Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 2972 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 149  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 17:04 
Aradi Gabi írta:
Tényleg jól rámijesztettél, Gabesz!!! kicsit el voltam foglalva, de itt vagyok.

:lol: ... Mert én :76: vagyok! 8)
Nem, semmilyen pü nem érkezett. :roll:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 17, 22:15
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Arad Romania
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 16:45 
Tenyleg jol ramijesztetel Gabesz!!! kicsit elvoltam foglalva,de itvagyok.
Nalam is egy tojo kezte ma a feszekrakast enek nagyon orulok!!!
Gabesz kultem a pu-ben megkaptad?


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 4, 13:58
Hozzászólások: 214
Tartózkodási hely: Baranya,Majs
Valódi név: Trinter László
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 14:27 
feketemarcsi írta:
Szivesen!

Helyes kis madár! Tényleg ennyire sárga, vagy csak a képen látszik ilyen szép sötét sárgának?


Tényleg ennyire sárga.


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 4, 13:58
Hozzászólások: 214
Tartózkodási hely: Baranya,Majs
Valódi név: Trinter László
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 14:24 
Igy nézki a kanárim.
Kép
Kép
Kép

Gyűrűn az van rajta HR 09 026 007 087 036

Köszi Marcsi a segitséget.
Üdv Mazsi


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mazsiba 2009 feb. 26, 14:28-kor.

 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 4, 13:58
Hozzászólások: 214
Tartózkodási hely: Baranya,Majs
Valódi név: Trinter László
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 14:09 
Ilyen a Kanárim.

http://kepfeltoltes.hu/090226/DSCF1100_ ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090226/DSCF1099_ ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090226/DSCF1098_ ... es.hu_.jpg


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 4, 13:58
Hozzászólások: 214
Tartózkodási hely: Baranya,Majs
Valódi név: Trinter László
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 13:56 
doromboló írta:
Azt majd valaki a tyúkok közül de lehet hogy a kynyesz is tudja....Én csak a klaviatúrát tudom verni... :?
Legalább azt írdle hogy hogy néz ki !...A gyűrűn meg ha nincs rajt hogy MNK akkor nem roller...


Gyűrű az van rajta de HR 09 026 007 087 036


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 13:47 
Azt majd valaki a tyúkok közül de lehet hogy a kynyesz is tudja....Én csak a klaviatúrát tudom verni... :?
Legalább azt írdle hogy hogy néz ki !...A gyűrűn meg ha nincs rajt hogy MNK akkor nem roller...

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 4, 13:58
Hozzászólások: 214
Tartózkodási hely: Baranya,Majs
Valódi név: Trinter László
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 13:43 
Szia Doromboló.

Köszönöm a választ.Hogy tudnék képet fölrakni a kanáriról hogy megálapitsátok hogy milyen fajta kanári?


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 13:29 
Kedves Mazsi !
Ami a legelső lépés az az lenne, hogy az önetetőt dobd el a szemétbe !
Az unatkozó madár ugyanis szivsen játszik azzal, hogy kapkodja ki a magokat és tetszik neki, hogy helyette odagurult egy másik ! Ez az esetek 90 %-ában a baj. Lehet aztán az is, hogy nem jó a magkeverék, vagy túl régi, kemények a magok, vagy kevés benne az a magféleség amit a kanári szeret és azt keresi....Arról nem is beszélve, hogy az csak haggyán, hogy a kalitka aljába veri henem a fő baj az, hogy tele szemeteli velea lakást !... Szóval kis tálka a kalitka közepébe, a két ugráló közé, hogy ne tudjon beletojni és napi 2 -3 teáskanál első osztályú kanári magkeverék !...A heti 1-2 alkalmi ződséget meg lehet a kalit rácsai közé, vagy ruhacsipesszel rögzíteni...Heti egyszer egy ujjbegynyi lágykaját is adhatsz !.....Emésztő - csőrkoptató legyen és a kalit aljában jobb az olcsó egyszerű murvaszerű zeolitos macskaalom !
Múltkor írtam, de lehet hogy csak pü. ben valakinek, hogy lehet kapni olyan kínai kalitokat aminek ezek a zárt vályúszerű etetői - itatói vannak. Kívülről kis csapóajtóval vannak rögzítve ! Ha ilyent kapsz valahol akkor abból alig tud szemetelni, mert ha bedugja a fejét a vájúba és veri jobbra ballra, akkor is visszapattan a mag a helyére !... Mikor még voltak díszállat kereskedéseim akkor Kecskemétről szállította egy nagyker ezeket de a nevüket már elfelejtettem...Érdeklődni kell a boltokban, hogy van e kínai kalitkájuk...Ezek vagy arany színben vagy fehérben vagy világoskékben léteznek, kis csákó tetejük is van és az ugráló pont ellentétesen van bennük mint az európai megszokott.

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 13:07 
Figyelj Kynó !....Hidd el hogy félreérthető voltál, különben már rég megoldódott volna a problémád !..Az most meglep, hogy a színesek (szóval ami volt, ha nem roller akkor szines, hangja alapján csapper) már költöttek nálad !?... :shock: SAkkor meg hogy lehet hogy nem sikerült az első éved ??? Ezt nem értem ?...Akkor viszont a csappereknek más fészkük volt ?...Semmi különös különbség nincs a színkanári és a roller kanári tenyésztés fiziológiája között !....Annyi, hogy mi egy kicsit később kezdjük és, hogy egy hím jó tulajdonságát több tojóban is rögzítjük úgy, hogy a kiválasztott hímet délelőtt berakjuk az egyik érett tojóhoz, délután átrakjuk a másikhoz, késő délután meg a harmadikhoz amelyikkel együtt ébred (ilyenkor a legjobb a párzás), majd megint a délelőttös és így tovább...Egészen a 3. tojásig, utánna a kismamik maguk ülnek és később nevelnek..... 15 fok már elég a költéshez !
Én nem mondtam hogy rosszak a Rőderek, sőt itthon szívesebben hallgatom a Rődereket és a Sydókat (ő is Rőderekkel ill. Rőder keverékekkel lett most 6. a DM-en) de ha azt mondod, hogy a tenyésztésnek kifürkészhetetlen útjai vannak amivel egyébként egyetértek akkor csak mindig a jobb megalkotása a cél nem ?...Azért gondoltam, hogy egy kis dinamikát belevinni a Rőderekbe sem lenne rossz elképzelés de azzal is egyet lehet érteni, hogy tisztán tenyésztve a Rődert lesz egy teljesen tiszta géncentruma az öreg sok évtizedes munkájának !...
Nyugodtan beszélj a te módszeredről ha jobbak tőle az eredmények !...Minél több tapasztalat kimondódik egy ilyen plénumon mint most majd Albertirsán annál nagyobb értelme van a találkozásoknak és ennek a fórumnak is !....Igaz én inkább a problémáimról szertek írni mert nekem már nem volt esemény az eredményes tenyésztés. Nem sikerültek viszont az elmúlt 2-3 év tenyésztései mert egy borzasztó helyzet elé állított az a rohadék atka !... Be kellett látnom a helyi hókuszpókuszok annyit értek mint halottnak a beöntés...Most lettem mentes, mikor az egész tenyészhelyet kipakoltam, az összes kalitot gőzborotvával szinte szétverettem !...Szerintem ilyenekről is kell beszélni mert szemérmeskedésnek még a nászágyon sincs helye....Ennek kapcsán írtam le, hogy este soha sehonnan nem szabad madarat venni mert csak sötétben tartozkodik a madárban ez a dögség !....Egyébként azt is leírtam, hogy évekkel ezelőtt pont a Rődertől hoztam be az első rohadékokat mikor egyszer későn érkeztem a messzi Koblenc melletti kis városkába...
Na ! Akkor találkozunk Albertorsolyán !...Naná, hogy hozhatod a babádat ! Ehhez a Feri sem kell úgy gondolom !....De más érdeklődőt is szeretettel várunk természetesen !!!....

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 4, 13:58
Hozzászólások: 214
Tartózkodási hely: Baranya,Majs
Valódi név: Trinter László
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 13:02 
Sziasztok.

Segiség kéne nekem abba hogy van egy sárga kanári himem és sokat pocsékol a kajába.
Mit lehet vele csináni hogy ne pcsékoljon.Egy nap alatt kiüriti az önetetöt és minden lent van a kalitka aljába.
A valaszokat megköszönöm.
Maradok tisztelettel:mazsiba


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 12:32 
Hello!

Nincs titok nincs vitamin orrba szájba amire gondolsz valamint pénzem sincs csak egy szakadt autóm de fűtök és villanyt használok és kész lágyeleséget jah és nem akarok előadást tartani csak ha kérdeznek válaszolok! Nem jött ki az hogy velem mindenki kibaszott és ki a mindenki??? és hol írtam ilyet. Nem mutatkoztam azzal hogy színkanárizok hanem mezei csapper madaraim voltak monori keverékek! Ezektől nem nagy dolog fiókát fogni szerintem. Amikor nálad voltam akkor másfél éve voltak meg és sikeresen költöttek. Az hozzátartozik hogy a másfél év is kevés de költöttek ennyi nem 2 hónapja vettem! Nálam a hideg 14-15fok minden éven ennyin vannak... Lehet hogy gond lesz később hogy együtt lesznek és leéneklik a fészekről de a színkanáritól úgyse hallják meg a tojók :P !

Kedves Doromboló! csak tárgyilagosan:
-Nem morgok sőt inkább boldog vagyok.
-Nyíltan vállalom hogy még most se vagyok mindennel tisztában és mostanában nem is leszek mivel a madár tenyésztésnek kifürkészhetetlen útjai vannak és egy emberi élet édeskevés minden dolog felfedezésére.
-Attól hogy nem kérdeztem minden apróságot attól én még folyamatosan olvastam a fórumot cikkeidet stb amiket ki is gyűjtöttem és már milliószor hangoztattad hogy mindent leírtál többször A-Z-ig. Tehát szerintem le vannak írva erre arra a legapróbb részletek is.
-A Rödert azért írtam mert mindjárt lehúztad a madaraim hogy ezek már lehet nem is olyan jók mert csak... Erre írtam hogy felkészítés nélkül a Deutsche Meisteren 89 pontot énekelni nem olyan rossz szerintem még ha gyengül a vévonal akkor se úgy hogy egyébként nem is voltak tréningezve! Maradjunk annyiban hogy nem kötöszködök leírtam a nálam alkalmazott dolgokat és kész!
Én nem ajánlom senkinek mert nem akarom hogy másnál ne működjön és utána engem okoljon!

Iker!

Ha még mindig szívesen láttok akkor mennék 8-án hozzátok az előadásra és vinnék vendéget is ha nem gond!
Várom válaszod...


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 11:51 
Hát akkor majd te fogsz előadást tartani nekem a kanári tenyésztésről mert én fel nem foghatom mi lehet az a nagy titok ami a keltetéshez kell !?..Amikor a fészkeket kicserélted már túl voltál a költés ideális idején szerintem de mindegy....Hogy ki mikor kezdi a költést ez egy csomó dologtól függ, de első sorben a tojó dönti el ! Ha mi rosszul teleltettük őket akkor hamarabb beindulnak, vagy ha túl erős kaját kapnak akkor is, vagy ha benn vannak a hímek akkor is !...Majdnem az jött ki, hogy veled itt mindenki kib@szott azért nem sikerült a költésed !?...Miután kiderült, hogy a legalapvető dolgokkal sem vagy tisztában mert az elején azzal mutatkoztál be hogy színkanárikkal foglalkozol aztán kiderült hogy 2 hónapja vetted azt a néhányt, utánna lement hozzád a necó és fogta a fejét !...Aztán kezdtél helyre rázódni !
A normális rolleres márciusban kezdi a költést mert a két költés így június elejére lemegy, addig meg már elég hosszúak a nappalok, hogy ne kelljen villannyal szórakozni ! A szerényebb anyagiakkal rendelkezőknek meg az sem mindegy, hogy ilyenkor a legolcsóbb a tojás ! De az sem utolsó, hogy a fiatalok ha mindent egyszerűen csinálunk pont versenyre lesznek abban az állapotban ami a tökéletes roller hangzás eléréséhez szükséges. Teljesen más amit a színesek csinálnak ! Ott már decemberben de legkésőbb januárban elkezdik a költést, hogy a következő kiállítási időszakra minél nagyobb tömegű teljesen kifejlett madarakat tudjanak nevezni !... Ha a színkanárisok vitamin kúráit fogod követni akkor a rollereid a versenyen ágaskodó farkincákkal fogják szétkiabálni az előadást !...
Más ! Én azért mondtam hogy a hímeket tartsad a lakásban mert azt mondtad, hogy a tojóknál hideg van !...Ha hidegben tartod a hímeket akkor azoktól kb. májusban várható érett sperma !.....Te nagyon össze vissza beszélsz Kinyó !....Ha meleg lett volna a tojóknál akkor én is azt javasoltam volna, hogy tartsd ott őket legalább is a költés megkezdéséig, mert a hímek énekétől jobban indulnak a tojók ! Később a nyugodt fészkelés miatt azonban jó, ha már nincsenek a közelben mert volt eset, hogy a 12. napon leénekelte a tojót a hím a fészekről és az újra pározni akart...Egyébként nálam is a hímek benn vannak a tojóknál már de eddig a lakásban voltak, legalább is az a 4 amivel elkezdtem a közban felfűtött tojatóházban a pároztatást. A többi hidegben volt a tojókkal együtt persze külön kalitokban és később fognak beérni a spermáik, addigra meg ez a 4 úgyis lestrapálódik...
A Varga Tibinél valóban előbb kezdődik a tenyésztés egy csomó más körülmény miatt de ebbe ne menjünk bele....majd ő elmondja ha akarja..
Szóval kynyesz csak tárgyilagosan ! Nem kell itt morogni ! Nyiltan és szerényen meg kellett volna mondanod, hogy semmit nem tudok, kérek segítséget a legapró részletekig !....Kaptál ugyan tanácsokat kérés nélkül is csak sajnos az alapvető apró részleteket ugrottuk át !...
A Rőderről meg világosan elmondtam de nem csak neked ezért a pl. necó is emléxik, hogy mikor operálták a kórházban mondta meg a feleségének akit úgy hívnak, hogy Lisel Rőder és 3 éve még indult a Deutsch Meisteren (18. lett ha jólemléxem), hogy melyik gyűrűszámú madarat fogja kia röpdéből és vigye el őket versenyre. Ez volt az a 4 madár amiből te is vittél, amelyek különösebb tréning nélkül le voltak bírálva...

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 29, 20:51
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: kistarcsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 11:50 
Neco!
Küldtem pü-t.

_________________
Üdv:André
http://www.rollermania.site90.net


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 10:54 
doromboló írta:
Oké ! De mivel a hím többször is tud kettyinteni ezért egyszer a saját vonálára, máskor meg a másik vonalra kellene tenni ahhoz, hogy kiderüljön, hogy javulna e a helyzet ha kitervelten összehozzuk a kíválló teljesítményű egyedeket...Valjuk be a Rőder mostanában nem került be az első 10-be tehát elképzelhető hogy javítani kéne a valaha verhetetlen vonalán...Vagy éppen nem, mert az is lehet, hogy a régen bejött jó tulajdonságok most kerülnek ismét felszínre...Ez is, az is elképzelhető ezért lenne érdemes mással is megpróbálni őket !?...
A tanító mestered meg szerintem elsőként a necó volt, mert ő járt nálad először és fedezte fel, hogy elemi hibák voltak...Tulajdonképen a glambfészkek voltak az okai mindennek...Most hogy rendes fészkek vannak nem gurulnak szét a tojások, nem sérülnek meg stb..egyből tudnak ülni és költeni a madarak ... :shock: Vagy nem így van ?...


Nos én még ott nem tartok hogy kevergessem őket és nem is javasolta a Varga Tibi hogy összekevergessem őket meg hogy mindenhonnan összevásároljak mindenféle madarat! Azt mondta ha jó értelmeztem hogy idén kiderül mit tudnak a madarak és a verseny után ha eljutok addig akkor meglátjuk mit hogyan tovább és 4-5év mire kiforrja magát a dolog!
Mivel én csak 25 leszek előttem van még minden nem kapkodok nem kutyulok. Ezért különösebben az se érdekel hogy nem volt a 10be Röder régóta! Te mondtad hogy 2007ben nem is készítette fel a madarait a versenyre mert betegeskedett ahhoz képest van tőle az ilyen madarak közül is nálam olyan ami 89 pontot ért el.
Az biztos hogy Neco volt nálam és mondta hogy nagyok a fészkek!
Ok! Kicseréltem semmi változás üres tojás befulladt fiókák sorozata!
Viszont hobby áron adott el nekem tenyészkalitkákat amiket ezúton is megköszönök neki! És veled ellentétben Neco és Pappcsa is azt javasolta hogy hagyjam a hímeket a tojókkal egy helyen csak a hímeknek adjak két héttel előbb lágykaját! Ezt meg is fogadtam és bejött mert egy fészekaljat kivéve mindenhol lett fias tojás! Ha összehasonlítom a tavalyi és idei tenyésztésemet akkor merőben más és csak azt követem amit Pappcsa javasolt és amit nem olyan régen Varga Tiborral meg tudok konzultálni Skype-on keresztül! Idén december közepén indítottam a madaraimat egy 5-6 hetes hosszú folyamattal aminek vázát Pappcsa ajánlotta és aminek gerince a Tóth Sanyi által leírtak a színkanáris könyvében!
Valamint a kellékeket fészekanyagot stb mindent lecseréltem Németországból rendeltem meg amit jónak éreztem.
Még mindig vannak olyan pontok amiken javítani fogok jövőre!
Mivel felkészítést még nem csináltam így a madaraimat nem is fogom tudni belőni és itt csatlakoznék André-hoz hogy van mit tanulni bőven és ha nem sikerül akkor csak bámészkodó leszek maximum!
Illetve már fel vagyok arra is készülve mivel nem fognak valószínűleg jól szerepelni a madaraim hogy ugyan mi megmondtuk mikor kell indítani a madarakat és ez nem színkanári hanem roller! butus fiú!
De nem baj mert én annak örülök hogy az idei év talán sikeresebb lesz mint a tavalyi és kész!
Mellékesen megjegyzem hogy szerb tenyésztő társunk Varga Tibor sem akkor indítja a madarakat mint ahogy nálunk évtizedeken keresztül menő volt. Hanem ő mégkorábban ennek egyéb okai is vannak de ebben már nem szeretnék belemenni!
Személyesen Albertirsán tudunk róla beszélni nem akarok itt oldalakat írni mert lehet mások számára ez nem túl érdekes téma!

Üdvözlettel: Bálint Gábor


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 9:47 
Oké ! De mivel a hím többször is tud kettyinteni ezért egyszer a saját vonálára, máskor meg a másik vonalra kellene tenni ahhoz, hogy kiderüljön, hogy javulna e a helyzet ha kitervelten összehozzuk a kíválló teljesítményű egyedeket...Valjuk be a Rőder mostanában nem került be az első 10-be tehát elképzelhető hogy javítani kéne a valaha verhetetlen vonalán...Vagy éppen nem, mert az is lehet, hogy a régen bejött jó tulajdonságok most kerülnek ismét felszínre...Ez is, az is elképzelhető ezért lenne érdemes mással is megpróbálni őket !?...
A tanító mestered meg szerintem elsőként a necó volt, mert ő járt nálad először és fedezte fel, hogy elemi hibák voltak...Tulajdonképen a glambfészkek voltak az okai mindennek...Most hogy rendes fészkek vannak nem gurulnak szét a tojások, nem sérülnek meg stb..egyből tudnak ülni és költeni a madarak ... :shock: Vagy nem így van ?...

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 9:15 
Nem keverem a vérvonalt!


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 8:58 
Pontosabban : Thanks'...

Ez szuper Kinyesz !!!!....De mit jelent az, hogy "nem húzom össze őket" ?..... :shock:

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 26, 7:41 
doromboló írta:
A Rőderektől nincs semmi ???... :shock:


De igen...

1-2-3-4-5-6 a nevük! :lol:
Illetve az 5ből 4 is Röder!
Idén nem húzom össze őket felsőbb utasításra! :96:
Mondjuk nem is akartam. Egy tojó van Neco-tól aminek Röder szülőktől van az anyja egyedül azt ugrasztottam meg egy tökös Röder hímmel na ő most 5 tojáson ül és várom a fejleményeket!

Üdv


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 25, 23:34 
Tanks' :wink:

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 2972 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 149  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 ápr. 27, 20:40
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO