Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Szerző Üzenet
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2011 márc. 23, 20:49
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Újlengyel
Valódi név: Puhl Dóra
   
Hozzászólás 2013 máj. 24, 12:23 
Warhawk írta:
Bár nem egészen ide tartozik, de .....




Úhhh igen ezt láttam neten és az volt oda írva hogy bizti elmondott egy imát utána:DDD Nem semmi, mázlista gerle:D

_________________
Puhl Dóra
H-27 0180


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2013 máj. 24, 11:26 
Bár nem egészen ide tartozik, de .....



_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 26, 23:16
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Tápiószecső
   
Hozzászólás 2012 jan. 3, 21:17 
Tomi le a fedővel előtted, illetve kalappal :D ezzel a menüvel lefőztél és a lencsegulyás nagyon ott van! :08:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 15, 14:29
Hozzászólások: 2852
Tartózkodási hely: Debrecen
   
Hozzászólás 2012 jan. 3, 0:05 
Szia Tomi!

A gyémántgalambos részt ketté kellene osztani egy madarak és gyémántgalambtartó közösségi élet részre :D Ez nem állapot, hogy este 11 után jön rá az 'ehetnék' az emberre :)

Ha már galambokat említetted, én a virginiai kakasokkal szemezek nagyon.......

Holnap este már lesz időm válaszolni a privátra is!

_________________
www.madaras86.mindenkilapja.hu
madaras86@freemail.hu


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2012 jan. 2, 23:55 
Szia Gyuri!

Az egyik kedvenc ajándékom egy Pataky cserép tál lett, majd azt kell hamarosan felavatnom valami sült galamb féle sütésével :D !

Én is sejtem, hogy szintén nem idevaló téma!
(majd ha nem tetszik, akkor úgyis átmoderálja valamelyik jó ember :D )

A szilveszteri nagy sütés-főzésben nem volt időm feldobni a képeket, jól sikerült minden, pedig elősször csináltam a kecsege paprikást(karácsonyra), aminek a lépéseit is lefotóztam a Péceli-fórumra és a lencsegulyást, sajtkrémes sonkatekercset :) !

Ezzel a pár képpel is szeretnék mindenkinek jó egészséget és sikeres tenyésszezont kívánni :) !

Kép
hozzávalók

Kép
kecsege paprikás petrezselmyes-fokhagymakrémes galuskával és a Cabernet Savignon :D

Kép
Lencse gulyás ala Jattostomi

Kép
sült malac lapocka(sörrel és füstölt szalonnával kenegetve)

Kép
egészségetekre :D !
Kép
feta sajtos-sajtkrémes sonkatekercs ala Jattostomi

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczkó tamás 2012 jan. 3, 0:09-kor.

 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 26, 23:16
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Tápiószecső
   
Hozzászólás 2011 dec. 29, 19:07 
Tomi, hogy sikerült a kecsege?, én ma ezt tákoltam össze: fokhagymás sült pisztráng paprikás bundába :wink:
Tudom nem idevaló téma, ha az illetékesek radíroznak nem lesz belőle sértődés! :roll:
Kép


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 26, 23:16
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Tápiószecső
   
Hozzászólás 2011 dec. 5, 20:07 


:56:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 márc. 8, 22:31
Hozzászólások: 1381
Tartózkodási hely: Komárom (SK)
Valódi név: Norbert
   
Hozzászólás 2011 dec. 4, 21:41 
laczkó tamás írta:
Vasárnap a Nyitra-i börzén rendeltem meg és fizettem ki előre az 50db gyémánt gerle gyűrűt! 2,5euro volt a postaktg, 4 napra-rá(tegnap) hozta meg a postás néni :) !

Kép

Én is ezektől szoktam venni a gyűrűket. :D


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2011 dec. 4, 20:45 
Sziasztok!

Szerintem ezekkel a cseh gyűrűkkel nincs semmi gond! Nem tudom pontosan, de talán az IDRE is ezzel a készítővel gyártatja az egyesületi gyűrűit, de az is fix, hogy a tagoknak semmit nem kell csinálni, mert mindent elintéznek a gyűrűrendeléssel kapcsolatban, ha valaki azt szeretné, hogy nem saját maga intézi a gyűrűrendelését! Én maximálisan elégedett vagyok a minőséggel, gyors rugalmassággal és korrektséggel, a számozásom 001-050-ig van! Ellenben nekem is volt galibám a Bevíz féle gyűrűk másodrendelésével a gyűrűn szereplő adatokkal, na mindegy és sajnálattal olvasgattam infókat a Bevíz féle újításokról, ha valaki nem visszatérő vevő, annak ilyen-olyan felár plusszba a gyűrűre stb., nameg a határidők, de hát ez van Magyarországon :( !

Idézet:
Tomi beléd is beléd kötnék! Aki cikket ír, az nem csak magáért madarászik, hanem a köz javára is tesz!

Igazad van Jani, de, ahogy lentebb írtam ELSŐSORBAN magamért és a fiaimért madarászom, a cikkeket én teljesen építő, segítő szándékból teszem, de ezt te gondolom úgyis tudod, a habbitusomból kifolyólag, én a nagy öreg madarászoktól és a külföldi tenyésztőtársaimtól kapott tudást a saját tapasztalatommal ötvözve szeretném tovább adni mindenki számára, főként a kezdőbbeknek :) !
Kék-tarkából 2 fiatalt sikerült fognom, amik vörös-tarka örökítők, úgy nézem mindkettő tojó, testvérek lévén az egyik elfogadhatóan tarkul, de a másik alig!
Olaszban egyetlen darab fehéret nem láttam, egyszerüen nem volt, de még brilliant sem!
Nincs semmi gond Sanyi, nem sértődtem meg, csak azért reagáltam úgy, ahogy, mert nem szeretném ha másoknak(okoskodóknak), máshogy jönne le a szitu!
Elvégre is mi barátok vagyunk :D !

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2011 dec. 4, 17:09 
Itt egy honlap és erősen gyanítható, hogy arról az illetőről van szó: http://www.stepansestak.cz/krouzky.html

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 15, 14:29
Hozzászólások: 2852
Tartózkodási hely: Debrecen
   
Hozzászólás 2011 dec. 3, 0:47 
Tomi nekem ez a műanyag gyűrű akkor se tetszik, bocs! De hát ízlések és pofonok!:)
Na én is a szlovák gyűrűkről hallottam, csak aszem olyan 45-50 Ft/ gyűrűt mondtak. Mutattak is ilyen gyűrűt és mondhatni tökéletes volt. Csak a gyűrűkészítő elérhetőségét nem kaptam még meg. Beszélnek magyarul? Esetleg egy e-mail címet vagy valami elérhetőséget tudsz? Nagyon gondolkozok, hogy a papagájoknál is lesz amit gyűrűzök.

_________________
www.madaras86.mindenkilapja.hu
madaras86@freemail.hu


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2011 dec. 3, 0:25 
Szia Jani!

Az új szerzésű gyémántokról később írok majd egy pár sort!

feketemarcsi írta:
Bevíz Tibi 85 Ft-ért nagyon szép oxált fém gyűrűket készít. :wink:


Ettől a nagyon széptől, sokkal jobb minőségű gyűrűt csináltattam 60ft/db áron!
I. osztályú eloxált aluminium ötvözet.
Vasárnap a Nyitra-i börzén rendeltem meg és fizettem ki előre az 50db gyémánt gerle gyűrűt! 2,5euro volt a postaktg, 4 napra-rá(tegnap) hozta meg a postás néni :) !
Amúgy nekem az idei nemzeti szinű-műanyag bevonatos gyűrűim is beváltak, beszéltem is a készítőjükkel, hogy jövőre az egzotikus galambokra is olyat csináltatok 30-35ft/db, a Feri újított a technológián, nem koszolódik a műanyag alatt, tartósabbá tette az újítással a gyűrűit :) !
Csináltam képet a cseh gyűrűkészítő néniről és a gyűrűiról is, bár annyira nem látszik a képen, hogy milyen minőségű, de szerintem very good quality!
Majd próbálok készíteni azokról a gyűrűkről is képet, amik tegnap megjöttek!


Kép Kép

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 29, 1:50
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO