Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 133 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2012 okt. 7, 1:07 
Szeptember / Október az egyesületi kiállításoktól zsúfolt, annyi az információ, hogy szinte el sem jut minden az olvasóhoz.

Egy újabb amiről szeretnék tájékoztatást adni.

Az IDRE vezetése évente értékeli tagjainak, az egyesületen kívűli segítőinek a közösség érdekében végzett önkéntes munkáját, melyet aztán saját hatáskörben alapított kitüntetéssel az IDRE Díj valamely fokozatának adományozásával ismer el.

Az idén is megtörtént az értékelés és a soproni, illetve a karcagi kiállítás alkalmával kerültek a díjak kiosztásra.

Sopronban az egyesületi kiállítás díjkiosztó ünnepségén a több éven keresztűl végzett a - Magyar Madarász - szaklap népszerűsítésében végzett kiemelkedő mjunkájáért GERGÁCZ IMRE a H-99 Fertőrákosi egyesület elnöke kapta meg az IDRE Díj bronz fokozatát.


Karcagon kerűlt átadásra az oktatási anyagok készítésében, fordításában élenjáró külsősök KIS KLAUDIA, GELENCSÉR VIKTÓRIA és GYULAI TIBOR kitüntetése is, mely a folyamatos és odaadó szakmai segítségnyújtásukért az IDRE Díj bronz fokozatát kapták meg.

Az IDRE tagjai közűl MALMARITS TAMÁS a honlapunk moderátoraként végzett több éves munkájáért az IDRE Díj arany fokozatát,

OCSKÓ TIBOR az egyesülethez való hűségéért, több évi folyamatos aktív munkásságáért az IDRE díj ezüst fokozatát,

BERTÓK GÁBOR a karcagi kiállítás előkészítésében, levezetésében és a kiadvány szakanyagainak fordításában, szerkesztésében végzett gyors és gondos munkájának elismeréseként az IDRE Díj bronz fokozatát vehette át.

A vezetőség nevében ezuton is megköszönjük a segítséget és gratulálunk a kitüntetéshez.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2011 márc. 23, 20:49
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Újlengyel
Valódi név: Puhl Dóra
   
Hozzászólás 2012 okt. 3, 11:42 
Sziasztok!

Én sajnálattal olvasom ezeket a hozzászólásokat.
Rettentően vártam ezt a kiállítást és sokakat zaklattam a bugyuta kérdéseimmel (mit, merre, hogyan). Tudják ki azok, és elnézésüket kérem!!! Kellemetlen volt ennyi mindent megkérdezni de a legjobban szerettem volna teljesiteni és a legjobbat kihozni magamból.
Én nagyon jól éreztem magam és jól esett segiteni! Remélem hogy ez a sok negativ vélemény hamarosan újra pozitiv irányt vesz, mert Én még csak most kezdtem ezt a kiállítás dolgot és SZERETNÉM!!! folytatni, és azokkal az emberekkel szeretném ekiket most megismerhettem valamint akikkel már korábban megismerkedtem!!!
Nekem irányadó volt ez a kiállítás és megmutatta hogy merre idnuljak el!!!!
Apukám is jól érezte magát, új ismeretségekre tett szert és mondhatjuk úgy is hogy kicsit felidézte a madarász múltját. Mikor vasárnap hazaértünk megemlitette hogy jövőre nem-e viszek a papagájaiból kiállítani...Hát minket ennyire megfogott ez a kiállítás!

És sajnálom hogy ennyire kevés egzotikus galamb volt, de én már csak azért is elvittem a madaraimat, hogy megmutathassam azoknak akik életükben soha nem láttak ilyen madarakat! A pálmagerle nem egy népszerű galambféle, de én szeretném megismertetni az emberekkel!
Elkezdtem egy cikket irni a galambokról, annak érdekében hogy az emberek megismerjék ezeket a gyönyörű madarakat, melyek itt vannak köztünk.

Hát ez az Én szerény véleményem!
Köszönöm hogy ott lehettem és remélem még találkozunk!!

_________________
Puhl Dóra
H-27 0180


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 30, 15:28
Hozzászólások: 540
Tartózkodási hely: 6000
   
Hozzászólás 2012 okt. 2, 23:18 
Mindenki kicsit máshogy látta, de mindenkinek igaza lehet egy kicsit, nem...!?

http://alakkanari.blogspot.hu/2012/10/a ... zepen.html

_________________
bb
alakkanari.blogspot.com


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2012 okt. 2, 11:55 
Hali,

egy kis vélemény először is a páros kiállításról:
hazánkban nem szokás (és Európában sem nagyon) a páros kiállítás/bírálat. Van egyéni (egy madár) és kollekció (négy madár, azonos fajú, nemű, fajtájú).
Amerikában ezzel ellentétben nem nagyon ismerik a kollekciót, helyette a páros versenyzést használják: azonos fajú, fajtájú hím és tojó.
Mind a kettőnek van előnye és hátránya is.

Karcag:
egy kiállításnak a részemről több olyan oldala van ami értéknek, élménynek számit. Minél több teljesül ebből, annál jobb értelem szerűen számomra (a felsorolás nem fontossági sorrend)
- tanulás: a saját általam választott témában információkat szerezzek, tanuljak, fejlődjek. Itt Karcagon ezt megkaptam, felhordóként folyamatosan kapcsolatban voltam a bírókkal, azok módszereit nézőpontjait ismerhettem meg. A háttérmunkában való aktív részvétel szintén olyan dolgokat ad, amiket egyébként csak elmondásból, vagy hallásból tudhat bárki is. De ha ezt csinálni is lehet, nem ugyan az…
- kapcsolattartás, barátkozás: a madarász társakkal való barátkozás egy olyan dolog, ami nélkül el sem bírnék képzelni egy kiállítást. Új madarászok megismerése, egy rég látottal vagy beszélttel a találkozó olyan pluszok, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni. Persze e mellet a szokásos „Hogy vagy?” kezdések után komoly szakmai eszmecserék vannak. Karcagon sok emberrel találkoztam, voltak akiket itt ismertem meg, másokkal személyesen itt találkoztam először noha már egy ideje beszélünk, levelezünk. A börzés találkozók ezt nem pótolják!
- tenyésztői iránymutatás, visszajelzés: merre haladok a madaraimmal, a legutóbbi vérfrissítés, párosítás eredménye csak számomra sikeres vagy mások, avatott szemek is hasonlóan látják? Ez a versenyzés és a bírálat alapvető értéke! Ahogy Vajó Sanyi mondta, szigorú de igazságos bírálat történt. Emellett a bírók által feltárt hibákat is megismerhettem, tudom mit kell javítani és megerősítést kaptam a madarak szelektálását illetően is.
- hangulat: a jó hangulat (nem ordibálós, veszekedős, egymást furkáló felállás) lehetősége nélkül el sem indulok egy kiállításra. Számomra nem az a fontos hogy mindenáron ott legyek, kapjak egy plecsnit vagy akármit, hanem hogy jól érezzem magam én is és a családom is egyaránt. A háttérmunkáknál, etetéseknél és szabad percekben folyamatosan jó hangulat uralkodott, senki nem volt felháborodva mert ezt vagy azt kellet tennie, látszódott a friss barátságok kezdeti kiépülése és a már meglévők elmélyülése egyaránt.
- családi program: a hangulat mellet fontos a családom hangulata és hozzáállása is a dolgokhoz. Ez csak akkor pozitív ha ők is jól érzik magukat, vagyis családi programként is funkcionál a rendezvény. Ez persze nem igazán a kiállítás szervezőkön múlik, hanem a helyszíntől, várostól. Egy fürdő, egy családbarát központ, egy kis kiszabadulás nagy mértékben megalapozza ezt. Kisfiam után szabadon a „békavizbenlubickoló” (vagyis Berekfürdő) ideális helyszín volt a közös együttlétre és hogy a hétvége ne csak a madarakról, a madarászásról szóljon, hanem egy kicsit az együttlétről is.
- más tenyésztők segítése, élmény átadása: ha olyan madarat tudok vinni kiállítna vagy bemutatni, amit más tenyésztők, látogatók szívesen látnak. Számomra fontos az, hogy lássam az örömüket vagy a felkiáltásukat egy madár láttán. Nem azért hogy irigyek legyenek rám, vagy önteltségből, hanem azért hogy örömet okozzak társaimnak. Ezt szintén úgy érzem sikerült elérnem a jó minőségű kiállított madárral és egy igen ritka, bemutatott feketefejű rizspinttyel, melyet direkt erre az alkalomra szántam.
- más tenyészetének megismerése: kinek milyen madara van, mivel foglalkozik, milyen minőségben! A vérfrissítés, állomány fejlesztés lehetőségének felmérésé. Alapvető értékek egy kiállításon.

Mind ezek a dolgok megvoltak és nagyszerűek voltak. Ezért járok én kiállításra, versenyekre.
Természetesen ha csak mint kiállító mentem volna, ezeknek az értékeknek csak a töredéke jött volna elő. Ha nem segítek én is és családom is a munkában, nem folyok bele a háttérmunkába, a bírálatba, akkor ezeket nem ismerem meg, nem tudnám értékelni. Ha valaki tehát csak valamelyik nap beugrott, eredményhirdetésre, látogatásra, körbement a madarakon stb., nem tapasztalhatta azt amit én/mi igen. Már sokszor megköszöntem, most is megteszem a családom nevében: Köszönöm hogy ott lehettünk!

Bírálat:
a bírálat során sok olyan infót kaptunk a bíróktól, amit igyekeztünk átadni a tenyésztőknek. A bírálati lapokra írt hibák, esetenként gratulációk, ezt a célt szolgálták. A hétvégén próbáltam ezeket az infókat személyesen is átadni tenyésztőknek saját tapasztalataimmal vegyítve. Meglepetésemre nem igazán tolongtak a tenyésztők (tisztelet a kivételnek). Volt hogy én cibáltam oda a kalitkákhoz a tenyésztőt és kényszerítettem ki a véleményátadást. Remélem ezzel nem amolyan „lefikázom a madaradat” hatást értem el, hanem a szándékomnak megfelelően segítettem a fejlődést és az iránymutatást is egyben.


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
Hozzászólás 2012 okt. 2, 11:15 
Hali!
Úgy mint szokott!!! Én a saját nevemben megköszönöm mindenkinek, aki tett e rendezvény sikeréért. Olyan, általam nem ismert emberek dolgoztak, akik sokat tettek hozzá hogy sikerüljön. Egyszer végre sikerült megmutatni,- nem hiba nélkül, ez biztos- hogy évek (????) óta miről beszélek. (Csúnyább szót le sem merek írni!) Ebben olyan segítőkre leltünk, akiknek köszönettel tartozunk.(!!!) Az öndicséret ...., mert annak tünhet, de jó lenne, ha nem annak értenék sokan. DE sajnos, ilyen rendezvényre nincs igény, így sokan(???) "munka nélkül" maradunk. Azoknak a kiállítóknak is köszönet, akik eljöttek, és úgy gondolták, hogy jó helyre jöttek.(?!) Én a továbbikban ezzel a kiállítással nem foglalkozom, mert értelmetlen dolognak látom. Még egyszer köszönet mindenkinek, aki hozzátett valamit is ahhoz, hogy sikerüljön ez a "dolog".

Tenyésztői üdvözlettel.

_________________
Üdv: Vajó Sándor


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2012 okt. 2, 9:38 
"folytatás"

Viszont a gyenge érdeklődés ellenére a szervezésben résztvevők nemcsak lelkesedtek, de rendesen meg is dolgoztak a sikeres megvalósításért, mert ezeket a személyeket is meg kell ismerni, azokat akik nélkűl nem lett volna szervezett és fegyelmezett bírálat, nem lett volna komunikációs lehetőség és nem lett volna a madár állapotát pontosan tartalmazó bírálati lap és nem lett volna pontos információ a benevezett tenyésztők részére. Mindezek megvalósultak és pontosan a tervezett időben eljutottak az érdeklődőkhöz.

Mindezeket azért tartom fontosnak leírni, hogy tisztában legyen mindenki azzal, hogy egy szakmai versenyt jól elő kell készíteni, majd levezényelni, ahhoz, hogy a későbbiekben is megjelenjen a tenyésztő a rendezvényen.

A lebonyolításban résztvevő bírák, tolmácsok, felhordók, felírók a maximumot nyújtották és reggel 8,oo - tól 13,4o -ig némi kávészünettel megszakítás nélkűl azon fáradoztak, hogy úgy sikerűljön a szakmai rész, mint ahogy az itthon már nagyon régen nem jött össze.

Köszönet az SOF osztályozóinak.
- Slobodan Kulic, Opernica Vladimir, Tepevac Nikola, Szekula Robert uraknak, valamint a tolmácsolást végző Tomek Róbertnek, akik már szerdán éjféltől, Bertók Gábor meg csütörtökön éjféltől mozgásban voltak, hogy idöben sikerüljön Karcagra érniük.

Köszönet a csütörtökön délután, illetve pénteken kora hajnalban végzett madár összeszedésben, majd szállításában való részvételéért Tatár Imrének és Küzmös Csabának, Czinege Istvánnak.

Köszönet a felírók, felhordók szállításáért Ocskó Tibornak, Tatár Imrének, Jancsik Zoltánnak, Puhl apukának..

Köszönet a pontos felírói munkáért Puhl Dórának, Murányi Hajnalkának, Jacsó Gábor Jánosnak, Küzmös Csabának, Lackó Tamásnak, Ocskó Tíbornak és Szántó Sándornak. A bíráló lapokat sokszorosító E.-né Lele Katalinnak.

Köszönet a legnehezebb, a felhordói munkát becsülettel, kitartással végző Gajda Péternek, Ács Györgynek, Tatár Imrének, Jancsik Zoltánnak.
Meg kell köszönnünk a külső segítők munkáját is, mely akár anyagi, akár eszköz, akár munkavégzéssel járt, nélkülük sem valósulhatott volna meg a szakmai színvonal és a madarász találkozó.

Végűl, de nem utolsóként a rendezésben résztvevö minden fizikai, vagy szellemi munkát végző bármely egyesület tagjának akik segítsége nélkűl nem sikerűlt volna példamutatóan megszervezni Karcagon a regionális kiállítást.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 15, 14:29
Hozzászólások: 2852
Tartózkodási hely: Debrecen
   
Hozzászólás 2012 okt. 2, 8:14 
rtomek írta:
sziasztok
egyértelmű hogy egyéni a birálat vagy kollekció ( ami 4 madarat jelent )
a madarak páronkénti elhelyezése nem jellemző itt nálunk Szerbiában ( megjegyzem mondjuk volt rá példa hogy nem is akarták a birák lebirálni őket igy azóta minden madár külön kalitban van elhelyezve !!! ) de ez ugye függ a rendelkezésre álló kalitkák számától és nemutolsósorban a helytől is , bemutató jellegű kiállitáson semmi gond ezzel szép eggyüt látni a párakat , de a megmérettetett madaraknál az egyéni elhelyezésre kell törekedni .
üdv ROBY


Szia!
Köszönöm a korrekt választ!

_________________
www.madaras86.mindenkilapja.hu
madaras86@freemail.hu


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2012 okt. 2, 6:31 
Hali !

Valójábna egy hosszabb értékelő szöveget kívántam írni, hogy a függöny mögé is betekintsen az érdeklődő, de most már feleslegesnek érzem, mivel Sanyi tömören összefoglalta az lényeget NINCS VALÓDI ÉRDEKLŐDÉS a versenykiállítások iránt. Pedig a feltétel valamilyen szinten adott, csak élni kell vele.
Én már a szervezés kezdetétől kimondottan arra hegyeztem ki a figyelmemet, hogy az IDRE egyesület tagjai és a környező tenyésztők igénylik - e a magasabb szintű megmérettetést, a mindenre odafigyelő szervezést és megjelenésükkel elismerik - e azok áldozatos munkáját akik megteremtették a feltételeket a kiállításon való szerepléshez. Sajnos a hét végén a távolmaradók kihagytak egy szakmaiilag is jelentős eseményt és ezzel a rendezők részére is jelezték, hogy részben hiába fáradoztak. Különösen érvényes ez a megjegyzés az egzotikus díszgalambokat tartók részére, mivel most lett volna az az alkalom ahól valóban megmérettetik a produktum.
Persze tudják a szervezők, hogy sok gond van a magánéletben, meg a hobbi is döcög, de azért minden madarásznak el kell döntenie, hogy akar - e valódi versenyen részt venni, vagy csak egy bemutatón, vagy fesztiválon, ahol a szórakozás a legkiemelkedőbb esemény és ez mellett kap a madara o - tól 1oo - ig egy pontszámot, az alpján meg kupát, vagy más az eredményét igazoló tárgyat.

Nagy vihar van be kell fejeznem.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
Hozzászólás 2012 okt. 2, 3:04 
Helló!!!

A "fullánkom" talált, legalább is a hallgatásból ez derült ki. Azért, el kell, hogy mondjam, hogy nem baj hogy ez így felszinre került, mert ez érthető problémát vet fel. A megoldás is meg van, talán e felvetésnek köszönhetően.(?)Azt nálunk megvalósítani -szerintem- lehetetlen, hogy minden volieres madár egyedi elhelyezésre kerüljön, mert erre egy ilyen kis sz... magyar egyesületnek, mint mi nincs anyagi fedezete. Azon volieres elhelyezésnél, ahol ivari domorfizmus van, szerintem gondot nem is jelent,-ez a bírálati lapon meg is jelenik- a nyílvánosságra hozatalára pedig meg van a megoldás.(!!!!) Különben a MAGYAR madarászatról, meg annyit, hogy kb. annyi szót érdemel amennyi esik róla. SEMMIT!!! Aki ismer, azt hiszem tudja a véleményem.(Mert van!!!) De részemről úgy gondolom, hogy valóban eljött az ideje, megérteni, hogy semmi értelme az egésznek. Meg kell érteni, ha valamire nincs igény, azt abba kell hagyni. Csinálni lehet "kamu" kiállításokat, azon lehet hülyíteni egymást, meg kábítani a hozzá nem értőket a "világbajnok" madarakkal, de ma nálunk komoly dolgokra nincs igény. Sajnálom azt a néhány "őrültet", aki másként gondolkozik. de a valóság nem az ŐK világuk, legalább is M.o.-n nem. Szokták mondani az ismerőseim, hogy majd jövőre újrakezded. Nos , sajnos ez nem így lesz. Azt nem mondom, hogy "kamu" kiállítást, sőt, nemzetközi "kamut " is csinálhatunk, ha valamelyik külföldi madarász barátunkat meghívjuk,- mert az már NEMZETKÖZI- és jól megvezetgetjük egymást a 100 pontos madarak között ,és még komolyan is gondoljuk. De akkor én inkább NEM. Én is már sok éve várok több óvási lehetőségre, csak várom a közzétételt a kiállításról, melyre 2-3-4-5 éve nem volt lehetőségem. Aki ismer az tudja, hogy ez az óvás is kamu, mert nem tudom azt sem, hogy mit kéne óvnom. De biztosan nálunk ez így van jól, csak én vagyok ilyen elvetemült. Ezt is kár volt leírnom, de remélhetőleg néhány évre kiírtam magamból, és kiszállok, legalább is egy hosszú időre. Néhány barátomat sajnálom, de rá kellett jönni, hogy sajnos kevesen vagyunk, -és sajnos azok is egyre fogynak- akik komolyan gondolják ezt az egészet.Mindenkinek jó madarászatot.

_________________
Üdv: Vajó Sándor


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 okt. 18, 23:30
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Szabadka
Valódi név: Tomek Róbert
   
Hozzászólás 2012 okt. 2, 0:08 
sziasztok
egyértelmű hogy egyéni a birálat vagy kollekció ( ami 4 madarat jelent )
a madarak páronkénti elhelyezése nem jellemző itt nálunk Szerbiában ( megjegyzem mondjuk volt rá példa hogy nem is akarták a birák lebirálni őket igy azóta minden madár külön kalitban van elhelyezve !!! ) de ez ugye függ a rendelkezésre álló kalitkák számától és nemutolsósorban a helytől is , bemutató jellegű kiállitáson semmi gond ezzel szép eggyüt látni a párakat , de a megmérettetett madaraknál az egyéni elhelyezésre kell törekedni .
üdv ROBY


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
Hozzászólás 2012 okt. 1, 18:23 
Hali!!!
Csak röviden a lényeg:hol láttatok Ti olyan bírálatot, ahol mondjuk két madár kap, mondjuk összesen 90 pontot. Párban bírálat nem létezik. Vagy egyéni, tehát egy madár, vagy kollekció, az az négy madár, de akkor is egyéni bírálat van, majd összeadom a kapott pontok számát, hozzáadom a korrekciós pontszámot, (!!!!) és megvan a kollekció pontszáma. LÁTSZIK, hogy nem gyakran(!!!) állítatok ki. (Bocs!!!)

_________________
Üdv: Vajó Sándor


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2012 okt. 1, 16:12 
madaras86 írta:
Sziasztok!
Nagysándorokból a pár nyert, vagy csak az egyik madár?


Húú! Ez jó kérdés! Én a király párnál töprengtem, hogy csak a hím szólóban vagy együtt kapták a díjjat :roll: !

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2012 okt. 1, 16:10 
bepeti2 írta:
Pár kép a galambokról:
Tomi gratulálok az eredményhez!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Igazán köszönöm szépen és a készített képeket is!

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2012 okt. 1, 16:05 
rtomek írta:
Ezuton szeretnék köszönetet mondani a szervezőknek a SOF ( Szerbiai Ornitológiai Szövetség) birótestülete nevében ,az élményért amit ettől a karcagi kiállitástól kaptunk, igazán jól éreztük magunkat , egyben remélem hogy a szövetségünk birái ( Kulic Slobodan ( SOF-elnök) , Oparnica Vladimir ( SOF -birószöv.elnok) Nikola Tepavac és Szekula Róbert ) által elvégzett munka általa reális képet kaptak a tenyésztők a megmérettetett madarak kiállitási minőségérő!!
üdv ROBY


Szia Robi!

Mindenkép reális képet kaptunk, bár az igazsághoz tartozik, hogy én is és a rendezőség vezetői is több madarat vártak, az előzetes fellángolások és mozgolódások alapján(főleg az egzotikus galambfélék terén), de mindezektől eltekintve tényleg egy jó hangulatú, korrekt kiállítást tudhatunk magunk mögött, remélem a legközelebbi karcagi kiállításon többen mérettetik meg a madaraikat!

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Offline
Csatlakozott: 2011 nov. 6, 14:14
Hozzászólások: 4
   
Hozzászólás 2012 okt. 1, 15:46 
Üdv!

Gratulálok minden elért eredményhez, sok- sok szép madarat láthattunk.
A kiállítás nagyon remek volt, nagyon jól éreztük magunkat.

És ezúton szeretnék köszönetet mondani Vajó Sándor és Eszteró Lajos úrnak a sok segítő, bátorító és biztató szavakért.
Valamint a szervezőknek , hogy ilyen jó kiállítást csináltak nekünk, nektek ,és kívánunk nekik eredményes munkát.

Köszönettel : Fazekas Márkó
ifj. Fazekas Márkó


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 dec. 15, 14:29
Hozzászólások: 2852
Tartózkodási hely: Debrecen
   
Hozzászólás 2012 okt. 1, 10:12 
Sziasztok!
Nagysándorokból a pár nyert, vagy csak az egyik madár?

_________________
www.madaras86.mindenkilapja.hu
madaras86@freemail.hu


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2012 feb. 26, 21:34
Hozzászólások: 266
Valódi név: Bertók Gábor
   
Hozzászólás 2012 szept. 30, 21:06 
Gratulálok mindenkinek az elért eredményekhez, szerintem egy jó kiállítás volt, sok szép madárral!
Örülök hogy ott lehettem és személyesen is talákozhattam régi és új ismerősökkel!

Üdv, Gábor

_________________
Minnél jobban megismerem az embereket, annál jobban szeretem az állatokat...


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2011 márc. 23, 20:49
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Újlengyel
Valódi név: Puhl Dóra
   
Hozzászólás 2012 szept. 30, 19:48 
Sziasztok!

Nagyon jó volt szerintem a kiállitás :)
Gratulálok mindenkinek!!! Nagyon szép madarak voltak!
És örülök a személyes találkozásoknak is! :)

_________________
Puhl Dóra
H-27 0180


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 feb. 2, 21:11
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Debrecen
   
Hozzászólás 2012 szept. 30, 19:12 
Papagájok:
Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 feb. 2, 21:11
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Debrecen
   
Hozzászólás 2012 szept. 30, 18:32 
Pár kép a galambokról:
Tomi gratulálok az eredményhez!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 133 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 ápr. 28, 12:35
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO