Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával







Hozzászólás a témához  [ 654 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 aug. 17, 14:23
Hozzászólások: 500
Tartózkodási hely: Kistarcsa
   
Hozzászólás 2010 máj. 4, 8:54 
Warhawk írta:
Van a madárkának egy érdekes hangja az már biztos. Sosem értettem amikor azt írták a nemesről, hogy "dudál" vagy "gágog". Na, most már tudom, hogy mi is az. Tényleg "dudál". Van egy aranyos "jajj, engem senki sem szeret" hangja amivel megpróbál minket levenni a lábunkról. Erősnek kell lenni, mert borzasztó kedves hang. :D Ugyanez a hang, kissé akaratosan "türelmetlen vagyok, mi lesz már a kajával" úgy hangzik, hogy megremegnek a képek a falon. :lol: Szerencsére egy türelmes lélek, ritkán kiabál.

Tegnap este leültünk, megmutattam neki, hogyan kell fórumozni. Nem élvezte túlságosan, mert elaludt az ölemben. Én meg teljesen elzsibbadtam, mert nem akartam felébreszteni. Amúgy a kezünkön már nincs egy négyzetcenti épp bőrdarab, mert elég élesek a karmai, ahogy kapaszkodik, meg csúszkál alaposan igénybe veszi a felhámot.


Ne aggódj, ez még a babakörme. Később már nem lesz ilyen éles.
Mózes béjbbi most tölti a 6. hónapját 10.-én és még mindig károg, ha meghallja a mikro hangját, pedig már vagy 3 hete nem fogadja el a tápot. :D

_________________
Csibészke és Bubi - feketesapkás pár
Sámson - salamon-szigeteki nemes hím
Mózes - új-guineai nemes hím
Merlin - jákó tojó
Zebi -jákó hím

http://mizoblogja.blogspot.com/


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 máj. 4, 8:44 
Van a madárkának egy érdekes hangja az már biztos. Sosem értettem amikor azt írták a nemesről, hogy "dudál" vagy "gágog". Na, most már tudom, hogy mi is az. Tényleg "dudál". Van egy aranyos "jajj, engem senki sem szeret" hangja amivel megpróbál minket levenni a lábunkról. Erősnek kell lenni, mert borzasztó kedves hang. :D Ugyanez a hang, kissé akaratosan "türelmetlen vagyok, mi lesz már a kajával" úgy hangzik, hogy megremegnek a képek a falon. :lol: Szerencsére egy türelmes lélek, ritkán kiabál.

Tegnap este leültünk, megmutattam neki, hogyan kell fórumozni. Nem élvezte túlságosan, mert elaludt az ölemben. Én meg teljesen elzsibbadtam, mert nem akartam felébreszteni. Amúgy a kezünkön már nincs egy négyzetcenti épp bőrdarab, mert elég élesek a karmai, ahogy kapaszkodik, meg csúszkál alaposan igénybe veszi a felhámot.

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2010 máj. 3, 20:34 
Tamás, a kis nemes olyan édes lehet ahogy felfújja magát. Már ilyen pici korban is jönnek a reflexek. Örülök, hogy jól vagytok és sokan várjuk majd a fejleményeket! Addig is vigyázz nagyon a kisasszonyra! :81:

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 márc. 8, 1:14
Hozzászólások: 17
Valódi név: Gabriella
   
Hozzászólás 2010 máj. 3, 17:03 
Warhawk írta:
Nos, megérkezett hozzánk az új "családtag", némi huzavona után (úgy tűnik) a Lizzy névre keresztelődött.

Most jönne az a rész, hogy képeket tegyek fel, de sajna a fényviszonyok nem a legkedvezőbbek, vakuzni meg nem akarok, szóval egy kis türelmet, de lesznek képek is majd. :roll:

Amúgy őkelme borzasztó aranyos és főleg bátor. Félelem nélkül megtámadta azt a fényesen csillogó rozsdamentes tálat amit betettem a kalitjába. Felfújta magát kb kétszer nagyobbra mint amekkora és vad csípésekkel késztette meghátrálásra a behatolót. Aztán megbékélt vele, bár ebben lehet kulcsszerepet játszott a tálban található csírázott mungóbab és almadarabok látványa is. 8)



Gratula!:))))))))))


Mesélj még:))))))))))))))


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 máj. 2, 9:21 
Nos, megérkezett hozzánk az új "családtag", némi huzavona után (úgy tűnik) a Lizzy névre keresztelődött.

Most jönne az a rész, hogy képeket tegyek fel, de sajna a fényviszonyok nem a legkedvezőbbek, vakuzni meg nem akarok, szóval egy kis türelmet, de lesznek képek is majd. :roll:

Amúgy őkelme borzasztó aranyos és főleg bátor. Félelem nélkül megtámadta azt a fényesen csillogó rozsdamentes tálat amit betettem a kalitjába. Felfújta magát kb kétszer nagyobbra mint amekkora és vad csípésekkel késztette meghátrálásra a behatolót. Aztán megbékélt vele, bár ebben lehet kulcsszerepet játszott a tálban található csírázott mungóbab és almadarabok látványa is. 8)

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 ápr. 30, 15:32 
Találtam egy videót a "láb-rángásról":



Azt hiszem szegénynél már elég előrehaladott lehet (pedig fiatal madárnak tűnik)... :(

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 aug. 17, 14:23
Hozzászólások: 500
Tartózkodási hely: Kistarcsa
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 19:53 
Skrachlaci írta:
tapping, az sztem a lábujjak rángása, mozgatása, időközönként, ha jól tudom vmilyen hiánybetegség tünete...


Nemeseknél a kalciumhiány tünete. Dobol a lábával és ütemesen veri a szárnyát az oldalához. Angolul toe tapping-wing flipping a neve.
A nemes kalcium igénye magasabb az átlag papagájnál.
Az én kis hímem, Mózes, aki nyomorék most kapott az egyetemen egy spéci szert (ami egyébként marhaellető infúziő) viszont olyan sok a kalcium-glükonát benne, hogy nagyon magas százalékben felszívódik és Mózesnek a gerince beteg és a lába is sánta, szüksége van a kalciumpótlásra erősen

_________________
Csibészke és Bubi - feketesapkás pár
Sámson - salamon-szigeteki nemes hím
Mózes - új-guineai nemes hím
Merlin - jákó tojó
Zebi -jákó hím

http://mizoblogja.blogspot.com/


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 19:45 
Quinoa... szóval így néz ki:

Kép
A quinoa egy dél-amerikai gabonaféle, az inkák a Magok Anyjának tartották. Peruban és Bolíviában termesztik elsősorban, főleg a sziklásabb, szikesebb vidékeken. 180 centisre is megnő, levelei spenótra emlékeztetnek, a magokat a szár csúcsán hozza a növény. Magja kicsi, elefántcsont-színű, és a köleshez hasonló méretű gyöngyszemecske.

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 19:27 
Gabriellas írta:
Én igy nem tudok szétbontani mint Te:(

Dolgoztam is vele egy keveset :)

Gabriellas írta:
Nem, az akaratlan ujjmozgásra a "szárnyhelyreigazitásra" gyakran, nem az 1-1 normálisan elöfordulora. Ekkis oldalakon olvasd el amit találsz és you tube-n nézd filmeket rola, föleg a ujjmozgásrol van. Pl tulvitaminozás is lehet oka, kálcium hiány is meg nem is tudják, kivizsgálni sem cska más dolgokat kizárni, sulyos esetröl meg ne irjunk most :cry:

Ennek majd utánanézek, de most így elsőre ez ugyanaz lehet mint a hüllőknél volt annak idején. Azóta már lehet kapni nekik megfelelő ásványi kivonatokat, tudtommal már nem is fordul elő (a hüllőknél).

Gabriellas írta:
Quinoát bioboltban kapsz, hogy pirosat is azt nem tudom van-e, ha van vegyél.
Lehet vadrizst is csak ott kapsz, majd ha fözöd kérdezd hogyan. Barnarizs sincs minden boltban, van hogy csak az a félkész zacskos van. Akár már el is kezdheted beszerezni ezeket;)

Azt hiszem neki is látok ezek beszerzésének. :) Csak tisztázzuk: Barnarizs az nem a Vadrizs?

Gabriellas írta:
K´zzel nevelt vagy k´zzel etetett madarad lesz?
Milyen madarak vannak még bent Nálad?

Nem sok és "picik"... legalábbis hozzá képest. Pl katalin-papagájok.

Gabriellas írta:
KépKépKépKép

Nagyon szépek a képek... küldtem PÜ-t (Privát üzenetet) ha fent a képernyő tetején az 1 új üzenet-re kattintasz akkor el tudod olvasni :)

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Csatlakozott: 2010 márc. 8, 1:14
Hozzászólások: 17
Valódi név: Gabriella
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 19:23 
Warhawk írta:
Gabriellas írta:
Warhawk írta:
Nemes lázban égünk.



Amikor vásárolni megyek és hazaérek a feleségem mindíg megnézi mit vettem ... "quinoa" :lol:

Ha ugyis mész bioboltba vegyél egész szemü bulgurt, -ne törtet- azt magatoknak, nagyon finom, hagy örüljön a feleséged :wink: :lol:


 
Offline
Csatlakozott: 2010 márc. 8, 1:14
Hozzászólások: 17
Valódi név: Gabriella
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 19:19 
Gabriellas írta:
Mátyás Gábor írta:
Sziasztok!
Pár új kép a csöppségről. Nagyon szépen fejlődik, április vége fele valószínűleg elhozhatom.

Kép



Itt felénk már április vége van, felétek? :lol: Mikor viheted haza?


 
Offline
Csatlakozott: 2010 márc. 8, 1:14
Hozzászólások: 17
Valódi név: Gabriella
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 19:15 
Warhawk írta:
Gabriellas írta:
Warhawk írta:
Nemes lázban égünk.

Kálcium nagyon fontos, igy tisztában kell lenned oxálsavas dolgokat mértékkel, vannak tiltolistásak pont ezért, s foszfor a ma´sik ami kell is kevés de sok meg kiüti kálciumot + napfény (naplámpa ha nincs nap) hogy be tudjon épülni.

Mik azok a tiltólistás termékek?

Gabriellas írta:
Fel kell tudnod ismerni toe tapping-ot, falxolást szárnyakkal!

Izé.. a tolltépésre gondolsz?

Gabriellas írta:
Hogy ne adj szintetikus vitamint, ásványi anyagokat, konzerváloszert, ételfestéket és festett játékokat azt már ugyis tudod biztos.

Jaja... mivel az emésztése egész különleges, így ennek megfelelően másképp is kell etetni. A fenti anyagokat mondjuk más papagájoknál is célszerű elkerülni, de nála különösen figyelni kell az ilyesmikre. A vitaminokkal meg lehet mérgezni, mert olyan jól dolgozza fel, hogy (megfelelő táplálás esetén) az extra vitaminok hipervitaminózist okozhatnak.

Gabriellas írta:
Nálunk a 1½ rész barnarizs-1½vadrizs-1 piros quinoa-1 fehér quinoa felfözve bevált, ezt keverem (nagy adag fözése után kicsi zacskokban fagyasztom) zöldséghez, gyümölcshöz.

Amikor vásárolni megyek és hazaérek a feleségem mindíg megnézi mit vettem és azt mondja: Omg, EZT nem kellett volna. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem tudom mi az a "quinoa" :lol:

Gabriellas írta:
Amig bébi addig adhatod 2-3x hetente csirázott ezt-azt, galambkeveréket csirázva, majd ivarérés idején más lesz, ha... vagy ha... majd, odébb van:)

A többi madár kap csíráztatott magokat (elsősorban mungó babot), abból szándékoztam adni neki.

Gabriellas írta:
Hol lesz? Bent vagy kint?

Bent. Lehetőleg sokat szabadon tartva, mert nem elég nagy a kalit (kb 105x80x160 a mérete).



Én igy nem tudok szétbontani mint Te:(

Rebarbara, spenot (ez sokszor szalmonellás is, ahogy ruccola is én ezért sem és sok a vas benne, azért sem) soska, hagyma, zeller, petrezselyem. De ha belaharap petrezselyembe fözés közben semmi gond. Padlizsánt sem adok, de azt már nem tudom miért nem.
Céklát csak keveset és néha.

Nem, az akaratlan ujjmozgásra a "szárnyhelyreigazitásra" gyakran, nem az 1-1 normálisan elöfordulora. Ekkis oldalakon olvasd el amit találsz és you tube-n nézd filmeket rola, föleg a ujjmozgásrol van. Pl tulvitaminozás is lehet oka, kálcium hiány is meg nem is tudják, kivizsgálni sem cska más dolgokat kizárni, sulyos esetröl meg ne irjunk most :cry:

Quinoát bioboltban kapsz, hogy pirosat is azt nem tudom van-e, ha van vegyél.
Lehet vadrizst is csak ott kapsz, majd ha fözöd kérdezd hogyan. Barnarizs sincs minden boltban, van hogy csak az a félkész zacskos van. Akár már el is kezdheted beszerezni ezeket;)

K´zzel nevelt vagy k´zzel etetett madarad lesz?
Milyen madarak vannak még bent Nálad?



Nem sárga, csak néha nap+fényképelö összhatása sárga.



Kép



Kép



Kép



Kép


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 18:55 
Skrachlaci írta:
tapping, az sztem a lábujjak rángása, mozgatása, időközönként, ha jól tudom vmilyen hiánybetegség tünete...

Kalcium/ásványi anyag hiány (idegi problémát okoz). Ha jól emlékszek hüllőknél van hasonló. Van is rá egy tuti receptem. Sajnos hüllőknek való. Majd akkor valami finom kis Grit vagy Calcium Columba.

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Csatlakozott: 2008 júl. 27, 8:16
Hozzászólások: 1073
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 18:43 
tapping, az sztem a lábujjak rángása, mozgatása, időközönként, ha jól tudom vmilyen hiánybetegség tünete...

_________________
Lac


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 18:09 
Gabriellas írta:
Warhawk írta:
Nemes lázban égünk.

Kálcium nagyon fontos, igy tisztában kell lenned oxálsavas dolgokat mértékkel, vannak tiltolistásak pont ezért, s foszfor a ma´sik ami kell is kevés de sok meg kiüti kálciumot + napfény (naplámpa ha nincs nap) hogy be tudjon épülni.

Mik azok a tiltólistás termékek?

Gabriellas írta:
Fel kell tudnod ismerni toe tapping-ot, falxolást szárnyakkal!

Izé.. a tolltépésre gondolsz?

Gabriellas írta:
Hogy ne adj szintetikus vitamint, ásványi anyagokat, konzerváloszert, ételfestéket és festett játékokat azt már ugyis tudod biztos.

Jaja... mivel az emésztése egész különleges, így ennek megfelelően másképp is kell etetni. A fenti anyagokat mondjuk más papagájoknál is célszerű elkerülni, de nála különösen figyelni kell az ilyesmikre. A vitaminokkal meg lehet mérgezni, mert olyan jól dolgozza fel, hogy (megfelelő táplálás esetén) az extra vitaminok hipervitaminózist okozhatnak.

Gabriellas írta:
Nálunk a 1½ rész barnarizs-1½vadrizs-1 piros quinoa-1 fehér quinoa felfözve bevált, ezt keverem (nagy adag fözése után kicsi zacskokban fagyasztom) zöldséghez, gyümölcshöz.

Amikor vásárolni megyek és hazaérek a feleségem mindíg megnézi mit vettem és azt mondja: Omg, EZT nem kellett volna. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem tudom mi az a "quinoa" :lol:

Gabriellas írta:
Amig bébi addig adhatod 2-3x hetente csirázott ezt-azt, galambkeveréket csirázva, majd ivarérés idején más lesz, ha... vagy ha... majd, odébb van:)

A többi madár kap csíráztatott magokat (elsősorban mungó babot), abból szándékoztam adni neki.

Gabriellas írta:
Hol lesz? Bent vagy kint?

Bent. Lehetőleg sokat szabadon tartva, mert nem elég nagy a kalit (kb 105x80x160 a mérete).

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Csatlakozott: 2010 márc. 8, 1:14
Hozzászólások: 17
Valódi név: Gabriella
   
Hozzászólás 2010 ápr. 29, 16:18 
Warhawk írta:
Nemes lázban égünk. Napok óta csak a táplálásáról olvasok mindenhol. :lol: Az a baj, hogy néhol egész ellentmondásosak az információk. Leginkább az a kérdéses, hogy szoktassam rá, hogy mindent megegyen... magokból keveset akarok adni neki, habár épp azt írta egy tenyésztő, hogy az ivarérés előtt egy picit lehet "túladagolni" az olajos magvakat is. De csak picit. És csak addig. :)


Lehet "gyárilag" enni fog, ugye függ a tenyésztötöl is. Lili az almát és narancsot ismerte, (utobbi nálunk tabu -fulladok az illoolajátol) s banánt nem ette tenyésztö szerint. Aztán slussz. Magot.
Hát izzadtunk mig megtanult enni, s szájbol, azota meg azzal izzadunk ne akarjon már szájbol enni, hisz nemeslányok alapjáraton nagyon kunyizosak, etetve akarnak lenni. (Nem falra mászva;) ) De egész jol megy, simán lehet vacsorázni mellette s nem kunyizik, 1-2 elutasitás után.

Kálcium nagyon fontos, igy tisztában kell lenned oxálsavas dolgokat mértékkel, vannak tiltolistásak pont ezért, s foszfor a ma´sik ami kell is kevés de sok meg kiüti kálciumot + napfény (naplámpa ha nincs nap) hogy be tudjon épülni.
Fel kell tudnod ismerni toe tapping-ot, falxolást szárnyakkal!
Hogy ne adj szintetikus vitamint, ásványi anyagokat, konzerváloszert, ételfestéket és festett játékokat azt már ugyis tudod biztos.

Nálunk a 1½ rész barnarizs-1½vadrizs-1 piros quinoa-1 fehér quinoa felfözve bevált, ezt keverem (nagy adag fözése után kicsi zacskokban fagyasztom) zöldséghez, gyümölcshöz.

Lili kap pelletst, Harrisonst, mást nem adnék! -tudom nem kaphato otthon, azt is aranyárban van- keveset, ha nem kap eccerüen csökken a sulya, probáltam többféleképpen kiváltani, nem megy. Viszont erre nem reagál flaxolással, kálciumra kell figyelnem. S az a kálciumértéke ami simán mérhetö vérböl az jo, a nem ionizáltat nem néztük, lehet majd kell. Naponta kap sajtot is Lili, egy kicsit.
Amig bébi addig adhatod 2-3x hetente csirázott ezt-azt, galambkeveréket csirázva, majd ivarérés idején más lesz, ha... vagy ha... majd, odébb van:)

Hol lesz? Bent vagy kint?


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 ápr. 28, 18:08 
Skrachlaci írta:
Szóval pirosat választottál.. :D

Nem én választottam. Ő választott engem. És bepirosodott a végére :D

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Csatlakozott: 2008 júl. 27, 8:16
Hozzászólások: 1073
   
Hozzászólás 2010 ápr. 28, 13:09 
Szia Warhawk!

Szóval pirosat választottál.. :D a ződ is szép,emmeg különleges! Kíváncsi leszek mennyire fog majd csipkodni.. :) azzal riogatnak, hogy a Nemescsajszik többet hastnálják a csőrüket bőrminták vételére, mint a fiúk! :lol: Szurkolok, hogy ne így legyen!

_________________
Lac


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 ápr. 28, 11:41 
Betty írta:
Tamás, de megszeretgetném a nemeskisasszonyt!! :drunken: Tündéri!

Nemes lázban égünk. Napok óta csak a táplálásáról olvasok mindenhol. :lol: Az a baj, hogy néhol egész ellentmondásosak az információk. Leginkább az a kérdéses, hogy szoktassam rá, hogy mindent megegyen... magokból keveset akarok adni neki, habár épp azt írta egy tenyésztő, hogy az ivarérés előtt egy picit lehet "túladagolni" az olajos magvakat is. De csak picit. És csak addig. :)

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2010 ápr. 28, 11:09 
Warhawk írta:
Nos, ha minden jól megy, akkor ő hamarosan már nálunk fog lakni... :D


Kép



Tamás, de megszeretgetném a nemeskisasszonyt!! :drunken: Tündéri!

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 654 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 55 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 ápr. 27, 21:57
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO