Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Szerző Üzenet
Offline
IDRE tag
Csatlakozott: 2010 nov. 6, 20:01
Hozzászólások: 981
Tartózkodási hely: Bp.XVI.ker.
Valódi név: Gyarmati József
   
Hozzászólás 2011 okt. 31, 18:09 
Nincs mit, legközelebb is elmegyünk de akkor már követelni fogom az ingyenes belépőt, mert sztem. nekik kellene fizetnem, hogy elmentem. :oops:

A "személyzet" meg amíg be nem járatódik a börze igazán végezhetné társadalmi munkában a feladatát.(persze tudom, hogy Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen)


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 dec. 24, 6:00
Hozzászólások: 605
Tartózkodási hely: Karcag
   
Hozzászólás 2011 okt. 31, 6:35 
Hali!!!

A "szösszeneted" nagyon tetszett. Legalább a reggelemet valami egy kicsit feldobta. Egy igazi élménybeszámoló a "semmiről," -és erről nem Te tehetsz- melyhez gratulálok. "Nekem tetszett!!" :31:

_________________
Üdv: Vajó Sándor


 
Offline
IDRE tag
Csatlakozott: 2010 nov. 6, 20:01
Hozzászólások: 981
Tartózkodási hely: Bp.XVI.ker.
Valódi név: Gyarmati József
   
Hozzászólás 2011 okt. 30, 16:09 
Hali!

Nos, hosszas vívódás után úgy döntöttünk, hogy mégis elmegyünk a börzére.Hűvös reggel, 8.15-kor indultunk
9-re megérkeztünk.
Kellemes meglepetés ért, nem voltunk egyedül, hatalmas tömeg volt, már ott volt vagy 10 ember (ebből 1 az állatorvos, 1 a biztonsági őr és egyben jegyszedő) meg vagy 6-7 autó.Ebből egy a grillcsirke sütödés lakóbódéja volt.Az állatorvosi igazolást elkérték, meg még 1100 pénzt a kocsira és 2 főre.Kicsit sokallom, sztem ingyenesnek kellene lennie amíg be nem járódik ez a börze, úgy tudom ez volt a harmadik.

Azt mondták, hogy azért vannak kevesen mert mindenki a misén van a templomba, utána meg a kötelező kocsmázás és utána jön a "tömeg". Sztem kihagyták a számításból, hogy Forma 1 van.... A börze a falu szélén van, a monori helyszín szerencsésebb.

Nem is értem miért nem lehet a börze a templom mellett...vagy a kocsma mellett.

Volt egy pár páva, 1 bordeauxi dog kölyök, néhány (asszem ) magyar vizsla kölyök, néhány valamilyen dísztyúk, és vagy 20 galamb, 5-6 zebrapinty, vagy 6-8 hullámos, és jó pár kis brit cica.Aztán hosszú szünet. :roll:

A virágárus nem volt, pedig az itteni élménybeszámolóban az is szerepelt, őt hiányoltam.. :cry:

Volt egy stand, a zsámboki díszállat kereskedés tulajdonosa mutatta be portékáit, a szokásos eleségek, tartási kellékek, meg a szokásos ecetera.Vele jól elbeszélgettünk, legalább vannak sziklái, meg kissanyijai, meg nimfák.Igaz-otthon, mert nem hozta el őket.

Legalább a nap kisütött, jó idő lett, ez meghozta a látogatók kedvét, talán volt is vagy 40 látogató.

Persze ebben már a számban már benne van a többi árus is, mert azért csak megnéztük egymás portékáit.Nagy kaland..

Délig maradtunk, de a többiek nagy része (hárman) már 10-kor elment.

A monori börze után tanulhattam volna, hogy ilyen helyekre nem állatot meg "mittomén" mit kell hozni, mert az ilyen portéka ilyen helyen eladhatatlan, ellenben a forralt bor, a sör, a grillcsirke, a lecipecsenye az mindenkinek bejött.

A madaraimat csak egy ember ismerte fel, persze az állatkereskedés tulajdonosa volt az.

Még akkor is megkérdezték, hogy milyen madarak azok amikor nagybetűkkel kiírtuk minden szükséges paramétert egy lapra, de nem és nem, nem hittek az írásnak, meg kellett ismételni.

De egy kis kikapcsolódásnak jó volt, legalább visszafelé a Sieberzben vettünk áfonyát, és kis díszfüveket a röpde elé.

Szóval -5600 Ft-al zártuk a napot.


Néhány kép azért:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép


 
Offline
IDRE tag
Csatlakozott: 2010 nov. 6, 20:01
Hozzászólások: 981
Tartózkodási hely: Bp.XVI.ker.
Valódi név: Gyarmati József
   
Hozzászólás 2011 okt. 26, 21:17 
Köszönöm!

Gondoltam, hogy csak ketten leszünk, a tüzép tulajdonos, és én..meg talán a pulykát áruló árus, a virágosra már nem is számolok. :)


 
Offline
Csatlakozott: 2010 aug. 10, 21:28
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Valódi név: Forgó István
   
Hozzászólás 2011 okt. 26, 11:28 
jojo írta:
Hali!

Szerintetek érdemes kivinni papagájokat erre a börzére?
Volt már valaki ott ilyen késői időpontban?
(elfogultság nélkül! mert aki ott lakik v. szervezi annak biztos jó. :) )

Szia!

Mi kimentünk a 08.28-i vásárba. Igaz, csak 10-11 köröl értünk ki, de szinte senki sem volt.
Egy eladó árult (talán) pulykát és egy valaki virágot (+ 4-5 biztonsági őr). Ja a lacipecsenyés ott volt.
Nem tudom mennyire futott fel azóta, de szerintem nagy konkurenciád nem lesz, ha madarat akarsz árulni. :D
Ez volt a saját tapasztalatom.

Üdv.: István


 
Offline
IDRE tag
Csatlakozott: 2010 nov. 6, 20:01
Hozzászólások: 981
Tartózkodási hely: Bp.XVI.ker.
Valódi név: Gyarmati József
   
Hozzászólás 2011 okt. 26, 11:07 
Hali!

Szerintetek érdemes kivinni papagájokat erre a börzére?
Volt már valaki ott ilyen késői időpontban?
(elfogultság nélkül! mert aki ott lakik v. szervezi annak biztos jó. :) )


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2009 nov. 21, 19:06
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Basa Mariann
   
Hozzászólás 2011 aug. 17, 10:36 
Nemzetközi kisállatbörzét tartunk Vácszentlászlón, a Zsámboki úti tüzép területén! Emellett horgász-virág-kézműves vásár! Lacipecsenyés és büfé lesz. Italkiállítás! Időpont: 2011 augusztus 28., szeptember 25., október 30., november 27. 6-13 óráig. A8-as orvosi igazolás kötelező! Mindenkit szeretettel vár a rendezőség! Info: 06205523039

_________________
Üdv: Anyi
www.papagajaink.lapunk.hu


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 22:57
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO