Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2011 feb. 2, 22:56 
Nincs mit, pont erre jártam. De ha már itt tartunk:

Idézet:
Kedves Vásárlóink és Partnereink!

Az UniverZoo megépítésére vállalkozott cégek a többszöri határidő módosítások ellenére sem tudták birtokba adni az UniverZoo épületét. A használatbavételi engedély hiányában az épületben nem kapjuk meg a működési engedélyt. Ezért az AniVet Kft.-nek vissza kell költözni az eredeti helyére, a 1144 Budapest, Remény u. 42/a-ba, és ott folytatja tovább tevékenységét azért, hogy a teljes termékpalettájával a korábbi színvonalon szolgálhassa ki Önöket.
Mi reménykedünk abban, hogy Önt is újra üdvözölhetjük nagy szeretettel a Remény utcában.

Az AniVet Kft. nyitva tartása:
hétfő, kedd, szerda: 8.00 - 17.00
csütörtök: 8.00 - 18.00
péntek: 8.00 - 17.00
szombaton 8.00 - 14.00
AniVet Kft. teljes Csapata nevében:

Kovács Zoltán
Ügyvezető igazgató


Forrás: Anivet hírlevél.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 30, 15:28
Hozzászólások: 540
Tartózkodási hely: 6000
   
Hozzászólás 2011 feb. 2, 22:50 
mint a villám!
köszi!

_________________
bb
alakkanari.blogspot.com


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2011 feb. 2, 22:44 
Nem lesz:

Idézet:
2011. február 02.
Februári VásároZoo technikai okok miatt elmarad

Kedves Látogatóink, Vásározook!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2011. február 06-i VásároZoo technikai okok miatt elmarad.
Megértésüket köszönjük!

Üdvözlettel:
UniverZoo Csapata

(Forrás: UniverZoo honlapja)


 
Offline
Csatlakozott: 2007 szept. 30, 15:28
Hozzászólások: 540
Tartózkodási hely: 6000
   
Hozzászólás 2011 feb. 2, 22:44 
lesz most hétvégén, vagy nem lesz?

_________________
bb
alakkanari.blogspot.com


 
Offline
Csatlakozott: 2008 szept. 9, 18:05
Hozzászólások: 3
   
Hozzászólás 2011 jan. 3, 21:10 
A Magyar Ornitológiai Egyesület ezúton értesít minden érdeklődőt, hogy a 2011. január 9-ére meghirdetett Kisállat VásároZoo az UniverZoo területén technikai okok miatt elmarad.
A technikai okok megszűnése után a Kisállat VásároZoo a meghírdetett időpontokban kerül megrendezésre.
Információ az UniverZoo honlapján.
Üdvözlettel: Bánfai István
MOE elnök


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2010 okt. 13, 9:27 
Az IDRE vezetősége 2010. október12.-én megtárgyalta az UniverZOOval és a Magyar Ornitológiai Egyesület-el a VásároZoo-val és kiállítások rendezésével kapcsolatos szakmai együttműködés lehetőségét és a 35./2010.(10.12.) sz. elnökségi határozatával az alábbiakat fogadta el.

Az egyesület elnöksége nem látja biztosítottnak az egyenlő partnerségi viszony és a partnerek közötti egyetértés kialakulását, a feladatok szerződésben meghatározását, ezért e rendezvények támogatását az alábbiakra korlátozza:

1 : Önköltség térítéses hirdetés a Magyar Madarász szakkiadványban.
2. Az egyesület támogatása mellett topik nyitási lehetőség a www.idre.hu fórumán.
3. Évi egyösszegű egyesületi támogatás mellett rendszeres havi 500 karakteres hirdetési lehetőség az IDRE hírlevélben.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2010 okt. 12, 12:48 
Kedves István,

akkor haladjunk időrendi sorrendben!

A rendezvény előkészületei során szóbeli megállapodást kötöttünk, hogy összefogva, közösen rendezzük meg a börzét. Mindenkinek van erős és gyenge oldala, a célunk többek közt az lett volna hogy a gyenge részeket kiküszöbölve, minél sikeresebb és szakmaiabb rendezvényt teremtsünk meg, valamint közös lobbi tevékenységet folytassunk az UniverZoo-nál. Egyetlen kikötése volt az IDRE-nek, hogy furkálódásban, köpködésben nem vagyunk benne! Valamint megegyeztünk hogy nyílt lapokkal egyenesen fogunk együtt dolgozni. Ez az összefogás több telefonhíváskor meg volt erősítve, volt olyan is amikor direkt ezért hívtál fel! Együtt csináljuk? Együtt! Elkezdődött a háttérmunka.

Szeptember 12
-én, a monori börzén szórólapozáskor egyesületed tagjai körbekürtölték a vásárteret hogy a Börzét ti rendezitek meg, az „IDRE ki van golyózva, csak még nem tud róla hogy ne tudjon lépni semmit sem”. A börzén találkoztunk személyesen, semmit nem mondtál. Még aznap este miután több helyről hozzám jutott a hír, felhívtalak telefonon, rákérdeztem a dolgokra, csak kitérő válaszokat adtál. Közöltem veled hogy nagyon rosszul veszi ki magát, ha még semmi nincs, de a madarászok már most marakodást lát a rendezvény körül. Rákérdeztem arra is hogy a tagjaitok hogyan reagált az együttműködésre, a válaszod az volt hogy nem örültek neki.

Szeptember 14-én beszéltem Váraljai Péterrel, egy elvégzett munkával kapcsolatban hívtam, amikor is közölte velem hogy szombaton (szeptember 11-én) elfogadta a javaslatodat és a börze megrendezésére titeket bízott meg! Ha bármit szeretnénk csinálni, veled vegyem fel a kapcsolatot. Vagyis ekkor már tudatosan a megállapodás ellen dolgoztál!

Szeptember 15-én este telefonon beszéltem ismét veled, amikor is kierőszakoltam belőled néhány dolgot. Alapvetően ismét ködösítés és egymásnak ellentmondó kijelentéseid voltak. Ekkor volt szó arról, ahogy te fogalmaztál:
Bánfai István írta:
Továbbra is fenntartom, hogy működjünk együtt, döntsétek el miben, és milyen feltételekkel (ha akartok) a bonyolításban részt venni, mit vállalnátok tételesen, ahogy már kérdeztem Tőled, de választ nem kaptam.

Csak ez így azért nem fedi a valóságot, ugyanis még akkor válaszoltam is rá. Válaszomban közöltem veled, hogy számunkra elfogadhatatlan az a helyzet, amikor te mondasz valamit, az egyesületednek egy másik tagja pedig mást csinál, vagy éppen áskálódik! Megkértelek hogy előbb rendezzétek a soraitokat, legyen egy egységes álláspont mit szeretnétek, miben kéritek a segítséget és utána keressetek meg minket. Ezt elfogadtad, illedelmesen elköszöntünk egymástól...

Szeptember 23-án munkaegyeztetésre kihívtak az UniverZooba, máig nem értem mi szükség volt már ekkor rá, szinte csak mint csendes megfigyelő voltam jelen. Itt merült fel legelőször hogy az IDRE mennyi emberrel tudna megjelenni a szervezésben (Nem pedig az hogy 10 fővel!), melyre én semennyivel válaszoltam, illetve csak a magam nevében nyilatkoztam. Szerinted mit tudtam volna mondani a tagjainknak, miért menjünk társadalmi munkára? Szóbeli megállapodást megszegték, írásbeli nincs! Lehetséges társrendező felől ellenséges a hangulat! Ez így lehetetlen helyzet…
A magam kontójára bevállaltam néhány feladatot a reklámozás és marketing tekintetében.

Szeptember 24-én a vállalt feladat elvégzéséhez szükséges anyagokat levélben megkaptam, illetve a működési rendet is, amiben az előző napi megbeszéltekhez képest teljesen más volt, valamint az IDRE ismételten kihagyva. Ekkor elégeltük meg véglegesen a színjátékot és Váraljai Péternek megköszönve az eddigi munkát, sok sikert kívántunk a további rendezéshez.

A hétvégi monori börzén beszélgettem pár MOE taggal, szerettem volna megtudni miért van ez a nagy ellenséges hangulat az IDRE irányába, senki sem tudta megmondani, csak a maga nevében nyilatkozta hogy Ö ezt nem osztja. Volt aki az UniverZoo-val kapcsolatban azt állította, hogy egy pályázati versenyen nyert az IDRE-vel szemben (hajszállal) a MOE. Mikor felvilágosítottam mi is valójában a helyzet, köpni nyelni nem tudott! Ha ez így is lett volna, és egy tisztessége verseny lett volna, azt mondom hogy rendben, nyert a felkészültebb, jobb pályázó. Csakhogy ez nem így történt.

Mivel te is elmondtad a véleményedet, a további vitatkozás pedig mindenkire nézve káros lenne, de leginkább a rendezvényetekre, a folytatásának a lehetőségét sem szeretném megadni. Ezt a topikot ezért zárolom. AZ IDRE továbbra is elzárkózik mindenfajta áskálódástól, köpködéstől, ezt a gyakorlatot nem is folytatja. De továbbra is fent tartjuk, amennyiben sikerül a MOE-n belül egy egységes álláspontot kialakítanod, garantálni tudod hogy nem fog történni egymásnak ellentmondó cselekedet vagy káros tevékenység (még akkor is ha ezek a tagok magánakciói), elhatároztátok miben kéritek a segítséget, keresd meg az IDRE vezetőségét! Biztosíthatlak hogy érdemben fogunk foglalkozni a kéréseddel.

Sok sikert kívánok a rendezvényetekhez, és kívánom hogy olyan legyen amilyen szeretnétek hogy legyen.


 
Offline
Csatlakozott: 2008 szept. 9, 18:05
Hozzászólások: 3
   
Hozzászólás 2010 okt. 10, 21:54 
T. Fórumozók!
Kedves Csaba!
Pontosítani szeretnék a Kisállat VásároZoo technikai és szakmai szervezése együtt zajlik, ez nincs különválasztva.
Az IDRE képviseletében Te nem tudtad vállalni, hogy a rendezvények időpontjában, legalább 10 fővel fogtok segíteni a rendezvény lebonyolításában, ezzel szemben az UniverZoo által feltett kérdésre csak a saját magad személyében egy fővel kívántad képviselni Egyesületedet. A MOE az első rendezvényen 18 fővel segítette a lebonyolítást. Nem hinném, hogy csak a MOE "golyózott ki".
Az UiverZoo mindkettőnket dolgoztatott, majd választott. Továbbra is fenntartom, hogy működjünk együtt, döntsétek el miben, és milyen feltételekkel (ha akartok) a bonyolításban részt venni, mit vállalnátok tételesen, ahogy már kérdeztem Tőled, de választ nem kaptam.
Amit a MOE most már tud ajánlani az IDRE és minden MDOSZ tagszervezet számára, ingyenes kiállítási területet a Kisállat VásároZoo-k időpontjában, ahol lehetőség lenne szakmai továbbképzések bonyolítására is.
Mindannyian tudjuk, hogy a rendezvény bevezetés alatt áll, így abból egyenlőre jelentős bevételre nem számíthatunk, sőt Egyesületünknek saját pénzéből is kell rá fordítani.
Tagjaink és az Egyesületünk vezetősége eddig is társadalmi munkával próbálta a rendezvényt népszerűsíteni, ezt továbbra is így tesszük.
Az első rendezvény (2010.okt.03.) jó hangulatban telt. Akik ott voltak jól érezték magukat, jönnek legközelebb is, akkor is, ha kedves Csaba a Te általad felállított mércét még nem sikerült elsőre elérnünk. Igyekszünk, hogy mindig jobb legyen!
Végezetül minden Egyesületnek szeretnénk rendezvényeinek helyszínéül ajánlani az UniverZoo Üzleti és Élményparkot INGYEN! Minden érdeklődőt várunk a Kisállat VásároZoo-kra!
Üdv: Bánfai István MOE elnök


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2009 jan. 7, 14:24
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: 6000. Kecskemét
Valódi név: Czinege István
   
Hozzászólás 2010 okt. 5, 17:49 
ckuzmos írta:
Sziasztok,

a börze (Vásározoo) technikai szervezését az UniverZoo biztosítja/végzi.
A szakmai szervezést szóbeli megállapodás alapján az IDRE és a H50 (Magyar Ornitológiai Egyesület) végezte volna, de a H50 megszegte ezt. (Mondhatni kigolyózta az IDRE-t tudatos munkájával.) Ennyit az összefogásról és a becsületességről...
Így tehát a szakmai szervezést igen, a H50 végezte.

Beregi doktor úr a UniverZooban működő Állatkórház vezetője (lesz), ahol több neves doki is fog majd dolgozni...

Magáról a börzéről sok jót nem tudok írni, a minőségi börzétől mindenesetre igen messze van. Rosszat meg nem szeretnék, mert akkor megint az IDRE lesz a gonosz és rosszindulatú...


Kösz a választ, és bocs de ezekszerint nem egészen néztetek körül ( kis naivak), hogy kivel szövetkeztek. :29: :92:

_________________
CZI
A tapasztalat sokat ér ezért sokan titkolják, a vélemény nem sokat ér ezért mégtöbben mondják ........a véleményem az, hogy.....!


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2010 okt. 5, 16:42 
Sziasztok,

a börze (Vásározoo) technikai szervezését az UniverZoo biztosítja/végzi.
A szakmai szervezést szóbeli megállapodás alapján az IDRE és a H50 (Magyar Ornitológiai Egyesület) végezte volna, de a H50 megszegte ezt. (Mondhatni kigolyózta az IDRE-t tudatos munkájával.) Ennyit az összefogásról és a becsületességről...
Így tehát a szakmai szervezést igen, a H50 végezte.

Beregi doktor úr a UniverZooban működő Állatkórház vezetője (lesz), ahol több neves doki is fog majd dolgozni...

Magáról a börzéről sok jót nem tudok írni, a minőségi börzétől mindenesetre igen messze van. Rosszat meg nem szeretnék, mert akkor megint az IDRE lesz a gonosz és rosszindulatú...


 
Offline
Csatlakozott: 2010 szept. 15, 20:18
Hozzászólások: 163
Valódi név: K Zsuzsanna
   
Hozzászólás 2010 okt. 5, 16:16 
madár írta:
Szervusztok

Az alább leírtak szerint alakul valami börze ügyben, azt esetleg lehet tudni ki vagy kik szervezték, tudom nem ez a legfontosabb de nem is rossz ha tudja a madarász társadalom kik a szervezők?????!!!!
Üdv. :08:

Tudomásom szerint H 50 szervezte, az egyik doki kint a Beregi doktor ur.


 
Offline
Bronz fokozatú IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2009 jan. 7, 14:24
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: 6000. Kecskemét
Valódi név: Czinege István
   
Hozzászólás 2010 okt. 5, 15:24 
Szervusztok

Az alább leírtak szerint alakul valami börze ügyben, azt esetleg lehet tudni ki vagy kik szervezték, tudom nem ez a legfontosabb de nem is rossz ha tudja a madarász társadalom kik a szervezők?????!!!!
Üdv. :08:

_________________
CZI
A tapasztalat sokat ér ezért sokan titkolják, a vélemény nem sokat ér ezért mégtöbben mondják ........a véleményem az, hogy.....!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 aug. 25, 0:26
Hozzászólások: 1035
Tartózkodási hely: Kerepes
Valódi név: László
   
Hozzászólás 2010 okt. 3, 17:23 
Kovács Gergő írta:
Sziasztok!

Volt már valaki az UniverZoo-s állatbörzén?
Érdemes kimenni?


Ezt mindenki döntse el maga,hogy érdemes kimenni vagy sem. (kis segítség hozzá)

Sziasztok

Mi ma ki is néztünk, de sajna kevés eladó volt.

Voltak madarak, macskák,kutyák,kígyók és egyéb hüllők, pókok is.

Az eladó számhoz képest elég sok volt az eladni kívánt madár! Szépek voltak a madarak.

Hullámos papik / Félstandard is volt.
Nimfa papik - elég szépek nagy testű nagy bóbitával / pofafoltosak.
Jákó papagáj 1 évesnél idősebbek. sárga bóbitás kakadu, fehér kakadu,
Sötét rózsa színű- szürke szárnyú rózsás kakadu, Kék-piros ara és egyéb papagájok.
Pintyfélék is szép számmal, kanárik, galambok-több fajta,
óriás bak nyúl- volt vagy 10kg,csin-csilla is volt, díszbaromfi pár faj.
Takarmányok - kalit kiegészítők.

Minden hónap első vasárnapján kisállat börze az UNIVERZOO -ban.

Kinti gyepes részen a hely 1000 Ft / nm.

Benti fűtött helyen 1500 Ft / asztal.

Kürtöskalács, lángos, sör is van, amit kultúrált környezetben el is lehet fogyasztani, szinte az egész gyepesített, vannak pihenő padok is.

Az épület több szintes, mozgólépcső + lift is van.

Szerintem érdemes megnézni. Sajnos fényképezőt nem vittünk,így nem fotóztunk.

_________________
Laci
[Tompe73] H-27 0151


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 szept. 12, 18:52
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Borsosberény- Vác
Valódi név: Kovács Gergő
   
Hozzászólás 2010 okt. 1, 19:13 
Sziasztok!

Volt már valaki az UniverZoo-s állatbörzén?
Érdemes kimenni?


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2010 jún. 23, 8:32 
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2010 jún. 20, 7:54 
Köszönöm szépen a többi madarász nevében is. Kár hogy nem beszéltünk személyesen is, no majd legközelebb :)
Hamarosan rakok fel képeket is.


 
Offline
Csatlakozott: 2009 feb. 23, 19:50
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Győr
   
Hozzászólás 2010 jún. 19, 17:36 
Kedves Urak!

Gratulálok a gyorsan megszervezett és igényes madarakat felvonultató bemutatótokhoz az UniverZooban.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2010 jún. 16, 18:55 
Sziasztok,

Ha valaki tömegközlekedéssel szeretné elérni a helyszínt, akkor UniverZoo ingyenes buszjárat indul óránként a a Mexikói úti metrómegállótól.
Szombaton 8-kor indul az első járat, majd minden órában egy, "estig".

Üdv:
Csaba


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2010 jún. 15, 10:45 
Sziasztok,

a hétvégén madarász nap lesz az UniverZoo-ban. A programsorozatba IDRE is bekapcsolódik a bemutató kiállítás részébe.
Sok szeretettel várunk mindenkit!

Kép


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2010 ápr. 1, 13:25 
carduelis írta:
Ajánlom mindenki figyelmébe!!! http://www.univerzoo.eu

Ez így elsőre igencsak ígéretesnek hangzik! (Ha nem ölik meg a kiállítókat a helypénzzel, akkor sikeres lesz).

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 28, 23:28
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO