Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 263 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 20:27 
Dobosapa írta:
mindenkit köszöntök. lajos bátyám . ma sokat dolgoztam a fesztivál dolgán. ha érdekel hijatok . leirni nem tudom mert 1000 évig tartana.
bocsánat. természetesen azt akartam irni hogy hivjatok.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 20:26 
mindenkit köszöntök. lajos bátyám . ma sokat dolgoztam a fesztivál dolgán. ha érdekel hijatok . leirni nem tudom mert 1000 évig tartana.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 20:23 
Zsolt köszönöm a felajánlás és el is fogadom.


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 16, 9:27 
Dobosapa írta:
Tisztelt Madarász Barátom . köszönöm a felajánlásod. de én továbbmegyek és igényt tartanék még arra is hogy reklámozási lehetőséggel éljek általad. a z általad szerkesztett honlapokon szeretném megjelentetni a szentesi madárfesztivál reklámistertetőjét invitálóját. szivesen vennék egy általad szerkesztett honlapot is. ez anyagilag általam lenne finanszirozva. egy szinvonalas reklám ,invitáló és honlap mindannyiunk számára nagyon sokat jelentene. dr dobos andrás. mdosz elnökségi tagja . rendezvény felelős szervezőjebocs helyesirásért szóismétlésért.


Kedves András!

Korábbi felajánlásom híven a fentiekkel is igyekszem majd hozzájárulni a Szentesi Madárfesztivál sikeréhez!
Köszönöm a lehetőséget a munkára!

üdv Hegedűs Zsolt


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 15, 20:54 
Tisztelt Madarász Barátom . köszönöm a felajánlásod. de én továbbmegyek és igényt tartanék még arra is hogy reklámozási lehetőséggel éljek általad. a z általad szerkesztett honlapokon szeretném megjelentetni a szentesi madárfesztivál reklámistertetőjét invitálóját. szivesen vennék egy általad szerkesztett honlapot is. ez anyagilag általam lenne finanszirozva. egy szinvonalas reklám ,invitáló és honlap mindannyiunk számára nagyon sokat jelentene. dr dobos andrás. mdosz elnökségi tagja . rendezvény felelős szervezőjebocs helyesirásért szóismétlésért.


 
Offline
IDRE díjas
Csatlakozott: 2006 nov. 9, 12:02
Hozzászólások: 983
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 14, 23:43 
Dobosapa írta:
Hegedűs Zsolt madarász barátunkat ezennel hivatalosan felkérem hogy a 2008 novemberi országos madárfesztiválra adjon be logótervet.
Ezt a felkérésemet az MDOSZ elnökségi tagjaként teszem, valamint a szentesi madárfesztivál felelős főszervezőjeként.
Szentes város címerét a polgármester engedélyezte használni.
Módunk van a világhírű szentesi feketekerámia használatára, amely díjplakettként, ajándéktárgyként kerülhet iparművészek által elkészítve felhasználásra.
Egyúttal kérem arra is, hogy a korábbi szóbeli felajánlásait, amellyel a szentesi madárfesztivált támogatja, erősítse meg írásban is. Én a támogatást a rendezvény szervezésére nagy köszönettel veszem, és élek is vele. a sikeres szervezés érdekében minden hasznos felajánlást elfogadok.
Tisztelettel
Dr. Dobos András
MDOSZ elnökségi tag


Kedves András!

Személyes felkérésednek nem tudok ellenállni, s megtisztelve érzem magam!
Remélem, hogy versenyképes anyagot tudok majd benyújtani a madárfesztivál logópályázatára. Igyekszem a logóterv- koncepciókat mielőbb összeállítani, s részedre eljutattni. Bízom benne, hogy a pályázatra sok értékes pályamunka érkezik, s a legjobb kerül majd kiválasztásra.
Természetesen korábbi szóbeli felajánlásomat is fenntartom, miszerint elkészítem a madárfesztivál rajzpályázatának kiírását is.
Nagyon nagy boldogsággal tölt el, hogy segítséget nyújthatok egy remélhetőleg feledhetetlen színvonalú díszmadaras rendezvényhez, még ha csak egy apró momentumban is!

üdvözlettel
Hegedűs Zsolt


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 13, 16:12
Hozzászólások: 168
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 14, 21:16 
Hegedűs Zsolt madarász barátunkat ezennel hivatalosan felkérem hogy a 2008 novemberi országos madárfesztiválra adjon be logótervet.
Ezt a felkérésemet az MDOSZ elnökségi tagjaként teszem, valamint a szentesi madárfesztivál felelős főszervezőjeként.
Szentes város címerét a polgármester engedélyezte használni.
Módunk van a világhírű szentesi feketekerámia használatára, amely díjplakettként, ajándéktárgyként kerülhet iparművészek által elkészítve felhasználásra.
Egyúttal kérem arra is, hogy a korábbi szóbeli felajánlásait, amellyel a szentesi madárfesztivált támogatja, erősítse meg írásban is. Én a támogatást a rendezvény szervezésére nagy köszönettel veszem, és élek is vele. a sikeres szervezés érdekében minden hasznos felajánlást elfogadok.
Tisztelettel
Dr. Dobos András
MDOSZ elnökségi tag


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 6, 21:10
Hozzászólások: 437
Tartózkodási hely: Kisújszállás
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 24, 11:08 
eszterolajos írta:
Szia Leon !


Ez csak egy felhívás dolga és máris jönnek a jelentkezők, akik szívesen tenyésztenének tiszta színű vérvonalban sirálykákat.
Aztán már csak az összefogásotokon múlik, hogy hova tudtok fejlődni...az alap séma ki van dolgozva csak finomítani kell a sirálykára...
- felhívás...
- topik a klub számára...
- jó madarak kiajánlása..
- azok gyűrűzése, nyílvántartása...
- szaporulatok klubon belőli értékesítése...
- külföldi új vérvonalak behozatala...
- tenyésztésük megszervezése...
- és jöhet a versenyzés akár már öszre is egy Karcagi mínősítővel kezdve...

Idénre még korai szervezni konkrétan erre, de elkell kezdeni mozgolódni.

_________________
Vida József - freeportal.hu/siralyka


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 24, 8:53 
Szia Leon !


Ez csak egy felhívás dolga és máris jönnek a jelentkezők, akik szívesen tenyésztenének tiszta színű vérvonalban sirálykákat.
Aztán már csak az összefogásotokon múlik, hogy hova tudtok fejlődni...az alap séma ki van dolgozva csak finomítani kell a sirálykára...
- felhívás...
- topik a klub számára...
- jó madarak kiajánlása..
- azok gyűrűzése, nyílvántartása...
- szaporulatok klubon belőli értékesítése...
- külföldi új vérvonalak behozatala...
- tenyésztésük megszervezése...
- és jöhet a versenyzés akár már öszre is egy Karcagi mínősítővel kezdve...

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 6, 21:10
Hozzászólások: 437
Tartózkodási hely: Kisújszállás
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 23, 22:59 
eszterolajos írta:
Szia Leon !

Sirálykás klub kialakítása nem merült fel bennetek, meg kellene próbálni szervezetté tenni a tenyésztésüket, van már példa rá a Mozambiki csicsörkékkel...hátha bejönne ez is...hiszen sokan foglalkoznak vele, csak nincs zászlóvivő közöttetek...


Kevesen vagyunk még sajnos, de lassan ideje lesz!
Nem akarok senkit sem megbántani, de úgyérzem, hogy hiába adunk ki a kezünk közül jó madarakat, ha azok elkallódnak... vagy a nem megfelelő párosítássba kerülnek!
Tényleg nem bántani akarok senkit, tudom, hogy amiatt teszik össze-vissza a madarakat,mert nincs más lehetőségük. Mostanában nagyon-nagyon sok esetben fordulnak hozzám olyan kérdésekkel, hogy mi lenne, ha ilyen színt, olyannal tennének össze... hiába mondom mindenkinek, hogy "tiszta színű" párosítást csináljanak, ha nincs lehetőség, akkor azt teszik össze, ami van. :-( így nehéz...
Pedig én idegen vérvonalú párokat adok mindig, és ezt törzskönyvvel-gyűrűvel igazolni is tudom, de sok esetben nem így rakják össze őket...
Próbálkozik az ember, én nem sajnálom senkitől, de kevés a komoly jelentkező.

_________________
Vida József - freeportal.hu/siralyka


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 23, 6:27 
Szia Leon !

Sirálykás klub kialakítása nem merült fel bennetek, meg kellene próbálni szervezetté tenni a tenyésztésüket, van már példa rá a Mozambiki csicsörkékkel...hátha bejönne ez is...hiszen sokan foglalkoznak vele, csak nincs zászlóvivő közöttetek...

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 6, 21:10
Hozzászólások: 437
Tartózkodási hely: Kisújszállás
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 20, 9:33 
eszterolajos írta:
Szia Leon !

Idézet:
Sose voltak jók nekem a versenyidőpontok.

Ameddig nem a VERSENYZÉS lesz az elsődleges szempont, addig mindig lesz olyan csoport, akinek ez nem fog tetszeni...

De ha lenne fajspecifikus OB, akkor arra lehet szivesebben vinné madarát több tenyésztő. Mert lássuk be vannak akik célirányosan csak 1-2 fajt tenyésztenek, épp verseny célokból.

Talán elkellene gondolkodni ezen is ... nem?



Csak azért emelem ki az írásodból ezt a részt, mert bizonyos feltételek teljesülése után lehet megvalósítani a javaslatodat és ezeket emelném ki, hátha ezen is elgondolkodnak a tenyésztők...

Alapjaiban nem a gazdasági akadályokról szeretnék itt szólni, de az is befolyásolja, sőt jelen pillanatban elsödlegesen ez határozza meg a lehetőségeket.

Vegyünk egy Téged is nagyon érintő témát a :

" a verseny sirályka tenyésztést"

1. E minöségű madarat jelenleg Magyarországon 3 fő tenyészti, ebből a legtöbb egyeddel Te rendelkezel.

2. E tenyészetek egyedszáma nem éri el a 1oo-at.

3. Ugye a tömegsirálykát tartók ezek melett labdába sem rúghatnak egy versenyen, tehát nem is érdemes nevezniük....

4. Van töletek némi szaporulat az utobbi években, mely arra enged következtetni, hogy vannak más kezekben is jó egyedek, de nincs megoldva a tenyésztésük, viszont a vérfrissítési lehetőség is döcögős, sőt a " tömegsirálykával" való párosítások miatt gyors leromlásuk várható.

5. Nem igen tapasztalni, hogy jó minőségű külföldi sirálykák kerűlnének be a tenyészeteinkbe. ( vagy legalábbis eddig ez nem jutott tudomásomra )

6. Összegezve :
nincs kialakulva e madárnak a versenyeztetési lehetősége, s főleg nem az egyének kívánságaihoz szabott versenyeztetés.
Tehát marad 2 dolog, az egyik lehetne, hogy Ti 3 -nan felkaroljátok a sirályka tenyésztés témáját és elterjesztitek ( nemcsak a szaporulatok eladásával ) a tenyésztését, ( úgy mint a Roller kanárisok teszik már évek óta) és úgy 1o - 15 tenyésztő legalább 2 - 4 kollekcióval és egyéniben is mintegy 4 színváltozattal versenyezni fog.
Akkor beszélhetünk egy jó országos "sirályka" verseny rendezhetőségéről, melyet anyagilag én személyesen felvállalok a cél érdekében.

Ha nem tudjátok ezt megtenni, hát marad a régi verzió egészen addig, mig rá nem jöttök, hogy a tenyésztés is csapatmunka, ha eredményeket akarunk elérni e "fajnál/fajtánál" vagy madárnál is.

Még egy dolog : eddig nem beszéltem róla, de most kikívánkozik, én magam patronálok egy fiatal szegedi sirálykást, aki még az idén nem, de jövőre kemény versenytársad lesz az országos bajnokságon, műhelymadarai német, olasz, holland és a TE madaridból állnak.
További tervem, hogy e szaporulatokból még egy - két fiatalt ellátunk törzsanyaggal és a hozzávaló tanácsokkal és jöhet a verseny...
..emlékszel mikor 2oo4- ben Szegeden a kis bemutatónkon erről beszélgettünk, hogy jó anyagot kell adni a fiataloknak és egyesületünk tenni is fog érte , hogy hozzá jussanak... hát már majdnem a célnál vagyunk, csak jól képzett tenyésztők kellenek hozzá, de azokat is válogatom már...
hát ezért nem vittem a sirálykákat versenyezni a múlt évben...


Igen igen...
Jelen pillanatban ez a helyzet!
Én is csak csodálkozom azon, hogy az utóbbi években általam tenyésztett és eladott madarak hova kerültek?miért nincsennek utódok?nem hogy versenyezni, de még a börzéken sem látni az utódaikat :-(

Ha összejönne végre vagy 5 komoly tenyésztő, akkor ennyi emberrel már önköltségen, X helyen, egy kis teremben, de hovatalos keretek között, (?milyenbíróval? ... Külföldi$$$, de kikel fizetni és kész... sőtt profi sirálykás bírót kellene szerezni északról).
Bocs skacok, hogy most spec a sirálykákról beszélünk, de ezt ugyanúgyrálehet vetíteni más fajokra is, sőtt azokat többen is tenyésztitek, jobbak az esélyeitek!

Én csak örülök, hogy egyre többen vagyunk.
Vasárnap monoron odajött hozzám beszélgetni egy igen idős bácsi.
És aztmondta örül, hogyvégre megismert egy "sirálykást" :-)
Hát igen... sajnos majdnem egyedül vagyok itthon, aki csak sirálykákkal foglalkozna.
A legtöbb madarásznak a sirályka egy hitvány,értéktelen madár.
Talán lassan kezdik felismerni a standard madarak értékét.

_________________
Vida József - freeportal.hu/siralyka


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 20, 8:53 
Sziasztok !

zottan írta :
Idézet:
Megint elbeszélünk kicsit egymás mellett... Szét kéne választani a normál, hagyományos díszmadár bemutatókat, egyesületi kiállításokat a nagy, minősítő és országos (és persze világ-) bajnokságoktól... Az MDOSZ tagszervezetei vagy az attól független helyi csoportok bemutatói más célt szolgálnak mint az utóbbiak.


Ez egy fontos jövőbeli feladata a szövetségnek, és a KRB- nek, már dolgozunk rajta és ezt szó szerint értsétek, nemcsak szövegelés.
Erre is nyitok majd egy topikot, mivel ez egy olyan nagy horderejű téma amit ugyan mindenkinek ismernie kellene, de az irott sajtóban, csak hírdetésként jelenhet meg és erre nem kívánok pénzt áldozni, ezért egy cikksorozatban itt a honlapon a fő oldalon lesz közreadva.
Tehát tervezzük az egyesületek rendezvényeinek hivatalos besorolását, melyet az egyesületekkel előzetesen egyeztetve 2oo9 ben terjesztenénk a szövetségi küldöttgyűlés elé elfogadásra.
Nagyvonalakban (és ez még csak alternatíva ) az alábbi bontást tervezzük:

Rendezvények besorolása :

1. VI. kategória : a helyi csoport, vagy egyesületi bemutató,

2. V. kategória : a helyi csoport, vagy egyesületi kiállítás,

3. IV. kategória : a helyi csoport, vagy egyesület közhiteles bírálatú kiállítása,

4. III. kategória : egyesületi Mínősítő kiállítás, vagy verseny,

5. II. kategória : szövetségi kvalifikációs Minősítő kiállítás, (pályáztatás után egyesületi szervezésben )

6. I. kategória : szövetségi nezetközi ( vagy/és) Magyar Bajnokság, (pályáztatás után egyesületi és szövetségi szervezésben)

Ezen rendezvényeknek kidolgozzuk a követelményeit, és dijazásának ajánlásait.
A feltételek bevállalása és teljesítése fogja majd minősíteni a rendezvényt és nem pedig az aki éppen ír, vagy beszél róla.

Persze ez megint egy nagy port felverő téma lesz és sokan fognak berzenkedni miatta, de ki- ki választhat a minőségi munka és a hagyomány melett.
Azt hiszem ez is egy komoly előre lépés lesz a madarászat terén....

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 20, 7:45 
Szia Leon !

Idézet:
Sose voltak jók nekem a versenyidőpontok.

Ameddig nem a VERSENYZÉS lesz az elsődleges szempont, addig mindig lesz olyan csoport, akinek ez nem fog tetszeni...

De ha lenne fajspecifikus OB, akkor arra lehet szivesebben vinné madarát több tenyésztő. Mert lássuk be vannak akik célirányosan csak 1-2 fajt tenyésztenek, épp verseny célokból.

Talán elkellene gondolkodni ezen is ... nem?



Csak azért emelem ki az írásodból ezt a részt, mert bizonyos feltételek teljesülése után lehet megvalósítani a javaslatodat és ezeket emelném ki, hátha ezen is elgondolkodnak a tenyésztők...

Alapjaiban nem a gazdasági akadályokról szeretnék itt szólni, de az is befolyásolja, sőt jelen pillanatban elsödlegesen ez határozza meg a lehetőségeket.

Vegyünk egy Téged is nagyon érintő témát a :

" a verseny sirályka tenyésztést"

1. E minöségű madarat jelenleg Magyarországon 3 fő tenyészti, ebből a legtöbb egyeddel Te rendelkezel.

2. E tenyészetek egyedszáma nem éri el a 1oo-at.

3. Ugye a tömegsirálykát tartók ezek melett labdába sem rúghatnak egy versenyen, tehát nem is érdemes nevezniük....

4. Van töletek némi szaporulat az utobbi években, mely arra enged következtetni, hogy vannak más kezekben is jó egyedek, de nincs megoldva a tenyésztésük, viszont a vérfrissítési lehetőség is döcögős, sőt a " tömegsirálykával" való párosítások miatt gyors leromlásuk várható.

5. Nem igen tapasztalni, hogy jó minőségű külföldi sirálykák kerűlnének be a tenyészeteinkbe. ( vagy legalábbis eddig ez nem jutott tudomásomra )

6. Összegezve :
nincs kialakulva e madárnak a versenyeztetési lehetősége, s főleg nem az egyének kívánságaihoz szabott versenyeztetés.
Tehát marad 2 dolog, az egyik lehetne, hogy Ti 3 -nan felkaroljátok a sirályka tenyésztés témáját és elterjesztitek ( nemcsak a szaporulatok eladásával ) a tenyésztését, ( úgy mint a Roller kanárisok teszik már évek óta) és úgy 1o - 15 tenyésztő legalább 2 - 4 kollekcióval és egyéniben is mintegy 4 színváltozattal versenyezni fog.
Akkor beszélhetünk egy jó országos "sirályka" verseny rendezhetőségéről, melyet anyagilag én személyesen felvállalok a cél érdekében.

Ha nem tudjátok ezt megtenni, hát marad a régi verzió egészen addig, mig rá nem jöttök, hogy a tenyésztés is csapatmunka, ha eredményeket akarunk elérni e "fajnál/fajtánál" vagy madárnál is.

Még egy dolog : eddig nem beszéltem róla, de most kikívánkozik, én magam patronálok egy fiatal szegedi sirálykást, aki még az idén nem, de jövőre kemény versenytársad lesz az országos bajnokságon, műhelymadarai német, olasz, holland és a TE madaridból állnak.
További tervem, hogy e szaporulatokból még egy - két fiatalt ellátunk törzsanyaggal és a hozzávaló tanácsokkal és jöhet a verseny...
..emlékszel mikor 2oo4- ben Szegeden a kis bemutatónkon erről beszélgettünk, hogy jó anyagot kell adni a fiataloknak és egyesületünk tenni is fog érte , hogy hozzá jussanak... hát már majdnem a célnál vagyunk, csak jól képzett tenyésztők kellenek hozzá, de azokat is válogatom már...
hát ezért nem vittem a sirálykákat versenyezni a múlt évben...

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 20, 7:37 
Sziasztok !

Lám, lám, kezd a topik és benne a táma felélénkülni.

Komolyan mondom igazi élvezet olvasni a bejegyzéseket, és mi több részemre körvonalazódik a jövő vezető generációjának kívánsága, és tenniakarása, sőt bizonyos esetekben a személye is.
Bár ebben nem nyilatkoznék, mert ez egy igen kényes téma és irtózatosan sok szempont az ami majd kiválasztja, főleg kineveli a jövő titánjait.
Ehhez csak gratulálni tudok, de azt is sejtem ( sőt tapasztalom ), hogy igencsak rögös úton lehet eljutni a célig, ehhez viszont nagyon sok céltudatos munka és főleg megfontolt kitartás kell...
egy jó barátom mondása illik ide, (aki mellesleg belgyógyász orvosprofesszor) aki egyszerűen fogalmaz a dolgokról
" a szervezetben, minden összefügg és minden folyamat, minden más további folyamatra kihatással van "

Így van ez a madarász szervezeti életre nézve is és ezt vagy magunkévá tudjuk tenni, és megfelelően alkazmazni, vagy legjobb esetben sodródunk az árral... na ezért jött létre a honlapunk, hogy ne csak sodródjunk, hanem tegyünk is valamit a változások érdekében és a jószándékú változtatási akaratokat egyesítsük és késöbb megvalósuljon hazánkban a jobb, szervezetebb, egészséges gondolkodású, mondhatnám " BARÁTI " madarászat. Bizom benne, hogy honlapunk e célt szolgálja és megfelelő hangnemű marad, melyen az átlag madarászok közűl ki fog választódni a vezető réteg.
Közhely, de nagyon hasonlítotok egy közel harminc évvel ezelőtti önmagamra. Mindenkiben buzog a tenniakarás a változtatásokra, de még kissé kevés a tapasztalata, ezen az idő fog csak változtatni, de nem mindegy, hogy mennyi... ezt rövidíti le a modern kommunikáció adta lehetőségek halmaza, csak ki kell használnunk... ehhez kívánok nektek sok- sok jó madarászati témát és azok megvitatásához a mások véleményét is figyelembe vevő türelmet...

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 6, 21:10
Hozzászólások: 437
Tartózkodási hely: Kisújszállás
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 20, 1:23 
Hát ez van... Magyar mentalitás, konokság, és a megszokotthoz való ragaszkodás.

Miért ne lehetne 5-10 versenyző részvételével megrendezni az országos szekcióversenyeket?

Esetleg ezek kapcsolódhatnának más egyéb kiállításhoz, az időpontot figyelembevéve.
Hasonlóképp, mint tavaly Karcagon a rizses bajnokság.

Átkell gondolni.

_________________
Vida József - freeportal.hu/siralyka


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 feb. 6, 21:10
Hozzászólások: 437
Tartózkodási hely: Kisújszállás
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 20, 1:18 
ckuzmos írta:
Ha jól tudom Lajosnak most csak azok a sirálykái vannak, amit még tőllem kapott és azért meg sem közelítik Leonét :)
A rizseiről viszont én ábrándozok...

Meg amiket tőlem vett :lol: de nem merte elhozni őket az OB-ra :wink:

_________________
Vida József - freeportal.hu/siralyka


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 19, 23:56 
Akkor nem szóltam... :12:

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 19, 23:52 
Ha jól tudom Lajosnak most csak azok a sirálykái vannak, amit még tőllem kapott és azért meg sem közelítik Leonét :)
A rizseiről viszont én ábrándozok...


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 19, 23:43 
ckuzmos írta:
(bocsi Leon, neked nem találok hírtelen magyar párt :) )

Ejnye, Csaba... Hát Eszteró Lajos!! :lol:

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 263 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 ápr. 27, 20:01
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO