Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal 1, 2, 3  Következő

Szerinted lehessen e használni avatarképnek a saját fényképeken kívül madarakat ábrázoló képeket is?
A szavazás 2008 okt. 6, 21:36-kor befejeződött.
Igen 62%  62%  [ 16 ]
Nem 38%  38%  [ 10 ]
Szavazatok száma : 26
Szerző Üzenet
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 12, 14:22 
nincs mit :wink:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 szept. 14, 16:18
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Tolna megye
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 12, 13:53 
jujj van fejem!

KÖSZÖNÖM!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 szept. 14, 16:18
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Tolna megye
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 12, 9:31 
hol? :( nem találom!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 11, 17:08 
Szerintem,nem!!!

Jó ha látszik a beírások mögött milyen arc van,mert így is sokan vannak akik osszák az észt arc nélkűl,de ez saját vélemény.

_________________
Üdv:Nyíri Ferenc


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 szept. 14, 16:18
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Tolna megye
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 11, 16:39 
Minden estben a kép mérete nem lehet nagyobb mint 100Kbyte, felbontása pedig 150x200 pixel (Szélesség x Magasság)

itt van a problémám ! hogy tudok egy képből kisebbet csinyáni? :)


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 szept. 14, 16:18
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Tolna megye
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 11, 16:36 
sziasztok !
nagyon szeretnék egy képet felrakni magamról! de sajnos nem tudok! mit kell tennem?


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 22, 12:08 
Köszönöm szépen hogy elmondtad a véleményedet. Ez nagyjából megegyezik a többségével.
Elnézésedet kérem ha esetleg korábban megbántottalak volna, nem állt szándékomban.

G2-nek tudtommal még mindig van eladó gouldja, keresd meg őt is ha gondolod. Érdekességként az avatarjában egy ragadozó madarat tart a kezében :lol:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 máj. 19, 15:01
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest - Zugló
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 22, 10:02 
Még egy kis apróság... most történetesen gouldokat keresek vásárlási szándékkal... ha most lennének gouldos avatarok, egyből tudnám, hogy kihez forduljak, akinek lehet eladó madara...


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 máj. 19, 15:01
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest - Zugló
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 21, 8:26 
Véletlenül keveredtem ide, de hamár így esett, elolvastam végig...
Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de azért elmondom a véleményemet.

Szavazás már nincs, de én a madarasra szavaztam volna.
Ugyanis: nekem nem az arc a lényeg, hanem a mondanivaló. Amit ebből a fórumból meríteni lehet, tudást, tapasztalatot, az úgyis az írásokból ered. Ha én itt valami hasznosat tanulhatok, nekem aztán teljesen mindegy, hogy milyen arc van az írás mellett.

De nekem a madaras avatar még külön azért hasznos is, mert azt, hogy egy fórumozó illető milyen madarakkal foglalkozik, az arcképéről soha nem fogom megtudni... ha kérdésem van, ha tanácsra van szükségem, netalántán ha baj van, kihez forduljak??? Ha tegyük fel gouldos problémám van, és egy avatarban gould fotót látok, ez számomra megkönnyíti a segítségkérést, mert biztos hogy jó helyre címzem.

Félreértés ne essék, az arcképekkel sincs semmi bajom (bár én utáltam kirakni az enyémet), de nem látok semmi kivetnivalót a madarat ábrázoló képekben sem...

Mint minden, ez is ízlések és pofonok kérdése. Szerintem abszolút nem az arcképtől válik személyesebbé az egész, hanem a mondanivalóktól, a hangvételtől, a hangulattól. És arckép nélkül is lehet jó kapcsolatba kerülni egymással, ha meg valakit meg akarok találni egy eseményen, mert érdekel, akkor úgyis megtalálom... És úgyis azért érdekel, amit ír ide. Nem a képe miatt.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 19, 12:20 
Sziasztok,

köszönöm szépen mindenkinek aki leírta a véleményét a témával kapcsolatban és hogy leadta a szavazatát is.
A többség véleménye azt hiszem mindenki számára egyértelmű, az avatar használatánál így elfogadjuk a madarakat ábrázoló képeket is.
(Természetesen az esetleges szerzői jog sértésekért a fórum üzemeltetője és tulajdonos nem tehető felelőssé...)

A fórum szabályzatának az átalakításakor a véleményeteket nagy mértékben figyelembe fogjuk venni!

További jó fórumozást kívánva:
Küzmös Csaba


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 10, 11:36
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Százhalombatta
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 7, 22:09 
:!: Igen. Egy tapasztalt, alapos, felkészült, madárszerető embernek ismertelek meg az írásaid alapján :!:







karel írta:
Hi!

Egy kis off:

Zsolt79 írta:

Azt gondolom, és remélem még páran rajtam kívül, kár lenne kihagyni Dobosdoktor, vagy akár Karel hozzászólásait is csupán azért mert nicsen fent a fényképük.


Innen ez teljesen váratlanul ért, úgyhogy egy pöttyet meglepődtem.....
Én értelmezem rosszul vagy tényleg úgy hangzik mintha valamiféle pici elismerés lenne?

Ha nem értelmeztem rosszul akkor Köszönöm!

.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 1, 19:45
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: Savaria
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 7, 9:32 
Hi!

Egy kis off:

Zsolt79 írta:

Azt gondolom, és remélem még páran rajtam kívül, kár lenne kihagyni Dobosdoktor, vagy akár Karel hozzászólásait is csupán azért mert nicsen fent a fényképük.


Innen ez teljesen váratlanul ért, úgyhogy egy pöttyet meglepődtem.....
Én értelmezem rosszul vagy tényleg úgy hangzik mintha valamiféle pici elismerés lenne?

Ha nem értelmeztem rosszul akkor Köszönöm!

.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 7, 14:22
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Spanyolország[La Marina]Alicante tel.0034666642961
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 3, 15:39 
Elég szomorúnak tartom hogy egy ilyen fórumon van aki nem meri felvállalni az arcát, és úgy kell elmondja a véleményét hogy pld. arc nélkül akárcsak egy Baszk szeparatista, hát hol élünk gyerekek,és ne jöjjön nekem senki ilyesmivel hogy, hááááááát te valami szabadabb országban élsz !És akkor mi van, különben sem szabadabb szerintem ! A képeket (avatart),lehet cserélni tetszés szerint,persze a pokemonos az szerintem is kicsit dedós lenne.Én azért kicserélem egy napra ,kiváncsi vagyok hogy áll.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 3, 9:24 
Na látom elindult a kaválkád én nem fogok itt odákat zengeni a dologról,a lényeg egy régi közmondás:

"Akinek nem inge ne vegye magára"

Ha mégis akkor lehet van valami köze,de én ezt tovább nem kommentálom és a beírásomhoz adom az arcom.

_________________
Üdv:Nyíri Ferenc


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2008 jan. 11, 23:51
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Dunavecse
Valódi név: Herceg Mónika
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 3, 9:17 
Sziasztok!

Bár nem Pokemonnal, de Micimackóval kezdtem fórumos létemet errefelé.:oops:
Csaba küldött pü.-t, azonnal le is szedtem. Nem volt gond, megértettem, hogy ne csináljunk ovit a fórumból.
De a madaras képekkel mi a gond?
Engem nem zavar, ha nem látom a fórumozó képét, az írásai érdekelnek.
És ha egy szép madarat látok, az tetszik.

_________________
Moncsi


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 10, 11:36
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Százhalombatta
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 3, 9:13 
waxbill írta:
Sziasztok!

Én - többek között - azért szeretem ezt a fórumot, mert arcokat is látok. Tudom kötni a hozzászólásokat az emberekhez, börzéken és kiállításon megismerem a fórumozókat. A legutóbbi karcagi kiállításon is összefutottam néhány jó fejjel, akik itt gyakori látogatók. Tudom, hogy az internet azért biztosít szinte korlátlan szabadságot, mert nevünk és arcunk felvállalása nélkül is kimondhatunk dolgokat, úgymond "büntetlenül".
Hát igen... akinek látszik a búrája (netán még a nevét is aláírja), az felelősséget is vállal. A hozzászólásáért, a nyilatkozataiért, a bírálataiért, az eladott madaraiért.De ettől más ez a fórum, mint a a többi, pokemon és manga képekkel telepakolt giccsparádé.
Nem vagyunk egyformák, nyilván ezért is oszlanak meg a vélemények.
Én mindenesetre arra szavaztam, hogy vagy saját kép, vagy semmi.



Szia Waxbill,
Ha ezt így látod, akkor javaslom egy másik topicban, kezdeményezzétek egy olyan honlapnak a létrehozását ahol kizárólag (jelszóval levédve ) olyan hozzászólások jelenhetnek meg ahol látszik az irogató arca.
Mert arra utalsz, hogy aki nem vállalja az arcát, az felelőséget, sem vállal a bírálatokért, nyilatkozatokért.... egy becstelen álarcos partizán:)
Tehát teljesen érdektelen amit mond, következésképp nincs helye a fórumon.
Ez a vita nem emiatt pukkant ki....


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 3, 6:42 
Zottan írta:
Engem még mindig az nem hagy nyugodni:
KI RAKOTT FEL POKEMONT???


Sziasztok!

Figyu, nem tudom, egyáltalán még a nevére sem emlékszem, mert az is olyan megjegyezhetetlen nickname volt... Tévedés ne essék! Igenis volt olyan avatar használva ami -már megbocsássátok műveletlenségem, nem tudom, hogy Pokemon-e vagy sem. Nem is egy fórumos használt ilyen vagy olyan képet- egyiknek mozgókép volt vagy van másiknak csillogó izomcsajos... Nem kell halászni menni. Ennyit erről.
Én is a fizimiska mellett voksoltam :wink: .


 
Offline
Csatlakozott: 2007 jan. 23, 10:25
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Dunaújváros
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 3, 6:35 
?

_________________
Gouldamandínák....


 
Offline
Csatlakozott: 2007 jan. 23, 10:25
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Dunaújváros
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 3, 6:35 
Nos Fric, nem is tudom, hogy reagáljak a hozzászólásodra, talán az a legjobb, hogy sehogy, mert akkor kitörne a balhé!!!!!

Csak ennyit: S kezdjük ott, hogy én a nevem adom.,...


Zsolt79, maximálisan egyetértek veled.

Ez már röhejes.

Meg hogy olyanra panaszkodnak, ami még nincs is, ez olyan, mint amikor egyszer elmentem pecázni, s a szemközti horgász kollegák arról beszéltek, hogy hogyan osszák el a halat, mindent megbeszéltek, még azt is, hogy mi lesz belőle, azt természetesen egy halat se fogtak...

_________________
Gouldamandínák....


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 2, 21:59 
waxbill írta:
:D Senki. Ez csak a riasztó jövőkép lehet... :D

Köszi Gyula, megnyugodtam... Szétkerestem a névsort, mindenki úgy írt itt Pokemonról, mintha az a szerencsétlen kis szörny (vagy mi) már az IDRE elnöki posztjára törne... :D :lol:
Persze lehet, hogy csak a másik gyakran emlegetett "tabu", a logó lágyítására írta mindenki a pokemont. Pedig azon a logón is madár volt, sőt minek lehet ma több köze a szervezett díszmadártenyésztéshez, mint annak, amit az a logó képviselt???

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 28, 17:55
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO