Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 101 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 19, 13:04 
Szia díszmadár!
Ugye, hogy a kérdések mellett ott voltak a válaszok is?
Én azt mondom, aki nem viseli a jogos kritikát, az nem is érdemli meg,
hogy időt vesztegessünk rá.Én a nyamvadt Karcagi kiállítást a Lajossal
több hónapig szerveztem(-tük), és mégis annyi hibát követtem el, mint réten a fűszál.(De ezeket többet biztos, hogy nem követem el.)Nekünk már jövő szeptemberre szinte kész van a rendezési vázlat.Már most meg-
kezdtük a Lajossal a háttérmunkákat.Egy olyan minősítőt szeretnénk ren-
dezni, hogy mindenki s...re essen.Ha ebben nem akarnak keresztbe tenni
meg is fogjuk csinálni.Persze ehhez kell a MADARÁSZOK támogatása is.
Sajnos, ma M.o.-n kevés a valóban madarász, főleg, hogy még azokból is
sokat elveszítettünk.Nálunk a 2007-es év azt jelentette, hogy a szokásos
200 db. gyűrű helyett 900 db.-ot rendeltem az egyesületnek.Ennek előbb
utóbb meg kell mutatkoznia a kiállításokon is.Ezen kivűl a Lajos elindított
egy olyan dolgot- bíróképzés-, melyre olyan égető szükség volt hogy ez
már nyugodtan nevezhető a 24. órának.Sajnos sokan néznek bennünket
"sandán", de nem foglalkozunk a véleményükkel.Viszont közös célként
kell, hogy megfogalmazódjon, és tudatosuljon minden madarászban, hogy
tartozik annak a közösségnek, amelynek a TAGJA.
Egy jó kondicióban lévő egészséges madarat egy háromnapos kiállítás
nem szabad hogy megviselje.(Persze létezik a "ring" dresszúra is , és ezt
jó ha nem felejtjük el.)Ezen kivűl, egy "vérbeli" madarásznak kell hogy legyen verseny kollekciója!!!!Ezeket pedig "verseny" állapotba kell hoznia.
Ez legjobban a "kanárisoknál" érezhető, de ezt más madárfajoknál is
meglehet- sőt meg kell- csinálni.
Jövőre a meghívott COM bírókat itt fogjuk tartani még legalább egy plussz
napra, hogy a kiállítóinkat segítsék tanácsaikkal.A jövő reménységeinek
- bíró jelöltek!!-pedig olyan lehetőséget szeretnénk biztosítani, amely so-
rán valódi munkát végezhetnek COM bírók FELÜGYELETE mellett.Nem
akarjuk megváltani a világot, csak szeretnénk valamit letenni a majdnem
üres asztalra.(Reméljük ez nem BŰN???)
Már többször leírtam:ez a magyar madarászok nélkül NEM MEGY.
Még egyszer nem lehet ilyen csúfos véget érni!!!!!!
Ettől függetlenül én nagyon sajnálom, hogy ez most így alakult, és azért
kell dolgoznunk, hogy ez többé ne fordulhasson elő.Ez a madarászok érdeke, mindnyájunk érdeke.

Üdv: Vs.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 19, 11:07 
Igen ez az, a hozzáállás ami kell ahhoz, hogy kimozduljon a holtpontról a Magyar madarászat, és egyben előre vigye a hobbinkat ... sőt még tanulsággal is szolgáljon a központilag megválasztott vezetők, a sokat dolgozó szervezők részére akik végülis vállalták az e- fajta munkásságot.......de egy biztos az építő jellegű kritikát meg kell fogadni....... hát ez nem tudom, hogy sikerűl - é mindenkinek.....

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2007 jan. 22, 9:49
Hozzászólások: 1620
Tartózkodási hely: 2085 Pilisvörösvár Zrínyi u. 64. +36309382862
Valódi név: Neubrandt Gábor
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 19, 10:53 
Ámen!

Ehhez nincs mit hozzátenni, teljes mértékben valós és tényszerű, amit Díszmadár leírt.
Csak még egy mondat: jó lett volna egy előzetes, legalább valamilyen koncepciószerű helyszínrajzot készíteni, és fénymásolva a "Rabszolgák" rendelkezésére bocsátani. Órákkal hamarabb kész lett volna a berendezés. (Vagy lehet, hogy túl sok volt az okos?! :roll: :?: )


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 19, 10:36 
Nincs mit. Sok barátot nyilván nem szerzek egy ilyen hozzászólással. De akik ismernek, azok a tudják: ami szívemen a számon. Ez a mai világban tudom, hogy nem túl előnyös tulajdonság, de 40 évesen már nem valószínű, hogy megváltozom.....

Még valami. Ez a rendezvény helységbérlettel, eszközhasználat, szállítással, utazási költség, esetleges elhullásból származó kár, stb. /számoljuk azt is, amit a tenyésztők egyénileg fizettek ki/, élőmunkával /felügyelet, jegyszedés, gondozás,stb/ szerintem 1,5 -2,0 M Ft-ba benne van. Ha a középárat 1,8 M-t visszaosztom 600 Ft -os átlag jegyárral, azt azt jelenti, hogy a nullszaldóhoz kell legalább 3000 fizető látogató. Ez napi 1500 látogató szombat- vasárnapot számolva. A 3001. lenne már haszon.
Sose rendeztem ilyet, de ez egy kicsit túlzott optimizmusnak tűnik. Ennyi látogatója meggyőződésem, hogy még talán az Állatkertnek, vagy Tropicáriumnak sincs egy hétvégén.
Kiváncsi lennék az eladott jegyek számára, ha nem titok.
Ha tippelhetnék akkor kb. a felét tippelném, azaz 1200-1500 eladott jegyet.
Ha legközelebb is fővárosi rendezés mellett döntötök, akkor érdemes tárgyalni több helyszínnel, mivel gyakrolatilag itt nem profitorientált rendezvényről beszélünk. Pl. a Campona menedzsmentje általában így is közelíti meg a hasonló rendezvényeket. A Lurdy- ház is, csak okosan kell velük tárgyalni. A Lurdy-házban például kb. 5 évig működött a Nevesincs színház , hétvégi előadásokkal gyerekeknek. INGYENESEN! Az előadásokat a Lurdy-ház finanszírozta, saját jól felfogott érdekében. A látogatók /mindig telt ház volt/ vásároltak, fogyasztottak a házban az előadás után.
Ma a plázák már versengenek egymással. Sokat költenek reklámokra, illetve ingyenes rendezvényekkel, lásd Camponában: autókiállítás, bohócparádé, stb./ csalogatják a potencionális vásárlókat magukhoz.
Ma a plázázás más családi esemény, a vásárlás lehetősége kevés a vevőjelöltnek. Szeretne programokat magának, a gyerekeknek, enni-inni, stb. Ha a koncepcióba nagyjából beillik, szerintem a legtöbb pláza kétkézzel kap egy olyan program után, ami odavonzhat embereket. Az üres helyeit meg legalább kitölti. / Nem véletlenül áll üresen a Lurdy-ház egész hátsó fertálya sem, gyakorlatlag értéktelen helyek/
Azaz megfelelő tárgyalásokkal véleményem szerint ingyen is megkapható egy ilyen nívójú hely, s jó esetben a pláza még be is reklámozza /örül,ha valami újat tűzhet zászlajára, ami vonzó lehet az embereknek./
El tudtam volna képzelni mondjuk a Tropicáriummal is együttműködést, hiszen a profil nem áll messze egymástól. Akár az épületben lévő Állatkereskedéssel is, ahol 3000-4000 nm-en csak lézengenek a vevők és az árucikkek.
A logika egyszerűbben: Ők adják a helyet a programnak és a reklámot, ami a rendezőnek bevételt hoz. A rendezők adnak egy programot, ami embereket vonz oda, akik aztán fogyasztanak, s ez meg nekik hoz hasznot. Persze ehhez a progmnak vonzónak kell lenni.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 19, 10:03 
Köszönöm díszmadár !

Na ezért is téptem a hajamat néhány nappal ezelőtt.
Ezt a hozzászólást érdemes volt megírni. Tanulhatunk belőle !!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 19, 9:52 
Kedves Kuvik!
Hát azért óvatos ezzel az emberfia! Senkit sem szeretnék megsérteni, degradálni sem egy rendezvényt. Leginkább azért, mert nagyjából sejtem, hogy mennyi előkészítő munka, energia, szervezés van mögötte. Az kívülről is látszott, hogy nem kis energia volt egy ilyet összehozni.
Mivel jómagam semmit nem tettem hozzá a rendezvény sikeréhez, jogalapom sem sok van, hogy kritizáljam. Ezért kérnélek benneteket ne ezt lássátok válaszomban!

Lehet, azonban, hogy igazad van, egy kicsit kívülálló véleménye más aspektust, nézőpontot adhat a jelenséghez.

-A szakmai részéhez nem tudok sokat hozzáfűzni. Annyi azonban szembeötlő, hogy egy ilyen volumenű rendezvényre miért csak 53 fő visz madarakat? Tagegyesületenként 1,5 ember. Ezt nemhogy országos /nemzetközi/ rendezvényre keveslem, de talán még egy városi rendezvényen is kevés lenne.
Bevallom azonban őszintén, hogy én sem vállanék fel szívesen egy ilyen tortúrát madaraimmal. A költségek és kockázatok nincsenek arányban -számomra legalább is- az előnyökkel és hasznossággal. Ennek nyilván megvannak az okai, én csak találgatni tudok: nem megfelelő tájékoztatás, kevés tag, motiváció hiánya, magas költségek, rossz időpont választás, stb. Példának említeném, hogy három napig folyamatosan égett felettük a neonsor, éjjel-nappal. Tehát valahol megértem azt, aki nem szívesen viszi madarait kiállításra, s tisztelet és elismerés annak, aki felvállalja.
- A helyszín és időpont megválasztástásával kapcsolatosan. Nem szabad elfeledni, hogy Budapesten került megrendezésre ez a kiállítás. Budapest ilyen szempontból nagyon máshogy működik, mint egy kisváros, vagy település. Egyrészt itt annyi program rendezvény van, hogy nehéz belőlük kitűnni. Másrészt ezen a hétvégén nyílt a közeli Aréna pláza, nem csodálkoznék, ha a Lurdy-házban csak lézengtek volna.
Amíg egy vidéki településen tényleg esemény egy ilyen kiállítás, addig azért lássuk be, Budapesten nem sok vizet zavar. Vidéken az iskolai osztályok is elmennek egy ilyen programra, Budapesten erre csekély az esély, főleg hétvégén.
A fővárosban egy legalább 1 hónapos hirdetési kampány nélkül nem lehet komoly látogató seregre számítani. Itt reklám és propaganda nélkül halott bármilyen rendezvény. Erre még a komoly, nagy rendezvényeknél is szükség van!
Itt meg se weboldal, se plakát, se körlevél, se hirdetés.......

Nehogy valaki azt higgye, hogy ez az érdektelenség csak madaraknak szól. Az egyéb természettudományos, állatos kiállításokon ugyanez a helyzet. Lásd TIT: tengeri malac, nyúl kiállításait.
Az is említést érdemel, s logika azért van benne, hogy közel ilyen összegért a laikus elmegy inkább az állatkertbe, ahol lényeges több a látnivaló.

A Lurdy ház rossz választás volt helyszínnek. Azonban úgy, hogy gyakorlatilag nem volt reklámja szerintem balgaság volt azt hinni, hogy jelentős tömegek megtekintik. Reggel nyolckor /nyitás előtt/ jártam arra, alig találtam meg. A földszinten nem volt plakát, de még az emeleten sem. Csak azért találtam rá, mert nagyon kerestem. Egy eldugott hátsó szegletben helyezték el. Egy ilyen helyszínnek pedig épp az lenne az értéke, hogy sokan járnak oda, akik meglátva a kiállítást betérnek és megnézik. Erre ilyen helyen az épületben gyakorlatilag esély sem volt.

Érdemes lenne átgondolni a célkitűzéseket is.
- Kik számára készül egy ilyen kiállítás?
- A kiállítók számára? /53 fő/
- A szakmai érdeklődők számára? Vidékről hányan utaznak fel egy ilyen kiállításra Budapestre / 100-200 Fő?/
Ha nekik, akkor tizedennyiért is lehetett volna hasonló színvonalú helyet találni a kiállításnak.
Én ha bemennék akkor legfeljebb azért tenném, hogy az ott lévő tenyésztőkkel beszélgessek, kapcsolatokat építsek, információt cseréljek. Nyitáskor visszamentem azért, nem sokan voltak kinnt közülük.
A börze rész elhanyagolható volt, a kiegészítők felejthető színvonalúak és árfekvésűek voltak.
A mai gazdasági helyezetben nem kevés tehertétel egy kiállítás megtekintése. Természetesen tudom, a hobbijára ne sajnálja az ember pénzt. De mégis, számoljunk egy kicsit. Ha valaki vidékről szeretne erre az eseményre felutazni, mondjuk 150 km-ről. Hétvégén van a kiállítás, tehát a családot sem biztos, hogy le akarja rázni, hozza magával. 4-en beülnek a kocsiba. 300 km, 30 liter benzin, az 9000 ft, + pályamatrica ,1000 Ft, az rögtön 10.000 Ft. Kifizeti a belépőket, a kikönyörgött lufit, meg nyalókát a gyerekeknek, bekap valami felejthetőt a büfébe, s rögtön 20.000 Ft-nál tart.
Lehet, hogy nem sok pénz ez, de nejem 1 hétig dolgozik érte mint pedagógus.... Biztos, hogy ér ennyit egy ilyen program?
Igazából egy 10-15 perces nézelődésen kívül nem sok mindenre volt alkalmas a kiállítás. A laikusokat, féllaikusokat a pontszámok, díjak kevésbé érdeklik. Azonban ha valakinek mgtetszik egy faj, az szeretne a helyszínen vásárolni, felszerelést is hozzá lehetőleg. Ezzel szemben igen nehezen kideríthető, hogy egyátalán kié az adott madár.
Több látogatóhoz programok is kellenének. Vetítések, előadások, gyerek sarok, bemutatók. S természetesen komolyan bereklámozva. Kérdés, hogy ennek költségei megtérülnének-e?
Ha látogatókat akarunk akkor annyi közlés, hogy: Díszmadár kiállítás- édeskevés.
Hülyén hangzik, de a sok látogatóhoz programok kellenek, haknizás kell.
Beszélő papagájok, atrakciók, sorsolás, tombola, kivetítőn papagájos filmek, kanári énekverseny. Olcsó felszerelés, eleség, stb.
Természetesen a célkitűzésből ki kéne derülnie, hogy ez-e a cél?
Az esetleges bevételen kívül van-e értelme annak, hogy pár száz plázázó, két hamburger között bemegy rácsodálkozni a madarakra?

Megmondom őszintén, mivel nyitás előtt jártam ott, az üvegfelületen keresztül láttam a kiállítást. Ami furcsa érzés volt, hogy nem kívánkoztam beljebb. Rideg neonfény, koszos padlószőnyeg, rácsok mindenütt, pár kósza ember.

Utólag is elnézést, ha valakit megsértettem helyzetelemzés kisérletemmel.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hegedűs Zsolt 2007 nov. 19, 10:05-kor.

 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 18, 21:49 
Helló díszmadár!
És miért tartod magadban a kérdéseidet?Azok arra valók , hogy feltegyék
őket. :11:
Hátha van rá válasz, netán több is.
(Én gondolom, hogy válaszaid azért neked is léteznek.?)
Mert ha kérdés van az már valami!!!(hát mégha kérdéSEK.)

Üdv: Vs.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 18, 21:27 
Néhány gondolat és tényeken alapuló statisztikai adat :

54 fő nevezés érkezett a szervezőkhöz, a kiállításon 53 kiállító mutatta be 539 madarát,

ebből :

Kanári 274,
papagáj 121,
gyémánt galamb 6,
copfos fűrj 4,
tukán 3,
turákó 7
rizs x sirályka keresztezés 1 db,
egzota 58 db volt,
ezek megoszlása : sirályka - st.zebra 1o - 1o, rizspinty 9, Gould amandina 11, ékfarkú amandina 4, álarcos amandina 2, káka pinty 4, ezüstcsőrű pinty 8 db. volt kiállítva.

Ez összességében egy gyenge rendezvény volt, mely nem teljes keresztmetszetében képviselte a szövetségi egyesületek madarászait. Viszont a kiállított madarak mínőségben jónak bizonyultak a bírálók szemében is.
A bírálaton részt vettek az egyesületünknél képzésben részesülők közűl öten, a bírálatot a Szerbiai szövetség 2 COM bírója és egy segédbíró végezte.
A statisztika összeállításakor még nem volt adat a látogatók számáról, de az biztos, hogy lényegesen alul múlta az előre kalkulált számokat.

A szövetség vezetésének le kell vonni a tapasztalatokból a megfelelő következtetéseket és új alapokra kell helyezni az országos rendezvények előkészítését, szervezését. A jövőben ennek sikeréért nagyobb egyesületi összefogással és az elnökség részéről felelőségteljesebb hozzáállással kell egy országos rendezvényt előkészíteni, megrendezni, hogy méltán képviselje a madarászok tárgyévi munkáját.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 18, 21:19 
Hát nem tudom....
Felmerült bennem néhány kérdés. :roll:


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 17, 18:25 
Szia Sanyi !

Most ezek a figurák jól kifejezik a hangulatomat.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 17, 18:23 
eszterolajos írta:
:91: :41: :91:

Látom már meg sem bírsz "szólalni!!!!!

Üdv: Vs.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 17, 17:35 
:91: :41: :91:

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 17, 3:26 
eszterolajos írta:
:41:

Helló Lajos!
Na azért ne legyél ennyire szomorú!!!!
Hát ezért kaptam- illetve rajtam keresztül te is-amit kaptam a T.S.-tól.
Viszont úgy gondolom, hogy "megérdemli", mert azért ez "járt" neki.
(ennek ellenére nem vagyok benne biztos, hogy észre veszi "magát".)
Azért a jövőben ki kell húznunk a sz...ból, ha hatott a lecke, ha nem.
Nekem nagyon fáj, hogy a COM. kiadványában milyen sokat foglalko-
zott a Mo.-i munkaértekezlettel, a magyar madarásztársadalom meg
szinte semmit nem tud az eseményről. Ez megint olyan, mintha "egyesek"
privilégiuma lenne. :oops: Ez több mint bosszantó.
Azért remélem, nem dolgoztunk hiába.A Joci mondta, hogy 22.oo-ig
nyomták a melót.(vagy 5-en, meg 6.oo-ra mentek néhányan)
A "rendezvény tervrajzát" még mindíg nem tetted fel?????????!!!!!!!!
Én azért megköszönöm azoknak akik tettek azért valamit, hogy ez a
rendezvény ne legyen "halálra" itélve. (húúúú de sok a szóvirág).
Remélem a jövőben mellénk áll az, akinek mellénk kell állnia.(a remény
hal meg utoljára!!).
Ha jövőre se mutatnánkmeg magunkat, akkor tényleg sz...tek lennénk.
Így lesz a legjobb lehetőségünk megmutatni hogy "dolgoztunk".
(Ez volt a múlt, és az lesz a jövő!!!!)
Én ennek szellemében fogom szervezni - veled együtt!!!!!- a jövőt.
Remélem a sz..r rizseid jól szerepeltek.
(A Csaba meg remélem sokat tanult!?)

Na ennyit ma éjszakára.

Üdv: V.s.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 16, 22:56 
:41:

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 23, 18:33
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budaörs
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 16, 21:40 
Hali!

Kössz mindenkinek a beszámolót. De épp egy kötelező családi programról lógtam volna el. Inkább nem reszkírozok.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 jan. 23, 10:25
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Dunaújváros
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 16, 21:30 
11 gould(2 tojó), 2 masken( pár), 4 káka (3 tojó), 4 nyársfarkú(1 tojó) 7 ezüstcsőrű, kb 10 rízs, kb 18-20 zebra

meg néhány turákó, ezek voltak az egzóták

Én is nagyon szomorú voltam, ez rettentően kevés volt

_________________
Gouldamandínák....


 
Offline
Csatlakozott: 2007 nov. 7, 11:51
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: GYÁL
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 16, 21:16 
Szia utipéter! Kanári az volt bőven, azért ha tudsz ugorjál ki, igaz 6 Gouldnál ne várj többet!


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 23, 18:33
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budaörs
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 16, 21:12 
borlacsa írta:
Úgy látom, hogy még senki sem reagálta a Lurdyban megrendezet eseményre, hát megteszem én. A rendezésről és a papaagájokról nem tudok írni mert csak beszaladtam egy pár percre és rohantam az egzótákhoz hát..... :oops: Azt hittem valahol máshol van az egész........, aztán rákérdeztem, hogy ez országos???? ez biztos??? Akármilyen volt is a minőség mivel nem vagyok benne erről nem írok,na de a mennyiség egy ORSZÁGOS RENDEZVÉNYEN!!!!! :46:


Hali!

Gondoltam, megkérdem milyen a kiállítás? De ha tényleg ilyen gyenge, inkább kihagynám. Sajna.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 nov. 7, 11:51
Hozzászólások: 75
Tartózkodási hely: GYÁL
   
 
Hozzászólás 2007 nov. 16, 20:46 
Úgy látom, hogy még senki sem reagálta a Lurdyban megrendezet eseményre, hát megteszem én. A rendezésről és a papaagájokról nem tudok írni mert csak beszaladtam egy pár percre és rohantam az egzótákhoz hát..... :oops: Azt hittem valahol máshol van az egész........, aztán rákérdeztem, hogy ez országos???? ez biztos??? Akármilyen volt is a minőség mivel nem vagyok benne erről nem írok,na de a mennyiség egy ORSZÁGOS RENDEZVÉNYEN!!!!! :46:


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2007 szept. 21, 19:24
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Valódi név: Gyulai László
   
Hozzászólás 2007 okt. 24, 15:08 
Néhány képet szeretnék közzétenni a H-13 Madárbarátok Nyíregyházi Egyesületének díszmadár kiállításáról.

A képek megtekinthetők:
Szombat: http://kanaris.xfree.hu/86906
Vasárnap: http://kanaris.xfree.hu/87026
Hétfő: http://kanaris.xfree.hu/87279

Egzótás konzultáció
Kép

Kanári bírálat
Kép

Részlet a papagáj szekcióból
Kép

Agaporniszok és Neophémák
Kép

A rendezők
Kép

A Karcagiak látogatása az egzóta teremben
Kép

Találkozunk(?) jövőre is.

Üdv: Kanáris


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 29, 11:31
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO