Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Szerző Üzenet
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2011 márc. 23, 20:49
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Újlengyel
Valódi név: Puhl Dóra
   
Hozzászólás 2013 feb. 4, 12:38 
laczkó tamás írta:
Madarászlány írta:
Gratulálok Tomi :31:


Köszi Dóri :D !

Én is gratulálok az eredményeidhez!
További sikerekben gazdag tenyésztési munkát és még több szép kiállítási eredményeket kívánok neked!


Köszi :D
Hát kell még pár pont úgy gondolom :mrgreen: Na de ami nincs veszve semmi :wink:

_________________
Puhl Dóra
H-27 0180


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2013 feb. 4, 12:34 
Madarászlány írta:
Gratulálok Tomi :31:


Köszi Dóri :D !

Én is gratulálok az eredményeidhez!
További sikerekben gazdag tenyésztési munkát és még több szép kiállítási eredményeket kívánok neked!

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2011 márc. 23, 20:49
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Újlengyel
Valódi név: Puhl Dóra
   
Hozzászólás 2013 feb. 4, 12:30 
Gratulálok Tomi :31:

_________________
Puhl Dóra
H-27 0180


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2013 feb. 4, 11:41 
Az elnökség felé a 2o12. évi verseny eredményeiket az alábbi személyek igazolták le, mely eredmények alapján tagjaink közűl

Karcagon a közhiteles OMJ bírálat során:

Puhl Dóra madaraival elért II. helyért 4 pontot, a két különdíjért 8 pontot : összesen 12 pontot kapott.

Lackó Tamás madarával elért I helyért 5 pontot kapott.
Tamás a 2o13. évi Belgiumban tartott világbajnokságon madaraival elért I- ső helyezésért 1oo pontot és egy II. helyezésért 75 pontot kapott.
A két versenyen összesen 18o pontot teljesített, mellyel elérte az IDRE által a tagjainak szakmai elismerésére alapított
" Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő " cím szintjének teljesítését.
Az átadásra a tavaszi beszámoló közgyűlésen kerül sor.
Addig is gratulálok a címhez és további sikeres eredményeket kívánok az idei tenyész és versenyszezonban.

Azok a tagtársak akik még értek el eredményeket, de nem igazolták azt le, még az év folyamán megtehetik, de elbírálásukra 2o14 január 15 - e után kerűl sor.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2013 jan. 26, 10:13 
eszterolajos írta:
Tisztelt Madarászok !

Alig két hete, hogy lezártuk a 2o12. évet és hamarosan itt van a szervezeti beszámolások ideje.

Mint sokak előtt ismeretes egyesületünk az IDRE vezetése minden évben értékeli a tagjainak
szakmai munkáját és tagjainak a különböző színtű versenyeken való részvételének eredményei alapján elismeréseket adományoz.

A kimagasló teljesítményeket az IDRE DÍJ különbözö fokozataival és a REGIONÁLIS MESTERTENYÉSZTŐ cimekkel ismeri el.

A múlt évben elért kiállítási eredményeket most vesszük számba és a hó végéig értékelni kívánjuk.

Ehhez kérjük, hogy papiralapon és postai úton az IDRE 6727. Szeged Gyémánt u. 7. sz alatti központba január 25. - ig küldjétek be az alábbi kiállításokon elért eredményeitek ( I. - II. - III. hely és különdíj ) értékelő lapjának fénymásolatát.
- 2o12 - es Világbajnokság és Európa bajnokság.
- külföldön rendezett nemzetközi kiállítások,
- hazai Országos bajnokságok ( Karcag,Rákospalota, Gyula, Pannónia Kupa)
- Hazai közhiteles bírálatú kiállítások ( Csorna, Sopron, Szombathely, Mór, Bácsalmás, Veszprém, Miskolc, Székesfehérvár, Zalaegerszeg)
- más Szövetség által szervezett díszmadár és diszbaromfi, valamint vízíszárnyas kiállítások helyezései.

Felhívom figyelmeteket, hogy a határidőn túli beérkezéseket csak a jövö évi értékelésnél vehetjük figyelembe.




Kérem, hogy aki még nem küldte volna el az értékeléshez az igazoló lapok másolatait az legalább e-mailban küldje el.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2013 jan. 23, 21:59 
eszterolajos írta:
Idézet:
Úgy legyen :D ! Ahogy szokták mondani: "a részvétel a fontos".
Igazából kíváncsi vagyok arra, hogy a 2012-es Karcag-i kiállításon bírált madaraim és közülük egy szigorú pontozással első helyezett 90 pontos madár, ráadásul egy C.O.M. bírótól, hogy fog szerepelni, milyen pontot sikerül elérnie a mondial-on?
(ha az anyagiak lehetővé tették volna, akkor szerettem volna én is kiutazni és végigmelózni a vb-t, hogy tanuljak, de ez várat még magára, talán jövőre az olaszoknál :D )


Szia !

Ugyanazokat az egyedeket küldted ki ?
Bár azóta már etelt több mint 3 hónap eltelt és mára már sokat változtak a madarak, de jó teszt lesz ahhoz, hogy megbizonyosodj arról, hogy Karcagon minden esetben kiemelkedő színvonalúak a bírálatok.
Az a gyanúm, hogy ennél a fajnál a jóval hosszabb utazás és a folyamatos stressz miatt azért számolni kell a gyengébb eredményre. Bár ki tudja, mokány kis példányaid vannak bármi kitelik tőlük. Remélem a berakodást szakavatott kezek végzik majd.
Szóval sok sikert.


Szia!

Ugyanzokat az egyedeket küldtem ki, amik Karcagon is bírálva lettek. Az előbb láttam a két helyezett madaram pontszámát és gyűrűszámát(eddig gőzöm sem volt, hogy vajon melyikek lehettek a befutók), szóval az aranyérmes meglepetés, az ezüstérmestől vártam a helyezést(mondjuk egy bronzérmet, de jobban szerepelt), ez a példány győzőtt Karcagon 90 ponttal. A VB-n 92 pontot adtak nekik a bírók :D . Igazság szerint nem változtak a madarak szinezetben és rajzolatban semmit, de tollazat minőségében javultak, mert hiszen a Karcagi kiállítás időpontja a egy kissé korai volt, lásd szeptember.
Valóban igazad van, hogy számolni kell a hosszabb utazás és a stressz miatt a gyengébb eredménnyel, bele is gondoltam, hogy mennyivel könnyebb dolga van a belga tenyésztőnek, aki csak besétál a madaraival a kiállításra és nem utaztat ezerahányszáz km-t. Szerintem jó taktikai húzás volt a részemről, hogy ezért beinvesztáltam egy profi olasz madárszállítóba, mert éreztem hogyha az én saját készítésű szállítómban mentek volna, akkor bisztos, hogy nem mutatták volna a legjobb formájukat. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy hány db egyéni madár közül sikerült elérniük ezt a szép eredményt. Jó galambász módjára kiérdemelték, hogy elnevezzem őket. (Egy picit sajnálom, hogy nem tudtam egy kollekciót is küldeni, mert csak 3 egyforma madar állt rendelkezésr3).

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2013 jan. 17, 8:01 
Idézet:
Úgy legyen :D ! Ahogy szokták mondani: "a részvétel a fontos".
Igazából kíváncsi vagyok arra, hogy a 2012-es Karcag-i kiállításon bírált madaraim és közülük egy szigorú pontozással első helyezett 90 pontos madár, ráadásul egy C.O.M. bírótól, hogy fog szerepelni, milyen pontot sikerül elérnie a mondial-on?
(ha az anyagiak lehetővé tették volna, akkor szerettem volna én is kiutazni és végigmelózni a vb-t, hogy tanuljak, de ez várat még magára, talán jövőre az olaszoknál :D )


Szia !

Ugyanazokat az egyedeket küldted ki ?
Bár azóta már etelt több mint 3 hónap eltelt és mára már sokat változtak a madarak, de jó teszt lesz ahhoz, hogy megbizonyosodj arról, hogy Karcagon minden esetben kiemelkedő színvonalúak a bírálatok.
Az a gyanúm, hogy ennél a fajnál a jóval hosszabb utazás és a folyamatos stressz miatt azért számolni kell a gyengébb eredményre. Bár ki tudja, mokány kis példányaid vannak bármi kitelik tőlük. Remélem a berakodást szakavatott kezek végzik majd.
Szóval sok sikert.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2013 jan. 16, 21:25 
eszterolajos írta:
laczkó tamás írta:
Szia Lajos bá!

Én tegnap lefénymásoltattam a Karcag-i kiállításon elért helyezett madaram bírálati lapját.
Küldöm hamarosan, csak az idei vb-vel foglalatoskodtam(a tagdíjat is rendezem napokon belül), most adom le a madaraimat. Lassan útnak indu a transport Hasselt-be.

Üdv. Tamás



Szia !

A VB eredményeket is küld el ha sikerrel jársz.

Sikeres versenyzést kívánok.


Úgy legyen :D ! Ahogy szokták mondani: "a részvétel a fontos".
Igazából kíváncsi vagyok arra, hogy a 2012-es Karcag-i kiállításon bírált madaraim és közülük egy szigorú pontozással első helyezett 90 pontos madár, ráadásul egy C.O.M. bírótól, hogy fog szerepelni, milyen pontot sikerül elérnie a mondial-on?
(ha az anyagiak lehetővé tették volna, akkor szerettem volna én is kiutazni és végigmelózni a vb-t, hogy tanuljak, de ez várat még magára, talán jövőre az olaszoknál :D )

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2011 márc. 23, 20:49
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Újlengyel
Valódi név: Puhl Dóra
   
Hozzászólás 2013 jan. 16, 18:45 
eszterolajos írta:
Az előző bejegyzésre egy tagunkat kivéve egy versenyen résztvevő érintett sem reagált, lehet, hogy nem olvassátok a topikot, vagy megvárjátok a határidő végét ?
Az előzőekben felsorolt versenyeken az IDRE tagok közül 12 - en értek el 2o12 - ben helyezést, kárt lenne ezeket a pontokat eltékozolni.


Én is most fogom tudni lefénymásolni a lapot és a héten rendezem a tagdíjat is.

_________________
Puhl Dóra
H-27 0180


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2013 jan. 16, 18:24 
laczkó tamás írta:
Szia Lajos bá!

Én tegnap lefénymásoltattam a Karcag-i kiállításon elért helyezett madaram bírálati lapját.
Küldöm hamarosan, csak az idei vb-vel foglalatoskodtam(a tagdíjat is rendezem napokon belül), most adom le a madaraimat. Lassan útnak indu a transport Hasselt-be.

Üdv. Tamás



Szia !

A VB eredményeket is küld el ha sikerrel jársz.

Sikeres versenyzést kívánok.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Regionális Ezüstkoszorús Mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 5, 22:01
Hozzászólások: 551
Tartózkodási hely: Kóka(Pest megye)
Valódi név: Laczkó Tamás
   
Hozzászólás 2013 jan. 16, 17:27 
Szia Lajos bá!

Én tegnap lefénymásoltattam a Karcag-i kiállításon elért helyezett madaram bírálati lapját.
Küldöm hamarosan, csak az idei vb-vel foglalatoskodtam(a tagdíjat is rendezem napokon belül), most adom le a madaraimat. Lassan útnak indu a transport Hasselt-be.

Üdv. Tamás

_________________
Laczkó Tamás

www.gportal.hu/laczkotomi


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2013 jan. 15, 11:44 
Az előző bejegyzésre egy tagunkat kivéve egy versenyen résztvevő érintett sem reagált, lehet, hogy nem olvassátok a topikot, vagy megvárjátok a határidő végét ?
Az előzőekben felsorolt versenyeken az IDRE tagok közül 12 - en értek el 2o12 - ben helyezést, kárt lenne ezeket a pontokat eltékozolni.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
Hozzászólás 2013 jan. 11, 10:36 
Tisztelt Madarászok !

Alig két hete, hogy lezártuk a 2o12. évet és hamarosan itt van a szervezeti beszámolások ideje.

Mint sokak előtt ismeretes egyesületünk az IDRE vezetése minden évben értékeli a tagjainak
szakmai munkáját és tagjainak a különböző színtű versenyeken való részvételének eredményei alapján elismeréseket adományoz.

A kimagasló teljesítményeket az IDRE DÍJ különbözö fokozataival és a REGIONÁLIS MESTERTENYÉSZTŐ cimekkel ismeri el.

A múlt évben elért kiállítási eredményeket most vesszük számba és a hó végéig értékelni kívánjuk.

Ehhez kérjük, hogy papiralapon és postai úton az IDRE 6727. Szeged Gyémánt u. 7. sz alatti központba január 25. - ig küldjétek be az alábbi kiállításokon elért eredményeitek ( I. - II. - III. hely és különdíj ) értékelő lapjának fénymásolatát.

- 2o12 - es Világbajnokság és Európa bajnokság.
- külföldön rendezett nemzetközi kiállítások,
- hazai Országos bajnokságok ( Karcag,Rákospalota, Gyula, Pannónia Kupa)
- Hazai közhiteles bírálatú kiállítások ( Csorna, Sopron, Szombathely, Mór, Bácsalmás, Veszprém, Miskolc, Székesfehérvár, Zalaegerszeg)
- más Szövetség által szervezett díszmadár és diszbaromfi, valamint vízíszárnyas kiállítások helyezései.

Felhívom figyelmeteket, hogy a határidőn túli beérkezéseket csak a jövö évi értékelésnél vehetjük figyelembe.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 29, 16:32
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO