Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 669 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 szept. 27, 9:12
Hozzászólások: 34
   
Hozzászólás 2012 okt. 11, 10:05 
nagynejutka írta:
Szia Gábor !

Nagyon szép kis tollasod van, kívánok sok-sok örömöt Nektek !
Alakul a szoba :D

További szép napot !
Jutka

Szia Jutka.
Köszönöm szépen mi is nagyon büszkék vagyunk rá. És a jó kívánságot is köszi,neked is kívánjuk viszont.
:40: Imádjuk!!!!!!!!

_________________
DÉZY


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 16, 7:16
Hozzászólások: 198
   
Hozzászólás 2012 okt. 11, 8:50 
Szia Gábor !

Nagyon szép kis tollasod van, kívánok sok-sok örömöt Nektek !
Alakul a szoba :D

További szép napot !
Jutka


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 szept. 27, 9:12
Hozzászólások: 34
   
Hozzászólás 2012 okt. 11, 8:18 
Csináltunk Dézynek egy mászófát must még ugyan játékok nincsenek rajta de azt is teszünk majd rá kötelet fakarikákat és hasonló dolgokat. Van rajta két tál ha megéhezne vagy megszomjazna a nagy játék közben.
Kép

Kép

_________________
DÉZY


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 szept. 27, 9:12
Hozzászólások: 34
   
Hozzászólás 2012 okt. 11, 8:11 
Hoztam pár új képet Dézyről.
Tasinak köszönjük a madarat imádja az egész család.

Kép

Kép

Kép
Tegnap volt egy napja hogy nálunk van de úgy játszott a fiammal mint aki mindig is köztünk élt volna. :D
Ez szintén annak köszönhetem hogy teljes odaadással lett nevelve és sok szeretetben volt része eddig a tenyésztőnél és ezután is így lesz csak most már mi gondoskodunk róla. :D

_________________
DÉZY


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 szept. 27, 9:12
Hozzászólások: 34
   
Hozzászólás 2012 okt. 9, 19:21 
Mi is büszke jákó tulajdonosok lettünk
Ő itt Dézy :D
Kép

Kép

_________________
DÉZY


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 szept. 27, 9:12
Hozzászólások: 34
   
Hozzászólás 2012 okt. 9, 19:17 
Ő itt a mi kis Dézyn.
Kép
IMÁDOM :D

_________________
DÉZY


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2012 szept. 15, 13:06 
Jajjj de tündérek! :) Gratulálok hozzájuk!

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2012 szept. 13, 23:33 
De jó látni kicsiket, gyönyörűek!!!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 máj. 20, 21:08
Hozzászólások: 342
Tartózkodási hely: Jászberény
Valódi név: Bíró Bálint
   
Hozzászólás 2012 szept. 13, 19:58 
Ma megkapták a chipeket. Egy szót sem szóltak egész idő alatt. Full nyugodt madarak
Rövid időm volt rá, de csináltam pár képet.

Kép
Kép
Kép

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZLUdiYQvyRc&feature=plcp[/youtube]


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 16, 7:16
Hozzászólások: 198
   
Hozzászólás 2012 szept. 9, 18:24 
africz írta:
nagynejutka írta:
africz írta:

Aranyos vagy, köszönöm! Kakapo is vállamon szeretne utazni, sokszor meg is engettem neki, de már nem merem. Sima macska szállító doboza van egy törölközövel kibélelve, szalad befelé ha meglátja, tudja , hogy megyünk. Ma is vittem amikor mentem a feleségemért aki fodrásznál volt, amig parkoltunk kiengedtem, persze az ajtók zárva voltak. Felült a kormányra és a legnagyobb busztol sem csinált a naciba , pedig 1m re mentek el mellettünk. A jó nagy rönk jó ötlet volt, remélem hamar megszokják, Kakapo elfoglalta a beépitett szekrény tetejét van ott egy nagy börönd és mellette egy kis zug szeret ott aludni és alkotni... a börönd ruhákkal van tele a szélső ruhákig már eljutott, honapok óta dolgozik rajta :) bőrőnd már kuka és valószinüleg egy pár ruha is , de olyan hévvel alkot , nincs szivem változtatni rajta.

Kiváncsi vagyok párba állnak -e majd Kakapo tavaly nagyon búgott... idén nem láttam rajta csak a szokásos
'bujálkodás' folyik, nagyon tudja magát kényeztetni :lol: én meg imádom.

Az jó ha kajárt oda vannak igy lehet közelebb engednek magukhoz, eddig csak Merlin vágott komolyan orba, vele nem sikerült összehaverkodni egy kicsit sem. Csipuska tündér volt és Alex is, Szotyika kettő között. Mindig izgalmas találkozni velük, Kati nemesei meg egyszerűen elbüvülőek, különösen Sámson.
Nagy szerencsém van , hogy van erre lehetőség meglátogatni vkit , Kakapo meg imád kimozdulni, nagyon kell neki, ha nem mehet ki egy pár napig az nem tesz jót neki.



Szia Attila !

:wink:

Elfelejtetted megírni, hogy hogy szoktattad a szállítójába.
Én is vettem már, nézegetjük, nézegetjük, kis finomságot is tettem már bele nekik, de nem nagyon akaróznak bele menni.
A tiéd szokott olyan érdekes nyöszörgő hangot kiadni ?
A párod nem irigy ilyenkor ?
Az enyém az nagyon irigykedik :)


Fogtam és beraktam utálta.. de aztán rájött igy lehet kimenni... azóta nincs vele gond veszem elő és szalad befelé jobb mint otthon maradni egyedül a kalitban.

Két madárnak kettő kell , ha véletlenül baj van pl padlófék nem törik össze egymást a szűk helyen.

Igen :) ritkán és táncol is hozzá le engedett szárnyakkal , nagyon bájos.

Kriszti szerencsére elfogadta, hogy a kis madár az első. Nincs gond imádja ő is, egyszer majdnem elváltunk a madár miatt sokat voltam távol otthonról, a madár meg egész nap kibirhatatlanul kiabált értem.
Azt mondta vagy ő vagy a madár nem birja tovább én sem bírtam volna madár nélkül :( és értettem milyen elviselhetetlen amit a madár művelt. Mindent kipróbáltunk a letakartuk stb, de csak üvöltött. Elvittem egy hétre a tenyészőhöz a párom nem tudta, hogy csak megőrzésre ő azt hitte, új helyet keresek neki. A hét végére zokogva sírt , hogy ezt sem bírja kell a Kakapo bármi áron, szerezzük vissza.. :)
Nem volt nehéz ... azóta nem megyek el mindketten otthon dolgozunk így nagy a boldogság.

Kismadár egyébként nagyon féltékeny, ha összebújok a feleségemmel a minimum , hogy megkapom 'szégyeld magad! Mit csinálsz! Nem szabad!' Ritkábban jön az is, hogy 'Nagyon szeretlek! Nagyon szép vagyok!' Hát elég torokszorító vagy idegesítő attól függ milyen hangulatban vagyok :lol:



Szia Attila !

Őszinte tiszteletem a PÁRODNAK, büszke lehetsz , hogy ilyen embert választottál, kérlek add át neki !!


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2012 szept. 8, 3:17 
nagynejutka írta:
africz írta:

Aranyos vagy, köszönöm! Kakapo is vállamon szeretne utazni, sokszor meg is engettem neki, de már nem merem. Sima macska szállító doboza van egy törölközövel kibélelve, szalad befelé ha meglátja, tudja , hogy megyünk. Ma is vittem amikor mentem a feleségemért aki fodrásznál volt, amig parkoltunk kiengedtem, persze az ajtók zárva voltak. Felült a kormányra és a legnagyobb busztol sem csinált a naciba , pedig 1m re mentek el mellettünk. A jó nagy rönk jó ötlet volt, remélem hamar megszokják, Kakapo elfoglalta a beépitett szekrény tetejét van ott egy nagy börönd és mellette egy kis zug szeret ott aludni és alkotni... a börönd ruhákkal van tele a szélső ruhákig már eljutott, honapok óta dolgozik rajta :) bőrőnd már kuka és valószinüleg egy pár ruha is , de olyan hévvel alkot , nincs szivem változtatni rajta.

Kiváncsi vagyok párba állnak -e majd Kakapo tavaly nagyon búgott... idén nem láttam rajta csak a szokásos
'bujálkodás' folyik, nagyon tudja magát kényeztetni :lol: én meg imádom.

Az jó ha kajárt oda vannak igy lehet közelebb engednek magukhoz, eddig csak Merlin vágott komolyan orba, vele nem sikerült összehaverkodni egy kicsit sem. Csipuska tündér volt és Alex is, Szotyika kettő között. Mindig izgalmas találkozni velük, Kati nemesei meg egyszerűen elbüvülőek, különösen Sámson.
Nagy szerencsém van , hogy van erre lehetőség meglátogatni vkit , Kakapo meg imád kimozdulni, nagyon kell neki, ha nem mehet ki egy pár napig az nem tesz jót neki.



Szia Attila !

:wink:

Elfelejtetted megírni, hogy hogy szoktattad a szállítójába.
Én is vettem már, nézegetjük, nézegetjük, kis finomságot is tettem már bele nekik, de nem nagyon akaróznak bele menni.
A tiéd szokott olyan érdekes nyöszörgő hangot kiadni ?
A párod nem irigy ilyenkor ?
Az enyém az nagyon irigykedik :)


Fogtam és beraktam utálta.. de aztán rájött igy lehet kimenni... azóta nincs vele gond veszem elő és szalad befelé jobb mint otthon maradni egyedül a kalitban.

Két madárnak kettő kell , ha véletlenül baj van pl padlófék nem törik össze egymást a szűk helyen.

Igen :) ritkán és táncol is hozzá le engedett szárnyakkal , nagyon bájos.

Kriszti szerencsére elfogadta, hogy a kis madár az első. Nincs gond imádja ő is, egyszer majdnem elváltunk a madár miatt sokat voltam távol otthonról, a madár meg egész nap kibirhatatlanul kiabált értem.
Azt mondta vagy ő vagy a madár nem birja tovább én sem bírtam volna madár nélkül :( és értettem milyen elviselhetetlen amit a madár művelt. Mindent kipróbáltunk a letakartuk stb, de csak üvöltött. Elvittem egy hétre a tenyészőhöz a párom nem tudta, hogy csak megőrzésre ő azt hitte, új helyet keresek neki. A hét végére zokogva sírt , hogy ezt sem bírja kell a Kakapo bármi áron, szerezzük vissza.. :)
Nem volt nehéz ... azóta nem megyek el mindketten otthon dolgozunk így nagy a boldogság.

Kismadár egyébként nagyon féltékeny, ha összebújok a feleségemmel a minimum , hogy megkapom 'szégyeld magad! Mit csinálsz! Nem szabad!' Ritkábban jön az is, hogy 'Nagyon szeretlek! Nagyon szép vagyok!' Hát elég torokszorító vagy idegesítő attól függ milyen hangulatban vagyok :lol:


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 16, 7:16
Hozzászólások: 198
   
Hozzászólás 2012 szept. 7, 16:33 
africz írta:

Aranyos vagy, köszönöm! Kakapo is vállamon szeretne utazni, sokszor meg is engettem neki, de már nem merem. Sima macska szállító doboza van egy törölközövel kibélelve, szalad befelé ha meglátja, tudja , hogy megyünk. Ma is vittem amikor mentem a feleségemért aki fodrásznál volt, amig parkoltunk kiengedtem, persze az ajtók zárva voltak. Felült a kormányra és a legnagyobb busztol sem csinált a naciba , pedig 1m re mentek el mellettünk. A jó nagy rönk jó ötlet volt, remélem hamar megszokják, Kakapo elfoglalta a beépitett szekrény tetejét van ott egy nagy börönd és mellette egy kis zug szeret ott aludni és alkotni... a börönd ruhákkal van tele a szélső ruhákig már eljutott, honapok óta dolgozik rajta :) bőrőnd már kuka és valószinüleg egy pár ruha is , de olyan hévvel alkot , nincs szivem változtatni rajta.

Kiváncsi vagyok párba állnak -e majd Kakapo tavaly nagyon búgott... idén nem láttam rajta csak a szokásos
'bujálkodás' folyik, nagyon tudja magát kényeztetni :lol: én meg imádom.

Az jó ha kajárt oda vannak igy lehet közelebb engednek magukhoz, eddig csak Merlin vágott komolyan orba, vele nem sikerült összehaverkodni egy kicsit sem. Csipuska tündér volt és Alex is, Szotyika kettő között. Mindig izgalmas találkozni velük, Kati nemesei meg egyszerűen elbüvülőek, különösen Sámson.
Nagy szerencsém van , hogy van erre lehetőség meglátogatni vkit , Kakapo meg imád kimozdulni, nagyon kell neki, ha nem mehet ki egy pár napig az nem tesz jót neki.



Szia Attila !

:wink:

Elfelejtetted megírni, hogy hogy szoktattad a szállítójába.
Én is vettem már, nézegetjük, nézegetjük, kis finomságot is tettem már bele nekik, de nem nagyon akaróznak bele menni.
Nagyon nem tetszik egyik csibének sem, pedig jó lenne őket beleszoktatni.

Édes lehet ahogy elhúzódik és alkot.
Az enyémek is szeretik a ruhákat rágni, Pedró ismét rákapott, hogy rászáll a függönyre és rágcsikálja, bujkál benne.

Bárkihez odamennek kajáért , szerintem ők a legfiatalabbak az általad meglátogatott csibék között, igaz most jut eszembe Kati Jákója fiatalabb.
1 eset volt csak mikor Babus megcsípett egy hölgyet, de ő megmondta, hogy minden tollastól fóbiája van,
őt nem engedte be a szobájukba, lehet ha semleges területen vagyunk nem bántja.

Hát igen eltudják érni, hogy kényeztessük őket, tudnak udvarolni az biztos.
A tiéd szokott olyan érdekes nyöszörgő hangot kiadni ?
A párod nem irigy ilyenkor ?
Az enyém az nagyon irigykedik :)

Nekik sem jó mindig a 4 fal között, megszokják, tudják, hogy jobb menni ,mi sem bírnánk ki a helyükben.
Az enyémek is sokkal nyugodtabbak mikor az udvaron lehetnek.


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2012 szept. 6, 20:28 
nagynejutka írta:
africz írta:
Sajnos Évanagyi és Csipuska eltünt, nem tudor róluk semmit, lehet meg csörgetem majd Évát, száma szerintem meg van.
Lehet egyszer meglátogatunk Kakapo nagy utazó, nem tudom összeállnak-e valaha is a kismadaraid párba , Bettynek sem sikerült összehozni Kincsőt és Gyurcsit. Pestről Szombathelyre szoktam vinni az is egy 3 órás út elég jól bírja.Imád mennit legszivesebben örökké menne :lol: néha azt hiszem utál már velem lenni. :oops:


Szia Attila !

Ok, majd írsz mi újság van Évanagyiékkal.

Nem tudom illik-e nős férfinak ilyet írni főleg akinek 2 felesége van, de leírom:
szereztél nekem egy jó napot !!!! :drunken:

Lehet, egyszer..... majd jelentkezel, hogy mikor látogattok meg minket.
Azt előre bocsájtom, hogy az enyémek kajáért és tütüké-ért mindenre képesek, még a poharadba is beleisznak.

Pedrót már mi is utaztattuk, szeret ő is autókázni, csak az a gond, a karomon vagy a vállamon ülve, persze sofőrünk van ilyenkor.
Babus az már nehezebb dió, nem próbáltam még.
Kakapót miben szállítod ?
Hogy szoktattad bele ?

Dehogy utál, szerintem sokkal érdekesebb neki ha mentek sok mindent lát, érez...

Jól elvannak együtt, nem verekednek, szeretnek csőrözni egymással, keresik egymást, Babus bemegy Pedró mellé a kalitba.
Majd ha elindulnak vagy beindulnak a hormonok meglátjuk.
Szereztem egy jó nagy rönköt, a párom már elkezdte faragni.

További szép napot !
Jutka


Aranyos vagy, köszönöm! Kakapo is vállamon szeretne utazni, sokszor meg is engettem neki, de már nem merem. Sima macska szállító doboza van egy törölközövel kibélelve, szalad befelé ha meglátja, tudja , hogy megyünk. Ma is vittem amikor mentem a feleségemért aki fodrásznál volt, amig parkoltunk kiengedtem, persze az ajtók zárva voltak. Felült a kormányra és a legnagyobb busztol sem csinált a naciba , pedig 1m re mentek el mellettünk. A jó nagy rönk jó ötlet volt, remélem hamar megszokják, Kakapo elfoglalta a beépitett szekrény tetejét van ott egy nagy börönd és mellette egy kis zug szeret ott aludni és alkotni... a börönd ruhákkal van tele a szélső ruhákig már eljutott, honapok óta dolgozik rajta :) bőrőnd már kuka és valószinüleg egy pár ruha is , de olyan hévvel alkot , nincs szivem változtatni rajta.

Kiváncsi vagyok párba állnak -e majd Kakapo tavaly nagyon búgott... idén nem láttam rajta csak a szokásos
'bujálkodás' folyik, nagyon tudja magát kényeztetni :lol: én meg imádom.

Az jó ha kajárt oda vannak igy lehet közelebb engednek magukhoz, eddig csak Merlin vágott komolyan orba, vele nem sikerült összehaverkodni egy kicsit sem. Csipuska tündér volt és Alex is, Szotyika kettő között. Mindig izgalmas találkozni velük, Kati nemesei meg egyszerűen elbüvülőek, különösen Sámson.
Nagy szerencsém van , hogy van erre lehetőség meglátogatni vkit , Kakapo meg imád kimozdulni, nagyon kell neki, ha nem mehet ki egy pár napig az nem tesz jót neki.


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 16, 7:16
Hozzászólások: 198
   
Hozzászólás 2012 szept. 6, 9:19 
africz írta:
Sajnos Évanagyi és Csipuska eltünt, nem tudor róluk semmit, lehet meg csörgetem majd Évát, száma szerintem meg van.
Lehet egyszer meglátogatunk Kakapo nagy utazó, nem tudom összeállnak-e valaha is a kismadaraid párba , Bettynek sem sikerült összehozni Kincsőt és Gyurcsit. Pestről Szombathelyre szoktam vinni az is egy 3 órás út elég jól bírja.Imád mennit legszivesebben örökké menne :lol: néha azt hiszem utál már velem lenni. :oops:


Szia Attila !

Ok, majd írsz mi újság van Évanagyiékkal.

Nem tudom illik-e nős férfinak ilyet írni főleg akinek 2 felesége van, de leírom:
szereztél nekem egy jó napot !!!! :drunken:

Lehet, egyszer..... majd jelentkezel, hogy mikor látogattok meg minket.
Azt előre bocsájtom, hogy az enyémek kajáért és tütüké-ért mindenre képesek, még a poharadba is beleisznak.

Pedrót már mi is utaztattuk, szeret ő is autókázni, csak az a gond, a karomon vagy a vállamon ülve, persze sofőrünk van ilyenkor.
Babus az már nehezebb dió, nem próbáltam még.
Kakapót miben szállítod ?
Hogy szoktattad bele ?

Dehogy utál, szerintem sokkal érdekesebb neki ha mentek sok mindent lát, érez...

Jól elvannak együtt, nem verekednek, szeretnek csőrözni egymással, keresik egymást, Babus bemegy Pedró mellé a kalitba.
Majd ha elindulnak vagy beindulnak a hormonok meglátjuk.
Szereztem egy jó nagy rönköt, a párom már elkezdte faragni.

További szép napot !
Jutka


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2012 szept. 6, 2:49 
Sajnos Évanagyi és Csipuska eltünt, nem tudor róluk semmit, lehet meg csörgetem majd Évát, száma szerintem meg van.
Lehet egyszer meglátogatunk Kakapo nagy utazó, nem tudom összeállnak-e valaha is a kismadaraid párba , Bettynek sem sikerült összehozni Kincsőt és Gyurcsit. Pestről Szombathelyre szoktam vinni az is egy 3 órás út elég jól bírja.Imád mennit legszivesebben örökké menne :lol: néha azt hiszem utál már velem lenni. :oops:


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 16, 7:16
Hozzászólások: 198
   
Hozzászólás 2012 szept. 5, 15:41 
africz írta:
Jutka, ez nagyon durva... nagy szerencse hogy volt lélek jelenléted. Nekem is állandóan Kakapon van a szemem , szegény kismadár ... sokkolo

Ilyen evést én még nem láttam , nem semmit Kakapo sosem volt jó evő ha egyedül eszik, persze ha etetem az más... Jó videó titka egy állvány, bemérve pontosan a távolság , ha állványon van és a távolság is pontos akkor szép éles kézremegés nélküli film születhet.


Szia Attila !

Nekik is szörnyű volt átélni és nekem is. :(
Meglepett a viselkedésük, hogy mennyire tudták, érezték, hogy baj van, hihetetlen volt a két csibe viselkedése
Muszáj volt, hogy ne veszítsem el a lélekjelenlétemet, csak én segíthetek rajtuk, nekem pedig kutya kötelességem megtenni, amit tudok.
Minkét csibe halálra volt rémülve, persze én még jobban, nem használtam még a pákát, a kezemen néztem mennyire meleg, féltem, hogy túl meleg lesz., régi és nem is tökéletes, de szerencsére tudtam használni.
Talán a Jó Isten is ott volt, és segített.

Enni is tudnak a drágák, a főztömre még senki nem panaszkodott.
A felvételen nem nyögdécseltek, de azt is szoktak vacsi közben.
Vacsi után megengedik, hogy megtöröljem a kis csőrüket, utána kapnak egy kis langyos vizet.
Babuci még mindig nyalogatja a száját, olyan édes mikor ezt csinálja.
Megpróbálom felvenni, és feltenni.
( Köszönöm a segítséget , már menni fog, nem leszek béna :wink: )

Én már nem etetem őket és nem alszok velük, azt a tanácsot kaptam, hogy így engem tekintenek párjuknak, muszáj volt ő miattuk megtennem, a jövőjüket szem előtt tartva.
Ha vigyázok rájuk, ugye engem túlélnek….

Mindig csodálattal nézem a fényképeidet, álom szépek amit Kakapórol készítesz.
Köszönöm a videózással kapcsolatosan adott tanácsaidat.
Olyan kár, hogy messze lakunk egymástól, én megkóstoltatnám csibéddel a kásámat, hátha kedvet kapna az én két besitámtól, te meg megtanítanál engem fényképezni…


Évanagyi ? Tud valaki valamit róluk?


További szép napot !
Jutka


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 28, 14:15
Hozzászólások: 801
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Attila
   
Hozzászólás 2012 szept. 4, 19:29 
Jutka, ez nagyon durva... nagy szerencse hogy volt lélek jelenléted. Nekem is állandóan Kakapon van a szemem , szegény kismadár ... sokkolo

Ilyen evést én még nem láttam , nem semmit Kakapo sosem volt jó evő ha egyedül eszik, persze ha etetem az más... Jó videó titka egy állvány, bemérve pontosan a távolság , ha állványon van és a távolság is pontos akkor szép éles kézremegés nélküli film születhet.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 júl. 26, 10:24
Hozzászólások: 2573
Valódi név: Dajka Bernadett
   
Hozzászólás 2012 szept. 2, 20:46 
De drágák :) Rendesen csámcsognak :) Öröm nézni a vacsorázásukat. Nálunk csak Kincső tud ilyen jóízűen enni. Gyurit ha nézem megkérdi, hogy mi van veled? hmmm?

_________________
Betty
http://www.tollasszepsegek.freewb.hu


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 16, 7:16
Hozzászólások: 198
   
Hozzászólás 2012 szept. 2, 19:14 
Sajnos zavarja őket a kamera, nem az igazi az evésük, kicsit gátlásosak.





Kérnék szépen valakit, mondja már el mit bénázok ???


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Warhawk 2012 szept. 5, 9:58-kor.
Videó beágyazása a hozzászólásba.


 
Offline
Csatlakozott: 2010 máj. 16, 7:16
Hozzászólások: 198
   
Hozzászólás 2012 szept. 2, 9:58 
Szia Betty !

Igen jól hallottad, Babuci ezt mondja :oops:
Tettem még föl másik videót is azon többet beszél, énekel és táncol hozzá.
Sajnos őket is nehezen lehet fényképezni és videózni, ha észreveszik a kezemben a kamerát vagy a telefont azonnal elhallgatnak.
Mi is szoktunk Jákós videókat nézni, ami érdekes, hogy Pedrónak Morgó tetszik, neki beszél énekel, Babucinak Pötyi tetszik, teljesen kivetkőznek magukból.

Érdekes, Kincső az elevenebb, nálam Babuci, pedig ellenkező neműek.
Ahogy nézem a fényképet Kincső épp olyan mint Pedró.
Kis kecses, lányos alakja van.
Sajna Gyurcsi épp a halakat számolja, nem mutatja a kis pofiját, de őt kicsit
erősebbnek nézem.

Baj az nálunk is volt, pár hónapja.
Mosogattam a konyhában a két csibe segített, 1-2 percre maradtak egyedül.
Mire visszamentem az étkező vérben úszott.
Babuci száját láttam véresnek, de megvolt mindene a szájában, kerestem tovább..
Leszakította az egyik karmát, nem teljesen, de több mint a fele hiányzott, beakadt a lába a szagelszívóba.
Egyedül voltam itthon a két madár tudta, hogy baj van.
Gyorsan kiszaladtam a forrasztó pákáé, felvittem Babucit a szobájukba, mert Pedrótól nem tudtam rendesen Babussal foglalkozni.
Hát mit mondjak, remegtem mint a nyárfa levél, annyira féltettem, hogy elvérzik, de sikerült elállítani a vérzést.

Azóta nem hagyom őket egyedül 1 másodpercre sem, és lett egy új madárbiztos konyhaszekrény, kihúzható szagelszívóval.


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 669 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 28, 10:12
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO