Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 263 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 25, 5:59 
:31:

_________________
üdvözlettel : -el-


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára eszterolajos 2008 szept. 3, 18:15-kor.

 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 22, 4:55 
Szia Dobosapa!

Én meg felkérem a Szerb bírákat. Ma a Szegedi kiállításon személyesen találkozom egy csoportjukkal, és átadom a meghívó/felkérő leveleket. A Karcagiét és a Szentesiét is.
A Szentesi Madárfesztivál bíráit meghívó levélen az IDRE fejléc van. Van - e már fesztiválos fejléc ?
Ha igen ma 1o óráig küld át e-mailen, hogy használni tudjam...ha nincs még, akkor a továbbiakban maradok az IDRE fejlécénél, mivel már ma el kell küldenem a fejlécezett levélpapír megrendelőjét sokszorosításra.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 21, 21:29 
Pár napja beszéltem vele, várja a megbízó levelet, hogy dolgozhasson.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 21, 21:25 
ma elkezdtem szétküldeni az első szponzorfelkérö leveleket. mindenki 3 alkalommal lesz zaklatva 1 hónap alatt levélben és legalább 1 szer személyesen meglátogatok minden komoly támogató jelöltet. Balance barátunkról nem tud valaki valami érdemlegeset. Neki remek ötletei voltak. nem tudom hol tart.


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 16, 17:36 
zozimo2 írta:
Szia Zsolt!

Teljesen igazad van, és nem is akarok beleszólni.
Csak gratulálni tudok!
Már sokszor leszúrtak, hogy ne legyek annyira maximalista, precíz.
Még két kérdésem van. Ez a lógó nem jó jelvénynek is? A lógó rajta lesz az alábbiakon?
Oklevél-terv
-Plakát-terv
-Szórólap-terv
-Molino-terv
-Négyjegykártya tervek
-Levélpapír
-Emléklap- terv
-Bannerek különféle méretben
-Meghívótervek
-Kiállítói borító terv
-Programfüzet grafikai terv
-Jelvény terv
-Bélyegző grafikai terv
-Weboldal- design tervezet.
Mert akkor ..........!?
Tudom, a pénz nagy úr. A megrendelőnek kell mérlegelni a verzióid között.


Igen rajta lesz, aztán hogy mi kerül használatba, arról nem én döntök!
Maradj csak ilyen maximalista!
:lol:
üdv


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 26, 22:07
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Szekszárd
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 16, 16:44 
Szia Zsolt!

Teljesen igazad van, és nem is akarok beleszólni.
Csak gratulálni tudok!
Már sokszor leszúrtak, hogy ne legyek annyira maximalista, precíz.
Még két kérdésem van. Ez a lógó nem jó jelvénynek is? A lógó rajta lesz az alábbiakon?
Oklevél-terv
-Plakát-terv
-Szórólap-terv
-Molino-terv
-Négyjegykártya tervek
-Levélpapír
-Emléklap- terv
-Bannerek különféle méretben
-Meghívótervek
-Kiállítói borító terv
-Programfüzet grafikai terv
-Jelvény terv
-Bélyegző grafikai terv
-Weboldal- design tervezet.
Mert akkor ..........!?
Tudom, a pénz nagy úr. A megrendelőnek kell mérlegelni a verzióid között.

_________________
zozimo2


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 16, 14:11 
Szia!

Örülök, hol alapvetően elnyerte tetszésed!

A feladat nem volt egyszerű, mert többféle fogalomkört kellett összekapcsolni. A három fogalom - díszmadár- Szentes- Nemzeti Bajnokság. Ezeket igyekeztem jelzésszerűen összehangolni a logótervben.

Idegennyelvű megjelenítésre a kiírásban nem volt igény. Elképzelhetőnek tartom egy idegennyelvű változat elkészítését is, amennyiben felkérés érkezik rá. Ez esetben külön logóban kell szerepeltetni. Nem tartanám szerencsésnek egy logóban több felirat szerepeltetését. A logófelhasználás sokrétű lesz, ezért bizonyos mérettartományban már a kisebb szöveg nem lenne olvasható. /pl, névjegykártya, bannercsík, stb./
Természetesen pl. szórólap, reklámenyag, meghívó esetén választhatóak még idegennyelvek, ez esetben a logó feliratát is ki lehet cserélni az adott nyelvre.

Az évszám megjelenítésével kapcsolatos felvetésed is jogos.
Mivel nem egy egyszeri rendezvény logójáról van szó, ezért kétféle logikával is közelíthetünk.

1. Van évszám, és minden évben cseréljük.
Előnye, hogy aktulizáltnak tűnik, hátránya, hogy minden hordozót, grafikát évente kell újraszerkeszteni, legyártani. A maradék reklámanyag, stb. nem felhasználható a következő években.Nagyobb példánysázm rendelesé pedig jelentősen csökkenti a nyomdai költségeket.

2. Nincs évszám.
Előnye hogy folyamatosság érzetét kelti, egy tartósan megrendezésre kerülő rendezvényét. Nem kell évente újraszerkeszteni az anyagokat, ezért költségtakarékosabb. Hártánya, hogy hogy nem aktualizált.

Elsősorban a költséghatékonyság miatt döntöttem a tervezésnél a 2. verziónál, de igény szerint természetesen ez is változtatható.

Köszönöm észerevételeidet.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 nov. 26, 22:07
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Szekszárd
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 16, 12:35 
Szia Zsolt!
Szerintem jól sikerült az embléma! Első látásra kicsit nehezen állt össze a madár, inkább a nemzeti színek domináltak, de már jól látom rajt. Tetszik!
Egy megjegyzésem azért volna. Tudom, ez egy Magyar Bajnokság, de el tudnám képzelni más nyelven/nyelveken történő feliratot is. Kisebb betűkkel elférne a körív belső peremén, mint a reklámokban az apró betűs részek kamatok, stb. Ki tudja, mit hoz a jövő. Gondolom sikere lesz fesztiválnak, és akkor még jól jöhet!
Ja, és évszámot nem látok, ez tudatos?

_________________
zozimo2


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 16, 8:48 
gratulálok a véleményem szerint nagyon szép munkához. remélem a közös munka békét hoz azért hogy a szentesi fesztivál jol sikerüljön . háboruban hallgatnak a múzsák. itt annyi múzsa tevékenykedik hogy ha összefognak akkor a madárfesztivál egy eposz lesz egy hősi eposz . nekem kell a segitség mert nagy a teher.legyen ez a fesztvál olyan mint az ókorban az olimpia. fegyvert le. majd november után lehet vitázni. de addig egy irány egy akarat egy cél.én mindenkivel tudok együtt dolgozni akinek a segités a célja. az a pici madár nem tudja mennyi veszekedés zajlik a fejük felett. javaslok a szentesi fesztivál szervezése céljábol egy fehérasztalos megbeszélést. állom a vacsorát sőt a résztvevőket is őssze szállittatom kormány janival. tudjátok kikre gondolok . akár emailbe akár privátba irhatnak az éritettek . a szentesi fesztiválig békét akarok hirdetni.


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 15, 22:15 
Kép


A logó saját tervezés, bármilyen felhasználása kizárólag engedélyemmel lehetséges!


Kedves Bandi!

Hamarosan elkészülnek az alábbi grafikai tervek is, nyomdai ill. egyéb felhasználásnak megfelelő formátumban és minőségben:

-Oklevél-terv
-Plakát-terv
-Szórólap-terv
-Molino-terv
-Négyjegykártya tervek
-Levélpapír
-Emléklap- terv
-Bannerek különféle méretben
-Meghívótervek
-Kiállítói borító terv
-Programfüzet grafikai terv
-Jelvény terv
-Bélyegző grafikai terv
-Weboldal- design tervezet

Ha valamire még szükség van, kérlek jelezd! Remélem így sikerül majd egységes arculatot adni a SZENTESI MADÁRFESZTIVÁLNAK.

Küldtem mailt, hogy ezek véglegesítéséhez milyen adatokra, infókra lenne szükségem.

üdv


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 10, 11:31 
Hegedűs Zsolt írta:
- 2008 július 30-ig csak jelentkezni kell, ahogy megjelent a kiírásban, vagy addigra már kész anyagot kell beküldeni, hogy a további felhasználásra legyen elegendő idő? Ha csak jelentkezni, akkor mi a pályázati anyagok benyújtásának határideje, illetve a kiválasztás, döntés határideje?
Erre részben érkezett válasz. Arra nem, hogy mennyi idő áll rendelkezésre a munkák elkészítésére.
üdv



Szeretnék tájékoztatást kérni, hogy 3 rendezvény logótervezésére hányan jelentkeztek?

A jelentkezés határideje 2008.07.30. volt. A múlt hét állt rendelkezésre a jelentkezőknek a konkrét elvárások megismerésére, a logótervek, arculattervek elkészítésére, digitalizálására, valamint a zsűrinek a pályamunkák lezsürizésére?
Kár, hogy a kiírásban nem szerepelt, hogy ilyen passzentosak a határidők........

A pályázati "kiírásban" leírt zsűrit most már meglehetne ismerni?
Szívesen megnézném, - ezzel gondolom nem vagyok egyedül- hogy melyek voltak határidőre beérkezett, kiírásnak megfelelő emailre elküldött jelentkezők pályamunkái.

Amennyiben lehetségs tisztelettel kérném az Elnök Urat, hogy tegye fel a megfelelő fórumba a beérkezett, elkészített, lezsűrizett pályamunkákat /3 rendezvény/, a zsűri névsorát, hogy a győztes pályamunkákat az egyesület tagsága is megtekinthesse.

eszterolajos írta:
Elkészűlt a kiállítás Nevezési Felhívása is, melynek alapját az MDOSZ által kiadott forma dokumentum képezi, de beépítettük az IDRE által felállított sajátos követelmény és tájékoztató rendszert is, mely részletesebbé teszi az eredeti szöveget.
A letőlthető felhívást a fő oldalon 2oo8 augusztus 3o tól lehet megtekinteni/letőlteni.


Amennyiben tényleg elkészült már a nevezési felhívás az MNB-re, nem lehetne a további csúszások elkerülése végett már most, 2008.08.10-én feltenni az idre és az mdosz honlapjára?

Szeretném megkérdezni, hogy milyen előadásokat és kik fognak tartani a SZENTESI MADÁRFESZTIVÁLON, illetve milyen kisérőrendezvények lesznek?


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 10, 9:08 
A felkérő és tájékoztató levelekre kivántuk felrakni a logokat, a levelek egy része már készen van ( más Hn -es egyesületek tájékoztatása a rendezvényről, MNB nevezési felhívás, egyéni felkérő levelek a kisérő előadásokra, rendezvényekre) logo viszont nincs....csúszunk....

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 9, 9:19 
Zsolti Barátom . várom a logo terveid mert ha én rajzolom meg a csicsörke nem lesz nagyon szép .


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 aug. 7, 13:43 
Hegedűs Zsolt írta:
Dobosapa írta:
Zsolt köszönöm a felajánlás és el is fogadom.


Kedves András!

Emailben elküldtem Neked a Szentesi Madárfesztivál rajzpályázatának kiírását, feladat és ütemtervét, valamint az űrlapokat. Majd egyeztessünk róla!

A logóterven már dolgozom, szerintem jövő hétre be tudok Neked nyújtani 2-3 féle elképzelést. Remélem sokan készítenek még tervet, legyen miből választani.

Akár ki is nyeri el a logótervezés jogát utána csináljuk a honlapot, a bannert, a brossúraterveket, plakátokat, weboldalt, névjegykártyákat, s egyéb promóciós anyagokat a logó felhasználásával. Ezekhez is hamarosan küldöm a koncepciót! Nyomdát intézem!

ui: A nagyobbik fiókám 4 -szeres magyar bajnok lett a hétvégén Szegeden, meg kétszeres második, pedig gyűrűzve sem volt! :lol:


Kedves András!
Örülök, hogy megérkezett hozzád a rajzpályázat kiírása, feladat- és ütemterve. A logótervek kész vannak, jövő hét elején jön haza nyaralásból grafikus haverom, akivel digitalizáljuk úgy Photoshoppal, hogy bármikor átszerkeszthető legyen, s alkalmas legyen nyomdai felhasználásra is. A felhasználási javaslatokban a lehetséges reklámhordozók és promóciós lehetőségeket soroltam fel, ezekben kérlek dönts, hogy azoknak is nekiláthassunk.
Az átküldött listát kérlek nézd át, amiben a tartalmi információkat soroltam fel, melyek hamarosan szükségesek lesznek a honlap további fejlesztéséhez, kérlek, ezeket amint megvannak küldd el számomra!

üdv


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 23, 20:18 
Hegedűs Zsolt írta:
Dobosapa írta:
Zsolt köszönöm a felajánlás és el is fogadom.


Kedves András!

Emailben elküldtem Neked a Szentesi Madárfesztivál rajzpályázatának kiírását, feladat és ütemtervét, valamint az űrlapokat. Majd egyeztessünk ról

ui: A nagyobbik fiókám 4 -szeres magyar bajnok lett a hétvégén Szegeden, meg kétszeres második, pedig gyűrűzve sem volt! :lol:
köszönöm az anyagot- küzmi levirusozta a gépemet. vasárap ota csak az ő emailje jön át. persze tagadja de ilyeek ezek a csicsörkézös ezüstcsőrü pintyesek. a fiad persze hogy győzött ha én adok tanácsot neki. vagyis érjen hamarabb a falhoz mint a többi. egyébként gratulálunk


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 23, 10:20 
Dobosapa írta:
Zsolt köszönöm a felajánlás és el is fogadom.


Kedves András!

Emailben elküldtem Neked a Szentesi Madárfesztivál rajzpályázatának kiírását, feladat és ütemtervét, valamint az űrlapokat. Majd egyeztessünk róla!

A logóterven már dolgozom, szerintem jövő hétre be tudok Neked nyújtani 2-3 féle elképzelést. Remélem sokan készítenek még tervet, legyen miből választani.

Akár ki is nyeri el a logótervezés jogát utána csináljuk a honlapot, a bannert, a brossúraterveket, plakátokat, weboldalt, névjegykártyákat, s egyéb promóciós anyagokat a logó felhasználásával. Ezekhez is hamarosan küldöm a koncepciót! Nyomdát intézem!

ui: A nagyobbik fiókám 4 -szeres magyar bajnok lett a hétvégén Szegeden, meg kétszeres második, pedig gyűrűzve sem volt! :lol:


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 23, 10:15 
Szia, Köszi a gyors segítséget! Én nem találtam meg.... :roll:


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 júl. 23, 9:50
Hozzászólások: 10
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 23, 9:53 
Sziasztok!

Kedves Zsolt még nagyon új vagyok de a szentesi Magyar Bajnokság november 13-16-ig lesz.
Az eseménynaptárból vagyok csak ilyen okos :D


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 23, 9:27 
Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy mikor lesz Szentesen a Magyar Bajnokság. Nem találom ebben a fórumban, sem az eseménynaptárban az időpontot.
Előre is köszi a segítséget!

üdv


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 22, 12:16 
Ebben az épületben lesz SZENTESEN a MAGYAR NEMZETI BAJNOKSÁG...



Kép


Kép

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 263 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 ápr. 27, 12:59
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO