Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 1006 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 47, 48, 49, 50, 51
Szerző Üzenet
Offline
IDRE díjas
Avatar
Csatlakozott: 2006 nov. 8, 16:30
Hozzászólások: 497
Tartózkodási hely: Karcag
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 18, 8:41 
Sziasztok!

A hét végén szereztem két szép pár fiatal vadszínű rizspintyet. Nagyon tetszenek ezek a madarak, pár éve már volt egy párom, most újra megpróbálkozom velük.
A gondom az, hogy jól tudom, hogy a tojók leghamarabb 12 hónapos korban foghatók tenyésztésbe??? Mert akkor várhatok novemberig, ugyanis az általam vásárolt fiatalok 2006. novemberi születésűek.
Előre is kösz a választ.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 ápr. 10, 23:29
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Budapest
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 17, 20:19 
Szervusz Lajos!

Remélem, hogy majd beindul és lesz több hozzászólás is. Talán Retep is idenéz- aki egyébként szerintem és mások szerint is kiváló madarász és mestertenyésztő. Irom ezt azért, mert a legutóbbi monori börzén és az azt meglőzőn is láttam kint kanárival és rp.-kel. No és azért is, mert az ő tenyészetéből származó madaraim többsége már alapító és nagyszülő nálunk. A karcagi minősítő miatt majd még kereslek, mert szeretnék kicsit többet megtudni a versennyel kapcsolatban.
Üdv Tgr.


 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 17, 8:01 
A klubot most szervezzük, vagyunk vagy 1o-en már, viszont nincs mindenkinek nete, vagy talán kedve? majd beindul ez is, mint a "rolleros" topik, az is döcögött az elején, de gyorsan megoldódott.
Szeptemberben Karcagon lesz az országos mínősítő verseny a "rizsesek"
számára oda nagyon készülj.

_________________
üdvözlettel : -el-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eszterolajos 2007 máj. 30, 21:38-kor.

 
Offline
Aranykoszorús mestertenyésztő
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 16, 17:49
Hozzászólások: 3356
Tartózkodási hely: Szeged
Valódi név: Eszteró Lajos
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 17, 7:57 
Szia Tangara !

Nem találom az üzenetedet, Mikor küldted a pótrendelést és hova. A netem majd egy hétig vacakolt, lehet, hogy nem fogadta be az üzenetedet.
Légyszíves küld el újra.

_________________
üdvözlettel : -el-


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 ápr. 10, 23:29
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Budapest
   
 
Hozzászólás 2007 ápr. 16, 22:07 
Üdv!
Remélem nemcsak én szeretem a rizspintyeket, hanem más is, bár még visszajelzés nem érkezett. Gondolom sokatok számára ismeretlen vagyok, de ez így is van, hiszen Lajosnak, Leonnak és Ckuzmosnak volt módom válaszolni.De rátérnék egy kicsit a témára.
Mint már kiderült, nálam első helyen állnak.
Első ránézésre talán jellegtelennek tűnő kis szürke madár benyomását kelti az ember szemében, de alaposabb nézelődés után észrevesszük bársonyos pasztell szineit,kifogástalan tollazatát és az is észrevehető, hogy a kiállításokon egyre népszerűbb. Bizom benne vagytok páran akik szintén igy látjátok. Üdv Tgr.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2007 ápr. 10, 23:29
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Budapest
   
Hozzászólás 2007 ápr. 15, 20:15 
Szia Lajos! Remélem megkaptad pótrendeléses üzenetet? Szóval a lényeg: az egyik rizspinty pár egyidőben költ egy sirályka párral; párhuzamosan tojtak és neveltek és most egyszerre jöttek ki a fészekből a fiókák. Ha a következőnél is így sikerül akkor talán megtudom csinálni a fészekalj cserét a hibridekhez. Egyébként a röpdében azt láttam, mintha egy fahéj-izb. him mellé be állt volna egy fiatal szürke tojó. Ha összejönnek szépen megpróbálom hátha leülnek. Neked volt már hasonló?


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 1006 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 47, 48, 49, 50, 51



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 29, 1:35
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO