Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2019 dec. 22, 11:43 
Sziasztok,

a facebook lépései miatt is és hogy a saját portánkat is rendberakjuk elkezdtünk dolgozni a fórum és honlap rendszereink felülvizsgálatán, beújításán.
Köszönöm az eddigi kitartásotokat, tudom az elmúlt években én sem tudtam idekoncentráni de igyekszem a jövőben időt szakítani ide is.

Üdv
Csaba


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 nov. 29, 7:40
Hozzászólások: 516
Tartózkodási hely: Indonézia
   
Hozzászólás 2019 okt. 3, 2:48 
En az angol nyelvuek kozott talaltam egesz jo, porgos, informativ FB csoportokat is, ahol hozzaerto tagoktol lehet jo infokat kapni.
Amilyen ez a forum is volt regen.
Sajnos ugy tunik, magyarul ilyen mar nincs - ha valaki tudna egyrol, tegye ide a linkjet!
Amugy nem vagyok FB rajongo, ugyhogy feleslegesnek tartom, hogy egy mar eleve inaktiv csoportba irogassak ra. Azt inkabb tennem illetve tettem is itt, de mar feladtam.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 aug. 7, 13:39
Hozzászólások: 2370
Tartózkodási hely: Győr
Valódi név: Herczeg Zoltán
   
Hozzászólás 2019 szept. 26, 10:09 
W.L. írta:
En meg kivancsisagbol ujra beleptem a Facebookon az IDRE pintyes-lagyevos csoportba. Majd' ezer taggal akar erdekes is lehetne. Ehelyett kb csak ugyanannak az 1-2 tagnak a netrol mashonnan szoveg nellul megosztott kepeibol es hirdetesekbol all.
Erdekessege nulla.
Szoval nem oda ment at a forum aktivitasa, az biztos.

Valamiért a facebookon a madaras oldalakra mind ez a jellemző (külföldieken is), pedig tényleg alkalmas volna érdemi párbeszédre is. Viszont neked annyi tapasztalatod van és annyi a miénktől különböző inger ér, hogy szerintem akár te is vethetnél fel dolgokat, értelmes témákat - ahogy itt is tetted, aztán meglátjuk mi sül ki belőle.

_________________
Herczeg Zoltán
http://zottanmadar.hu/
H26 011


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 nov. 29, 7:40
Hozzászólások: 516
Tartózkodási hely: Indonézia
   
Hozzászólás 2019 szept. 25, 2:39 
En meg kivancsisagbol ujra beleptem a Facebookon az IDRE pintyes-lagyevos csoportba. Majd' ezer taggal akar erdekes is lehetne. Ehelyett kb csak ugyanannak az 1-2 tagnak a netrol mashonnan szoveg nellul megosztott kepeibol es hirdetesekbol all.
Erdekessege nulla.
Szoval nem oda ment at a forum aktivitasa, az biztos.


 
Offline
Csatlakozott: 2007 okt. 1, 19:45
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: Savaria
   
Hozzászólás 2019 szept. 10, 22:20 
Szia!
W.L. írta:
Hat, ugye azt mondjak, a remeny hal meg utoljara.
De a forumra junius ota egy arva hozzaszolas sem erkezett mar, nemhogy uj tagok.
Szerintem mar eroltetni is hiaba valo.

Hát, közben azért benézek. Tudom, ez kevés.....
Amúgy most néztem meg, most is van itt rajtam kívül 3 vendég. Tehát látogató azért akad. Másrészt pedig, ha valaki csak kíváncsi valamire, itt rákereshet, jó eséllyel lesz találat és válasz a kérdésére, anélkül hogy valakit megszólítana. Azért a hablaty szöveg mellett van itt tudás is felhalmozva, még akkor is, ha meg kell keresni, mert esetleg "el van rejtve".....
.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 nov. 29, 7:40
Hozzászólások: 516
Tartózkodási hely: Indonézia
   
Hozzászólás 2019 szept. 8, 9:23 
Hat, ugye azt mondjak, a remeny hal meg utoljara.
De a forumra junius ota egy arva hozzaszolas sem erkezett mar, nemhogy uj tagok.
Szerintem mar eroltetni is hiaba valo.


 
Offline
Csatlakozott: 2017 jan. 10, 10:41
Hozzászólások: 91
Valódi név: Kerek László
   
Hozzászólás 2019 jún. 10, 13:49 
A mai napon kiléptem a facebookból, mert súlyosan megsértették a tisztességes állat tartókat, tenyésztőket, az anti demokratikus lépésükkel, és külön kikérem hogy a tevékenységünket a fegyver, kábítószer és más mocsokkal hozták össze. Ebben a csoportba még mindig nagyobb lehetőség van a szakmaiságra és a felesleg megjelenítése sem okoz problémát. Remélem mi hamarabb minél többen csatlakoznak ehhez a csoporthoz.


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 márc. 28, 20:46
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO