Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 2972 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 18:19 
feketemarcsi írta:
Na, megoldottam a szállítást...
Meghívtam a barátnőmet, régen találkoztunk és megkértem, hogy út közben vegye már fel a madarat is... :wink:

:lol: , okos. És kényelmes.


 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 29, 20:51
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: kistarcsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 16:00 
Marcsi!
Az publikus,hogy a Téglástól mennyiért veszed a madarat?


 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 29, 20:51
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: kistarcsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 14:59 
Marcsi!
A Laci bácsi a metrotól 5 percre lakik gyalog a busz a panel elött rak le stb...
Legalább 4 féle képpen tudsz eljutni hozzá és a BKV-ra nem kell negyed órát várnod!


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 14:56 
.
Idézet:
Még egy jó kis cukrászda is belefér :wink: , míg a másik vonatod érkezne. Én biztos bemennék :D !


vagy egy jó kis kocsma Budán....





Kép

_________________
üdvözlettel : -el-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eszterolajos 2009 feb. 19, 15:01-kor.

 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 14:55 
Marcsi!

Akkor nem volt hideg amikor ezeketa madarakat elhoztad dorombolótól?
Jóval hidegebb volt mint most szerintem!
Bocs hogy belepof@sztam!
Esetleg elgondolkodtató hogy nem-e azért múlt ki az a két hímed!
A sovány tojóról annyit hogy én amit pár napja megültettem, Eszteró Lajossal már tavaly temettük mert olyan késélű a melle még most is! Nagyon érdekes...
Több száz baja lehet egy madárnak de szerintem a te tojódnak már ki kellet volna múlnia ha komoly baja lenne!
Olyannal már találkoztam hogy vettem egy madarat amit gondolom előtte telenyomtak vitaminnal nálam nem kapta és kb 1 hónap alatt olyan tüneteket produkált mint a tiéd és szépen elaludt!


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 14:50 
Na, Marcsika, segítek kicsit:
-kocsival elmégy szépen a vonatállomásra, ott leparkolsz
-innen már előre kinézed az oda-vissza vonatot Újpöstre:
http://elvira.mav-start.hu/elvira.dll/xslms/uf
...vagy itt egy busz menetrend: http://www.menetrendek.hu/cgi-bin/menet ... gi?konyv=2
-taxival vagy buszval húzol a madárkáért. Elég a sima kartondoboz, ne bugyoláld semmibe
-busz vagy taxi vissza.
Még egy jó kis cukrászda is belefér :wink: , míg a másik vonatod érkezne. (Én biztos bemennék :D !)
-vonattal cuccosan madarastól haza
-a kiskocsid már éppen téged vár, hogy hazavihessen :wink:
Egy jó kis egész délutáni kiruccanásra számíthasz! (Más a világ végére is elmenne egy jó rollerért...) Mondjuk, mikor rövidnapos vagy. Van olyan? Netán egy pasit is hívj magaddal, úgy még érdekesebb :D !
És a végén nekünk is meséld el! 8)

Puszi neked!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabesz 2009 feb. 19, 14:56-kor.

 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 20:48
Hozzászólások: 343
Tartózkodási hely: Budapest
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 14:42 
Ha berakod a kabátod alá a madarat egy dobozban, semmi baja sem lesz.

_________________
http://www.rollerkanari.hu


 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 29, 20:51
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: kistarcsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 14:14 
Gabesz!
Nem voltál mocsok csak ŐSZINTE!!!!!


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 14:00 
feketemarcsi írta:
Nem tudna véletlenül valaki segíteni nekem abban, hogy újpestről eljusson hozzám a fehér hímecske?

Én csak vonattal tudnék érte menni, de félek, hogy megfázik, az üzletkötőnk meg a héten nem megy arra, csak valamikor a jövő héten. :03:


Szentséges Úristen ki a mennybe lakozol nagy titokban!!! Te Marcsi! Nem hiszem el, amit olvasok!!! :shock: Pesttől Győr másfél órára van vonattal. Jó, legyen kettő. És extracuccos vonatok, főleg az ECé, meg ICÉ, meg micé... Te Marcsi! Hol az istencsudájában tudna megfázni a madarad??? Mondd??? Nem vagy te egy kicsit kényelmes? Elvárnád, hogy készen házhoz is szállítsák :shock: ? Pedig saját kezüleg készítesz kalitokat, teszel veszel, ügyes vagy, el tudsz hozni te is egy madarat kisdobozban akár munka után vagy mittomén mikor! Én asse bánom, ha innen most kimoderálnak, sőt, kérem is! De lécccives ne írj ilyeneket, mert ettől az én hajam is égnek áll! Aztán nagyon úgy tűnik nekem, hogy jobban örülnél annak, ha nemtudommilyen szépnevű betegséget fedeztek volna fel a kivizsgált madárnál... Örülj neki, hogy a többit nem érinti! És akkor mosmá fogjál neki, hallod-e?!

Fú, most mocsok voltam. :oops: Bocs.


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 13:23 
Alig van olyan roller amelynek ne látszana át a bőrén a mályacskájának egy sarka !...Kivéve persze ha dagi !.... :lol:

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 29, 18:44
Hozzászólások: 124
Tartózkodási hely: Serbia
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 10:08 
Most olvasom amit aDorombi irt és NAGYON ROSSZUL ESETT hogy itt kell megtudnom hogy aGÉZA BÁCSI ELHUNYT :!: Nagyon megrázott a halála mivel ő tőle kaptam az első rollerokat AJÁNDÉKBA és ugy tiszteltem mint az APÁMAT :!: A 80-as évek kőzepén ismertem meg ésEGGY CSODÁLATOS ember volt akire mindig lehetett számitaniTAVALY ilyenkor voltam nála és hoztam el tőle az őssz madarat,és megigértem neki hogy EMLÉKBŐL Ő RÁ Nyitok eggy vonalat a madaraibol-sajnos ott vol már minden a madarai kőzt de sikerűt 1-himet és 2-tojót kiválasztanom amivel tovább tenyésszek....ITT A NYILVÁNOSSÁG ELŐTT HÁLÁT MONDOK DRÁGA GÉZA BÁCSINAK AMIT ÉRTEM ÉS MINDEN TENYÉSZTŐÉRT TETT :!: NYUGODJON BÉKÉVEL Varga Tibor


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 17, 22:15
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Arad Romania
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 9:13 
neco írta:
Aradi Gabi írta:
neco mit szolsz it talalok Roman rollert :shock:


Deehhhogy románt...!!!... Igazi SZÉKELYT!! Gáborom, igazi székelyt! :wink: :lol:

neco Vajon mi lesz ebol? :D


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 7:51 
Neco, ez a Tied: :88:
Gabi, megkaptam a privit, jövök ma valamikor.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 19, 6:11 
Aradi Gabi írta:
neco mit szolsz it talalok Roman rollert :shock:


Deehhhogy románt...!!!... Igazi SZÉKELYT!! Gáborom, igazi székelyt! :wink: :lol:

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
Csatlakozott: 2008 nov. 24, 15:28
Hozzászólások: 24
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 23:29 
[quote="doromboló"]TUKEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ! Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!...
Hát ! MOst már tényleg röstellem de látod milyen szarul sikerült a tavalyi költés !...Rosszabb lett mint mikor megigértem !...Látod külföldre kellett mennem a korábbi megrendelőknek mert nem tudtam adni madarat a 2 éve feliratkozottaknak !...Nem hiszed el gondolom, de azért írtam ide, a többiek előtt hogy tényleg nem kamu !...Most azt mondom, hogy ha idén sem sikerül akkor találunk más megoldást !... :shock:
Mi van a fiaddal ?..Már ifista mi?...Milyen állataitok vannak otthon ?...
üdv :Béla[/quote

Nekem postagalambjaim vannak, Barabant papagájom, díszhalak, sügerek, meg egy gekko. A gyerek meg focizik épp ma játszottunk a Pmsc-vel. Valami igazi jó manager kellene neki aki nem vág át, és kiviszi ebből a Magyar fertőből. Talán még én is elmennék vele a végzettségem megvan, de most is suliba járok. Visszajött a Zsolesz, de nagyon ritkán vagy a másik fórumon!!


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 23:16 
AZ TYÚKUDVAR ÖSSZES LAKÓJÁNAK !
Mély fájdalommal tudatom veletek, hogy ma délelőtt örökre elköltözött a mennyei madarász világba többünk nagytiszteletű barátja a kiválló madarász szaktekintély a kitűnő tenyésztő és a legfelkészültebb bíró PÉTER GÉZA !
Röviddel ezelőtt hívott Gyepes Imi a lesulytó hírrel akinek mentora volt Géza bácsi....
Elmondhatatlan az a rendkívüli odaadás amit Péter Géza a színkanárik a zebrapintyek és a rollerek tenyésztése terén tanúsított !...Ha valaki megtorpant egy szinfaktoron belüli maghatározásban annak azonnal tudott segíteni ! Kiválló bírája volt a színeseknek és az országban először ő tenyésztette ki azokat a zebrapinty színváltozatokat melyek tömegükben is a mai napig nagy érdeklődésre tartanak számot !...
Szinte a kezdetektől szintén tenyésztett rollereket is melyekkel hosszú évtizedeken át eredményes résztvevője vol az országos énekeskanári versenyeknek...
Jó tíz évvel ezelőtt egy labdarúgó berkekben jól ismert idősebb barátomnak egyszer kérdésére elmondtam, hogy aznap Pécsett jártam egy bizonyos Péter Gázánál madarakért....Az Öcsinél ??? A Péter Öcsinéééél ???...Igen - mondtam - bár azt nem tudom hogy Öcsi - e ?!...Aztán röviden beazonosítottuk hogy egyről beszélünk !...Aztán csak áradozott róla csaknem egy órán át ! Megismertem a fiatal korát, megtudtam, hogy egy igazi vagabund ember volt, imádta a sportot, a jó bulikat, ismert alakja volt a hatalmas pécsi életnek...Aztán teltek múltak az évek és megérkezett életébe Éva aki élete utolsó pillanatáig hű, szerető társa volt !....Megbecsült dolgozója volt az uránbánya vállalatnak, rendezett körülményeket tudtak teremteni gyermekeiknek....A madarak végig kísérték egész életét azonban ez soha nem ment a család rovására.
Egy rendkívül barátságos, csendes ember benyomását keltette mikor vagy 20 esztendeje megismerhettem. Mindig azon fáradozott hogy az emberek szeresék egymást és ne háborúzzanak egymás ellen !....
Fiatalkori lendületes éltéből egyet megőrzött egy életre, azt a sajátos kedves humort amivel minden nehéz helyzetben mindig tudott mosolyt varázsolni a problémás emberek orcájára !.....
Ez a kedves mosoly maradt meg Rólad örök mementóként !....
Nyugodj békében mindanyionk GÉZA BÁCSIJA !.......... :?

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 17, 22:15
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Arad Romania
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 23:05 
neco mit szolsz it talalok Roman rollert :shock:


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 22:22 
Aradi Gabi írta:
Szia Gabesz.
Erdekel a ficko!!! hova mehetek erte?


Szia, Gabi! (Gábor?)

Várj, előbb magamra kapok valamit :oops: , kissé hűvös lett...

Szóvel, jó családból származik a kis ficsúr. Anyja, apja (86 pontos) a román rolleros főnök tenyészetéből való, a nagyszülők pedig a közismert Botta R. és említett Chidu I. madarai. Szóval az aktái rendben. Minősítőn nem vettem részt vele, mivel ahogy mondtad is, a világ végén lakom. Tudod, mint malacka. (Doromboló skypen keresztül hallgatta ki Rolandom. Ő 86 ponttal díjazta az előadást.) Román gyűrű van rajta: 01TG08RO. Ő lenne az, csak itt még csürke korában :wink: .

Kép

Nos, ha még mindig érdekel, priviben a többit. Hosszú.

Puszi nektek: Gabesz


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 22:20 
andré írta:
.... DE én elöször megtanulok rollert tenyészteni és versenyre felkésziteni....


Azokkal a madarakkal amik Néked vannak menni fog hamar. :wink:

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 17, 22:15
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Arad Romania
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 21:18 
Gabesz írta:
Sziasztok, rolleresek!

Látom, már ismét nagyon kapálózik a társaság új madárkák után. Kevésnek bizonyult a tavalyi szaporulat az igényekhez képest... Ez jelent valamit! :D Csak halkan mondom, hogy üresben van szegény Rolandom aki jóvágású, jólnevelt kispasi 8). Illés és Gábris betöltik a szerepüket, Rolandom meg... Illés helyett tenném be a G-és csajokhoz, de Illés papa megállja a helyét. Ha még mindig nem találtok hímet és nem számít ez a hataaaaalmas nagy távolság... hát szívesen kiadom. Közben azon tűnődök, hogy a majdani fiókákkal sem szívesen tenném párba Rolandom a rokonság miatt. Talán egy csere lenne szerencsésebb.

Puszi nektek: Gabesz


Szia Gabesz.
Erdekel a ficko!!! hova mehetek erte?


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 2972 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 22:44
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO