Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3

Szerinted lehessen e használni avatarképnek a saját fényképeken kívül madarakat ábrázoló képeket is?
A szavazás 2008 okt. 6, 21:36-kor befejeződött.
Igen 62%  62%  [ 16 ]
Nem 38%  38%  [ 10 ]
Szavazatok száma : 26
Szerző Üzenet
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:59 
dujuor írta:
Ha már választani lehet: Olyan kép legyen, ahol Zottan be van öltözve meztelen bantu nőnek.... :65:

:22:
Hát, szerintem elég kemény dolog lehet meztelennek beöltözni... :lol: Igyekszem megpróbálni, ha sikerül, az lesz a profilképem és Csaba rakhatja ki a 18-as karikát a Fórumra! :P :wink: :D :lol:

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 15, 9:57
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XX. kerület
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:56 
Skrachlaci írta:
Zottan írta
Megjegyzem meztelen bantu nőt még nem láttam, és talán mégis jobban tettszene mint egy logó.. :D :D :67:


Ha már választani lehet: Olyan kép legyen, ahol Zottan be van öltözve meztelen bantu nőnek.... :65:

_________________
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 15, 9:57
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XX. kerület
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:55 
feketemarcsi írta:

Most, hogy mondjátok, lehet, hogy lecserélem a fényképemet egy szép gömbölyű fürjecskére...


Marcsi!

Csak olyan képet engedélyezek a cserére, ahol épp ölelgetsz legalább 4 törpefürjet, és egyet pedig megpuszilsz. :29: :29: :92:

_________________
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!


 
Offline
Csatlakozott: 2008 júl. 27, 8:16
Hozzászólások: 1073
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:54 
Zottan írta
"Meg egyébként is, amíg a madarakról van szó és tudunk segíteni egymásnak, nem tökmindegy, hogy épp az IDRE logója, vagy egy meztelen bantu lány van az arcom helyén??? "

Sztem ez a lényege a dolognak :D Megjegyzem meztelen bantu nőt még nem láttam, és talán mégis jobban tettszene mint egy logó.. :D :D :67:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:41 
Sziasztok!
Ez megint csak egy mellékgyűrűje egy nagyobb hullámnak... Ez a fórum lassan két éves lesz és a kezdetektől vannak, akik nem adnak képet vagy nem a sajátjukat a hozzászólásaikhoz. Ezt ráerőszakolni bárkire az interneten manapság lehetetlen és etikátlan dolog. A "vagy saját kép vagy semmi" alternatíva valamivel jobb, de ez sem túl baráti. Volt már ilyesmiről vita több esetben, több ember között is, ám érdemi megoldás nem született és nem is fog, mert erről mindenki másképp gondolkodik, illetve mások a korlátai... Én magam szívesebben látok egy gould- vagy egy szakállas amandinát a száraz, "noimage" nevek helyett és ha nem is ismerem meg később arcáról az illetőt, azt legalább tudom, hogy nem jákókkal meg arákkal, hanem egzótákkal foglalkozik. Meg egyébként is, amíg a madarakról van szó és tudunk segíteni egymásnak, nem tök mindegy, hogy épp az IDRE logója, vagy egy meztelen bantu lány van az arcom helyén??? Akit érdekel a hozzászóló valódi énje, küldjön pü-t vagy emailt és megtudhatja, amennyiben a másik hajlandó neki "kitárulkozni"...

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2008 jan. 11, 23:51
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Dunavecse
Valódi név: Herceg Mónika
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:32 
Cs.Misi írta:
Én kiállok érted!

És nem csak a kép alapján...


Köszi, és Neked is Dujuor!

Ja, és engem sem zavar, ha nincs kép! :D

_________________
Moncsi


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 15, 9:57
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XX. kerület
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:20 
Cs.Misi írta:
Csak még egy:

Ha már annyira személyes, akkor mért nem mindenki a nevét írja le?
Mért kell akkor fiktív név?
....


Ez ugyan olyan, mint a kép, nem?


Erről a többiek nevében nem tudok nyilatkozni. Én nem szeretem, ha a nekem írt hozzászólásokban állandóan UjváryEdináznának. A dujuor a becenevem, sokan hívnak így, ez kedvesebb, nem hivatalos. Ha üzenetet írok, vagy telefonálok, akkor úgyis a nevemen mutatkozom be, akkor nem használom a nicknevemet.

Hozzátenném még, hogy engem nem zavar, ha nem az arckép van fent avatarnak. Csak vizuális típus vagyok...

_________________
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 10, 11:36
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Százhalombatta
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:20 
Webmaster( Nagygabe utalt rá)
"A forumon lehetőség van Avatar (kis képecske, mely reprezentálja magát a forumozót és minden egyes hozzászólásnál megjelenik) megjelenítésére. Eltérően a többi forumoktól, nem hoztunk létre galériát, melyből a forumozó kiválaszthatna magának egy szimpatikus képet, helyette inkább engedélyeztük hogy mindenki feltölthessen magáról egy valós képet.
Az avatar használata nem kötelező, de aki használja az csakis saját magáról készült valós képet rakhat fel."

Ez nem szabályzat, csak egy hozzászólás, ami tele van ellentmondásokkal. Mást jelent az eleje és mást a vége!

Engem nagyon zavar ha priviben üzengetnek, olyan dolgok miatt ami nem a madarakkal kapcsolatos.
Annyi sok érdekes témától maradtunk már el az egymás piszkálgatása miatt.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 jan. 23, 10:25
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Dunaújváros
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:10 
Csak még egy:

Ha már annyira személyes, akkor mért nem mindenki a nevét írja le?
Mért kell akkor fiktív név?
....


Ez ugyan olyan, mint a kép, nem?

_________________
Gouldamandínák....


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 15, 9:57
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XX. kerület
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:02 
Moncsi írta:
Háááát, ha fénykép alapján ítéltetik meg a fórumozó, akkor jó véleménnyel lehettek rólam! :lol:

"Szőke nő" :42: :22:


Én biztos nem fénykép alapján ítélek, de azért jó, ha tudok arcot csatolni a név mellé.

Így szerintem "családiasabb" a fórumbeszélgetés.

dujuor

_________________
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!


 
Offline
Csatlakozott: 2007 jan. 23, 10:25
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Dunaújváros
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 11:00 
Én kiállok érted!

És nem csak a kép alapján...

_________________
Gouldamandínák....


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2008 jan. 11, 23:51
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Dunavecse
Valódi név: Herceg Mónika
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 10:52 
Háááát, ha fénykép alapján ítéltetik meg a fórumozó, akkor jó véleménnyel lehettek rólam! :lol:

"Szőke nő" :42: :22:

_________________
Moncsi


 
Offline
Csatlakozott: 2007 jan. 23, 10:25
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Dunaújváros
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 10:45 
Persze!

Mert itt is vannak csapatok, pl én soha nem nézek be a kanárisokhoz, se a papagájosokhoz. Így csak az egzótások maradnak. De gondolom ez mindenki így van. Képtelenség minden topikban otthon lenni.
Mint írtam nem akarok kötekedni, de szernintem ez egyéni dolog, hogy ki mit tesz fel az avatarba.
Pl nézzük meg akármelyik másik fórumot, nagyon kevés a saját kép.

_________________
Gouldamandínák....


 
Offline
Csatlakozott: 2007 jan. 23, 10:25
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Dunaújváros
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 10:15 
Én nem akarok kötekedni senkivel, de szerintem igaza van Zsolt79-nek.
Itt úgyis ismer mindenki mindenkit, és én sem értem, hogy ettől mért lenne személyesebb a fórum.
Én nem veszem egyenlőre le. Ha ezért kizárnak, egészségükre.

_________________
Gouldamandínák....


 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 20:48
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Budapest
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 9:54 
Szia!

Az avatar használatáról olvashatsz a fórumon:
http://idre.hu/forum/viewtopic.php?t=171

Itt világosan le van írva: "Az avatar használata nem kötelező, de aki használja az csakis saját magáról készült valós képet rakhat fel. "

Ha nem tartod be a szabályzatot, akkor miért csodálkozol, hogy szólnak érte? Miért probléma, hogy nem nyilvánosan, hanem magánban jelzik, ha gond van?

Üdv: nagygabe


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 10, 11:36
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Százhalombatta
   
Hozzászólás 2008 szept. 29, 9:33 
Tisztelt WEBMASTER,

Azért írok nyilvánosan, mert ez a téma másokat is érint.

Kérésednek megfelelően levettem, vagy legalábbis megpróbáltam levenni a személyes Avataromat. Megszeretném kérdezni, szerinted ez így normális, hogy privát üzensz, hogy nem alkalmazkodik az IDRE profiljához az én "gould-amandinás" címerem.

Nem akartam és nem én vertem ezt nagydobra, csak ne csináljunk már a bolhából elefántot. Azt a fajta szabadságot amit az internet ad, már nem lehet efféle cenzúráskodással "karban tartani"...

Természetesen, ilyen kérések után sem az arcom, sem a nevem nem adom a honlap működéséhez.

...


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 15, 9:04
Hozzászólások: 298
Tartózkodási hely: Veszprém
   
 
Hozzászólás 2008 feb. 20, 14:33 
Végre csak sikerült magamtól is, de már olyan mütyür vagyok, hogy alig látni....


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 15, 9:04
Hozzászólások: 298
Tartózkodási hely: Veszprém
   
 
Hozzászólás 2008 feb. 19, 18:42 
Tárgytalan!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára margareta 2008 feb. 20, 14:36-kor.

 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 15, 9:04
Hozzászólások: 298
Tartózkodási hely: Veszprém
   
 
Hozzászólás 2008 feb. 19, 15:02 
Már tárgytalan a képfeltöltés, végre sikerült!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára margareta 2008 feb. 20, 14:35-kor.

 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2007 aug. 23, 7:59 
A forumon lehetőség van Avatar (kis képecske, mely reprezentálja magát a forumozót és minden egyes hozzászólásnál megjelenik) megjelenítésére. Eltérően a többi forumoktól, nem hoztunk létre galériát, melyből a forumozó kiválaszthatna magának egy szimpatikus képet, helyette inkább engedélyeztük hogy mindenki feltölthessen magáról egy valós képet.
Az avatar használata nem kötelező, de aki használja az csakis saját magáról készült valós képet rakhat fel.

Avatar beállítása megtalálható a profil menüpontban, ahol is 2 féle képpen lehetséges megjeleníttetni a képet.

1,: saját gépről feltöltve az „Avatar feltöltése a számítógépről:” funkcióval.
2,: más honlapról vagy tárhelyről belinkelve az „Avatar kép belinkelése:” funkcióval.

A különböző tárhelyek leterheltsége és függősége miatt az első lehetőséget javasolnánk!

Minden estben a kép mérete nem lehet nagyobb mint 100Kbyte, felbontása pedig 150x200 pixel (Szélesség x Magasság)

Akinek problémái vannak a megjelenítéssel kapcsolatban, bizalommal forduljon hozzám.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ckuzmos 2008 szept. 29, 21:36-kor.

 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 28, 11:06
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO