Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 15 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Szerző Üzenet
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
Hozzászólás 2014 márc. 25, 9:44 
Re: Zalaegerszegi Állatbörze

Állat és Növénybörzék 2014-ben Zalaegerszeg Dózsa Iskola udvarán Cím : Kis u.6 A ZTE stadionnal szemben! Infó: [url]www.állati.hu[/url] Rugovics Péter 06 70 380 1557

márc. 16.
ápr. 13.
máj. 18.
júni. 15.
júli. 20.
aug. 17.
szept. 21.
okt. 19.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
Hozzászólás 2011 szept. 21, 13:04 
Kisállatbörze Zalaegerszegen szeptember 25-én délelött a Belvárosi Petőfi Iskola udvarán! Bejárat a Petőfi utca felől!
Részletes infók, térkép, fotók és kisfilmek a rendezvényekről: www.állati.hu
Rugovics Péter: 06 70 380 1557


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
Hozzászólás 2009 júl. 8, 14:12 
A zalaegerszegi Kisállatbörzén készült fotókat és kisfilmeket megnézhetitek a weblapunkon: www.allati.hu
Az Országos Tenyésztői Adatbázis mindenkinek a rendelkezésére áll!


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
 
Hozzászólás 2008 dec. 2, 16:40 
Kisállatbörze Zalaegerszegen 2009-ben:

Január 18
Február 15
Március 15
Április 26
Május 17
Június 14
Július 12
Augusztus 16
Szeptember 27
Október 25
November 15
December 13

További infó: www.allati.hu
Rugovics Péter 06 70 380 1557


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rugovics Péter 2009 júl. 8, 14:27-kor.

 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
 
Hozzászólás 2008 júl. 23, 9:05 
Sziasztok!
Zalaegerszegen Kisállatbörzét a következő vasárnapokon tartunk:
augusztus: 17.
szeptember: 21.
október: 19.
november: 9.
december: 21.
A Kisállatbörzéken készült fotókat és kisfilmeket megnézhetitek a honlapunkon: www.kisallatgyor.hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rugovics Péter 2008 dec. 2, 16:42-kor.

 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 23, 6:23 
Szia Péter !

Köszönjük a lehetőséget ...remélem a közelben élők élni fognak vele...

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
Hozzászólás 2008 máj. 21, 11:29 
Sziasztok!
A harmadik zalaegerszegi börzén feleannyian sem voltak mint az első kettőn.Ezt gondolom a monori börzének és az esőnek köszönhetjük.Reggel kilencig mint az ázott verebek gubbasztottunk az eresz alatt pár fanatikus börzerajongóval.Aztán elált és elkezdtek szállíngózni az emberek.Ezek után is el-el eredt,de csak 11 után ált el teljesen.Mindenesetre a kissebb száraz időszakokban készült fotókat és a videókat megnézhetitek a héten a honlapunkon: www.kisallatgyor.hu
A következő börzét Zalaegerszegen június 15-én tartjuk.Remélem az időjárás jobban kedvez majd!
Az ajánlatomat fenntartva, 15-én is ingyen engedek be minden fórumost és a vele utazókat ha bejelenti nekem e-mailben az érkezését nick névvel a rendezvény elött legalább 12h-val.
További jó madarászást!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 20, 20:02 
Üdv!

Volt valaki a börzén? Élménybeszámoló? Tapasztalat? Nekem sajnos az időm nem engedte de kiváncsi vagyok hogy sikerült!


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
Hozzászólás 2008 máj. 1, 14:09 
Sziasztok!
Tervbe van a győrin és a zalaegerszegin kívül egy másik hely is,de ez még nem biztos és addig nem is akarom közzé tenni.
Nyitott vagyok minden javaslatra és szívesen fogadok minden tippet,tanácsot a már meglévő és a leendő,hasonló jellegű rendezvényeinkel kapcsolatban.A regionális börzézés fellendítése az egyik célunk.Úgy gondolom,hogy a minőségi tenyésztés fejlesztéséhez ez nagy segítség.A kissebb,helyi börzéken nagyobb szerep jut a szebb,egészségesebb állatok tenyésztési,nemesítési célú adásvételének és kissebb a nagyobb számú,olcsó áron való gyors,akár felvásárlási jellegű "leadásnak".
A hatósági állatorvosok és a vásárlók,tenyésztők is jobban átlátják a felhozatalt egy olyan börzén,ahol pár százan adnak el,mint ahol több ezren.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2008 máj. 1, 4:38 
Szervusz Péter !

A forumozók nevében köszönjük a a lehetőséget.

Terveztek - e még és hol ilyen börzéket?

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
Hozzászólás 2008 ápr. 30, 20:03 
Sziasztok!
Rengeteg helyen hírdetjük.Napi és havilapokban,rádióban,plakátokon stb.
Egész éves dátumokat feltüntető reklámanyagot a helyszínen ,e-mailban ,postán lehetkérni-kapni tőlünk.
A 18-i börzén lehet nyerni a belépővel díszmadarakat,baromfikat,nyulakat,kiegészítőket,kecskét,stb és a fődíj egy hortobágyi rackapár.
Az Győri autóbelépő érvényes a Zalaegerszegi rendezvényre és fordítva.
Ingyen engedünk be mindenkit az Index kapirgálós fórumáról és szeretném felajánlani,hogy ingyen engedünk be minden fórumost az Idre fórumáról is a vele egy kocsiban utazókkal együtt.Csak annyi a dolgotok,hogy e-mail-ben legalább 24 órával a börze elött jelezzétek nekem az érkezéseteket a nick nevetekkel!A bejáratnál a jegyszedőknek csak be kell mondani a nick nevet és már mehettek is be.Sem személyi,sem autóbelépőt nem kell vásárolnotok.Persze ha nyerni akartok,akkor igen,de nem muszáj.
A rendezvényeken készült fotókat és videókat meg lehet nézni a honlapunkon: www.kisallatgyor.hu
e-mail: rugovics.peter@vipmail.hu
Viszlát a börzén!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 okt. 17, 19:38
Hozzászólások: 567
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 30, 20:02 
Sziasztok!

Én csak tavaly voltam kiállításon Egerszegen! Azt ha jól tudom nem ez a csapat rendezte! Valószínűleg el fogok látogatni még az is lehet hogy madarakat is viszek! A Péter által ajánlott honlapot érdemes megnézni én egy nagyon jó dolgot találtam benne mégpedig azt hogy akar csinálni egy adatbázist a térség tenyésztőinek névsorával ez remek ötlet több szempontból is! Reméljük sikerül! Sok sikert!


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 16, 14:36
Hozzászólások: 435
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 30, 19:05 
Sziasztok!

Voltam márciusban egy ilyen börzén itt, Zalaegerszegen, én keveselltem a díszmadarat, egy-két színkanári volt, meg egy helyen több fajta (és igen szép) papagáj, de egyebekben dísztyúkok, galambok, nyulak, kakasok, kutyák voltak csak, és az sem sok. Tényleg kellene egy kicsit lendíteni a színvonalon, mert úgy láttam, érdeklődő az volt bőven.

Üdv.: Mona


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 jan. 6, 12:52
Hozzászólások: 727
   
 
Hozzászólás 2008 ápr. 30, 18:37 
Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy ebben a régióban is van börze. Egerszeg abból a szempontból jó helyen fekszik, hogy aránylag közel van Horvátország, Szlovénia és Ausztria is, no meg Vas, Veszprém és Somogy megye. Fellehetne lendíteni a boltot megfelelő probagandával, reklámmal.
Sok sikert!


 
Offline
Csatlakozott: 2007 aug. 17, 14:19
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: győr
   
Hozzászólás 2008 ápr. 30, 12:49 
Sziasztok!
A Zalaegerszegi Kisállatbörzével kapcsolatban közölnék pár információt:
Időpontok: május 18. , június 15. , július 20. , augusztus 17. , szeptember 21. , október 19. , november 9. , december 21.
Nyitás 8h-kor (a távolról utazók kedvéért)
Helyszín: A Petőfi Sándor Iskola udvara a belvárosban.Bejárat a Petőfi utca felől.
Belépő:300ft/fő
Autóbelépő:500ft/autó
A gyerekeknek ingyenes
További infók,a rendezvényeinken készült fotók és videók megtekinthetők a honlapunkon:
web: www.kisállatgyőr.hu
e-mail: rugovics.peter@vipmail.hu
telefonos segítség: 06 70 380 1557


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 15 hozzászólás ] 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 28, 23:59
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO