Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 2662 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 134  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 10, 22:57 
Moncsi írta:
Szia Pappcsa!

Köszi, jövök még, teljesen kezdő vagyok kanári téren! :lol:

Csak elöbb egy kis helyet kell csinálnom. Szomorúan, de megfogadom a tanácsot, és eladom a kis kanárikat. (persze a fehér az marad!)


"igazából azzal kellett volna összeraknod a sárga tojót. "


A sárga tojó már tapasztalt költő, nem kellene megtartani a fehér hímnek?
(vagy már megint butaságot kérdeztem? :oops: )


Szia,Moncsi ezt én írtam neked nem a Pappcsa,de azt teszel amit jónak látsz és csak probáltam elmondani a véleményem.ha gondolod vegyél fel mns-re és elmondom szóban,hogy egy picit felvilágosítsalak ha gondolod.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2008 jan. 11, 23:51
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Dunavecse
Valódi név: Herceg Mónika
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 10, 22:50 
Szia Pappcsa!

Köszi, jövök még, teljesen kezdő vagyok kanári téren! :lol:

Csak elöbb egy kis helyet kell csinálnom. Szomorúan, de megfogadom a tanácsot, és eladom a kis kanárikat. (persze a fehér az marad!)


"igazából azzal kellett volna összeraknod a sárga tojót. "


A sárga tojó már tapasztalt költő, nem kellene megtartani a fehér hímnek?
(vagy már megint butaságot kérdeztem? :oops: )

_________________
Moncsi


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2006 nov. 10, 23:48
Hozzászólások: 1139
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós - Bucka
Valódi név: K.-né T. Tímea
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 10, 13:07 
fric32 írta:
Igen,a csatolt képek saját egyedek,de szerintem most már lehet venni hímet mert már sokan a tenyésztés vége felé járnak,legalábbis az én ismerőseim igen.Ha beszélsz a Pákozdival szerez ő tuti.


Ok, vasárnap nálunk úgyis börze lesz, talánő is kijön...

_________________
Madárbaráti üdv: Timba

+3620/503-8303
timba76@freemail.hu


 
Offline
Regionális Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 3, 18:10
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: Debrecen 30/428-6282
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 10, 11:34 
Szia Zsolt!

Na, már éppen kérdezni akartam, hogy mizu? Figyelj, ne délután adjál nekik, hanem inkább holnap reggeltől! Délután szomjasztasd őket, hogy reggel rábukjanak az anyagra. Az első nap adhatsz egy picivel többet a megfelelő vérszint élérésére. Mielőtt elkezdenéd a kúrát, jó lenne egyet Messengeren beszélni, ha nem sikerül, akkor úgy adagold, ahogy írtam!!

Szia, Moncsi!

Köszöntelek a topicon, nyugodtan kérdezz, gyere máskor is!

_________________
Színkanári és Rock"N"Roll


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 máj. 22, 1:57
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Vajadaság, Topolya
   
Hozzászólás 2008 ápr. 10, 10:35 
Szia Csaba!

Megérkezett a cucc! Nagyon szépen köszönöm!Délután ah írtad megkapják az első adagot! Leírnád e nekem h milyen antibiotikumot, probiotikumot küldtél?A nevükre gondolok. Hogy be tudjak szerezni ha véletlenül szükségem lesz rá máskor is!És valami vitamin márka nevet is tanácsolhatsz.
Mégegyszer köszi!

_________________
Üdv minden madárbarátnak!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 23:13 
Moncsi írta:
Szia Fric32!

Köszönöm a meghatározást, és a tanácsot!

Kicsit olvasgattam a színekről, nem egyszerű dolog! De nagyon szép a végeredmény, ha szakértő kezekben vannak!
A tarka kismadarak a tudatlanságom termékei, bár igen kedves szinfoltjai a volieremnek!
Akkor kellene vennem 4 új, megfelelő színű madarat a meglévőkhöz, igaz?
(Hú! Ha egyszer az ember lánya madarászásra adja a fejét, akkor nincs megállás! )


Nagyon szépek a madaraid!
Gratulálok az eredményeidhez!!


Köszönöm a gratulácíót,de én a meglévő négy madár közül 3 lecserélnék és csak a fehéret tartanám meg mert a kép alapján az elég jól néz ki(3 közül ő a legszebb)igazából azzal kellett volna összeraknod a sárga tojót.
Tudom,hogy biztos szívedhez nőttek de én ezt tenném helyedbe és a fiataloktól is megszabadulnék és beszereznék egy új álományt,hidd el azokat is fogod szeretni csak idő kérdése.
Ez jó tanács!


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2008 jan. 11, 23:51
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Dunavecse
Valódi név: Herceg Mónika
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 23:02 
Szia Fric32!

Köszönöm a meghatározást, és a tanácsot!

Kicsit olvasgattam a színekről, nem egyszerű dolog! De nagyon szép a végeredmény, ha szakértő kezekben vannak!
A tarka kismadarak a tudatlanságom termékei, bár igen kedves szinfoltjai a volieremnek!
Akkor kellene vennem 4 új, megfelelő színű madarat a meglévőkhöz, igaz?
(Hú! Ha egyszer az ember lánya madarászásra adja a fejét, akkor nincs megállás! )


Nagyon szépek a madaraid!
Gratulálok az eredményeidhez!!

_________________
Moncsi


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 22:51 
Igen,a csatolt képek saját egyedek,de szerintem most már lehet venni hímet mert már sokan a tenyésztés vége felé járnak,legalábbis az én ismerőseim igen.Ha beszélsz a Pákozdival szerez ő tuti.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2006 nov. 10, 23:48
Hozzászólások: 1139
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós - Bucka
Valódi név: K.-né T. Tímea
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 22:28 
fric32 írta:
Timba írta:
fric32 írta:
Látom megakadtak a hozzászólások,úgy néz ki fel kell dobni a labdát valami témába,senkinek nincs ötlete véleménye,kérdése?

Szia!
Akkor kezdem én a kérdést.
Kis piros mozaik gyerekek még kunyerálják a kaját (most lesznek 1 hónaposak), de anyu már ujjabb tojásokat tojt! :07:
Szinte egész nap a fészekbe ül, apu eteti a gyerekeket. Hallottam olyanról, hogy ilyenkor nem lesznek termékenyek a tojások, mert apu a gyerekekkel van elfoglalva...
Viszont láttam, hog pároztak, nem is egyszer. Szóval elvileg termékenyek. Viszont anyunak nem tetszik a tömeg körülötte, ami érthető is.A többi tojó is még etet, de már hordozzák a fészeknekvalót...
Hogy tudnám ezt kicsit késleltetni?
:75:

Kedves Timba,amiket leírtál az tök normális dolog az butaság hogy azért lesznek terméketlenek a tojások mert a hím a fiókákkal lessz elfoglalva,annak más okai lehetnek éspedig:A párban tenyésztésnél legtöbb estben az lehet a gond,hogy a hím túl korán szeretne párosodni ami érthető(ez nem minden esetre igaz) és addig hajcsa,űzi a tojót amig az végül inkább párosodík mint,hogy egész nap nyagassák,de van mikor a tojó párosodna orvérzésig és ezzekkel csak az a gond,hogy mielött peteérése van a tojónak a hím agyonpározza magát és mikor már a tojó megfoganna akkor már a hím magtalan és ez eredményezi a sok üres tojást.(de ez sem igaz minden esetben,mert minden a pároktól függ).
A legeredményesebb módszer hogy amikor már akkorák a fiókák és a tojó elkezdi hordani az új fészket le kell választani a hímet a fiókákkal és a tojót ott kell hagyni egyedül,hogy építsen új fészket és este hozzá engedni a hímet villanyoltás elött kb 30-40 percel ott hagyni reggelig és reggel is amikor már fény van kb 30-40 percet és hidd el ez az egyik legeredményesebb módszer,hogy a tojások fiasak legyenek.
Az is elöfordul,hogy mindent a leírtak után csinálsz és akkor is lehetnek üres tojások,de akkor betegség,vagy csak lapangás,ami nem is látszik a madáron,lehet az oka.Így konkrétan leírni nem lehet semmit 100% de ezek közül fordul a leggyakoríban elő álltalában.


Szia Feri!

Ok.
Ez esetben tényleg jó, hogy a szülők együtt voltak. Most a gyerekek külön vannak, apu-anyu együtt.A kicsik lasssan 1 hónaposak, tehát lassan úgyis önállóak lennének. Láttam, hogy csipegettek a lágyból egyedül, tehát próbálkoznak. Azért majd még figyelem őket és ha úgy látom, aput átteszem egy kicsit.
Már jóideje keresek én (is) intenzív piros hímet, de még nem sikerült vennem. Pedig jó lenne, ne kelljes "kölcsönöznöm" egyet!
Amúgy nem tudom mennyi esélyem van ilyenkor jó madarat vennem, tenyészidőszakban!?

A csatolt madarak nagyon szépek, gondolom saját egyedek, ugye?!

_________________
Madárbaráti üdv: Timba

+3620/503-8303
timba76@freemail.hu


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 13:30 
Szai,Móncsi felteszek 2 képet a piros színváltozatból,hogy lásd mit mivel kell párosítani ha szép fiatalokat szeretnél egy bizonyos színcsoporba.
Mi tenyésztők így csináljuk.


Kép

A fenti képen, egy piros lazac,tojó.
Kép
A kíállítási kalitba pedig egy piros intenziv hím.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fric32 2008 ápr. 14, 20:48-kor.

 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 12:57 
Moncsi írta:
Szia Fric32!

Kaptam tavaly 4 "kanárit", igazság szerint akkor kezdtem jobban utána nézni és kiderült, hogy kanáriból is többféle van. Sajna fogalmam sincs milyenek, csak találgatni tudok. Teszek fel néhány képet, hátha ki tudsz deríteni valamit.

A barna hím hangosan fütyürészik, (csapper lehet?) a sárga tojó a párja, és a tarka kismadarak az ö fiókáik.
Aztán a rózsaszín (?) tojót a fehér hímmel kaptam, talán ők színkanárik? A hím itt egészen másképp dalol, inkább csak csicsereg.

Kép
Papa:
Kép
A három kiskölyök:
Kép
mama:
Kép
Nem túl jók a képek, de csak a telefonommal tudok fotózni.
Kiváncsian várom a véleményed!
Előre is köszi!


Kedves Móncsi a te madaraid véleményem szerint mind színkanárik és amit barnának nevezel népi nyelven zöldnek(fekete-sárga) mondják,de ez egy melanin(ajtolazat sötét) szín,a sárga pedig egy lipochrom(ajtolazat fehér),ezeket mi tenyésztők nem szoktuk soha párba rakni,mert m indig tarka utodokat kapunk,igaz így a kis fiataloknak nagyon jó lessz a vitalitásuk csak ezek mindig tarka utodokat fognak örökíteni ha megveszed a Tóth Sándor könyvét abban le van írva,mert hosszú lenne ide leírjam vagy elmondom skypon vagy mns.
A piros a fehérrel az sem a legjobb párosítás de azok legalább mindkettő lipochrom mert ha megfogod a piros tojót és felfújod az hasán a tollakat látni fogod,hogy neki is az ajtolazata fehér(lipochrom)de ezeket az utodokat nem nagyon tudod majd színezni mert a fehér kanári nem tudja értékesíteni a karotint vagyis nem színesedik,ezért a fiatalok olyan se színűek lesznek(lehet amit mégis)de ne szabad elfeledni,ezért érdemes egy kicsit utána olvasni a genetikának.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fric32 2008 ápr. 9, 13:47-kor.

 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 12:23 
Timba írta:
fric32 írta:
Látom megakadtak a hozzászólások,úgy néz ki fel kell dobni a labdát valami témába,senkinek nincs ötlete véleménye,kérdése?


Szia!
Akkor kezdem én a kérdést.
Kis piros mozaik gyerekek még kunyerálják a kaját (most lesznek 1 hónaposak), de anyu már ujjabb tojásokat tojt! :07:
Szinte egész nap a fészekbe ül, apu eteti a gyerekeket. Hallottam olyanról, hogy ilyenkor nem lesznek termékenyek a tojások, mert apu a gyerekekkel van elfoglalva...
Viszont láttam, hog pároztak, nem is egyszer. Szóval elvileg termékenyek. Viszont anyunak nem tetszik a tömeg körülötte, ami érthető is.
A többi tojó is még etet, de már hordozzák a fészeknekvalót...
Hogy tudnám ezt kicsit késleltetni?
:75:

Kedves Timba,amiket leírtál az tök normális dolog az butaság hogy azért lesznek terméketlenek a tojások mert a hím a fiókákkal lessz elfoglalva,annak más okai lehetnek éspedig:A párban tenyésztésnél legtöbb estben az lehet a gond,hogy a hím túl korán szeretne párosodni ami érthető(ez nem minden esetre igaz) és addig hajcsa,űzi a tojót amig az végül inkább párosodík mint,hogy egész nap nyagassák,de van mikor a tojó párosodna orvérzésig és ezzekkel csak az a gond,hogy mielött peteérése van a tojónak a hím agyonpározza magát és mikor már a tojó megfoganna akkor már a hím magtalan és ez eredményezi a sok üres tojást.(de ez sem igaz minden esetben,mert minden a pároktól függ).
A legeredményesebb módszer hogy amikor már akkorák a fiókák és a tojó elkezdi hordani az új fészket le kell választani a hímet a fiókákkal és a tojót ott kell hagyni egyedül,hogy építsen új fészket és este hozzá engedni a hímet villanyoltás elött kb 30-40 percel ott hagyni reggelig és reggel is amikor már fény van kb 30-40 percet és hidd el ez az egyik legeredményesebb módszer,hogy a tojások fiasak legyenek.
Az is elöfordul,hogy mindent a leírtak után csinálsz és akkor is lehetnek üres tojások,de akkor betegség,vagy csak lapangás,ami nem is látszik a madáron,lehet az oka.
Így konkrétan leírni nem lehet semmit 100% de ezek közül fordul a leggyakoríban elő álltalában.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fric32 2008 ápr. 9, 13:34-kor.

 
Offline
Regionális Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 3, 18:10
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: Debrecen 30/428-6282
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 11:55 
Timba írta:
fric32 írta:
Látom megakadtak a hozzászólások,úgy néz ki fel kell dobni a labdát valami témába,senkinek nincs ötlete véleménye,kérdése?


Szia!
Akkor kezdem én a kérdést.
Kis piros mozaik gyerekek még kunyerálják a kaját (most lesznek 1 hónaposak), de anyu már ujjabb tojásokat tojt! :07:
Szinte egész nap a fészekbe ül, apu eteti a gyerekeket. Hallottam olyanról, hogy ilyenkor nem lesznek termékenyek a tojások, mert apu a gyerekekkel van elfoglalva...
Viszont láttam, hog pároztak, nem is egyszer. Szóval elvileg termékenyek. Viszont anyunak nem tetszik a tömeg körülötte, ami érthető is.
A többi tojó is még etet, de már hordozzák a fészeknekvalót...
Hogy tudnám ezt kicsit késleltetni?
:75:


Szia, Timba!

Könnyű helyzetben vagy, mert a hím(apu) együtt van a fiókákkal(gyerekek) és még eteti is őket. Fogod a hímet és a fiókákkal együtt átrakod egy külön kalitkába. Itt a hím befejezi a fiókák felnevelését, a tojó(anyu) megszabadul a tömegtől, és nyugodtan fészkel. A hímet(apu) néha visszadobod párzani.
Késleltetni nem tudod őket, de nem is kell.

_________________
Színkanári és Rock"N"Roll


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2008 jan. 11, 23:51
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Dunavecse
Valódi név: Herceg Mónika
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 11:24 
Szia Fric32!

Kaptam tavaly 4 "kanárit", igazság szerint akkor kezdtem jobban utána nézni és kiderült, hogy kanáriból is többféle van. Sajna fogalmam sincs milyenek, csak találgatni tudok. Teszek fel néhány képet, hátha ki tudsz deríteni valamit.

A barna hím hangosan fütyürészik, (csapper lehet?) a sárga tojó a párja, és a tarka kismadarak az ö fiókáik.
Aztán a rózsaszín (?) tojót a fehér hímmel kaptam, talán ők színkanárik? A hím itt egészen másképp dalol, inkább csak csicsereg.

Kép
Papa:
Kép
A három kiskölyök:
Kép
mama:
Kép
Nem túl jók a képek, de csak a telefonommal tudok fotózni.
Kiváncsian várom a véleményed!
Előre is köszi!

_________________
Moncsi


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 6, 11:37
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár 06-70/335-10-35
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 11:12 
Szia Timba!

Késleltetni szerintem sehogyan se tudod,mert tömegben,vagy egyedül,mindenképpen lefog tojni a tojó.Ha meg láttad őket pározni,az már fél siker ! :D

_________________
Üdv: Vörös Tibor


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2006 nov. 10, 23:48
Hozzászólások: 1139
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós - Bucka
Valódi név: K.-né T. Tímea
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 10:59 
fric32 írta:
Látom megakadtak a hozzászólások,úgy néz ki fel kell dobni a labdát valami témába,senkinek nincs ötlete véleménye,kérdése?


Szia!
Akkor kezdem én a kérdést.
Kis piros mozaik gyerekek még kunyerálják a kaját (most lesznek 1 hónaposak), de anyu már ujjabb tojásokat tojt! :07:
Szinte egész nap a fészekbe ül, apu eteti a gyerekeket. Hallottam olyanról, hogy ilyenkor nem lesznek termékenyek a tojások, mert apu a gyerekekkel van elfoglalva...
Viszont láttam, hog pároztak, nem is egyszer. Szóval elvileg termékenyek. Viszont anyunak nem tetszik a tömeg körülötte, ami érthető is.
A többi tojó is még etet, de már hordozzák a fészeknekvalót...
Hogy tudnám ezt kicsit késleltetni?
:75:

_________________
Madárbaráti üdv: Timba

+3620/503-8303
timba76@freemail.hu


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 9, 10:21 
Látom megakadtak a hozzászólások,úgy néz ki fel kell dobni a labdát valami témába,senkinek nincs ötlete véleménye,kérdése?


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
Hozzászólás 2008 ápr. 7, 14:33 
Béla írta:
Kedves szines szakik !
Legyetek szivesek pár szint ránézésre beazonositani, hogy jobban tisztában lehessek a madaraimmal. Remélem, elég jól látszanak ...
Esetleg véleményt is, ha lehet ...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Szia,Béla a te madarid közül egy,ami tiszta színkanári az a piros mozaik hím,talán a pirosak közül is talán kettő ami aránylag piros párosítás de az is foltos az egyik és azok sincsenek rendesen színezve(karotálva),a képek alapján az egyik lazac is piros-sárga párosítás lehet a másik pedig bronz(piros fekete)-piros vagy izabellától származhatnak,a másik kék(fekete-fehér) lehet,nem tudom honnan származnak de ha komolyan akarsz színkanárizni akkor érdemes lenne beszerezni egy komolyabb állományt,mert hidd el ha már tartod és takarítod akkor érdemesebb egy jó mínőséggel bibelődni.Ezt nem sértésnek szántam csak felvilágosításnak.


 
Offline
Regionális Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 3, 18:10
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: Debrecen 30/428-6282
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 7, 14:24 
Szia, Bird!

Köszöntelek a fórumon. Átböngésztem a honlapodat, igazán tetszik!
Úgy veszem észre, egész jó kis csapat kezd itt összeállni.

Szia, Béla!

Ezeket a madarakat gondolom kereskedésben vásároltad, találomra? Nem baj az idén ebből fogsz dolgozni, a következő szezonra meg segítünk összeállítani egy normális tenyészállományt.
A Béla, olyan 10-15 pár madárral akar indítani.

_________________
Színkanári és Rock"N"Roll


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 6, 10:30
Hozzászólások: 872
Tartózkodási hely: Budapest-Marosvásárhely
Valódi név: Nyíri Ferenc
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 7, 12:30 
Bird írta:
Szia Feri!
Tulajdonképpen elég jól alakul az idei tenyésztés,bár ami eddig még nem nagyon fordult elő,hogy a második fészekaljakban sűrűbben fordult elő terméketlen tojás.Elképzelhető,hogy a pár /én ha lehet együtt hagyom a tojót és a hímet költés alatt/túlzottan a fiatalokra figyeltek és kevesebb energia maradt a következő fészekalj "gyártásához".
Eddig 93 darab fiatalt gyűrűztem,körülbelül a fele bronz,fele piros.Jónéhány közülük elég ígéretesnek látszik,bár szeptemberig még rengeteget változnak...


Na akkor jól sikerülnek a dolgok,úgyis sokan panaszkodnak,nálam is volt egy jó időszak,hogy alig keltek fiókák vagy mert egy része üres volt a többi pedig befuladt én most 126 db fiatalnál tartok abból 122 gyűrűzve és ha minden jól alakul akkor lesznek gyönyörű fiatalok.
Szeptemberig csak jó írányba változhatnak.


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 2662 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 134  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 ápr. 27, 12:23
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO