Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával





Fórum szabályok


>>> Általános fórumozási szabályok <<<



Hozzászólás a témához  [ 1311 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 62, 63, 64, 65, 66  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 13, 21:00 
És tényleg, Nem NŐ :85:

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 13, 20:44 
:89:


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 13, 20:06 
:20: Csókolom, csókolom ! ...Sajnos én vagyok a rangidős ezért az első éjjszaka joga engem illet !!! :wink: Hihi !......Ha most bemutatkozol, hogy Józsi vagyok, akkor mehetek pszihológushoz !!!
Na ! Kislányok, fiúk ! ...Gyerünk dógozni !!...Mivan, senkinek nincs otthon baja a rigókkal ???!!!... Gabesz ! Vissza a tyukólba ! És ha tényleg nem nő ? He ?...Te meg itt illegeted magad ?! :!: Szette vette teremtette....!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 15:39
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Marosvásárhely
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 10, 16:31 
En is azt hiszem, erzem amint irsz, hogy nem vagy rossz. Bunos az vagy. Mint minden ember. De ezen lehet segiteni. :)
Viccbol mondod magad romlott katulikusnak? Ha ugy vesszuk mindenki az.
Jutalmadat majd Jezus adja, azokert amiket tettel.
Ha kerted en imadkozom erted. Esetleg szandekot is mondassz, vagy ezt tudja az Ur?
Ha minden igaz, akkor jovo heten a madaraim az uj kalitban lesznek. vagy mini ropdeben, mert a mostani kalithoz kepest nagyobb.
:wink:


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 10, 16:18 
Miket nem beszélsz egy romlott katulikusnak ! Nem baj Gizmó, remélem vigyázol rám, esetleg nyomjál le egy imát a javulásomért, hátha bejön....de én nem is vagyok rossz !?!?!!! Egész életemben az embereket segítettem sokszor még a köszönet is elmaradt....Mindig más problémáját intéztem úgy, hogy az enyém meg elmaradt.... Nem vártam segítséget sem az égből, sem máshonnan, pedig de jó lett volna ?!.... :cry:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 15:39
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Marosvásárhely
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 10, 16:05 
Ma? Megint? Klerikalis? Miert, csak a klerikalisoknak szolt Jezus parancsa: Menjetek el a fold vegso hataraig es hirdessetek az evangeliumot? En magamra ertem. Ugy hiszem a mai vilagban igenis szukseges es aktualis ezt hirdetni. :08:
Akkor nem veszek negermagot.
Udv nektek


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 9, 2:28 
doromboló írta:
Húúú ! Necó, ezek a gyermekkori örjöngős képeid nagyon állat !! :85:


:61:

Bizony, bizony hátrányos helyzetűként nőttem fel egyutcás kis falucskámban, a munkásosztály egyszerű gyermekeként.......
A pszihológusom javaslatára engedem így el magam, azt mondja nem tesz jót a madaraimnak ha bennem marad a feszültség és úgy megyek be közéjük a madárházba.:92:

Kép


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 6, 16:32 
Hali, hali! Jövök én is! Már itt is vagyok :P Képet nem hozok, mert még velem fogjátok riogatni a gyerekeket! Igaz, nem is tudom, hogyan kéne feltenni...

Hoztam inkább képet a kinti madaraimról, akik szerencsésen átvészelték a májusi rekordhideget! Körbevettem nylonnal a kalitot, így mégsem lett bajuk. Ám egy orvvadász a reggeli felmelegedésüket kileste és... Szerencsére csőre töltve figyeltem a kis piszkot! :wink:

Kép


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 15:39
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Marosvásárhely
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 6, 15:59 
A Gabeszet en is varom. Sokszor hallottam ot, de nem lattam meg.
Gabesz: hallottam hogy -7 fok volt valamelyik ejjel nalatok, hogy viseltek el a madarak.
Dorombolo: kovettem a tanacsodat, s meg kisebbet csinaltam belole, le is ment 6 kilo ala, de most sem teszi be, azt irja, hogy az avatar csak jpg, gif cagy png lehet. en jpg-t es gif-et probaltam feltenni...nem ertem.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 15:39
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Marosvásárhely
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 6, 15:14 
hali, szerettem volna en is kepet tenni, de megha sokkal a 200x150 ala is csokkentem a kep meretet meg ugy is 12 kilos marad....nem tudom mit tegyek a keppel, hogy 6 kilo ala menjek.
otlet?
kosz


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 1, 21:49 
Végreeeeeee !!!... Köszönöööööööm !!!....
Éljen és virágozzék a GIZMÓÓÓÓÓÓ !!!!
Lelkemnek egyedüli, de egy világnál többet érő kincse
Drága GIZMÓÓÓÓ, minek nevezzelek ....?(szabadon Petőfi után!)
Örömömben válaszolok....Mindent jól csináltál !!!
Hurááááááá !!! Hihi...


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2007 máj. 1, 21:20 
Ezennel a rám ruházott hatalmamnál fogva kedves gzsylm átkeresztellek téged. Mától legyen a neved Gizmó!

Háromszoros éljenzés után kérem a tanukat az anyakönyv aláírására.


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 29, 10:03 
Hurááááá ! Gizmó! gizmó! gizmó....


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 15:39
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Marosvásárhely
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 15, 13:25 
Kedves Dorombolo,
koszonom a velemenyed. Ezenfelul orommel tolt el az, hogy pozitiv. Hat ha azt nezzuk, hogy kinek mi a kepzett, akkor azt irhatom, hogy a kutyam nekem kepzett, neked meg nem. Mert meselt egy ismerosom, aki kutyakikepzo seged volt Magyaro., hogy mit jelent egy kikepzett kutya. Cezi nem ilyen. Alapdolgokat tud, amikre en tanitottam, fennt emlitett baratom segitsegevel, de ezen alapdolgok elegsegesek, hogy az ember es allatvilagban eligazodjunk. Az az ugras meg szimplan ugy keszult, hogy valaki egy fadarabot atdobott egy kidolt, o meg utanaszaladt...Szerintem tulbecsulted ot, s engem. De nekem elegseges amennyit tud.
Annyi fogalmat irtal a madaraink jellemzesenel, hogy utana kell olvassak, de igy tenyleg pontosan tudhatom, hogy milyen madaraink vannak. Hallgattam Rollert a netrol, de eloben talan masabb, igy nem fogott meg.
At fogom bongeszni az altalad ajanlott oldalt, eddig csak raneztem.
Kovetkezo alkalommal majd mikor megfogom oket, akkor megnezem az aljtollazatukat.
Fiokak sajnos nincsenek, mert az elso kolteskor 3 tojabol, egy fiu kelt, e sajnos 5 nap utan elpatkol...Azt ezt koveto potkolteskor mind a 4 tojas sterilnek bizonyult...Nem tudom mi lehet a gond.
Koszi szepen a tartalmas irasod.
Udv


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 14, 8:00 
Szia GZSIJJm !
Egy biztos, hogy szivesen lennék madár nálatok ! Nagyon klasszak a képek és őszintén mondom nagyon szép és szimpatikus pár vagytok. Azt meg hogy a kutyát szeretitek + 1 pont ! Jól képzett kutya. Egy gyagya kutyával nem lehet fényképet készíteni, nemhogy egy ilyen szabályos IPO akárhányas szintű előre küldős ugrást megcsináltatni. Korábban nyertem szolgálati munka kutya versenyeket egy airedale terrierrel, később iskola vezető voltam, most a Veszprém megyét összefogó ebtenyésztő egyesület elnöke vagyok és vadászkutyákkal foglalkozom, ezért dobbant mégegyet a szívem a kanári mellett a kutya láttán..... Nézzed meg a honlapomat, van rajt egy abszolút szabályos vizi apport, ahol a kutya nem rázhatja le a vizet míg a feladat végén parancsot nem kap rá. WWW.h-maroti.hu .....
A madaraidat meg majd elfelejtem ! Mindkét madár színkanári, énekét tekintve csapper típusú madarak, melyek füttye sokkal magasab, sokszor fület bántóan éles részleteket tartalmaz, a rollerekhez képest. A tojó a vörös fekete sorozatba helyezhető, melanin madár, egyszerüen csak bronz kanárinak hívjuk. A melanin az azt jelenti, hogy a kézbe vett madárnak felfújod az aljtollát és az sötét, ellentétben a fehér aljtollú lipokrom madarakétől. Valószínű a piros madarad ilyen de ezt így képről megállapítani nem lehet. Népiesen csak lazacnak hívjuk a fehér pöttyözöttsége miatt. Vedd a kezedbe a hímet. Fújdd fel a tollát és ha sötét, akkor marha nagy mákod van, mert olyan gyönyörű fiókák fognak kelni, hogy a szád leesik ! Gyönyörű vörös mellű és barnás fekete hátú madarak is lesznek köztük ! Persze megfelelő szinezés mellet. Egyébbként, ha nem kiállításra szánod őket akkor elég a mindennapos sárgarépa reszelék és kijönnek a szép piros színek !......Azért a rollert valahol halgasdd meg mert egész más világ....
Gratulálok !


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 15:39
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Marosvásárhely
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 14, 5:23 
Kedves Dorombolo,

Ez a Gizmo :) amikor a fotot elkuldte, akkor szabadabb volt, szerda ota viszont egy rendezvenyen vesz reszt, amely koran reggeltol kesoi estig tart. Igy nem volt ideje hogy fotot kuldjon neked, pedig akart. Kerlek ne haragudj ram ezert. Szandekomban volt fotot tenni, s teszem is a linket, ahol fotokat lathatsz rolunk. http://gzsylm.xfree.hu/63968
Aldott napot


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 13, 22:14 
Ez a Gizmó ember már máshová küldözgetett képet, ide meg kérésemre sem küldte el, pedig ha látom lehet, hogy pár telefonnal, meg egy kis munkával kevesebb lett volna az elfoglaltságom....


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 13, 21:33 
Hali, hali!

Rég jártam erre... Azóta már sokminden történt :)

A gizmó kanárija száz százalék csapper és nagyon szép trillákba fújja a nótáját! Telefonon keresztül hallottam. A színe is nagyon szép, de sajna nem tudom megnevezni :( Enyhén bordós árnyalatú madarat láttam a fotón, ha nem tévedek.

Egy kanáris topikot én is nyitottam még régebben, még a rollerosok előt!!! a "tenyésztés és tartás" fejezet alatt- el (Eszteró Lajos?) kérésére. Persze a segítségkérő szerep volt az enyém. Azóta senkinek sincs problémája a kanári madaraival, érdekes módon... Vagy igen el van dugva az a topik??? :wink:


Üdv: Gabi


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 12, 16:53 
Hát kedves gzdkilm barátom !
A madarad nem roller az tuti, mert ilyen monogrammú rolleros nincs Romániában ! Valószínű színkanárid azaz csapperod van, de ezekről nincsenek adataim....
Azért egy képet küldjél róla, ha tudsz ?!....


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 11, 8:18 
Na ! Most hallom először, hogy PA is van a gyűn ! Mindjárt mondom ki a tenyésztő......


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 1311 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 62, 63, 64, 65, 66  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 14:47
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO