Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával







Hozzászólás a témához  [ 25 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 okt. 18, 23:30
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Szabadka
Valódi név: Tomek Róbert
   
 
Hozzászólás 2008 dec. 1, 11:15 
SZIASZTOK MADARÁSZOK !!!!!!

EZUTON SZERETNÉK KÖSZÖNETET MONDANI MINDEN KEDVES IDELÁTOGATÓ TENYÉSZTŐNEK , KISÁLLATKEDVELŐNEK AKI JELENLÉTÉVEL ÉRTELMET ADOTT A MUNKÁNKNAK ÉS ÖZTÖNÖZ BENNÜNKET A JÖVŐBEN HASONLÓ ESEMÉNYEK RENDEZÉSÉHEZ !!!

KÜLÖN ÖRÖM SZÁMOMRA HOGY SOKAN ÉRKEZTEK MAGYARORSZÁGRÓL SZERVEZTTEN MINT PÉLDÁUL A SZÉKESFEHÉRVÁRI H-18 EGYESÜLET ,DE NAGYSZÁMÚ EGYÉNI LÁTOGATÓ IS MEGTISZTELT BENNÜNKET JELENLÉTÉVEL SŐT AZ IDRE HIVATALOS DELEGÁCIÓJA IS EGY RÖVID KIS DE REMÉLEM TARTALOMBAN GAZDAG IDŐT TÖLTÖTT NÁLUNK. EZEN KIVÜL LÁTOGATÓK VOLTAK TALÁN AZ ÖSSZES TÖBBI SZOMSZÉDOS ORSZÁGOKBÓ ÉS TERMÉSZETESEN SZERBIA MINDEN RÉSZÉRŐL .

MINDAZOKTÓL AKIK ITT JÁRTAK ÉS AKIKKEL SAJNOS A RÖVID KIS MEGISMERKEDÉSEN KIVÜL NEM SOK IDŐNK JUTOTT KOMOLYABB KAPCSOLAT FELVÉTELÉRE ( VISZONT A SZÁNDÉK ÚGY ÉRZEM MEG VOLT ) ELNÉZÉST KÉREK DE AZ IDŐ RÖVIDSÉGE ÉS A RENGETEG FELADAT AMI RÁNK SZERVEZŐKRE ILYENKOK HÁRUL SAJNOS EZT EREDMÉNYEZTE. DE REMÉLEM AZÉRT AZ EGYÜTMÜKÖDÉS KEZDETÉNEK MÉGIS NEVEZHETJÜK EZT A TALÁLKOZÁST !!!!!!

KÖSZÖNETET SZERETNÉK MÉG MONDANI KOVÁCS GÉZA ÚRNAK A DISZMADÁR MAGAZIN FŐSZERKESZTŐJÉNEK ÉS FELESÁGÁNEK MÁRTA ASSZONYNAK AKIK IDŐT TUDTAK SZÁNNI ERRE A SZABADKAI RENDEZVÉNYRE ÉS AZ EGÉSZ KIÁLLITÁS IDEJE ALATT VENDÉGEINK LEHETTEK , EZZEL NAGY ÖRÖMET SZEREZVE NEKÜNK SZERVEZŐKNEK, ÉS EGYBEN BETEKINTÉST NYERHETTEK EGGYESÜLETÜNK ÉLETÉBE ÉS A KIÁLLITÁS SZERVEZÉSÉNEK MINDEN RÉSZLETÉBE . REMÉLEM TAPASZTALATAIKAT VALAMELYIK ELKÖVETKEZŐ DISZMADÁR MAGAZINBAM MEGOSZTJÁK A MAGYAR MADARÁSZOKKAL AZ AZ VELETEK !!!

A KIÁLLITÁSRÓL MAGÁRÓL NEKEM NEM TISZTEM VÉLEMÉNYT MONDANOM REMÉLEM AZ IDELÁTOGATÓK MEGTESZI EZT ÉS ELMONDJÁK ŐSZINTE VÉLEMÉNYÜKET ÚGY A POZITIVAT MIND A NEGATIVAT EZT ELŐRE MEG IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK ....

KÉPEKET VISZONT KÉREM TEGYEN MINDENKI AKINEK VAN ( ÉN MÉG ELŐBB ÖSSZESZEDEM A HAVEROKTÓL KINEK MI VAN ÉS AKKOR MAJD TESZEK )

ÜDV TOMEK ROBY SZABADKA


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 30, 15:28
Hozzászólások: 540
Tartózkodási hely: 6000
   
 
Hozzászólás 2008 nov. 30, 21:40 
Szia rtomek!
Remélem minden rendben lezajlott, sajnos nem tudtam(tunk) menni.
Ha lehet, lepj meg minkek pár szép fotóval! Engem a hibridek és az egzóták érdekelnének elsősorban.

_________________
bb
alakkanari.blogspot.com


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 okt. 18, 23:30
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Szabadka
Valódi név: Tomek Róbert
   
 
Hozzászólás 2008 nov. 24, 13:12 
AZ ÉJJEL ELKÉSZÜLT A KATALÓGUS A KIÁLLITÁSRA ( a számitógépen )
Az idelátogatók a következőkre számithatnak
SZIN ÉS ALAK KANÁRI 210
HIBRID 30
EGZÓTA 70
GERLE, FÜRJ 40
PAPAGÁJ 160
Meg természetesen nyúl (350), diszbaromfi, fácán( 200) galamb (2000),több terárium. Az idén átléptük a 3000 kiállitot egyedszámot ez HÚSZ éve nem sikerült :08:
GYERTEK NÉZZÉTEK MEG A KIÁLLITÁST MERT EZT MINDANNYIUNKÉRT CSINÁLJUK !!!!!

MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK :40:

MAJDNEM ELFELEJTETTEM VASÁRNAP BÖRZE

JA MEG CSICSÖRKE VAN NÉGY MOZAMBIK JUHÚÚÚÚÚ!!!


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 nov. 24, 7:06 
Szia !

Az IDRE-től hivatalos delegációval 3 fő megy a rendezvényetekre. Részleteket pü-ben.

Üdv: -el-

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 okt. 18, 23:30
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Szabadka
Valódi név: Tomek Róbert
   
Hozzászólás 2008 nov. 5, 23:05 
A szabadkai kisállattenyésztők egyesülete kiállitást szervez november 29.től 3o.-ig , erre az eseményre szeretnék meghivni minden madarászt, tyúkászt,nyulászt, galambászt, igaz a határ miatt a kiállitáson való részvétel szinte lehetetlen de aki teheti látogassa meg rendezvényünket, a helyszin a SZABADKAI SPORTCSARNOK.

VASÁRNAP nov. 30.-án hagyományos BÖRZE a csarnok előtti téren
MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 25 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 21:20
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO