Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával







Hozzászólás a témához  [ 288 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Szerző Üzenet
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 máj. 18, 21:55
Hozzászólások: 423
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Ördög Dániel
   
 
Hozzászólás 2009 júl. 25, 10:29 
madaras86 írta:
Wow, de szépen átpakolta valaki ide a hozzászólásokat, köszönjük!:)

Dani köszi a képeket,látom neked jobban sikerült elkapni a színeket is, nekem nagyon más,mint élőben. Ő is egy fiatal madár, nem?

Köszi. Nem tudom milyen idősek, nem az enyémeim. A képeken csak a tojó látható, a hím ilyenkor elbújt. Nagyon tetszik a röpdéjük is, szép helyük van. Egy kb 3m szélességű rácsos kocka alakú röpdéjük, és egy szerszámtároló faházikójuk van, amiben a kengurukkal osztoznak :lol:

_________________
Üdv: Ördög Dániel
http://indafoto.hu/ordogdaniel


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 15, 14:29
Hozzászólások: 2852
Tartózkodási hely: Debrecen
   
 
Hozzászólás 2009 júl. 24, 22:04 
Wow, de szépen átpakolta valaki ide a hozzászólásokat, köszönjük!:)

Dani köszi a képeket,látom neked jobban sikerült elkapni a színeket is, nekem nagyon más,mint élőben. Ő is egy fiatal madár, nem?


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 máj. 18, 21:55
Hozzászólások: 423
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Ördög Dániel
   
 
Hozzászólás 2009 júl. 22, 17:49 
madaras86 írta:
Daniduke,most hasonlítgasd a kecskés fórumra feltett saját madaraim képével és tippelj,hogy hímek, vagy tojók lesznek :)))) Most már lassan elkezdem strigulázni mire hányan szavaznak:)

Pont így vagyok a nimfámmal amit szerintem már neked is mutattam. Én is striguláztam, ki mit mond, csak sajnos a kérdezettek fele ennek, fele annak mondja 8)
És hogy ne legyen annyira off, rakok be pár képet.
Kép
Kép
Kép (Szegedi Vadaspark)

_________________
Üdv: Ördög Dániel
http://indafoto.hu/ordogdaniel


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 15, 14:29
Hozzászólások: 2852
Tartózkodási hely: Debrecen
   
 
Hozzászólás 2009 júl. 22, 14:14 
Daniduke,most hasonlítgasd a kecskés fórumra feltett saját madaraim képével és tippelj,hogy hímek, vagy tojók lesznek :)))) Most már lassan elkezdem strigulázni mire hányan szavaznak:)


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 15, 14:29
Hozzászólások: 2852
Tartózkodási hely: Debrecen
   
 
Hozzászólás 2009 júl. 22, 14:11 
daniduke írta:
Köszi madaras! :lol:
Igazán szépek! A hímnek nem kellene hogy legyen a szárnyán egy nagyobb piros sáv? Vagy még nem ivarértettek?


Nincsmit!
Igen a hímek szárny piros,meg a hátuknál fekete, vagy leglaábbis sötét. Sajnos nem volt még ilyen ivarérett madaram, a tenyésztőnél meg akitől hoztuk 5m-es röpdék vannak és persze a másik végébe mentek a nagyok.......Jó,persze láttam már máshol is,de akkor szeretek konkrétumokat írni egy madárról,ha már régóta tartom és hozzászokott a szemem,berögzült, hogy pontosan milyen is. Amúgy ők most 2 évesek. Sokak szerint már ki kellett volna most színesedniük,sokak szerint meg csak harmad éves korukban színesednek ki. De oylan is volt,aki azt mondta egy évesen már kezdenek,na utóbbiban nagyon nem hiszek. Sajnos még a nemüket se tudom,erre is ahányan látták őket annyi félét mondtak. Reménykedem, hogy egy pár, jövőre kiderül. Végülis anyagilag lehet jobban kijöttem vonla,ha ivarérett párt vettem volna,mert azok esetleg már költenének kétszer míg én ezekre várok, de jobb szeretek fiatal madarakat venni, az biztosabb. Teszek fel pár neten talált képet, h
Kép

Kép

Kép

Képogy milyenek is az ivarérettek.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 máj. 18, 21:55
Hozzászólások: 423
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Ördög Dániel
   
 
Hozzászólás 2009 júl. 22, 13:52 
Köszi madaras! :lol:
Igazán szépek! A hímnek nem kellene hogy legyen a szárnyán egy nagyobb piros sáv? Vagy még nem ivarértettek?

_________________
Üdv: Ördög Dániel
http://indafoto.hu/ordogdaniel


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 15, 14:29
Hozzászólások: 2852
Tartózkodási hely: Debrecen
   
 
Hozzászólás 2009 júl. 21, 20:28 
Szia!

Ugyan nem illik ide, de szerintem senki nem fog haragudni.....Végülis papagáj ez is. A nektarin meg jó nekik kajának,úgyhogy teszek fel arról is egy (netes) képet.
A skarlátjaimról ez a kép kicsit régebben,kb 3-4 hete készülhetett. Majd megpróbálok frisebbeket is csinálni, bár nagyon nem fotogének a színeiket botrányosan rosszul adják vissza a képek.


Kép

Kép

Kép

Kép

daniduke írta:
madaras86 írta:

A fánk? Oda írtam azt is,hé!:) Nektarin! De nevezhetjük kopasz baracknak is. Ha jól tudom akkor az őszibarackból és a szilvából hozták létre.

Nah, ilyet még nem hallottam :) Kösz!
Ha nem túl nagy kérés, ha van véletlen új képed, és ha a többiek is elnézik az OFF-ot, akkor felraknál ide pár képet a skarlátszárnyúakról? :roll:
Ők a kedvenceim :40:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 máj. 18, 21:55
Hozzászólások: 423
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Ördög Dániel
   
Hozzászólás 2009 júl. 21, 19:12 
madaras86 írta:

A fánk? Oda írtam azt is,hé!:) Nektarin! De nevezhetjük kopasz baracknak is. Ha jól tudom akkor az őszibarackból és a szilvából hozták létre.

Nah, ilyet még nem hallottam :) Kösz!
Ha nem túl nagy kérés, ha van véletlen új képed, és ha a többiek is elnézik az OFF-ot, akkor felraknál ide pár képet a skarlátszárnyúakról? :roll:
Ők a kedvenceim :40:

_________________
Üdv: Ördög Dániel
http://indafoto.hu/ordogdaniel


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 288 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 ápr. 20, 1:51
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO