Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 401 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Következő
Szerző Üzenet
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2010 okt. 4, 9:26 
Elhiszem, hogy rosszul esik neki. Nálunk Én vagyok velük együtt órák hosszat. A párom is szereti őket, de ő csak messziről odaszól, hogy sziasztok és ennyi. Őt megcsípi mindkettő. Nekem rosszul esne nagyon, ha fordított helyzet lenne, de ezt már tudtam mikor megvettük őket, hogy Én leszek a kiválasztott, hisz nekem van rájuk több időm.

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 okt. 3, 20:27 
Betty írta:
Szavakat nálunk is alkotnak, amiken néha lehet nagyokat derülni :)

Gyuri mostanában azt a szokást vette fel, hogy amikor kinyitom a kalitkáját és odahajolok hozzá kéri a puszit, na meg adja a lábát és végig kell puszilgatni az összes újját :) Ő meg közbe mondja, hogy puszi, puszi, puszi :)
A fene azt a jó dolgukat, rendesen kihasználják az embert.


Fantasztikus ! Feleségem megőrülne érte !! Neki lett volna a kismadár, de engem választott , szegény mindig szomoruan nézi , ahogy mi 'turbékolunk' :lol:


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2010 okt. 3, 10:23 
Szavakat nálunk is alkotnak, amiken néha lehet nagyokat derülni :)

Gyuri mostanában azt a szokást vette fel, hogy amikor kinyitom a kalitkáját és odahajolok hozzá kéri a puszit, na meg adja a lábát és végig kell puszilgatni az összes újját :) Ő meg közbe mondja, hogy puszi, puszi, puszi :)
A fene azt a jó dolgukat, rendesen kihasználják az embert.

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 30, 19:09 
Warhawk írta:
africz írta:
azt mondta a feleségemnek, hogy AnyaCsirke :lol: :lol: :mrgreen:

Szavakat alkot más szavakból. Ügyes....


Ez gyakori problgatja oket kulonbozo kombinaciokban,neha ujakat alkot azokat meg en tanulom tole :)


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 szept. 30, 17:37 
africz írta:
azt mondta a feleségemnek, hogy AnyaCsirke :lol: :lol: :mrgreen:

Szavakat alkot más szavakból. Ügyes....

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 30, 17:27 
Tyuk kislányt mondogatja most sűrűn, meg éhes kislány vagyok ha éhes :) ma azzal nevetett meg, hogy a feleségemet Anyának hivja, engem Apának és azt mondta a feleségemnek, hogy AnyaCsirke :lol: :lol: :mrgreen:


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 30, 17:22 
rakosmarcsi írta:
Sziasztok!

En csak a sajat jakonkrol tudom, hogy ha idoben elkezdi az ember akkor meg szereti is. Mivel Kufu surun van emberi kezen, es egy ido utan nagyon fajdalmas tud lenni a korme ahogy kapaszkodva belemelyeszti az emberbe, igy siman lereszeljuk, koromreszelovel. Ez abszolut nem fajdalmas neki es csak a kicsi hegyet kell tompitani igy meg jol is esik neki. Surun meg a csoret is odatartja, hogy azt is egy kicsit. Abszolut turelmes, tudja hogy az osszes kormen vegig megyunk:).


nem semmi ..


 
Offline
Csatlakozott: 2010 szept. 25, 17:47
Hozzászólások: 16
Valódi név: Rákos Marianna
   
Hozzászólás 2010 szept. 30, 15:49 
Sziasztok!

En csak a sajat jakonkrol tudom, hogy ha idoben elkezdi az ember akkor meg szereti is. Mivel Kufu surun van emberi kezen, es egy ido utan nagyon fajdalmas tud lenni a korme ahogy kapaszkodva belemelyeszti az emberbe, igy siman lereszeljuk, koromreszelovel. Ez abszolut nem fajdalmas neki es csak a kicsi hegyet kell tompitani igy meg jol is esik neki. Surun meg a csoret is odatartja, hogy azt is egy kicsit. Abszolut turelmes, tudja hogy az osszes kormen vegig megyunk:).


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 27, 16:14 
Warhawk írta:
Bár talán nem ide tartozik, de ... megfelelő idomítással, szoktatással (játéknak vegye) fel lehet készíteni a madarat rá, hogy elviselje a körömvágást. Azt nem tudom, hogy a jákó kellően "türelmes"-e, de az Arás topikba felteszek egy videót a körömvágásról... ;)


Az Ara jol idomithato Jako nem hiszem , hogy elviselne , de ki tudja.

Valoszinuleg mint minden egyed fuggo, az egyik tengeri malacunknak fel kezzel lehet vagni, gond nelkul A masik harapott mint egy orult uborkaval betomtuk a szajat es ugy vagtuk.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 szept. 27, 15:24 
Bár talán nem ide tartozik, de ... megfelelő idomítással, szoktatással (játéknak vegye) fel lehet készíteni a madarat rá, hogy elviselje a körömvágást. A jákó papagáj elég értelmes ahhoz, hogy összekösse a "kellemest a hasznossal" ;)

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 27, 15:01 
africz írta:
Betty írta:
:D Aranyos lehetett. Milyen időközönként vágod a körmét? Én eddig még nem vágtam nekik. Gyurinál próbáltam, de mondta, hogy na-na ahogy meglátta a körömvágót és erősen tiltakozott. Biztos megcsípett volna, így inkább hagytam az egészet. Kincső hagyná, csak ő meg olyan bohóc, hogy izeg mozog, na meg fejjel lefelé lóg ha megyek hozzá...azt hiszi játszani akarok olyankor is. Nem olyan hosszú még egyiknek sem a körme, így hanyagolom még egy kicsit.

Videot majd csinálok Gyurcsiról, csak egyelőre egy olyan kameránk van ami mp4-ben játsza csak le a felvételt.


nehany havonta szukseges mert hosszu es hegyes lesz neki , ugy nezek ki a karmolasaitol mint egy ekcemas, plussz neki is elakad mindenhol. Ha nem hosszu nem kell vagni , mp4 szerintem jo formatum a Youtube-ra.



Állatorvost a saját madara is megcsipi koromvagaskor, Kakapo nem bant csak nagyon tiltakozik.


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 27, 14:59 
Betty írta:
:D Aranyos lehetett. Milyen időközönként vágod a körmét? Én eddig még nem vágtam nekik. Gyurinál próbáltam, de mondta, hogy na-na ahogy meglátta a körömvágót és erősen tiltakozott. Biztos megcsípett volna, így inkább hagytam az egészet. Kincső hagyná, csak ő meg olyan bohóc, hogy izeg mozog, na meg fejjel lefelé lóg ha megyek hozzá...azt hiszi játszani akarok olyankor is. Nem olyan hosszú még egyiknek sem a körme, így hanyagolom még egy kicsit.

Videot majd csinálok Gyurcsiról, csak egyelőre egy olyan kameránk van ami mp4-ben játsza csak le a felvételt.


nehany havonta szukseges mert hosszu es hegyes lesz neki , ugy nezek ki a karmolasaitol mint egy ekcemas, plussz neki is elakad mindenhol. Ha nem hosszu nem kell vagni , mp4 szerintem jo formatum a Youtube-ra.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2010 szept. 27, 13:13 
:D Aranyos lehetett. Milyen időközönként vágod a körmét? Én eddig még nem vágtam nekik. Gyurinál próbáltam, de mondta, hogy na-na ahogy meglátta a körömvágót és erősen tiltakozott. Biztos megcsípett volna, így inkább hagytam az egészet. Kincső hagyná, csak ő meg olyan bohóc, hogy izeg mozog, na meg fejjel lefelé lóg ha megyek hozzá...azt hiszi játszani akarok olyankor is. Nem olyan hosszú még egyiknek sem a körme, így hanyagolom még egy kicsit.

Videot majd csinálok Gyurcsiról, csak egyelőre egy olyan kameránk van ami mp4-ben játsza csak le a felvételt.

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 27, 2:55 
Körömvágás meglehetős utálatnak örvend, nehezen szánom rá magam. Először orvoshoz vittem, de aztán kiderült ott jobban megkinozzák mintha én fogom le és a feleségem levágja neki.

Szóval nehéz.. ma megpróbáltam hátha hagyja lefogás nélkül... azonnal elrepült és a szoba túloldaláról felháborodottan mondta: MIT CSINÁLSZ ? :lol:


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 26, 19:29 
Betty írta:
Nálunk egyelőre nincs új beszólás. Gyurcsival táncolni tanulunk amit már nagyon ügyesen csinál :) Mindkét szárnyát megemeli és hajbókól meg ejtőzik. Mondjuk nekem már unalmas minden nap tanítani neki, de olyan édes mikor bulizik:) Megéri az energiát belefektetni.

Nálad Attila volt Kakaponak valamilyen új beszólása?


Van minden nap vmi orultseg, nagyon sok uj szo kombinaciot talal ki, most a legujabb a 'tyuk kislany' :)

Nagyon a Gyurcsi ha teheted vedd fel videora , nagyon kivancsi vagyok.

Szomszed neni teregetett az ablakban annak morgott , hogy zengett a park, be kellett hoznom, mert mar szegyeltem :)


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2010 szept. 26, 18:29 
Nálunk egyelőre nincs új beszólás. Gyurcsival táncolni tanulunk amit már nagyon ügyesen csinál :) Mindkét szárnyát megemeli és hajbókól meg ejtőzik. Mondjuk nekem már unalmas minden nap tanítani neki, de olyan édes mikor bulizik:) Megéri az energiát belefektetni.

Nálad Attila volt Kakaponak valamilyen új beszólása?

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 26, 17:40 
Semmi uj hír a 'beszégetésekről' ? Kincső, Gyurcsi ?


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 13, 20:25 
Betty írta:
africz írta:
.... aztán egyszer megszólalt amit eddig még soha nem mondott "Pipi kukucs" na itt kapott el elnevettem magam és mentem játszani..



:D Nagyon nehéz nekik ellenállni ilyekor valóban.



Általában mindenféle csirkének hivom , néha mondtam , hogy pulyka amikor borzolt... ma mondta hogy pulyka és utánna sürün elismételte hogy tyuk :lol: szoval inkabb tyuk mint pulyka.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2010 szept. 13, 15:39 
africz írta:
.... aztán egyszer megszólalt amit eddig még soha nem mondott "Pipi kukucs" na itt kapott el elnevettem magam és mentem játszani..



:D Nagyon nehéz nekik ellenállni ilyekor valóban.

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2010 szept. 12, 22:11 
Gumisember írta:
"egyszer már majdnem el is váltunk miatta ... kitartottam mellette"

Ezt nem mondod komolyan!!! :71: :71:



:) Pedig gyönyörű és tündéri feleségem van ... ugy vagyok vele , hogy a kismadár nem választhatott szabad élet és köztem. Ha egyszer már igy alakult kutya kötelességem kitartani mellette jóban rosszban.

Tegnap este például nagyon szeretett volna játszani , sajnos nyakig benne voltam a munkában , nem mentem hozzá játszani az ajtó tetején ül és kukucsolost játszott volna. Elmondta százszor gyere, gyere, kiadott mindenféle idétlen hangot amit nem szeretek, hogy nyomatékot adjon a kérésének. A végén már csak goromba letolást kapott.... aztán egyszer megszólalt amit eddig még soha nem mondott "Pipi kukucs" na itt kapott el elnevettem magam és mentem játszani..


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 401 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 ápr. 26, 12:18
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO