Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával







Hozzászólás a témához  [ 126 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Szerző Üzenet
Offline
Csatlakozott: 2008 nov. 4, 14:08
Hozzászólások: 682
Tartózkodási hely: Dunaharaszti(pestmegye)
Valódi név: Mózsi Attila
   
Hozzászólás 2010 márc. 26, 21:41 
Sziasztok!
Szerintem elég nekik ez a hely.
Nállam 1,5x0,8x2m magas helyen költöttek.Ugyan én is hébe-hóba láttam udvarolni.(már nincsenek meg sajna)
Ismeröseimnél is hasonló röpdeméretben eredményesek voltak.
Nyomasd nekik a lágyat,zöldet,gyümölcsöt.

_________________
Üdv: Mózsi Attila
0670 430 79 81


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 márc. 23, 22:40
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest, Simontornya
Valódi név: Jencski Zoltán
   
Hozzászólás 2010 márc. 26, 16:23 
Rendben, köszi a tippet. kevesebb oljosmagvat kap majd, bár szerintem nincs elhízva, meg elég sokat mozog. Itt egy kép a helyükről.Köszi
Kép


 
Offline
Csatlakozott: 2010 jan. 23, 23:25
Hozzászólások: 278
Tartózkodási hely: Szlovákia, Dunaszerdahely
Valódi név: Csiba Attila
   
Hozzászólás 2010 márc. 26, 10:06 
waldemadar írta:
üdv! kb 2 m magas a hely, 2m hosszú, és 1m széles.... balról egy pár rozella van, jobbról meg egy társas volier hullámosok nimfák kecskék.


Nem biztos, hogy a hegyi hímnek elég a 2 méter hosszúság. Próbáld meg egy picit diétásabban etetni, ekkora helyen hajlamos a hízásra.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 márc. 23, 22:40
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest, Simontornya
Valódi név: Jencski Zoltán
   
Hozzászólás 2010 márc. 26, 1:03 
üdv! kb 2 m magas a hely, 2m hosszú, és 1m széles.... balról egy pár rozella van, jobbról meg egy társas volier hullámosok nimfák kecskék.


 
Offline
Csatlakozott: 2010 jan. 23, 23:25
Hozzászólások: 278
Tartózkodási hely: Szlovákia, Dunaszerdahely
Valódi név: Csiba Attila
   
Hozzászólás 2010 márc. 25, 23:38 
waldemadar írta:
Üdv!

Nemtudom tudna e nekem valaki valami tippet vagy tanácsot adni. Vettem tavalyelőtt 4 hegyit fiatalon, 4 helyről. Összeállt belőlük egy pár, a masik kettőt nem tartottam meg pluszba, csak a párt. Idén tavasszal kaptak odut. A tojónak tetszik, be is járogat. Viszont nem igazán látom őket se udvarolni, sem pedig azt h a tojó érdeklődne a hím íránt. Két évesek, elvileg már alkothatnának valamit.... Vagy ez a fajta annyira nem is udvarlós? Etetni sem láttam még a hímet, de jól kijönnek egymással. Számíthatok valamire? Most van először hegyim, de nagyon megszerettem őket. Szépek, kedvesek, nyugodtak. Ha valaki tud valami tippet hogy tudom kicsit felpörgetni őket, vagy hogy tudok a kedvükre tenni h költsenek, írjon!
Köszi
Kép

Kép


Mekkora helyen vannak? A hegyi hímek kis helyen nem mindig hajlandóak párzani, még ha harmonizáló pár is.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 márc. 23, 22:40
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Budapest, Simontornya
Valódi név: Jencski Zoltán
   
Hozzászólás 2010 márc. 25, 22:56 
Üdv!

Nemtudom tudna e nekem valaki valami tippet vagy tanácsot adni. Vettem tavalyelőtt 4 hegyit fiatalon, 4 helyről. Összeállt belőlük egy pár, a masik kettőt nem tartottam meg pluszba, csak a párt. Idén tavasszal kaptak odut. A tojónak tetszik, be is járogat. Viszont nem igazán látom őket se udvarolni, sem pedig azt h a tojó érdeklődne a hím íránt. Két évesek, elvileg már alkothatnának valamit.... Vagy ez a fajta annyira nem is udvarlós? Etetni sem láttam még a hímet, de jól kijönnek egymással. Számíthatok valamire? Most van először hegyim, de nagyon megszerettem őket. Szépek, kedvesek, nyugodtak. Ha valaki tud valami tippet hogy tudom kicsit felpörgetni őket, vagy hogy tudok a kedvükre tenni h költsenek, írjon!
Köszi
Kép

Kép


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 126 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 ápr. 20, 1:08
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO