Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 2972 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 149  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
Hozzászólás 2014 dec. 1, 14:55 
No, akkor nekifogok.
Sejtésem szerint sovány a madarad. Nem kell feltétlen zsírosnak lennie a madárnak (sárgás hasszín) ahhoz, hogy jó kondícióban legyen, de a mellcsontja nem szabadna élesen kiálljon, mert az kóros fogyásra utal. Fel kell hizlalni kicsit, és reméljük, hogy akkor már lesz elegendő energiája hőt termelni, nem fogja borzolni a tollát. Hacsak ennyi a baj. reméljük.

Egy hétig adjad neki a vitaminos vizet- cseppben kapható, dobozán írja az adagolást. Ezenkívül adj neki a magkeverék mellett lágyeleséget is. Turbózzuk fel egy kicsit. 1 tojást keményre főzöl, lereszeled, adsz hozzá reszelt sárgarépát-nem kell sok, kb fele a tojásnak-, teáskanálnyi mák, és reszelt keksz vagy zsemlemorzsa- kb 2-3 leveses kanál. A tojás héját ha megszárítod, porítod, azt is hozzá lehet kavarni a lágyeleséghez kalcium forrásnak. Ezt szépen összedolgozod, egy-egy bő teáskanálnyit kiadagolsz. Kis adagokban, fóliába csomagolva lefagyasztod és naponta van friss kaja további macerák nélkül. Nagyon fogja szeretni. Ezt adnám neki egy hétig, aztán 2 hét szünet. Magkeverék és minden második nap uborka, vagy paprika magház, alma.


 
Offline
Csatlakozott: 2014 nov. 29, 18:36
Hozzászólások: 18
   
Hozzászólás 2014 nov. 30, 22:45 
Kedves Gabesz!

Olyan hússzínű a bögye táján a bőre. És mintha elég éles is lenne a mellénél a csont, de sajnos nem tudom, hogy milyennek kellene lennie, mert nem tudom egy normális esethez viszonyítani.

Üdvözlettel: Csicsky


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
Hozzászólás 2014 nov. 30, 21:49 
Akkor jó. Üdv Erdélyből 8)

Nos, ha még nem feküdtél le, fogd meg ismét a madarat. Mellénél ha éles nagyon a csont, penge... na akkor van baj. Hasán meg fenekétől begye felé irányba fújd fel a tollakat. Nézd meg milyen színű a hasa: beesett sötét? vagy szép formás, netán sárga?


 
Offline
Csatlakozott: 2014 nov. 29, 18:36
Hozzászólások: 18
   
Hozzászólás 2014 nov. 30, 21:02 
Kedves Gabesz!

Sikerült valahogy megfognom, de semmit sem sikerült megállapítani. Nekem ezen a téren nincs tapasztalatom, nincs számomra összehasonlítási alap.

A tollborzolásról az előző tulajdonosának volt ez a véleménye, nem a bolt tulajdonosának (azzal még nem beszéltem).

Amúgy igen, felvidéki vagyok.

Üdvözlettel: Csicsky


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
Hozzászólás 2014 nov. 30, 19:40 
Warhawk írta:
Csicsky írta:
A bal lábán lévő zöld gyűrűn a jelzés és a szám (a madárka Szlovákiában lett vásárolva): SK 14 (keresztbe) 19 885 (hosszában).

Igen, ez tényleg egy 2014-es madárka lesz (bocsi, hogy beleszólok :D)

Há szóljá ember! :lol: Hamarabb is mondhattad vóna. Nálunk azt hiszem csak tavalytól vezették be a színes gyűrűket és azt sem kötelező módon. Utána kellett keressek a gyűrűszíneknek.

Csicsky, ezek szerint felvidéki vagy??? (csak kíváncsiságból kérdem :wink: ) De hogy azért borzolja a kanári a tollát mert ősz van :shock: ... ilyet is csak egy boltos tud mondani. Ha vedleni akarna sem borzolja a tollát. Nos, ha közelben lakna a tenyésztő, jó lenne felvenni vele a kapcsolatot. Sok hasznosat megtudnál a madárkádról!

Zene téren ajánlanám Kodályt, Bartókot :lol: , de tudom, hogy a kanárik jól elvannak anélkül is. Bár ha fütyörészek, azonnal beindulnak ők is.

A páratartalom neked is fontos! Ha kellemes, az a jó 8)

Ma este pedig szépen kapcs le a villanyt, fogd meg a madarat, villany felkapcs, hasán a tollát fújva megnézed a hasát, mellcsontját kitapogatod. Félni nem kell tőle. Határozottan fogd, akkor nem vergődik ha nincs hely.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2014 nov. 30, 18:10 
Csicsky írta:
A bal lábán lévő zöld gyűrűn a jelzés és a szám (a madárka Szlovákiában lett vásárolva): SK 14 (keresztbe) 19 885 (hosszában).

Igen, ez tényleg egy 2014-es madárka lesz (bocsi, hogy beleszólok :D)

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Csatlakozott: 2014 nov. 29, 18:36
Hozzászólások: 18
   
Hozzászólás 2014 nov. 30, 14:44 
Kedves Gabesz!

Sikerült beszélnem a madárka előző gazdájával. A madarat idén júniusban vette egy kisállatkereskedésben (ugyanott, ahol én a tápszereket, úgyhogy nem gond majd náluk informálódni, hogy ők kitől szerezték be).

A kanári fajtáját nem tudta megmondani, csak annyit közölt, hogy úgy kérte, mint énekes madarat és állítólag hím. A tollát már nála is borzolta, de ő ezt azzal magyarázta, hogy így reagál az évszakok változására, vagyis arra, hogy már ősz van.

A bal lábán lévő zöld gyűrűn a jelzés és a szám (a madárka Szlovákiában lett vásárolva): SK 14 (keresztbe) 19 885 (hosszában).

Kitapogatnom nem sikerült, mert a gyűrűt anélkül olvastam le, hogy megfogtam volna. Azonkívül nekem semmilyen tapasztalatom nincsen semmilyen madárral, úgyhogy nehezen tudnám ily módon elbírálni, hogy mi a helyzet.

Amúgy ha a YouTube-ról kanáricsicsergést vagy éneket játszok le neki, az jó a számára? Mert ugyanis ilyenkor nagyon izgatott lesz és keresi a madarakat. Állítólag a zenét is szereti (zongorajáték énekkel kísérve?). Ezen a téren mit ajánlanál?

A szoba páratartalma mennyire fontos?

Üdvözlettel: Csicsky


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
Hozzászólás 2014 nov. 30, 10:10 
Köszi :D , na látod, máris előrébb vagyunk!

Szóval:
A zöld gyűrű 2O14es évi, tehát azt jelenti, hogy még idei a fióka, nincsen egy éves. Sőt, még nem is biztos, hogy ivarérett. Hacsak! nem 9 éves madárról van szó :shock: mert 2OO5-ben is zöld volt a gyűrű... No, kiderül.

Most pedig azt kellene, hogy mindenképpen kézbe vegyed. Ezt érdemes lámpaoltáskor csinálni. Szürkületben már nem látnak. Simán lekapcsolod a villanyt és megfogod. Se nem kergetőztök, se nem riad meg. Csak kicsit míg a kezedben van. Finoman fogod, de határozottan a markodban. Le kell olvasni az írást a gyűrűjéről, hisz sok infót adhat nekünk. És egyúttal a hasát, mellkasát is nézd meg.
A szellőztetés idejére takard le a kalitot valamivel, és arra a kevés időre simán a fürdőbe vagy előtérbe, bárhová teheted, de túl nagy hőmérséklet különbség azért ne legyen. Hagyd addig letakarva.

Üdv, Gabesz

Ui: jók a cuccok amit adsz neki!


 
Offline
Csatlakozott: 2014 nov. 29, 18:36
Hozzászólások: 18
   
Hozzászólás 2014 nov. 29, 23:32 
Szevasz Gabesz!

Kösz a választ!

Igen, van a lábán gyűrű. Egy zöld színű gyűrű van a bal lábán.
Ismerem az illetőt, aki nekem ajándékozta, majd holnap megpróbálok beszélni vele.
Csipogni szokott, nem túl hangosan, inkább halkan, mintegy magának. Ha röpköd, nem szokott semminek sem nekimenni, az ablakon a függöny mindig be van húzva (a kalitkájába magától vissza szokott menni).
Van a kalitkájában egy rúd alakú tojásos vitaminos készítmény (LOLO PETS – Smakers Canary – tojásos kanárimadaraknak), azt hiszem, ez lesz az:

http://www.zorbal.rs/wp-content/uploads ... e-jaje.jpg

Továbbá ezt meg az ennivalójához kell keverni 2x hetente: LOLO PETS – Line Natura Mix LO-72545. Enni meg ezt a magkeveréket eszi:

http://www.petshopping.sk/obchod_homedi ... zky/16.jpg

Ha a szellőztetés idejére átviszem kalitkástul a másik szobába, ahol csak 13 fok van (csak egy szobában fűtök), az nem árt meg neki, ha előtte 22 fok volt a szobában ahol volt? Mekkora hőmérséklet különbséget tud elviselni, ha mondjuk max. fél óráról van szó?

Kitapogatnom nem sikerült, majd holnap, ha kissé nyugodtabb lesz, megfogom.


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
Hozzászólás 2014 nov. 29, 21:08 
Szia Csicsky! (Furi a neved :shock: )
Örülök, hogy idejöttél :) Nos, akkor lássuk, sorban.

Csicsky írta:
Kaptam ajándékba egy kis kanárisárga kanárit. Azt nem tudom, hogy milyen nemű, sem azt, hogy pontosan milyen fajta.

Gyűrű van a madár lábán? Kitől kaptad, ismered? Mit mondott neked a régi gazdája átadáskor? Amióta nálad van, hallottad énekelni? Csipog? vagy folyamatosan énekel? Halkan-mélyen, vagy hangosabban trillázva?
Ha ezekre a kérdésekre kapunk választ, máris továbbléphetünk.

Csicsky írta:
A problémám az, hogy a tollát állandóan felborzolva tartja (úgy néz ki, mit egy kis tollgolyó)... Olykor-olykor előfordul, hogy tollászkodik is, de ettől függetlenül a tollát egész nap felborzolva tartja. Állítólag akkor csinálja ezt, ha beteg (de ha a kalitkájában van, akkor a rúdon egylábon ücsörög), vagy ha fázik (a szobában ellenben mindig olyan 20-22 fok meleg van).

Bizony, a beteg madár gubbasztani szokott, felborzolt tollal gubbaszt az ágon. Sejtem, hogy gyenge lehet, de hogy mi baja van, ahhoz látni kellene, meg hallani... Ha eszik, iszik, tollászkodik, röpköd... akkor még semmi nincs veszve. Szerezz be kanáriknak való vitamint, és egy héten keresztül add a vizéhez. Gondolom, magkeverékkel eteted, hetente kétszer kaphat zöldséget is (kivéve saláta), és legyen szépia csont is előtte. Jó lenne, ha megfognád, kitapintva éreznéd, hogy a mellcsontja mennyire éles, hasán a tollakat felfújva láthatod, ha zsíros vagy netán beesett és sötét...
A 2O-22 fok elég kellene legyen... nincs értelme miatta a lakást szaunává tenni. Kétség kívül, jól jönne neki egy infralámpás kezelés is. Kellemesen melegben tartja, és gyógyítja is a beteg szöveteket.

Csicsky írta:
A szobában gyakran szokott repkedni (még a kezemre is rászáll, ha odateszem neki és ilyenkor csipkedi)...

A szobába ha kiengeded röpködni, akkor nagyon figyelj a biztonságára. Ablak előtt legyen függöny, szekrények mögé se eshessen, ki ne repüljön, bele ne pottyanjon semmibe... Ha a kalitban adsz neki csak enni, akkor saját magától is visszatér oda, ha nem túl nagy a szoba.

Nos, egyelőre ennyit tudtam segíteni. Azért nem ártana az előző gazdát is kikérdezni...
Várom válaszod :alien:
Gabesz


 
Offline
Csatlakozott: 2014 nov. 29, 18:36
Hozzászólások: 18
   
Hozzászólás 2014 nov. 29, 18:55 
Mindenkit üdvözlök!

Kaptam ajándékba egy kis kanárisárga kanárit. Azt nem tudom, hogy milyen nemű, sem azt, hogy pontosan milyen fajta. A problémám az, hogy a tollát állandóan felborzolva tartja (úgy néz ki, mit egy kis tollgolyó). A szobában gyakran szokott repkedni (még a kezemre is rászáll, ha odateszem neki és ilyenkor csipkedi), időnként szokott egy kicsit csiripelni is, enni is rendesen eszik, fürdeni is szokott, úgyhogy nem tudom mit gondoljak erről, mert kezdettől fogva ezt csinálja (vagyis több, mint három hete, amióta nálam van, ill. lehet, hogy már az előző gazdájánál is ezt csinálta). Olykor-olykor előfordul, hogy tollászkodik is, de ettől függetlenül a tollát egész nap felborzolva tartja. Állítólag akkor csinálja ezt, ha beteg (de ha a kalitkájában van, akkor a rúdon egylábon ücsörög), vagy ha fázik (a szobában ellenben mindig olyan 20-22 fok meleg van). Kísérletképpen a szobában felvittem a hőmérsékletet 27-28 fokra (a kalitkában mérve) és ekkor már alig borzolta a tollát. Ezek szerint kevés lenne neki a 20-22 fok? Vagy most azért nem borzolta, mert már neki is melege lett és nem akarta fokozni és ezért inkább lemondott a tollborzolásról?


 
Offline
Csatlakozott: 2011 szept. 17, 17:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest 15ker
Valódi név: Mag Zoltán.
   
Hozzászólás 2014 nov. 19, 21:11 
Köszönjük az infót Gábor. :cyclops:


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
Hozzászólás 2014 nov. 19, 3:49 
Nevezési felhívás!

Értesítem a Roller szakcsoport tagságát és minden érdeklődőt, hogy szokásos évi énekversenyünket 2015.01.03.-án tartjuk Albertirsán, a művelődési házban. A verseny helyszínének címe: Pesti út 85.

Nevezni 2014-ben kelt, zárt gyűrűvel rendelkező madarakkal lehet, melyek 2.-án du. 16. órától leadhatóak a verseny helyszínén. A madarakat a verseny napján is le lehet adni reggel 8.30-ig, a bírálat 9.30-kor kezdődik!

Nevezni két kategóriában lehet:

kollekció (egy tenyésztő 4 saját tenyésztésű, zárt gyűrűs fiatalja, tenyésztőnként max 2 kollekció.) bírálati díj: 3000ft/kollekció, díjazás I. – II. – III. helyezettnek kupa + minden résztvevőnek oklevelek.
egyéni kategória (egy tenyésztő 1-3 saját tenyésztésű, zárt gyűrűs fiatalja) bírálati díj: 1000ft/madár, díjazás I. helyzett kupa, + minden nevezőnek oklevél.


A verseny bírája a szabadkai Varga Tibor lesz.

A bírálat ideje alatt tenyésztési, és felkészítési témákból tartunk kötetlen eszmecserét, amire szeretettel várunk minden érdeklődőt.



Szállást a közeli evangélikus közösségi házban tudunk biztosítani, melynek díja 3.500 ft/fő/éj.

Szállás igényt kérem mielőbb jelezzétek.

Mindenkinek jó felkészülést kívánok!

Gut’ hohl!



Iker Ferenc szervező, H-MNK titkár

Tel: +36 20 222 1025

E-mail: iker.ferenc@ikerestarsa.hu



http://rollercanary.hupont.hu/33/ob-2014#ixzz3JTV70chD

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
Csatlakozott: 2014 jan. 31, 22:13
Hozzászólások: 14
   
Hozzászólás 2014 okt. 18, 14:05 
Gabesz írta:
Szia, Robi!

Dr. Perényi Lászlót tudom ajánlani, aki Szegeden állatorvos. Már nagyon régen nem jelentkezett itt be, ezért új infót nem tudok róla, de azt tudom, hogy régebben a rollerok szerelmese volt ő is :wink: Hátha tud esetleg mást is ajánlani a közelből? Ha itt rákeresel a tagok között, tudsz neki e-mailt küldeni.

Üdv, Gabesz

Ui: még érdeklődök



Kedves Gabesz!

Nagyon köszönöm, írtam Neki!

R.


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
Hozzászólás 2014 okt. 7, 17:51 
Szia, Robi!

Dr. Perényi Lászlót tudom ajánlani, aki Szegeden állatorvos. Már nagyon régen nem jelentkezett itt be, ezért új infót nem tudok róla, de azt tudom, hogy régebben a rollerok szerelmese volt ő is :wink: Hátha tud esetleg mást is ajánlani a közelből? Ha itt rákeresel a tagok között, tudsz neki e-mailt küldeni.

Üdv, Gabesz

Ui: még érdeklődök


 
Offline
Csatlakozott: 2014 jan. 31, 22:13
Hozzászólások: 14
   
Hozzászólás 2014 okt. 1, 19:47 
Sziasztok!

Ismer valaki Csongrád vagy Békès megyei roller tenyésztőt ?

Robi


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2014 jún. 15, 19:14
Hozzászólások: 24
Valódi név: Tamás
   
Hozzászólás 2014 aug. 6, 18:44 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy hullámos papagájok közé szabad-e tenni kanárit?
Kint vannak a kertben, nagy hellyel. a Hullámosok 8an vannak, 3-4 hónaposak.

Köszönöm :)


 
Offline
Csatlakozott: 2014 feb. 10, 1:10
Hozzászólások: 9
   
Hozzászólás 2014 feb. 10, 1:23 
Sziasztok,

Luca ha megfogadsz egy jó tanácsot a madár érdekében NE rakjál be neki tükröt! Megbolonditja és rossz hatással van rájuk. Nem tudom ki az aki ezt kitalálta de borzasztónak tartom ha látom! Nekem van két kanárim nagy ketrecben a lakásban fa dolgok vannak nekik berakva, semmi fényes, müanyag és tükrös izé nincs. Boldogak és egészségesek. Csipi és Rózsi. Rózsi eredetileg lány lett volna és Rózának akartam hivni mert az állatkereskedésben a lányok közé rakták mondván nem énekel. Szegénynek fosása volt és vedlett. A fosásból meggyógyitottam, elmúlt a vedlés és csodálatos hangon énekel. Igy Demjén Rózsi után kapta a nevét....:D






Tweety írta:
Sziasztok!
Jajj nagyon megörültem hogy válaszokat kaptam. Sajnos nem tudom megfogni a kis drágát mert félénk még.De ma evett almát a kezemből ,bedugtam neki és hát nagyon örülök hogy kezesedik.A néni ma azt mondtta énekelt rendesen neki szóval csak fiú lehet (sztem) :) A hasa nem csupi.Gyűrűje sincsen sajnos...Van több féle mag keveréke de csak almát adott mellé neki a néni...Én már adttam neki ubit meg spenótot jól megmosva szárazon de csak keveset hirtelen nehogy megülje a kis gyomrát :) De hát szegény 2 pofára ette :) Megnyugodtam hogy nem taknyos de már 2 napig gözöltettem sós vízzel ahogy olvastan a neten...mert ha alszik úgy bele mozog a kis teste ahogy veszi a levegőt de nem hangos nem csatakos a feje szép a tolla is és mozog sokat néha be bambul 10 percre mintha aludna de feléled utánna megint.Ez oké??? Sokszor van fél lábon elősször meg is ilyedttem de olvastam ez jó:D Nagyon amatőr vagyok még és sose volt madárkánk.Most is csak segíteni akartam azért de nem bántam meg olyan kis mókás :)Ki szeretném engedni repülni,de lehet csak akkor mikor már a ketrecben a kezemre ül mert félek ahogy el akarom kapni menekülés közben összetöri magát.Mondjuk ki se akar jönni a kalitkából 5 éves és sose volt kint a szívem szakad meg érte.De amugy szép nagy kalitkája van szépiával, csőr koptatóval ,tükörrel és káddal:)Ki takarítottam alatta mert hót kosz volt a néni sztem nem is látta...szódabikarbónával és citrommal ne hogy beteg legyen a mosószerektől.Ti mivel szoktátok? A körme brutál nagy de levágni nem tudom mert szívinfit kap ha elkapom.Valami más opció rá? Köszönöm szépen:)


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 jan. 19, 12:14
Hozzászólások: 75
Valódi név: Kovács Krisztián
   
Hozzászólás 2014 jan. 23, 18:53 
VB roller kanári eredmények, Bari, Olaszország 2014.

Kollekció (4 madár) eredmények :

8488A GABOR NEUBRANDT HMNK91 HU 055 78 pont
8488B GABOR NEUBRANDT HMNK91 HU 040 76 pont
8488C GABOR NEUBRANDT HMNK91 HU 050 77 pont
8488D GABOR NEUBRANDT HMNK91 HU 043 78 pont

kollekció összesen : 309 pont

43301A BELA MAROTI HMNK40 HU 037 77 pont
43301B BELA MAROTI HMNK40 HU 008 ---
43301C BELA MAROTI HMNK40 HU 021 81 pont
43301D BELA MAROTI HMNK40 HU 012 83 pont

kollekció összesen : 241 pont

Duó (2 madár) eredmények :

58723A GABOR NEUBRANDT HMNK91 HU 002 79 pont
58723B GABOR NEUBRANDT HMNK91 HU 006 ---

Duó (2 madár) összesen : [b]79 pont[/b][/u]

Egyéni eredmények :

6279 GABOR NEUBRANDT HMNK91 HU 041 82 pont
32627 BELA MAROTI HMNK40 HU 033 ---

forrás : http://www.servizidinamoweb.com/bari/classifiche/it/section%20A.pdf

_________________
Krisz

20-851-5446


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
Hozzászólás 2014 jan. 6, 16:11 
neco írta:
N E V E Z É S I F E L H Í V Á S

Értesítem a Roller Szakcsoport tagságát, hogy szokásos évi énekversenyünket 2014. 01. 04.-én tartjuk...

Na és akkor az eredmények, hogy itt is meglegyenek :wink:
Gratulálunk a nyerteseknek! :79:

Országos Énekes-kanári Verseny 2014. jan. 4. Veszprém

Kollekcióban I. helyezett, Magyar Bajnok: Neubrandt Gábor

50 : 23; 22; 17; 17; = 88
68 : 24; 22; 15; 16; = 86
41 : 23; 23; 18; 18; = 90
16 : 23; 23; 17; 18; = 90

93; 90; 67; 69, = 354

II. helyezett: Maróti Béla

09 : 23; 22; 16; 16; = 86
08 : 22; 22; 16; 17; = 86
21 : 23; 23; 16; 16; = 87
12 : 23; 22; 16; 17; = 87

91; 89; 64; 66; = 346

III. helyezett: Fekete Mária

37 : 23; 22; 15; 16; = 85
04 : 23; 22; 15; 15; +4 = 88
08 : 22; 22; 15; 15; = 83
16 : 23; 23; 15; 16; = 86

91; 89; 60; 62; = 342

Egyéni kategóriában:

Tóth László 04 : 23; 23; 17; 18; = 90
Ács György 00 : 22; 21; 17; 15; = 84
Fekete Mária 35 : 22; 21; 16; 15; = 83

Champion madár:
Neubrandt Gábor: 41 : 23; 23; 18; 18; = 90

Tenyésztői nagydíj: Neubrandt Gábor
88; 86; 90; 90;= 354
+ 89; 87; 87; 89;= 352

706

Legjobb
kongva gördülő: Neubrandt Gábor: 23; 24; 23; 23; = 93p.
doromboló: Neubrandt Gábor: 22; 22; 23; 23; = 90p.
kongva csengő: Neubrandt Gábor: 17; 15; 18; 17; = 67p.
fütty: Neubrandt Gábor: 17; 16; 18; 18; = 69p

Forrás: http://rollercanary.hupont.hu/32/ob-2013#ixzz2pcuuxSA3


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 2972 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 149  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 22:46
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO