Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 2972 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 17, 22:15
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Arad Romania
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 21:01 
neco írta:
feketemarcsi írta:

....Tudom, Dorombinak most áll égnek a haja...


Nem csak Dorombinak.... :twisted:

---------------------------------------------------------------------

Aradi Gabi! Dumáld meg Gabesszal Rolandot ( :twisted: ). Csíkszenttamás közelebb van Aradhoz mint BP...ha nem is sokkal?! :roll:


Udv.Egy jo himert elmegyek a vilag vegere is!!!


 
Offline
Bronzkoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 29, 20:51
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: kistarcsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 18:14 
Üdv mindenkinek!
Neco!
Zöld him zöld tojó párositás van ha lesz belőle vmi akkor majd kettőre rásütöm a billogodat.
Doromboló!
ÉN 2008-BAN IS OTT VOLTAM A VERSENYEN!A következőn is ott szeretnék lenni.
Az az igazság,hogy szép meg jó dolog ez az optimizmus ami itt folyik DE én elöször megtanulok rollert tenyészteni és versenyre felkésziteni.Ha ugy érzem,hogy megy majd akkor indulok(És jól megverek mindenkit :lol: )ilyen és hasonló megmérettetéseken.Szerintem több kollegának és kolleginának is ezt kéne tenni mielött elkezd tervezgetni bármit is!!!(akinek nem inge ne vegye magára)
Az az érzésem itt elöbb veszik a disznót és utána készitik az ólat a vége meg megint az lesz,hogy a versenyre még nézőnek sem jönnek el!
Bocs,hogy ha nyers voltam de valakinek ezt már le kellet irni.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 17:36 
KÖSZI!

Majd a szamárpadban rólad lesek! 8) :lol:


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 16:43 
Csengve gördülő :wink: .


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 16:36 
Sziasztok!

A klingelnrollen mit takar?


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 16:09 
Marietta !...Akkor gyerünk, ess neki a tojóknak ! Szexálás és Qratás !...
Épp az előbb beszéltem az öreg barátommal a Smetákkal....Kikönyörögtem tőle 4 hímet és 2-3 tojót talán...Jövő héten hétfőn vagy kedden el is hozná, ha cserélnék vele egy vagy két tojót !...Hááát nagy dilemmában vagyok de az öreggel szívesen találkoznék...Írjad le, hogy kell e, meg a Gáborral is beszélj aztán írggyá !

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 15:58 
TUKEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ! Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!...
Hát ! MOst már tényleg röstellem de látod milyen szarul sikerült a tavalyi költés !...Rosszabb lett mint mikor megigértem !...Látod külföldre kellett mennem a korábbi megrendelőknek mert nem tudtam adni madarat a 2 éve feliratkozottaknak !...Nem hiszed el gondolom, de azért írtam ide, a többiek előtt hogy tényleg nem kamu !...Most azt mondom, hogy ha idén sem sikerül akkor találunk más megoldást !... :shock:
Mi van a fiaddal ?..Már ifista mi?...Milyen állataitok vannak otthon ?...
üdv :Béla

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 14:35 
feketemarcsi írta:

....Tudom, Dorombinak most áll égnek a haja...


Nem csak Dorombinak.... :twisted:

---------------------------------------------------------------------

Aradi Gabi! Dumáld meg Gabesszal Rolandot ( :twisted: ). Csíkszenttamás közelebb van Aradhoz mint BP...ha nem is sokkal?! :roll:

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 14:31 
Picinyem ! A tavalyi szaporulat olyannyira nem volt elég, hogy hoztam a németektől és a szlovákoktól összesen 46 rollert a kollégáknak + a mi állományunk !...
...és még nagy a kereslet !?.... :shock: ...

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Csatlakozott: 2007 feb. 14, 20:26
Hozzászólások: 2242
Valódi név: T.G.
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 13:47 
Sziasztok, rolleresek!

Látom, már ismét nagyon kapálózik a társaság új madárkák után. Kevésnek bizonyult a tavalyi szaporulat az igényekhez képest... Ez jelent valamit! :D Csak halkan mondom, hogy üresben van szegény Rolandom aki jóvágású, jólnevelt kispasi 8). Illés és Gábris betöltik a szerepüket, Rolandom meg... Illés helyett tenném be a G-és csajokhoz, de Illés papa megállja a helyét. Ha még mindig nem találtok hímet és nem számít ez a hataaaaalmas nagy távolság... hát szívesen kiadom. Közben azon tűnődök, hogy a majdani fiókákkal sem szívesen tenném párba Rolandom a rokonság miatt. Talán egy csere lenne szerencsésebb.

Puszi nektek: Gabesz


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 12:48 
na a következő a szitú,hogy a Kovács Attilának már nincsenek eladók,de a Kertész Dezső tud akinek van csak nem tudja a telefonszámát de fel kéne hívni a Dezsőbácsit itt a száma: 06304460516 és megkéne vele beszélni.
De most beszéltem a Kovács Attilával telefonon és ő azt mondta,hogy a Téglás is van,két db fehér rollerja.

_________________
Üdv:Nyíri Ferenc


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 29, 18:44
Hozzászólások: 124
Tartózkodási hely: Serbia
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 12:25 
SZIASZTOK ROLLEROSOK :!: Látom továbbra is LELKES a csapat aminek csak ŐRŰLNI tudok :72:-csak igy tovább és a SIKER nem maradhat ki :lol: Látom akadnak itt-ott gondok,ezért kell előre látni :!: Mindig kell hogy legyen 2-3 tartalék him a tojókrol ne is beszélyek :72: Én 30 tojóval indultam amiből már 6-7 kiessett és jó lessz ha 15-18-darab normálissan fog nevelni :roll: Azért jó ha eggy tenyésztőnek van saját éveken keresztűl jó kiszelektált álománya legalább tojókbol :!: NO NEM ESZELEK TOVÁBB-Mindenkinek sok sikert a tenyésztésben és minel tőbb jó madarat KIVÁNOK TISZTELETTEL TIBI :54:


 
Offline
Csatlakozott: 2008 nov. 24, 15:28
Hozzászólások: 24
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 12:16 
Hello Cimbi! Vagy Dorombi!
Akkor nekem megint egy évet várnom kell a roller kanárikra? Rám nem gondoltál. Ejj ejj, csak találkozzunk Kaposváron.... :oops: :lol:


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 11:30 
Igen ! Ez mindig így van költés előtt !...Engem is szinte naponta keresnek rollerekért de tudom hogy már senkinek nincs mivel megkérdeztem azért elküldöm őket !....
Az Aradi Gabinak mondtam telefonban, hogy este hívjon (mármint tegnap)addigra szerzek egy teló számot de nem hívott...Aztán meg jobb is mert a Marcsi rosszul értete a Téglásnak egyetlen fehér hímje volt eladó, az a bizonyos másik "eladó" szlovák az apja ennek de nem eladó !...Tehát megvan ugyan a Téglás telószáma de már okafogyott !...
A Kovács Attilának itt van ugyan a telószáma, lennebb le is fogom írni de azt tudni kell róla, hogy vannak madarai melyeken nem MNK-s gyűrű van ezért a tisztaságukért nem harapnám meg az újjam !...Történt az vagy 5 esztendeje, hogy Vásárolt tőlem néhány madarat, majd egy gyönyörű fehér tojót a Robitól amire azt mondta, hogy nem volt fiatal mert kitojatott madár volt, átverte a Robi ! Hiába mondtam neki hogy butaság amit állít !....A szemem láttára kelt az a madár ! A Robinál az a 6 tojó olyan becsben volt a 4 hímmel, hogy olyant azóta sem láttam...!!!! Bútorként voltak a kalitok a lakásában egy gyönyörű sarokelemként !...Nem is lett volna más madár amire rá lehetett volna húzni gyűrűt, de hogyan is mikor zárt gyűrűről van szó !!! Ráadásul akkor még csak 3 mm-esek voltak a gyűrűk !... Azt mondta, hogy azért látszik hogy kitojatott madár mert nincs a hasán toll !. :roll: ...Egy fiatal májusi madár volt amelyik nem is tudott volna tojni ha akart volna sem abban az évben !...Viszont következő év elején vette az Attila és akkor már kezdett beindulni és mint ilyenkor mindig lepereg a hastáji részről a toll !...Na ! Ez az okoskodása az Attilának berakta nálam a kaput a Robiról nem is beszélve, mert a "hurkakolbász" témán túl ez volt a végső történet amiért a Robi hátat fordított a rollernek !...Azt mondta ha a minősítetlen öregek után ilyen emberek lesznek az újak, akkor köszi szépen de tovább nem !....Attilának a nyakasságához még hozzátartozott az is, hogy hiába mondtam neki, hogy a tőlem és a Robitól vásárolt madarakat ne keverje más gyenge képességű madárral de az is hiába voló beszéd volt !...Van egy kisöreg Erzsébeten (remélem még jó egészségben) akinél kb. 30 éve nem frissített állomány van.... Olyan magas hangfekvésűek, hogy már már csapper szintűek. A különbség csak annyí, hogy azért a csőrüket csukva tartják az ének alatt....Igaz azóta kapott tőlem egy mímet de az édeskevés !...Na mindegy, innen hozott tojókat az Attila !....Most el lehet képzelni milyenek azok a madarak...Bele lehet vinni a tenyésztésbe, de megint hoszú évek szisztematikus tenyésztői munkája kell a kitörölésükhöz !...Aztán a tavalyi év kivételével hívtam versenyre az Attilát, de ezért azért nem jött le Veszprémbe egyszersem !...
Nem szeretem én az ilyesmit.....De ha gondoljátok itt a száma : 06-20/9266526..... Pedig nagyon számítottam rá a roller szakcsoport megerősödésénél...2004 ben eljött apukájával a veszprémi versenyre és úgy látszott, hogy az apukája révén aki korábban rolleres volt, komoly bástyája lesz-lesznek a fellendülésben lévő magyar rollerezésnek de sajnos nem így lett !....Sajnálom !...Viszont gyönyörű guldjai vannak !!!...

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 4:22 
fric32 írta:
feketemarcsi írta:
Köszi, kérném szépen a számot.


Hú most olvasom csak,kicsi késő van hajnali fél három,de megszerzem holnap és megírom.


Szia Feri! Írd meg a számot Aradi Gabinak is légyszíves.
A nevében is kösssssszzzz' :wink:

Én meg aggódtam (no azért nem nagyon komolyan :wink: ) hogy mi lesz a nálam megrendelt, majd lemondott rigókkal...
Most meg kitört a roller mizéria. :lol: Még a visszatartott tenyészanyagból is kiaggódtak hármat két hete. :shock:

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 3:40 
feketemarcsi írta:
Köszi, kérném szépen a számot.


Hú most olvasom csak,kicsi késő van hajnali fél három,de megszerzem holnap és megírom.

_________________
Üdv:Nyíri Ferenc


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 18, 2:28 
Aradi Gabi írta:
Udvozlok minden Roller kanarit es gazdaikat kulonosen!
Koszonom szepen a ket tojot neconak.
Dorombolo vajon talalok egy jo himet vagy valaki tudna segiteni?


Szeva' Gabi! Üdv a fórumon!
Feketemarcsi, innen a fórumról éppen hím után kajtat, a'sszem talált is, véle vedd fel a kapcsolatot honnan? kitől?...

andré írta:
A legnagyobb esélye az OB-n annak van aki indul ezen a versenyen :lol: !!!


Erre még visszatérünk decemberben... :wink: :lol:
A zöld hím és valamel'ik Shidow tojó összehozott már valamit?! Abból a párosításból k'öllene nékem 1-2 kölök :wink: .... meg hát azokból bűn lenne nem nevezni valami versenyre :roll:

_________________
üdv : neco

http://rollercanary.hupont.hu/


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 17, 22:15
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Arad Romania
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 17, 22:43 
Udvozlok minden Roller kanarit es gazdaikat kulonosen!
Koszonom szepen a ket tojot neconak.
Dorombolo vajon talalok egy jo himet vagy valaki tudna segiteni?


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 17, 22:10 
Vagy aki el tud indulni az már önmagában nyertes! 8)


 
Offline
kétszeres Gyémántkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 21, 12:10
Hozzászólások: 2326
Tartózkodási hely: 8440 Herend Dózsa Gy. utca 8
   
 
Hozzászólás 2009 feb. 17, 22:06 
André !Ne szórakozz !...Nehogy ne gyere nekem ?!... :twisted:

_________________
Üdv : Doromboló...


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 2972 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 22:36
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO