Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 128 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 30, 20:58 
Kép

Kedves Olvasóink!

A Magyar Madarász első számának visszajelzései alapján bebizonyosodott, hogy a tenyésztők és díszmadártartók érdeklődnek a szakmai írások iránt és örömmel fogadják, ha ezen írásokhoz magyar nyelven hozzájuthatnak. A szakmai cikkeket közlő Magyar Madarász kiadványunk pozitív fogadtatására tekintettel, Egyesületünk tovább folytatja a kiadvány rendszeres megjelentetését.

Az első szám megjelenésekor számos egyesület segítette és támogatta a munkánkat azáltal, hogy a tagjaiknak az igényét felmérve és összesítve eljuttatta hozzánk. Szeretnénk megköszönni ezen egyesületek munkáját és bizalmát. Többen érdeklődtek, hogyan tudnak a későbbiekben hozzájutni a kiadványunk további számaihoz. Mivel e kiadványunk megjelentetését nem gazdasági célzattal, hanem oktatási tevékenységként indítottuk, hírlapterjesztőknél nem fog megjelenni, de továbbra is biztosítani szeretnénk minden érdeklődő számára a hozzáférést. Egyesületünk rendes tagjaként mindenki , aki rendezett tagsági viszonnyal rendelkezik és befizette az éves tagdíjat, automatikusan megkapja az adott évben megjelenő Magyar Madarász valamennyi számát, külön költségek nélkül.

Más egyesületek tagjainak és minden más érdeklődőnek, egyesületi munkánk pártolásért cserébe tudjuk biztosítani a kiadványunkat, melynek minimális díja 500Ft/példány (plusz az esetleges postaköltség: 165Ft). 2010-es évben 4 szám megjelenését tervezzük. Az éves szintű pártolási díj 2500Ft melyért cserébe a pártolóinknak a következő 4 számot automatikusan és egyéb díjaktól mentesen postázzuk. A pártolási díjakat készpénz átutalással az Egyesület számlájára (56900051 – 10531420) vagy belföldi postautalvánnyal az Egyesület címére kérjük befizetni (I.D.R.E. Szeged Gyémánt u. 7. sz. 6727)

Külön köszönjük azon tenyésztőknek a segítségét, akik cikkeikkel hozzájárultak a kiadványunk szakmai tartalmának kialakításában. Igyekszünk a továbbiakban is a tenyésztők és madarászok igényét szem előtt tartani, ezért várjuk a javaslataikat, véleményüket a későbbi számok tartalmának kialakításához.

Jó olvasást és tenyész sikerekben gazdag új évet kívánva:
Magyar Madarász Szerkesztő bizottsága.

Kép Kép
Kép Kép
Az aratenyésztés szépsége és nehézségei
Tóth István a Kék-sárga ara (Ara ararauna) tenyésztésével kapcsolatos tapasztalatai olvasható


Kép Kép
COM - Kötelezettségvállalási szerződés
A Madártani Világszövetség (COM) igazgatóválasztmányának, a Bírók Világkamarája (OMJ) Végrehajtó Bizottságának, a C.O.M.P.E. és a C.R.O. tagjainak értekezletét meghatározó szabályzat első része


Kép Kép
Kép
Dajkamadár használata
Mike Fidler gondolatai és tapasztalatai a sokak által vitatott dajkamadár használatáról és alkalmazásáról.


Kép Kép
Kép
Nagy sárgavállú amazonpapagáj
Guglielmo Petrantoni, olasz tenyésztő cikke a sárgavállú amazonpapagáj alfajáról, az Amazona b. rothschildi-ről


Kép Kép
Kép Kép
Kép
Pintyfélék tartásában fontos fűfélék
Az első számunkban elkezdett Doug Hill és Marcus Pollard cikkének a folytatása az ehető fajok szemlézésével.


Kép Kép
Kép Kép
A színkanárik alapjai
Pákozdi Károly színkanárik típusait bemutató cikksorozatának első rész, mely a színkanári típusok áttekintéséhez és abban való eligazodáshoz add tökéletes képet.


Kép Kép
Kép Kép
Gould amandina
Küzmös Csaba és Fekete Csaba cikke, a gould amandina genetikáját és standard leírását taglaló cikksorozat elindító cikke, a faj standard leírásával és bírálati szempontjaival.

Kép Kép
Nemzetközi nevek és egyezmények
Dirk Van den Abeele írásának első része a papagáj fajok mutációinak neveiről, nemzetközi irányelveiről és annak kialakulásáról.


Kép Kép
Kép
A madarak egészségmegőrzésének alapjai. Honnan tudom, hogy a madaram beteg?
Dr. Brenna Fitzgerald, amerikai állatorvos írása mely alapvető információkat ad a madarak betegségeinek felismeréséről, módszereiről és teendőkről.


 
Offline
Csatlakozott: 2008 nov. 11, 23:32
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Győr
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 7, 21:42 
Marcsi ebből én is szeretnék majd kérni.Gondolj rám is.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 30, 15:58 
Szia Marcsi,

biztos vagyok benne hogy a második számban is mindenki fog találni olyan cikket, ami "hasznára" váll.:wink:

Most így hirtelen a következő cikkek lesznek benne (a teljesség igénye nélkül)

- Ara papagáj tenyésztése
- Papagáj mutációk nevének nemzetközi irányelvei
- Színkanárik sorozat első része
- Gould amandina standard leírásának és genetikájának első része
- Dajkamadár (sirályka) használata
- Az első részben elkezdett "füves" cikk második, befejező része.
- COM szabályzat

stb.


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2008 jan. 10, 15:17
Hozzászólások: 912
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Fekete Csaba
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 27, 14:38 
Kedves Marcsi!
Azt hiszem, hogy Küzmös Csaba már elutazott a szabadkai kiállításra, így válaszolnék helyette.
Nagyon örülünk, hogy ennyire várjátok a következő számot, ennek megfelelően dolgozunk rajt, hogy minél előbb kezetekbe kerülhessen.
Még sajnos azonban nincs teljesen kész. Egy-két cikk utolsó simításait még várjuk a szerzőktől. Amint a lap összeszerkesztése befejeződik, feltesszük a tartalomjegyzéket ebbe a topikba és a lap is megy egyből a nyomdába. Egészen biztos, hogy a második szám december folyamán megjelenik, de sajnos még nem tudjuk a pontos dátumot. Az azonban igen valószínű, hogy ez nem december első hete lesz.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 24, 9:11 
Szia,

de akad még :) A részleteket megbeszéljük privátban.
A következő szám jövő hónapban jelenik meg.


 
Offline
Csatlakozott: 2006 nov. 10, 2:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
   
 
Hozzászólás 2009 nov. 23, 11:38 
Szia Csaba!

Nem maradt véletlenül egy eladó példány a Magyar Madarász első számából? (Tudom, fényévekkel vagyok lemaradva, de hátha....)
A következő szám mikor jelenik meg?

Üdv. methian


 
Offline
Csatlakozott: 2008 márc. 29, 10:24
Hozzászólások: 39
   
 
Hozzászólás 2009 szept. 29, 15:02 
eszterolajos írta:
Gabesz írta:
:cyclopsani:

Kép


Hopssz.......... Amit a kissrác nézeget az egy díszmadár magzin......... :22:


Köszönjük Eszteró Lajos Úrnak a pontosítást, valóban: A kissrác egy Díszmadár Magazint nézeget. Örülünk új olvasónknak.
Egyúttal tájékoztatjuk más érdeklődőinket is, hogy a Díszmadár Magazin októberi száma október 9-én fog megjelenni a hirlapárus helyeken. Előfizető megrendelőinknek az októberi számot október 5-én postázzuk (külön postaköltség nélkül). A lapon feltüntetett 620 Ft-os ár tarttalmazza az újság általános forgalmi adóját, egyéb költségeit (kulturális járulék, termékdíj) és a kiadót terhelő 165 Ft-os postaköltséget is.

Kép


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 szept. 4, 7:03 
Kynyoo írta:
Értem.
Csak mert bélyeg stb nem volt rajt meg úgy beszéltük Csabával hogy Monoron átveszem. :wink:
Semmi gond írom a választ!


A bélyeg valsz. leesett, mert nem igen ragad a fóliához.

A címzés azért rajta volt ugye?

Már ezt a problémát is megoldottuk....

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 szept. 4, 6:43 
Értem.
Csak mert bélyeg stb nem volt rajt meg úgy beszéltük Csabával hogy Monoron átveszem. :wink:
Semmi gond írom a választ!


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 szept. 4, 6:27 
Kynyoo írta:
Érdeklődnék hogyan került pár nappal ezelőtt egy Magyar Madarász a postaládámban.
Szeretém megköszönni illetve nem tudom hogy ez került-e valakinek valamibe mert akkor természetesen rendeznénk a dolgot!


Szia !

Én küldtem ki Küzmi információja alapján.

küldtem püt.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 szept. 4, 6:10 
Érdeklődnék hogyan került pár nappal ezelőtt egy Magyar Madarász a postaládámban.
Szeretém megköszönni illetve nem tudom hogy ez került-e valakinek valamibe mert akkor természetesen rendeznénk a dolgot!


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 szept. 4, 5:47 
Gabesz írta:
:cyclopsani:

Kép


Hopssz.......... Amit a kissrác nézeget az egy díszmadár magzin......... :22:

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 szept. 3, 23:00 
:cyclopsani:

Kép


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2009 aug. 19, 14:18 
Sziasztok,

köszönöm szépen az észrevételeteket, véleményeteket. Elnézést a késői reagálásért, egy kis pihenésen voltunk a családdal...
Mivel ez az első példánya a szaklapunknak, ezért még némi gyermekbetegség felfedezhető benn. Vannak hibák, amelyek véletlenül kerültek bele, és vannak benne olyan hibák is amit esetleg ti nem vesztek észre, de a következő számokban feltétlenül korrigálni kell. De biztos vagyok benne hogy olyan hibák is előfordulhatnak, melyeket mi nem, hanem ti vesztek észre. Remélhetőleg a további számokban már egyre kevesebb fog előfordulni.

A szakmaiság mellet fontos szempontunk volt még a könnyű és jó olvashatóság. Sajnos ezt nem minden oldalon tudtuk teljes mértékben megoldani. A szövegek mögé helyezett képek néhol tényleg zavaróak, ezeknek a további alkalmazását át fogom gondolni, illetve módosítani. A hátterek közötti különbség az Én tapasztalatlanságom miatt következett be, mentségemre váljon az hogy a nyomdák és a monitorok színvilága teljesen más alapokon nyugszik. Aki jártas e témában az tudja, hogy ez leginkább a kék színeknél üt vissza.

Költségcsökkentési megfontolásból kellet az oldalak egy részét fekete/fehér –ben megcsinálni. Mivel a színes képeket nem szerettük volna lebutítani (a jövőben sem szeretnénk ezt alkalmazni), szükségessé vált egy cikk megbontása ilyen módon, ahogyan az a fekete csíznél van. Sajnos ezt nem tudom megígérni hogy később nem fogok ilyen megoldást alkalmazni, adott esetben az oldalak elhelyezkedésétől függően erre ismét sor kerülhet. Cserébe kárpótoljon mindenkit az hogy fekete-fehér képek helyett színesekben tud gyönyörködni. Azt pedig hogy mikorra lesz a lap teljes tartalma színes, szintén nem lehet előre megmondani.

A terjedelem illetve az oldalak számát nagy mértékben az ár befolyásolja. Felelőtlenség lenne a részemről ha azt mondanám ezzel feljebb tudunk menni, nem tudjuk előre még. Az viszont biztos, hogy nem a tartalom hiánya az, ami miatt 36 oldalas jelen pillanatban a szaklap. A megjelenés gyakorisága viszont már részben rajtunk, vagyis a szerkesztésen múlik, részben pedig azon hogy a megfelelő példányszám el is fogyjon. A mi kapacitásunk is véges, lévén társadalmi munkában készítjük a lapot, ahhoz hogy az általunk felállított színvonalnak megfelelő legyen egy szám tartalma és megjelenése, bizony sokat kell dolgoznunk rajta. A hirdetések száma és mértéke érdekes kérdés. Szabad felületünk a hirdetésekre van, így aki tud segíteni a hirdetők becserkészésében, szívesen látom :D

Legvégül a tartalom! Amikor elkezdtük a tartalmat össze állítani, akkor csak derült ki számunkra is igazából, mi mindenről lehetne, vagy kellene írni. Milyen sok olyan téma van, amit le kellene írni, amit közölni kéne, ami felet sokan elsiklanak, vagy nem vesznek észre. Ennek ellenére nagyon szépen köszönöm a javaslatotokat, bevallom nagy része nálunk is felmerült mint lehetséges tartalmi anyag, de a ti javaslatotok csak megerősítik az elképzeléseinket. Örömmel várjuk a további elképzeléseket, tartalmi javaslatokat. Sajnos az oldalak száma korlátozott, nem tudunk mindennel egyszerre foglalkozni. Próbálunk majd minél nagyobb egyensúlyt tartani a különféle tenyésztési területek közt, az általánosabb vagy informálisabb írások megőrzése mellet. Bár igaz, hogy ez a szám némileg az egzótásoknak kedvez, de mindenkit szorgalmazok a szaklap teljes tartalmának az elolvasására, mert lehet hogy a Fekete Csízes cikkben fogja megtalálni azt az információt, ami később számára hasznos lehet, még papagáj tenyésztőként is. A következő számok tartalmát a jelenlegihez képest még változatosabbá szeretnénk tenni. Hosszabb cikkek helyett megpróbálunk majd kisebb cikkek formájában sorozatokat indítani egy-egy témakörön belül. Ez a jelenleginél jóval több előretekintést és szervezést igényel majd, de remélhetőleg így még többen elégedettek lesznek a szaklappal.

Üdv:
Csaba


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 dec. 27, 13:46
Hozzászólások: 1178
Tartózkodási hely: Szalkszentmárton (Bács-Kiskun megye) // Szeged
   
 
Hozzászólás 2009 aug. 15, 21:40 
Üdv!

Tudom, hogy nem kívánságműsor (vagy igen?), de sztem egy a betegségek megelőzése és kezelése rovat is jól jöhetne. Főleg kezdőknek, de akár még a tapasztaltabb madarászok is találhatnának maguknak hasznos tanácsokat, információkat benne. [Tudom hogy a Díszmadár magazinban is jelennek meg hasonló cikkek, de én azokat túl fajspecifikusnak tartom, nem túl sokszor találok benne használható információkat, (hál'Isennek) mert ami kissé rám tartozna, azok meg az extrém súlyos kategória.] Amire konkrétan gondoltam az egy általános leírás. Pl.: "Nagyobb" paraziták közül a féregfélék + megelőzés,kezelés, "fejletlenebbek": itt is egy általános leírás, olyan ami nem csak a kanárikra, vagy a papgájokra vonatkozik, hanem minden madárra (jó tudom, hogy ez így nem egyzserű mert bizonyos madarak bizonyos fertőzésekre, kórokozókra érzékenyebbek, stb).

Vagy hülye 5let :?:

_________________
"Eltűnsz. S megérted a szavakat, miket a csillagok suttognak neked."


 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 20:48
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Budapest
   
 
Hozzászólás 2009 aug. 14, 13:14 
Tegnap kézhez kaptam a Magyar Madarász 1. számát. Gondoltam, írok róla kritikát:

1. Tartalom
Egy szaklapnál elsődleges és legfontosabb dolog a tartalom. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Jó és érdekes cikkek, mély szakmai tartalommal. Nagyon jók a témák is. Különösen tetszik a magyarok által írt és a külföldi cikkek aránya. Ha megjelenik egy magyar újság, akkor abban legyenek magyar szerzők által publikált cikkek, de a külföldi szakmai tartalmat sem hagyhatjuk el! A fordítások is teljesen rendben vannak.
Ez az első szaklap (bármely témában) ami ennyire megfelel az érdeklődési körömnek. 11 cikk, ebből 8 abszolút nekem való, még 1, amit érdekességképp' elolvasok. Sajnos a papik nem érdekelnek, de ez már az én bajom. Más szaklapokban jó esetben a cikkek fele, ha érdekel, de inkább sokkal kevesebb.

2. Külalak
Egy jó újságnál fontos, hogy megfelelő esztétikai élményt nyújtson. Szerintem ezzel sincs probléma. Jó minőségű papír, a fényessége is olvasóbarát. A nyomda is jó munkát végzett, megfelelő a felbontás és a színmélység. Tetszik a szerkesztése is. Jól néz ki, hogy nem csak egyféle betűtípussal van szedve az egész, és mindegyik betűtípus könnyen olvasható. Jó az elrendezés, megfelelő mennyiségű és nagyon jó minőségű kép és ábra szemlélteti a cikkeket.
Két problémát látok ezzel kapcsolatban: a szövegek mögül én elhagynám a képeket, zavarja az olvasást, nehezebben olvasható a cikk. Leginkább a fűfélés cikknél zavaró, a genetikai cikknél kicsit kevésbé, a bevezetőnél már alig. A gould alapítvány cikk utolsó oldalán (8.oldal) egy hajszálnyival világosabbra kellett volna hagyni a hátteret, úgy, ahogy az előző oldalon van, bár ez már csak egészen rossz világítás mellett zavaró csak.
A másik probléma gondolom a színes és ff oldalak elosztása miatt jött elő. Nekem nem tetszik, ha egy cikk nem egyben van leközölve, hanem az egyik része a 9. oldalon, a másik a 24-en.

3. Ár/érték arány
Szerintem maximálisan megéri az árát. Az előzőekben taglaltak miatt az értéke kimagasló, az ára szerintem abszolút megfizethető.

4. Egyéb hibák ;)
Lehetne kétszer ekkora terjedelmű ;)
Megjelenhetne akár kéthavonta is ;)
Legyen benne több hirdetés, és akkor teljesülhetnek az előzőek :)

És van néhány téma javaslatom is a további számokhoz:
- Az egyesületi életről nagyon nagy szükség lenne egy irományra! Miért kell belépni, mit tesz értünk az egyesület, mit tegyünk az egyesületért, mire megy el a tagdíj, mi köze a tagegyesületeknek az MDOSZ-hez, mit csinál az MDOSZ.
- Gyűrűzés - hogyan, milyen gyűrűt, gyűrűméret, nyilvántartás, és elsősorban, hogy hol lehet beszerezni, és mikor kell megrendelni! Konkrét nevekkel, telefonszámokkal!
- Versenyzésről is jó lenne írni. Hogyan lehet indulni a versenyeken, milyen lépcsők vannak (területi, országos), madarak kollekcióban vagy egyéniben, mi a különbség, miért kell indulni a versenyeken, mit lehet elérni, bronz-ezüst-arany koszorúk
- A madarak versenyre való felkészítése a költéstől a verseny végéig. (Tudom, a hullámosokról most volt egy cikk, de nem olvastam ;) )
- Kezdő madártartóknak szóló sorozat (tartási hely, takarmányozás, madár faj kiválasztása, hol érdemes venni, konkrét madár megvételénél mire kell figyelni, szállítás, karantén, fürdő, játékszerek, tisztántartás, körömvágás, szóval minden, ami egy kezdőnél érdekes lehet)
- Hazai gyomnövényekről, gyógynövényekről, meg általában a madarászat szempontjából érdekes növényekről ismertetők (a mostani külföldi cikk után szabadon, amiből az alapokat már megismerhetjük).

Összegezve: tökéletesen meg vagyok elégedve az újsággal! A felsorolt hibákat javító szándékkal írtam, nem kötekedésképpen. Tehát senki ne válaszolja erre azt, hogy "Akkor csinálj jobbat!". Ugyanis nem tudnék, ebben biztos vagyok. Szerintem ezek a kis hibák nem sokat vonnak le az elkészült munka értékéből, de a következő számokban könnyen javíthatóak, ha a kedves szerkesztő is egyetért ;)

Gratulálok Csabának és az összes közreműködőnek. Végre egy színvonalas madarász szaklap!

_________________
http://www.rollerkanari.hu


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2009 aug. 14, 11:23 
eszterolajos írta:

Ha én megfelelek ...


Há'talán....! :wink: :lol: :D

Örülök, hogy találkozni fogunk!

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 aug. 14, 6:43 
Idézet:
Hali Csaba!
Én megyek szombat reggel. Kitől tudom átvenni?


Szia Neco !

Ha én megfelelek akkor szombaton 1o után már ott vagyok és elviszem neked a lapot.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2009 aug. 14, 0:56 
ckuzmos írta:
Sziasztok,

a hétvégén kiállítás Győrben!
személyesen ott is át lehet majd venni a Magyar Madarász-t.
:wink:


Hali Csaba!
Én megyek szombat reggel. Kitől tudom átvenni? :roll:

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2009 aug. 13, 11:37 
Sajnos Én nem tudok menni, családi programunk van.
Már jó rég le lett foglalva ez a hétvége...


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 128 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 29, 15:51
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO