Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 401 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 jún. 9, 21:27
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Eva
   
Hozzászólás 2011 júl. 6, 21:28 
africz írta:
Kakapo tudja mondani szép vagyok, nagyon szépek vagyunk stb. azt nem hajlando mondani , hogy éhes, szomjas legfeljebb néha inkább hisztizik :lol:

Ma nagyon édes volt azt mondja:'Éhesek vagyunk..' :lol: megdicsértem és indultam vele a hűtöhőz , megkopogtatta fejem és azt mondta 'Édes baba' :)


Vilagszam ez a papagaj. :lol:

_________________
Éva


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2011 júl. 6, 20:50 
Kakapo tudja mondani szép vagyok, nagyon szépek vagyunk stb. azt nem hajlando mondani , hogy éhes, szomjas legfeljebb néha inkább hisztizik :lol:

Ma nagyon édes volt azt mondja:'Éhesek vagyunk..' :lol: megdicsértem és indultam vele a hűtöhőz , megkopogtatta fejem és azt mondta 'Édes baba' :)


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 jún. 9, 21:27
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Eva
   
Hozzászólás 2011 jún. 24, 13:32 
Meggondolando. :) :)

_________________
Éva


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2011 jún. 24, 2:19 
evanagyi írta:
Szerintem Attila Kakapo ugy hasznalja a macskaszalitot, mint egy hamot kene. A helyedben en sem probalkoznek massal.
Nekem nincs , csak a szallitokalitka, ami olyan nagy, hogy tudjon benne lakni is. Ezt nekem nagyon nehez cipelni, amit Csipuska altalaban meg meg is nehezit, mert igyekszik a kalikat fogo kezemet csipkedni. Gondolom izgalmaban.
Nagyon szeretnem, ha tudnam hasznalni a hamot, biztosan jo lenne a Balatonon. Itt Pesten nem mernem az utcan vinni benne.


Vegyel Eva egy macska szallitot is, konnyu olcso es nem tud megcsipkedni :) rövid utakra jo megoldas.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 jún. 9, 21:27
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Eva
   
Hozzászólás 2011 jún. 24, 1:26 
Szerintem Attila Kakapo ugy hasznalja a macskaszalitot, mint egy hamot kene. A helyedben en sem probalkoznek massal.
Nekem nincs , csak a szallitokalitka, ami olyan nagy, hogy tudjon benne lakni is. Ezt nekem nagyon nehez cipelni, amit Csipuska altalaban meg meg is nehezit, mert igyekszik a kalikat fogo kezemet csipkedni. Gondolom izgalmaban.
Nagyon szeretnem, ha tudnam hasznalni a hamot, biztosan jo lenne a Balatonon. Itt Pesten nem mernem az utcan vinni benne.

_________________
Éva


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2011 jún. 23, 23:18 
:) én mennék vele teleszart háttal :D :D ugyis erdőre ,mezőre vinném, egyszer sikerült ráadnom el is repült félig össze kötözve és leesett szerencsére az ágyra, megijedtem , nem kisértem a sorsot egyelőre vagy lehet soha. Most van a macska szállító doboza azt elég felrakni az ágyra már nyomul is befelé tudja , hogy megyünk ki. Ketten is ellenőrizzük az ajtaját, biztos ami biztos. A teknősőket visszük ki a játszó térre legelni akkor ő is kint van egy órát velünk. Dobozban , nem lehet vmi isteni, de jobb mint bent maradni.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 jún. 9, 21:27
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Eva
   
Hozzászólás 2011 jún. 23, 21:14 
Nekem is van hamom, de meg soha nem tudtam raadni Csipuskara. Amint a fejehez kozelitek, azonnal meglep, vagy csip.
Azt irja a leiras, hogy elso idoben ketten kell raadni, es rogton utana kivinni valami erdekes helyre. Ha ezt nehanyszor megcsinaljuk, akkor van olyan okos a jako, hogy tudja, hogy azert kell felvenni, mert megyunk, es nagyon szivesen felveszi.
Hat en idaig meg nem jutottam el soha, mert ugy gondoltam, hogy az elso alkalmakkor a tenyesztovel kene probalkozni, akit Csipike imad, es o szakszeruen meg is tudja fogni a madarat. Odaig eljutottunk, hogy elvittem a hamot a tenyesztohoz, de a probalkozasra soha nem volt idonk. A ham egyelore ott is maradt Csipi nehany holmijaval egyutt.
Kulonben odaadtam neki jatszani, hogy ismerkedjen vele, mikor meg uj volt a ham. Nagyon szivesen rangatta, ragcsalta, de felvenni azt nem sikerult egyszer sem.
En kifejezetten a Balatonon szerenem hasznalni, ha egyszer sikerulne megszerettetni vele, mert ugy sajnalom, hogy mig en kint traccsolok a parton, o egyedul van az erkelyen a kalitkaban.

_________________
Éva


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 aug. 17, 14:23
Hozzászólások: 500
Tartózkodási hely: Kistarcsa
   
Hozzászólás 2011 jún. 23, 16:57 
mizo írta:
africz írta:

Jó ötlet! Én simán lefogom , hanyatt fekve Kakapot , ujjam a csőrében, hogy ne tudja meg csipni a felesegem aki lecsipkedi a körmöket. Állítolag ezt nem sok madár engedi meg a doki szerint. A mélyre vágástól én is féltem nagyon megrázó volt amikor orvoshoz vittem és mélyre vágta, csöpögött a vér , pedig van Jákója a dokinak (dr. Gráf) Utánna nem vittem soha többet. Mi még nem vágtuk soha mélyre kop.. kop.. ha esetleg még is ugy sikerülne egy darab szappanba nyomással azonnal elálítható a vérzés.

Vettem neki madár hámot még régen , sosem engedte, hogy felrakjam rá annak ellenére, hogy bizik bennem nagyon.


Én is vettem régebben Csibészkének Amerikából, jó nagy kalap pízért, aztán rájöttem, hogy egy nagy marhaság. Először is nehéz volt áthúznom a fején, de ha az megvolt, utána simán át tettem a szárnyát. Viszont ha azt akarod, hogy megszokja, akkor télen is kell gyakorolni, mert elfelejti. Arról nem beszélve, hogy ugyan Csibészke emberre nem kakil, de mikor ott slattyogtunk az utcán, ült a vállamon, csupa idegen-izgató dolgot látott hát csak eleresztette a nagy dínó kaxit, ami persze a hátamon landolt. Épületes látvány lehettem teliszart háttal, de boldog fejjel, amint egy kis sárgagatyással sétálgatok. :mrgreen:
A barátnőm Svédországban használja a nemes tojónál. Én azt gondolom, hogy annyira talán ők nem élvezik, jobban szeretnek kalitostul kinn hawaiiozni a teraszon.


Ja és mikor meglett Mózes és kiderült hogy akkora a púp a hátán mint ez egyiptomi piramisok, már tisztán tudtam hogy én nem veszek többet ilyet. Akkortájt jött be a kamikazee és a csaj nagyon rendes volt, eljött hozzánk és hozott egyet. Azt mondta ha lefilmezem, ahogyan ráadom Sámira akkor nekem adja. Hát én nem kínozom ilyenekkel, a fiúk félnek az idegen dolgoktól.

_________________
Csibészke és Bubi - feketesapkás pár
Sámson - salamon-szigeteki nemes hím
Mózes - új-guineai nemes hím
Merlin - jákó tojó
Zebi -jákó hím

http://mizoblogja.blogspot.com/


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 aug. 17, 14:23
Hozzászólások: 500
Tartózkodási hely: Kistarcsa
   
Hozzászólás 2011 jún. 23, 16:54 
africz írta:

Jó ötlet! Én simán lefogom , hanyatt fekve Kakapot , ujjam a csőrében, hogy ne tudja meg csipni a felesegem aki lecsipkedi a körmöket. Állítolag ezt nem sok madár engedi meg a doki szerint. A mélyre vágástól én is féltem nagyon megrázó volt amikor orvoshoz vittem és mélyre vágta, csöpögött a vér , pedig van Jákója a dokinak (dr. Gráf) Utánna nem vittem soha többet. Mi még nem vágtuk soha mélyre kop.. kop.. ha esetleg még is ugy sikerülne egy darab szappanba nyomással azonnal elálítható a vérzés.

Vettem neki madár hámot még régen , sosem engedte, hogy felrakjam rá annak ellenére, hogy bizik bennem nagyon.


Én is vettem régebben Csibészkének Amerikából, jó nagy kalap pízért, aztán rájöttem, hogy egy nagy marhaság. Először is nehéz volt áthúznom a fején, de ha az megvolt, utána simán át tettem a szárnyát. Viszont ha azt akarod, hogy megszokja, akkor télen is kell gyakorolni, mert elfelejti. Arról nem beszélve, hogy ugyan Csibészke emberre nem kakil, de mikor ott slattyogtunk az utcán, ült a vállamon, csupa idegen-izgató dolgot látott hát csak eleresztette a nagy dínó kaxit, ami persze a hátamon landolt. Épületes látvány lehettem teliszart háttal, de boldog fejjel, amint egy kis sárgagatyással sétálgatok. :mrgreen:
A barátnőm Svédországban használja a nemes tojónál. Én azt gondolom, hogy annyira talán ők nem élvezik, jobban szeretnek kalitostul kinn hawaiiozni a teraszon.

_________________
Csibészke és Bubi - feketesapkás pár
Sámson - salamon-szigeteki nemes hím
Mózes - új-guineai nemes hím
Merlin - jákó tojó
Zebi -jákó hím

http://mizoblogja.blogspot.com/


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 jún. 9, 21:27
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Eva
   
Hozzászólás 2011 jún. 23, 16:16 
En nem vagom Csipuska kormet, hanem hagyom kopni a vastag ulorudjan. Vedleskor, mikor tuhegyes, akkor a kalit oldalan, mikor kapaszkodik, kihuzom a labujjat, es huzok rajta egyet a papir koromreszelovel. Tapasztalja, hogy nem faj, megis nagyon be kell cserkesznem a kovetkezo elkapasaig.
Mivel en egyedul vagyok, sajnos nem tudom alkalmazni a bebugyolalast, mert ahhoz mind a ket kez kell, hogy a csoron levo fejecske ne bukkanjon elo belole ami csip. Igy en a reszelore szavazok, mert azzal nem tudom megserteni sem, es tenyleg csak az a tut kell a hegyerol lekapni, hogy ne karmoljon annyira.

_________________
Éva


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2011 jún. 23, 15:03 
mizo írta:

Nálunk az a módi, mivel elég ügyetlen vagyok és félek, hogy bevágom a körmüket, hogy a delikvenst gyengéden betekerjük egy puha törölközőbe vagy plédbe, én megfogom és valaki lereszeli a körmeiket. Már egész korán szoktatjuk mindegyiket arra, hogy kukucsosat játszunk velük valami törölközővel, ezért aztán nem is félnek tőle. Sosem lehet tudni, hátha egyszer szükség lesz erre, ne akkor kapjanak frászt a betekeréstől. :mrgreen:


Jó ötlet! Én simán lefogom , hanyatt fekve Kakapot , ujjam a csőrében, hogy ne tudja meg csipni a felesegem aki lecsipkedi a körmöket. Állítolag ezt nem sok madár engedi meg a doki szerint. A mélyre vágástól én is féltem nagyon megrázó volt amikor orvoshoz vittem és mélyre vágta, csöpögött a vér , pedig van Jákója a dokinak (dr. Gráf) Utánna nem vittem soha többet. Mi még nem vágtuk soha mélyre kop.. kop.. ha esetleg még is ugy sikerülne egy darab szappanba nyomással azonnal elálítható a vérzés.

Vettem neki madár hámot még régen , sosem engedte, hogy felrakjam rá annak ellenére, hogy bizik bennem nagyon.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 aug. 17, 14:23
Hozzászólások: 500
Tartózkodási hely: Kistarcsa
   
Hozzászólás 2011 jún. 23, 14:56 
africz írta:
Nagyon mutatja mindig, hogy mit szeretne, sajnos ezt nem mindig sikerül megérteni vagy elmutatni , aztán jön a csipkedés stb , mintha a szoknyát rángatná hé mama figyelj rám... Más esetben meg a rangsor talán, ok nélkül sosem tapasztaltam.
Köröm vágás, hogyan megy ?


Nálunk az a módi, mivel elég ügyetlen vagyok és félek, hogy bevágom a körmüket, hogy a delikvenst gyengéden betekerjük egy puha törölközőbe vagy plédbe, én megfogom és valaki lereszeli a körmeiket. Már egész korán szoktatjuk mindegyiket arra, hogy kukucsosat játszunk velük valami törölközővel, ezért aztán nem is félnek tőle. Sosem lehet tudni, hátha egyszer szükség lesz erre, ne akkor kapjanak frászt a betekeréstől. :mrgreen:

_________________
Csibészke és Bubi - feketesapkás pár
Sámson - salamon-szigeteki nemes hím
Mózes - új-guineai nemes hím
Merlin - jákó tojó
Zebi -jákó hím

http://mizoblogja.blogspot.com/


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2011 jún. 21, 21:54 
Nagyon mutatja mindig, hogy mit szeretne, sajnos ezt nem mindig sikerül megérteni vagy elmutatni , aztán jön a csipkedés stb , mintha a szoknyát rángatná hé mama figyelj rám... Más esetben meg a rangsor talán, ok nélkül sosem tapasztaltam.
Köröm vágás, hogyan megy ?


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 aug. 17, 14:23
Hozzászólások: 500
Tartózkodási hely: Kistarcsa
   
Hozzászólás 2011 jún. 21, 18:15 
Köszi, hogy ilyen rendesek vagytok és segítetek eligazodni a jákók kurflis lelkén. Egyébként nagyon bírom a kis hárpiasast, jó fej kismadár és úgy tűnik, lassan a nemesek is kezdik megszokni, hogy olyan hebrencs, erőszakos, akaratos kis lélek.Én nagyon nem tudom elkapatni, mert 8 árgus szem figyeli, hogy ki mennyi simit kap és jaj annak, akire úgy gondolják, hogy kivételezve van vele. Ezért is kelek ötkor minden nap, mert olyankor Sámsonék még javában horpasztanak, akkor lemegyünk Merlinnel kettesben a konyhába, játszogatunk, elmegyünk fürödni, szóval szokogatjuk, kóstolgatjuk egymás természetét. :D Nagy szerencséje van, hogy két ilyen birka nemest kapott ki magának.
Na most egy gondom van még, néha elkapja a hangya és elkezd toporzékolni, neki esik a kezemnek és csípkedi, szerencsére ez még nem az igazi ereje, de azért érzem,bár elég edzett ujjaim vannak, mert a drága Mózes is elég harapós típus. Általában az a baj, hogy ahogyan jövök-megyek nem figyelem meg hogy melyik melyik vállamra ül és ha olyankor hátranyúlok és Sámi helyett Mózest kapom ki magamnak, na akkor csak úgy ropognak a csontjaim a kis vérnemes csőre alatt. :D Bár véresre sosem csíp, de mivel vagy 5 centis a csőre, hát bagyon erősen fog vele. Aztán ha rászólok akkor odadugja a csőrét az arcomhoz és hatalmasakat cuppantva kér elnézést. :mrgreen:

_________________
Csibészke és Bubi - feketesapkás pár
Sámson - salamon-szigeteki nemes hím
Mózes - új-guineai nemes hím
Merlin - jákó tojó
Zebi -jákó hím

http://mizoblogja.blogspot.com/


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 jún. 9, 21:27
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Eva
   
Hozzászólás 2011 jún. 21, 0:48 
He-he. :59:

_________________
Éva


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2011 jún. 21, 0:17 
evanagyi írta:
Tenyleg senki mashoz nem lehet hasonlitani, mint egy nagyon-nagyon akaratos, jol elkenyeztetett rettento okos kigyerekhez, akinek azert megvan a magahozvalo esze. Nagyon kovetkezetesnek kell lenni vele, de hat annyira aranyos tud lenni, hogy neha leveszi a labarol az embert.
Mikor tancol, enekel, nyomja a szoveget a tunderi kis hangjan egyszeruen meg kell zabalni.
Kati, hiaba van meg 4 madarad, Merlinnel egy uj gyerek kerult a hazhoz. Ugye, Attila? Plane nalad , amikor a gyerek feleseg szeretne lenni. :lol:



Ez abszolut igy van, nagyon elkenyeztetett, okos , akaratos kisgyerek.Ket felnőtt lányom van mindkettő nagyon okos, jól nevelt az egyikkel sokat kinlodtam amikor kicsi volt de megérte, kamaszkorában már semmi probléma nem volt. Kakapo legyőzőtt ;) simán ...


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 jún. 9, 21:27
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Eva
   
Hozzászólás 2011 jún. 21, 0:07 
Tenyleg senki mashoz nem lehet hasonlitani, mint egy nagyon-nagyon akaratos, jol elkenyeztetett rettento okos kigyerekhez, akinek azert megvan a magahozvalo esze. Nagyon kovetkezetesnek kell lenni vele, de hat annyira aranyos tud lenni, hogy neha leveszi a labarol az embert.
Mikor tancol, enekel, nyomja a szoveget a tunderi kis hangjan egyszeruen meg kell zabalni.
Kati, hiaba van meg 4 madarad, Merlinnel egy uj gyerek kerult a hazhoz. Ugye, Attila? Plane nalad , amikor a gyerek feleseg szeretne lenni. :lol:

_________________
Éva


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2011 jún. 20, 22:57 
Szerintem a kisebb csipesek , normalisak es az is hogy nem engeded ha nem ertjuk mit szeretnenek ezzel adnak nyomatékot. Én sem szoktam engedni , de gyakran becsuszik pl a telefonért való küzdelem hevében.

Kati, Kakapo olyan mint egy tündéri gyerek aki mindig szeretne egy kicsit többet mint amit lehet ;) aztán ha nem lehet akkor beletörödik, de újra kezdi idővel.

Rendkivül rendszerető, 2x nem szabad semmit ugyanugy csinálni mert különben követeli , hogy az a rend miért nem úgy csináljuk.

Nevelni nem nagyon lehet, nagyon kitartó. ha kell egész nap nem eszik, nem iszik és sipákol , hogy az legyen amit szeretne. Be lehetne törni , lehetne nevelni , mert okos észreveszi és beletörödik, de a feleségem utálja a visitást, azonnal rohannom kell és elhalgattatni . Ezen a ponton szinte minden nevelési kisérlet kudarcba fullad.

Ha jól lakott ivott és ott vagyok mellette akkor általában semmi gond nincs nagyon kedves. Evés nem egyszerű mert nem eszik magot csak akkor ha nagyon muszáj , a visitozást ugye nem birjuk ... tehát Ő győz.
Sokszor szeretne kimenni amikor nem lehet, 3-5x el kell neki mondani, hogy NEM és akkor felhagy vele. Mivel sok a mutogatás a kapcsolatunkban, érthető, hogy elsőre, másodikra nem nyugszik bele hátha csak félre értettem.
Kakapo szereti a gyerekeket és nagyon kedes óvatos velük, ha ritkán van alkalma találkozni velük. Nem bántja a plüss állatokat , és a testvéreit sem ,tengeri malac, görög teknősők , tudja, hogy nagy fájdalmat tud okozni...
Feleségem aki vetélytárs az kivétel azzal szándékosan gonosz időnként, már ismerjük, hogy mikor milyen igy könnyű kitérni előle. Olyat nem csinál, hogy jelzés nélkül neki ront, mindig látszik rajta, hogy most oda fog csapni neki.

Ha nagyon izgága fél évente egyszer , nem tudom , hogy mit szeretne és ugye nem óbégathat akkkor egyszerüen besötétitek és csak egy asztali lámpa fénye marad. Simán elalszik és rendben vagyunk. Szoktam vele sajnos elég gyakran kiabálni, mert csak az emelt hangerőt fogadja el, ezt is utálja a feleségem szoval ma is jól összevesztünk , hogy mit ordibálok. Nem könnyű ....


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 jún. 9, 21:27
Hozzászólások: 318
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Eva
   
Hozzászólás 2011 jún. 20, 21:50 
Kati, nekem fiam van, de csak Attila mondja szelidnek. Szerintem csak jo szinben akart feltunni Kakapo elott, vagy nagyon feltekeny volt mindenkire, azert volt olyan szelid, mikor talakoztunk. be akarta mutatni, hogy en az ove vagyok, tessek tudomasul venni.

Kicsi koraban, meg ivareres elott egeszen mas, sokkal szelidebb, szofogadobb.
Most , mint az oreg hazasparok ugy elunk egymas mellett. Feltekeny ram. Mondjuk nalam nincs masik allat,sem ember allandoan, igy csak egymassal kell kijonnunk, ami gondolom szamara nagy konnyebbseg. Ugyanakkor gondolom, igy meg nagyobb a kotodese hozzam.
Odacsip , ha nem tetszik neki valami. Most mar azert altalaban nem ejt sebet rajtam, mert azert nagyon osszevesztunk sokszor, de nem akarom engedni azt sem, hogy odacsipjen. Ezert ha szandekos, sokszor nyakonvagom (enyhen, szinte jelzesszeruen), es nagy szidasok kozepette azonnal beteszem a kalitba.Csipuska abban a pillanatban: okos, nem szabad csipni, okos papagaj csip (meg veletlenul sem NEM csip), faj Evanak, puszikat.
En meg szidom, hogy nem vagy okos, mert okos papagaj NEM csip, igen puszikat ad Evanak.

Ma,eleg bagyatag, gondolom az idojarastol. nekem is egesz nap fajt a fejem.
Szoval, egy hohanyo.
Kakapo meg elso feleseg szeretne lenni mindenkeppen. :lol:

_________________
Éva


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 aug. 17, 14:23
Hozzászólások: 500
Tartózkodási hely: Kistarcsa
   
Hozzászólás 2011 jún. 20, 21:21 
africz írta:
mizo írta:
Tudod, Attila, ő nyilván nem így gondolkodik.Mózes pedig alapvetően szerencsés, csak a teste nyomorék és beteg, de a lelke egészséges, köszönhető ez Sámsonnak, aki az első pillanattól egyenrangú félként kezeli, sosem bántotta, a mai napig eteti és tollássza.


Jákó olyan mint az ember :( a rossz tulajdonsagokkal együtt és ahogy hallotam mástól ez főként a Jákó csajokra igaz.


Mesélj nekem kicsit Kakaporól, meg hogy hogyan nevelgeted a tollas asszonyodat. :D :D
Csak hogy szokjam meg milyen is a természetük. A nemes egészen más, meg kell tanulnom Merlint is. :D

_________________
Csibészke és Bubi - feketesapkás pár
Sámson - salamon-szigeteki nemes hím
Mózes - új-guineai nemes hím
Merlin - jákó tojó
Zebi -jákó hím

http://mizoblogja.blogspot.com/


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 401 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 ápr. 19, 4:14
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO