Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Szerinted lehessen e használni avatarképnek a saját fényképeken kívül madarakat ábrázoló képeket is?
A szavazás 2008 okt. 6, 21:36-kor befejeződött.
Igen 62%  62%  [ 16 ]
Nem 38%  38%  [ 10 ]
Szavazatok száma : 26
Szerző Üzenet
Offline
IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 nov. 8, 16:30
Hozzászólások: 497
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 2, 21:56 
Zottan írta:
Engem még mindig az nem hagy nyugodni:
KI RAKOTT FEL POKEMONT???


:D Senki. Ez csak a riasztó jövőkép lehet... :D

_________________
Üdvözlettel: Domokos Gyula


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 2, 21:54 
Engem még mindig az nem hagy nyugodni:
KI RAKOTT FEL POKEMONT???

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 nov. 8, 16:30
Hozzászólások: 497
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 2, 21:53 
Sziasztok!

Én - többek között - azért szeretem ezt a fórumot, mert arcokat is látok. Tudom kötni a hozzászólásokat az emberekhez, börzéken és kiállításon megismerem a fórumozókat. A legutóbbi karcagi kiállításon is összefutottam néhány jó fejjel, akik itt gyakori látogatók. Tudom, hogy az internet azért biztosít szinte korlátlan szabadságot, mert nevünk és arcunk felvállalása nélkül is kimondhatunk dolgokat, úgymond "büntetlenül".
Hát igen... akinek látszik a búrája (netán még a nevét is aláírja), az felelősséget is vállal. A hozzászólásáért, a nyilatkozataiért, a bírálataiért, az eladott madaraiért.De ettől más ez a fórum, mint a a többi, pokemon és manga képekkel telepakolt giccsparádé.
Nem vagyunk egyformák, nyilván ezért is oszlanak meg a vélemények.
Én mindenesetre arra szavaztam, hogy vagy saját kép, vagy semmi.

_________________
Üdvözlettel: Domokos Gyula


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 10, 11:36
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Százhalombatta
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 2, 21:50 
Szevasz Fric32,

Valóban azt gondolod, hogy ez a vita erről szól?

Ha Te vezetnéd ezt a fórumot, hogyan szelektálnád az hozzászólók listáját?

Vagy arra gondoltál, hogy akinek nincs fent a fényképe, az nem egyenes ember, nem jártas a témában? Blöfföl passzióból irogat hülyeségeket? Ha ez így lenne, akkor is a Te választássod, hogy ezeket el sem olvasod.

Azt gondolom, és remélem még páran rajtam kívül, kár lenne kihagyni Dobosdoktor, vagy akár Karel hozzászólásait is csupán azért mert nicsen fent a fényképük.

Attól, hogy elolvasod a legkedveltebb kanáris, könyvedet, úgy hogy fogalmad sincs, hogy a szerzőnek, hogyan alakul az arca- gondolom nem azt vágod le utána:
- Na ez a hülyegyerek is okoskodott egy sort, meg merészeket állított.

Ez a vita másról szól.....


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 2, 20:49 
Sziasztok,nekem az a véleményem hogy aki itt rendszeresen beír az meri válalni a képét is,de sokan akik csak inkognitóba vannak itt és merészeket írnak vagy csak kiváncsiskodnak és olyanokat kérdeznek ezt is csak azért merik mert nincs képük és gyáva módon rejtve olyan okosak.

_________________
Üdv:Nyíri Ferenc


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 2, 15:22 
Sziasztok!

Cs.Misi írta:
Pl nézzük meg akármelyik másik fórumot, nagyon kevés a saját kép.

Pont ez az 8) ! Ez nem akármilyen fórum :wink: !

Sokkal személyesebb a beszélgetés, ha valaki az arcképét adja a hozzászólásához. És ezzel természetesen vállalja a nyilvánosságot is. Ha a neved kiírod a hozzászóláshoz, a képet akkor már miért ne lehetne? Ha egy madár van a képe helyén, az olyan, mintha egy madárral beszélgetnél...- bár én szoktam azt is :D . De ha valaki csili-vili kütyü-mütyüt pakol be, na azt ki nem állhatom.

Ui: van olyan fórumos, aki mindenféle jópofi hozzászólást beírt már, de sem a nevét, sem a képét nem tette ki. Nem meri vállalni?

Üdv: Gabesz


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 júl. 23, 9:50
Hozzászólások: 10
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 2, 10:45 
Szerintem itt nem a madaras képpel van/volt gond, hanem azzal hogy valaki elkezd különböző logókat meg Pokemonokat felpakolni avatarnak.
És elkezdődik egy folyamat, aminek az a vége, hogy az emberek felének Pókember meg különböző manga figura lesz az avatar képe.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 jan. 9, 19:15
Hozzászólások: 149
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 1, 20:27 
Én is szavaztam. Természetesen igennel! Mi a baj a madaras avatarral?
Ez egy madarász fórum.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 júl. 23, 9:50
Hozzászólások: 10
   
 
Hozzászólás 2008 okt. 1, 13:26 
Szavaztam én is.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 30, 11:16 
Nem tudok én akkorát ugrani! :D

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 30, 11:14 
Mint írtam, nem gondoltam hogy valakinek ez ekkora probléma lenne.
Természetesen meglehet beszélni értelmesen is a dolgokat, nem kell egyből a torkomnak ugrani... :wink:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 21:42 
ckuzmos írta:
Észrevételem szerint elindult a dolog egy olyan irányba, amit feltétlen el szeretnénk kerülni és még idejében megállítani. Ez nem más mint a különböző tamagocsi figurák, akcióhősök, szupersztárok, stb. megjelenése az avatar helyen.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Én ilyet még nem láttam, de már értem mi a problémád!!! Nagyon jó ötlet volt szerintem szavazásra bocsátani a dolgot, már szavaztam is!
ckuzmos írta:
Személy szerint maximum azt tartom elképzelhetőnek, hogy az avatar használatához a saját fényképen kívül madarat ábrázoló képet is fel lehessen rakni.

Erről is ment eddig a téma, hogy miért baj a madaras kép? Ezek szerint nem baj. Akkor hol itt a probléma? :D 8)
Na, tényleg nem olyan nagy dolog ez, értelmes emberek fórumoznak itten, csak sikerül megoldani!
Baráti üdv: Zoli


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 21:33 
Sziasztok,

én sem értem hogy miért kell ekkora nagy ügyet csinálni a dologból. Nem érzem akkora nagy problémának mint ahogy azt festitek, de mint mindent, ezt is lehet jó indulatúan és rossz indulatúan megközelíteni.

Zottan írta:
...Arra lennék kíváncsi, hogy mi váltotta ki ezt a lépést a felelősöktől... Csaba?

Mint ahogy láthatod, az elképzelés már több mint egy éves. Korábban is volt megkeresésem pár tag felé, de akkor semmiféle reakciója nem volt (nem úgy mint most). Észrevételem szerint elindult a dolog egy olyan irányba, amit feltétlen el szeretnénk kerülni és még idejében megállítani. Ez nem más mint a különböző tamagocsi figurák, akcióhősök, szupersztárok, stb. megjelenése az avatar helyen. Szeretném figyelembe venni a véleményeteket is, illetve szavazásra bocsájtani a dolgot ezért ezt a topikot némileg átalakítom.
Személy szerint maximum azt tartom elképzelhetőnek, hogy az avatar használatához a saját fényképen kívül madarat ábrázoló képet is fel lehessen rakni. ennek megfelelően a szavazás csak két kérdésből áll.
A szavazásra egy hét áll rendelkezésre, úgy gondolom ez bőven elég azoknak akiket komolyabban is érdekel a dolog.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 jan. 23, 10:25
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Dunaújváros
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 16:37 
Nem ennyi....

_________________
Gouldamandínák....


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 12:32 
nagygabe írta:
Én sem értem, miért ekkora probléma ez... Nem kötelező felrakni a képedet... Ha akarod felrakod, ha nem akarod, akkor nem.

Nem is rólam van szó, mert mint láthatjátok, nekem szerepel a pofázmányom és a nevem is a hozzászólásaimnál... Csak tudom, hogy vannak, akiknek nem esik jól ez a szőrszálhasogatás, mondhatni a személyi internetes szabadságukban korlátozzák őket... Pl. Zsolt, aki rengeteg tanulságos hozzászólást írt és nem szeretném, ha emiatt a szigorítás miatt többet nem írna ide... Elvégre a madaras képek is témába vágnak, nem? Arra lennék kíváncsi, hogy mi váltotta ki ezt a lépést a felelősöktől... Csaba?

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 20:48
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Budapest
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 12:24 
Én sem értem, miért ekkora probléma ez... Nem kötelező felrakni a képedet... Ha akarod felrakod, ha nem akarod, akkor nem.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 12:20 
ckuzmos írta:
A félreértések elkerülése végett nem akarjuk ráerőszakolni senkire sem azt hogy rakja fel a saját képét.

Csak ultimátumot adtok, hogy vagy azt rakja fel, vagy semmit... Ne haragudj, Csaba, nem piszkálódni akarok, de ez miért ekkora probléma? Nem szeretném, és szerintem mások sem, ha a szigorítások miatt sok értékes hozzászólást író, de "képtelen" fórumozót vesztene ez a kiváló fórum...

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 12:16 
Kedves Zsolt,

Először is köszönöm szépen hogy leveted a madárkát az avatarból.
Mint ahogy Misi írta is, sokan nem olvassák és nem figyelik csak azokat a topikokat, amelyekben érdekeltek. Mivel biztos akartam lenni abban hogy el is olvassák a kérésemet, ezért írtam privát üzenetet. (Van akit már jóval korábban is megkértem.) Én ezt nem szántam kötekedésnek és remélem nem is úgy írtam a levelemet. A cenzúrázás kifejezést viszont igen erősnek tartom!

Az avatar használatáról szóló szabály még valóban nincs benne a fórum szabályzatában. A lassan 2 éves működési tapasztalatok alapján azonban néhány pontban megfog változni a szabályzat, illetve módosítva/bővítve lesz. Nem tudom mi számodra ellentmondásos az általam írt mondatokban, szerintem egyértelmű és következetes.

Kedves Misi,

A fórumozó társaság töredéke ismeri csak egymást. A képek használatával szerintem igen is személyesebbé válik a fórumozás, de kérdezd meg csak azokat az embereket, akik itt ismerték meg egymást és szinte jó baráti kapcsolatba kerültek már azóta. Ezzel a lehetőséggel komoly kapcsolatépítést és társadalmi összetartozást lehet elérni. Minden fórumnak a tartalmán kívül, más és más a stílusa, hangvétele, közössége, így össze hasonlítani sem lehet őket.


Még egyszer azoktól elnézést kérek akik ezt piszkálódásnak vagy kötekedésnek vették. A félreértések elkerülése végett nem akarjuk ráerőszakolni senkire sem azt hogy rakja fel a saját képét.


 
Offline
Csatlakozott: 2008 júl. 27, 8:16
Hozzászólások: 1073
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 12:06 
Akkor várom az új avatar képeket! :57:


 
Offline
Csatlakozott: 2008 júl. 27, 8:16
Hozzászólások: 1073
   
 
Hozzászólás 2008 szept. 29, 12:01 
dujuor írta:
Skrachlaci írta:
Zottan írta
Megjegyzem meztelen bantu nőt még nem láttam, és talán mégis jobban tettszene mint egy logó.. :D :D :67:


Ha már választani lehet: Olyan kép legyen, ahol Zottan be van öltözve meztelen bantu nőnek.... :65:

:89: :D :D


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 28, 14:52
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO