Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával







Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Csatlakozott: 2010 aug. 9, 13:54
Hozzászólások: 3
Valódi név: Czirbesz Viktória
   
Hozzászólás 2010 aug. 9, 14:09 
Sziasztok!
2010.08.08-án délután elveszett a hullámos papagájom a 4.kerületben az Erzsébet utca 23-ból.A színe:felül sárga és alul zöld.Aki tud róla valamit kérem értesítsen a 06305750117es számon vagy a kordi@citromail.hu
Nagyon várjuk haza,mert nagyon hiányzik nekünk.


 
Offline
IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2007 ápr. 13, 13:19
Hozzászólások: 2367
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Dr. Dezső Péter
   
Hozzászólás 2010 júl. 26, 13:56 
Egy hölgy, Viktor Zoltánné telefonált a minap a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesületbe, hogy elszabadult a Kis-Sándor papagája a XIII. kerületben, az Alig utcában. Ha valaki látná esetleg és jelezné felé, akkor azt nagyon megköszönné, mert szeretné visszaszerezni. Telefonszáma: 320-8500

_________________
A magyar terepmadarászok honlapja: www.birding.hu
Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület: www.mme.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 9, 14:25
Hozzászólások: 2
   
Hozzászólás 2010 máj. 12, 8:12 
Május 5-én elrepült a türkizkék hullámos papagájunk, a 3. kerületben Aquincumban. nagyon barátságos, elképzelhető, hogy odaszáll az emberhez. Ha esetleg vki látná vagy befogadná, jutalomban részesül.
Tel: 06-30-636-4334
Köszönöm.


 
Offline
Csatlakozott: 2010 jan. 24, 15:10
Hozzászólások: 2
   
 
Hozzászólás 2010 jan. 24, 15:37 
2009. 01. 23-án elveszett Budapest XVI. kerületéből egy katalin-papagáj! Mérete kb 15 centi, rövid faroktollai vannak, színe zöld alapon fekete csíkos.

kép itt van róla, Lütyőnek hívják:
http://i69.photobucket.com/albums/i42/s ... me/lty.jpg

Nagyon szelíd, bújós madár, családtagként élt közöttünk, ezért nagyon várom haza! A bármit tud felőle, akkor kérem hívjon, mert nagyon aggódok érte! Köszönöm!

Tel.: 06-30-582-4327


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 okt. 24, 19:25
Hozzászólások: 66
Tartózkodási hely: csongrád
Valódi név: Harmai Norbert
   
 
Hozzászólás 2010 jan. 11, 19:16 
sziasztok!
Csongrád város környéken el vészét, egy kecske tojó a kitud valamit róla.
Értestjen e-mellben harmai@citromail.hu vagy 06308902131-ess telefonon.
A segítséget erőre meg köszönöm.
Üdv.: Harmai Norbert


 
Offline
Csatlakozott: 2009 márc. 24, 18:01
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pest megye
Valódi név: Tromposch Attila
   
 
Hozzászólás 2010 jan. 11, 15:55 
Sziasztok

Vecsésen elveszett egy Jákó papagáj ha valaki tud róla valamit hívja a gazdit :06 20 326-71-55

köszi


 
Offline
Csatlakozott: 2010 jan. 3, 20:04
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest, X. kerület
   
Hozzászólás 2010 jan. 3, 20:25 
Sziasztok!

Nagy bánatunkra Budapesten, X. kerületben, a Kada utca környékéről, december 29-én elszökött az 5 hetes, nimfa papagáj fiókánk.
Sötétszürke színű tollazata volt, csak a farkának két oldalán volt 1-1 sárga toll.
Próbáltuk befogni, mert sokáig házunk körüli fákon keresett menedéket. Még két napon keresztül megtaláltuk hol itt, hol ott, de aztán nyoma veszett. Korához képest nagyon jól repült. Nagyon félénk, nem mert leszállni sehova.
Reményünk már nincs, de ha valaki befogadta, kérjük jelentkezzen.
Vissza nem kérjük, csak megnyugodnánk, hogy jó helyen van.
(fényképünk van róla.)

Köszönjük.


 
Offline
Csatlakozott: 2009 ápr. 11, 20:01
Hozzászólások: 76
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 27, 21:00 
rtomek írta:
Sziasztok !!
Szabadka külvárosában egy istálóba berepült egy MAGYARUL BESZÉLŐ jákó papagáj , mivel a határ csak néhány km akár Magyarországról is származhat ( se utlevél se vizuma nincs nála :D ), ha valakinek tudomása van róla hogy valaki keresi és erről a környékről származik jelezze :wink: !!
üdv ROBY




Szia!

Nemrég beszéltünk telefonon a talált jákóról. Felteszem az én Kikómról a YouToubon található videói linkjét. Nézd meg légyszíves és majd írd meg azt is mik a fejlemények.
http://www.youtube.com/user/karika57

Köszönettel: Marcsi


 
Offline
Csatlakozott: 2009 ápr. 11, 20:01
Hozzászólások: 76
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 25, 22:39 
bathoszilvi írta:
de jó volna ha a tied volna .ennyi idő után milyen ó volna látni hogy hazatért.szorítok nektek hátha.



Köszönöm! Tényleg jó volna! Sok könnyem hullott érte, miatta. Végül már csak azt kívántam, legyen jó helyen és szeresse az új gazdája!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 15, 9:57
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XX. kerület
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 25, 15:28 
rtomek írta:
üdv dujuor honnan jött ide Szlovákia??????????????? :roll: :roll: :?: :?:
Akinél landolt ott is jó helyen van, úgyhogy nem befogadó kerestetik..hanem a gazdi !!!!
ROBY


:D :D :D

Onnan jött, hogy csak az SZ betű ragadt meg a fejemben. Mindjárt javítom Szerbiára...

_________________
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 2, 14:25
Hozzászólások: 236
Tartózkodási hely: göd
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 25, 15:10 
de jó volna ha a tied volna .ennyi idő után milyen ó volna látni hogy hazatért.szorítok nektek hátha.


 
Offline
Csatlakozott: 2009 ápr. 11, 20:01
Hozzászólások: 76
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 25, 14:41 
bathoszilvi írta:
Ápr. 2.-án Zsámbokon elveszett egy beszélő Jákó papagáj.Kikó névre hallgat, amit szépen tud mondani, sokat beszél. Idegenekkel nem barátkozik, a családban is csak velem. Gyűrű nincs rajta. Esetleg eljuthatott szomszéd településekre is, Tura, Vácszentlászló, Dány, Kóka, Tóalmás, Jászfényszaru. Kérem aki tud róla valamit, látta, vagy befogta, jelentkezzen! Nagyon a szívünkhöz nőtt és iszonyatosan hiányzik. Természetesen pénzjutalmat ajánlok, + igény esetén szelíd nimfa papit.
Ár: 1 Ft
Hirdető:
Marcsi
309510170
2116
Zsámbok

Ő keresi a madárkáját.Régen is volt messze is van de hátha.


Ez az én hirdetésem. Az én Kikómon nincs gyűrű és nincs chippelve sem, de rengeteg videó készült róla, ami alapján be lehetne azonosítani (mármint a beszéd alapján, és a megtanult szavak alapján, ha még emlékszik rá). Nagyon szépen beszélt és a nevét biztosan nem felejtette el. Nem tudom ilyen idő távolságából megismerne -e még engem, vagy elfelejtett már régen? Szerintetek? Úgy tudom a jákó nagyon sokáig képes emlékezni......

Marcsi


 
Offline
Csatlakozott: 2009 ápr. 11, 20:01
Hozzászólások: 76
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 25, 14:29 
rtomek írta:
Sziasztok !!
Szabadka külvárosában egy istálóba berepült egy MAGYARUL BESZÉLŐ jákó papagáj , mivel a határ csak néhány km akár Magyarországról is származhat ( se utlevél se vizuma nincs nála :D ), ha valakinek tudomása van róla hogy valaki keresi és erről a környékről származik jelezze :wink: !!
üdv ROBY



Szia!

Én keresem ápr. óta a jákómat. Ha csak halvány is a remény, hogy Ő lehet, akkor sem hagyhatom ki. Hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot a megtalálóval?? Előre is köszönet a segítségért!


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 24, 12:30 
Nos, ha gyűrű nincs is rajta (nincs rajta?), de talán CHIP van "benne". Annak alapján aztán már egyszerűbb megtalálni a gazdit.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 okt. 18, 23:30
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Szabadka
Valódi név: Tomek Róbert
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 24, 11:50 
üdv dujuor honnan jött ide Szlovákia??????????????? :roll: :roll: :?: :?:
Akinél landolt ott is jó helyen van, úgyhogy nem befogadó kerestetik..hanem a gazdi !!!!
ROBY


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 ápr. 15, 9:57
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Budapest XX. kerület
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 24, 11:35 
rtomek írta:
Sziasztok !!
( se utlevél se vizuma nincs nála :D ),


Akkor valószínűleg a zöldhatáron át érkezett, amit a hőkamerák nem észleltek. Ez esetben a Szerb szervek felveszik a Magyar Rendőrséggel a kapcsolatot, és az érvényes visszafogadási egyezmény alapján felajánlják Magyarországnak visszavételre, mert a bizonyítékok alapján Magyarországról jött (nincs vasútjegy, vagy magyar forint a zsebében?).

Viccet félretéve. Nem lehetne megnézetni egy állatorvossal, hogy chip-eltetve van-e a madárka?

Remélem megkerül a gazdája. Én is szívesen befogadnám, de amilyen keveset vagyunk itthon, hamar kopasz, idegbeteg madárkává válna.

Sok sikert kívánok neki.

duju

_________________
Óvakodj az állatoktól, ha inni mennek és az emberektől, ha inni voltak!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dujuor 2009 dec. 25, 15:29-kor.

 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 2, 14:25
Hozzászólások: 236
Tartózkodási hely: göd
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 23, 23:43 
Ápr. 2.-án Zsámbokon elveszett egy beszélő Jákó papagáj.Kikó névre hallgat, amit szépen tud mondani, sokat beszél. Idegenekkel nem barátkozik, a családban is csak velem. Gyűrű nincs rajta. Esetleg eljuthatott szomszéd településekre is, Tura, Vácszentlászló, Dány, Kóka, Tóalmás, Jászfényszaru. Kérem aki tud róla valamit, látta, vagy befogta, jelentkezzen! Nagyon a szívünkhöz nőtt és iszonyatosan hiányzik. Természetesen pénzjutalmat ajánlok, + igény esetén szelíd nimfa papit.
Ár: 1 Ft
Hirdető:
Marcsi
309510170
2116
Zsámbok

Ő keresi a madárkáját.Régen is volt messze is van de hátha.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 2, 14:25
Hozzászólások: 236
Tartózkodási hely: göd
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 23, 23:26 
Ha nem kerül meg a gazdi én befogadom :lol:
De viccet félre téve utánna nézek mert valaki kereste a madarát csak a helységre nem emlékszem.Azt hiszem Kokonak hívták a madarat.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 okt. 18, 23:30
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Szabadka
Valódi név: Tomek Róbert
   
 
Hozzászólás 2009 dec. 23, 23:03 
Sziasztok !!
Szabadka külvárosában egy istálóba berepült egy MAGYARUL BESZÉLŐ jákó papagáj , mivel a határ csak néhány km akár Magyarországról is származhat ( se utlevél se vizuma nincs nála :D ), ha valakinek tudomása van róla hogy valaki keresi és erről a környékről származik jelezze :wink: !!
üdv ROBY


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 1, 15:44
Hozzászólások: 493
Tartózkodási hely: Jánossomorja
Valódi név: ifj. Erdősi József
   
 
Hozzászólás 2009 szept. 15, 13:27 
Hát nekem hiányozna! :D Befogod nekem? :D


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 29, 17:35
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO