a zárt topikhoz való kapcsolatot megszüntetjük.

Megértéseteket köszönöm :

Eszteró Lajos
IDRE egyesületi elnök

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 15, 9:57
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XX. kerület
   
 
Hozzászólás 2009 márc. 30, 14:12 
ckuzmos írta:
A taglistával kapcsolatban pedig még a türelmedet kérem. Nemsokára az egész át lesz variálva, és akkor remélhetőleg mindenki be fog kerülni.
Egyenlőre azonban még más, sürgősebb dolgaim vannak.
Megértésedet köszönöm.

Csaba


Kedves Csaba, Lajos köszönöm szépen.

Semmi gond a taglistával sem, csak ha már írtam, akkor ezt is leírtam. Csak nyugodtan, nem hajt a tatár, a fontosabb dolgok a fontosabbak.

Köszönöm még egyszer a fórumnyitást.

dujuor

_________________
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2009 márc. 30, 13:50 
dujuor írta:
... nem tudok belépni a "zárt osztályra" :D :D :D .
...

meg hogy felkerülhessek az IDRE tenyésztői oldalára? (vagy legalább a nevem?)



Szia,

már be is tudsz lépni.

A taglistával kapcsolatban pedig még a türelmedet kérem. Nemsokára az egész át lesz variálva, és akkor remélhetőleg mindenki be fog kerülni.
Egyenlőre azonban még más, sürgősebb dolgaim vannak.
Megértésedet köszönöm.

Csaba


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 márc. 30, 13:08 
Szia !

Szólok Csabának, hogy intézkedjen a bélépési kód átadásával.

A könyvet meg talán április 4 - én kapom meg. és továbbítom majd.

A névsorba Csaba tud csak berakni, most áprilisban újra írjuk az egészet akkorra már biztosan benne leszel.

A Tagdíj 2 ooo.- amit rózsaszín postautalványon az IDRE 6727. Szeged Gyémánt u.7 sz. alá kell küldeni.

Üdv: - el -

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 15, 9:57
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XX. kerület
   
 
Hozzászólás 2009 márc. 30, 12:49 
Szia Eszteró Lajos!

Én ma vagy holnap elutalom a tagdíjat. Viszont nem tudok belépni a "zárt osztályra" :D :D :D .

Megtennéd, hogy priviben elküldöd nekem a fizetendő összeget, a számlaszámmal együtt? Valamint meg szeretném kérdezni, hogy tavaly novemberében elküldtem papíralapon is a felvételi kérelmet a képemmel. Van valami fejlemény, hogy mikor lesz valami a "kiskönyvből", megy hogy felkerülhessek az IDRE tenyésztői oldalára? (vagy legalább a nevem?)

Válaszodat köszönöm előre is: dujuor

_________________
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 márc. 30, 12:12 
Szia !

Nem jól érted...

Aki az IDRE-nél az egyesületi tagdíjat nem fizeti be az autómatikusan kimarad az MDOSZ regisztráció azévi érvényesítéséből, mert nem igénylünk a számára az igazolványhoz bélyeget, amivel igazolhatja a regisztráció meghosszabbításának tényét. Miután az egyesületi tagdíj befizetés nem történik meg az igazolványába sem kap MDOSZ tagságot igazoló érvényesítő bélyeget.
Ez esetenként az egyesületnél, de bizonyos szempontból az MDOSZ-nél is hátrányt jelent a számára. Nálunk egyenlőre elesik az egyesületi kedvezményektől. ( pl: gyűrű rendelési támogatás, az egyesület által szervezett külföldi bőrzékre való kijárásnál adott kedvezményből, a saját rendezvényeinkre való csoportos madárszállításokból, honlapon a zárt topikba való betekintés jogától stb..) Ezek a kedvezmények a májusi közgyűlés után még tovább bővűlnek, de a tagdíjfizetés elmaradása esetén a szigorítások is bővülnek az SZMSZ szabályai szerint.
Az MDOSZ- nél meg majd az új vezetőség meghatározza, hogy mi az a hátrány, vagy előny amivel a tagsági regisztráció jár.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2009 márc. 30, 12:04 
Jól értem? Az MDOSZ éves tagdíjat ( hány Ft? ) holnapig el kell küldeni a tagegyesületeknek? Számlaszám?

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 márc. 30, 11:47 
Holnap lejár az egyesületnél az IDRE tagdíjfizetési és az MDOSZ regisztrációjának megerősítése, azok az IDRE tagok akik még nem rendezték a tagdíjat és a regisztráció megujítását azok még megtehetik március 31 - én 24 óráig.

Akiknek eddig nem érkezik be a tagdíja, azokat nem veszük figyelembe az MDOSZ választások mandátumának kiszámításánál és a továbbiakban az egyesületnél szüneteltetjük a tagsági viszonyát.
Kérjük, hogy akiket érint azok rendezzék a tagdíjat.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2009 márc. 23, 19:22 
Kedves Tagtársak !

A IDRE tagdíjfizetési és ezzel párhuzamosan az MDOSZ regisztráció megújjításának határideje 2oo9 Március 31.

Kérem, hogy aki még nem rendezte a tagdíját az a fenti határidőre rendezni szíveskedjen.

Részletek a zárt fórumon a tagdíjjal kapcsolatos topikokban olvashatók.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 12:05
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO