Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával







Hozzászólás a témához  [ 1016 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 51  Következő
Szerző Üzenet
Offline
Csatlakozott: 2012 jún. 28, 17:52
Hozzászólások: 23
Valódi név: Szűcs Luca
   
Hozzászólás 2014 okt. 26, 14:40 
Kedves Mindenki!
Egy leendő papagájtulajdonos kért tőlem tartási,takarmányozási és egyéb segítséget hogy milyen madarat is válasszon.. Én hullámos papagájt ajánlottam Neki.. (Velük talán nem lehet akkora nagy bakot lőni..:)
Kérdésem : Ismer valaki Szekszárdon megbízható tenyésztőt?


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2014 okt. 11, 10:08 
Szia,

több topikban is beszélgettünk már ezekről a növényekről, mint például itt:
http://www.idre.hu/index.php?option=com ... f=42&t=476

Mivel hullámosról van szó, biztos hogy nem csak kóstolni fogja, hanem szétcincálja bármit is fogsz berakni :)


 
Offline
Csatlakozott: 2014 okt. 9, 13:36
Hozzászólások: 1
Valódi név: Mate
   
Hozzászólás 2014 okt. 9, 13:41 
Sziasztok!
Azt szeretnem megtudni, hogy milyen futo novenyt rakhatnak be a hullamosaim koze, hogy ha megis megkoztolnak ne haljanak bele!?!?!?


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 nov. 15, 19:55
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
   
Hozzászólás 2014 okt. 4, 18:48 
Eladó "Tóth Sándor: A színkanári tartása és tenyésztése" c. könyv. Minden, amit a kanáriról tudni érdemes! Érdeklődni: 06-30-8282-298-as tel. számon. Köszönöm!
Kép


 
Offline
Csatlakozott: 2012 dec. 16, 21:51
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Mór
Valódi név: Kolozs Norbert
   
Hozzászólás 2014 okt. 2, 21:30 
Helló tudna nekem valaki olyanba segíteni hogy tarantánál meg e lehet kicsinek állapítani hogy hím vagy tojó?


 
Offline
Csatlakozott: 2011 ápr. 24, 13:13
Hozzászólások: 121
Valódi név: Tibor
   
Hozzászólás 2014 szept. 24, 13:40 
Warhawk írta:
baltibb írta:
Próbáltátok már a LED világítást a madaraknál? Hogy viselkednek, megfelelő-e nekik?

Bár nekem nincs, de láttam már, hogy használják. Azt mondták érdemes magas CRI értékkel rendelkező (azaz nem "ócsó" kínai) ledeket felhasználni a világítás kialakításakor.


Én a 20 W-os led fényszóróban gondolkodom, nem tudom, hogy nem irritálná-e a madarakat. Kolóniában vannak, jelenleg naplámpát használok.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 15, 12:44
Hozzászólások: 6198
Tartózkodási hely: Érd
Valódi név: Malmarits Tamás
   
Hozzászólás 2014 szept. 24, 11:46 
baltibb írta:
Próbáltátok már a LED világítást a madaraknál? Hogy viselkednek, megfelelő-e nekik?

Bár nekem nincs, de láttam már, hogy használják. Azt mondták érdemes magas CRI értékkel rendelkező (azaz nem "ócsó" kínai) ledeket felhasználni a világítás kialakításakor.

_________________
It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is the most adaptable to change.
Charles R. Darwin


 
Offline
Csatlakozott: 2011 ápr. 24, 13:13
Hozzászólások: 121
Valódi név: Tibor
   
Hozzászólás 2014 szept. 23, 21:41 
Próbáltátok már a LED világítást a madaraknál? Hogy viselkednek, megfelelő-e nekik?


 
Offline
Csatlakozott: 2013 okt. 15, 9:41
Hozzászólások: 4
Valódi név: kiss katti
   
Hozzászólás 2014 szept. 22, 14:46 
Kép

Kép
kerlek segicsetek par napja vetem egy tojot ,de a him nem foglalkozik vele .zavarja .szerintetek is tojo


 
Offline
Csatlakozott: 2013 okt. 15, 9:41
Hozzászólások: 4
Valódi név: kiss katti
   
Hozzászólás 2014 szept. 22, 7:14 
sziasztok ha a tojo idosebb a himnel az baj ........


 
Offline
Csatlakozott: 2014 szept. 16, 7:00
Hozzászólások: 1
Valódi név: olcsvári viktor
   
Hozzászólás 2014 szept. 16, 7:17 
eladó eleségállatok
eladó lisztkukac 2000Ft/l
gyászbogárlárva 3500Ft/l áron országos házhozszálitással elsődleges terités miskolc-budapest vonalon másodlagos kör miskolc-nyiregyháza-debrecen-békéscsaba-szeged-pécs-budapest-miskolc
illetve a monori börzén évek óta
elérhetőségeim
tel:.20/2843626
mail:viktor.olcsvari@gmail.com


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2008 nov. 15, 19:55
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár
   
Hozzászólás 2014 szept. 7, 11:27 
Idei születésű sárga mozaik kanárik eladóak. Érdeklődni: 06-30-8282-298-as tel. számon.
Kép

Kép


 
Offline
Csatlakozott: 2014 szept. 6, 19:37
Hozzászólások: 8
Valódi név: Lilla
   
Hozzászólás 2014 szept. 6, 19:44 
Sziasztok,

Nem tudjatok veletlenul mit jelent, ha a madar ugy ul agon/ eteton, hogy mar majd` lefolyik? Nem tudom mashogy definialni a dolgot, nagyon leereszti a hasat. Megtapogatva, nagyon nagy es gombolyu a hasa, de nem tudom pontosan, hogy ez reggeben is igy volt-e. Szeklete normalis, eszik, enekel. Mire utalhat ez az ules?

L.


 
Offline
Csatlakozott: 2014 aug. 30, 11:36
Hozzászólások: 1
   
Hozzászólás 2014 aug. 30, 11:59 
Sziasztok!

Kérlek segítsetek, volna egy kérdésem... Van egy gould amandina "párom" vagyis elvileg szerintem már egy pár... fészkelnek, mind a ketten részt vesznek benne. Harmadjára fordul elő, hogy egyetlen tojást rak a tojó. Az első alkalomman nem nagyon ültek rá, másodjára végig ülték, de kidobták 2 hét után, most megint csak egy van, gondolom így is marad mert ez a harmadik nap és még nincs másik. Mitől van ez? Kérlek válaszoljatok! Előre is köszönöm. Andrea :cry:


 
Offline
Csatlakozott: 2013 márc. 24, 19:13
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Fót
Valódi név: halász istván
   
Hozzászólás 2014 aug. 24, 7:57 
Sziasztok vannak elado foltnélküli nimfa párok valamint fiokáik és hullámos papagájok! 06703421783


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 nov. 5, 14:05
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Sárbogárd
Valódi név: Nikoletta
   
Hozzászólás 2014 aug. 23, 16:22 
Sziasztok !
Nem tudjátok véletlen hogy hol tudok venni és kb milyen áron Aviator hámot a kék-sárga arámra?
Köszi a segítséget előre is
Kép


 
Offline
Csatlakozott: 2014 júl. 8, 21:27
Hozzászólások: 7
Valódi név: Gottfried Donát
   
Hozzászólás 2014 aug. 11, 10:57 
Sziasztok!
Nagy baj van!!Az egyik hullámos papagájonak bénulnak le a lábai.Eddig csak az egyik volt, kb 2 napja, de ma már a másikat is csak alig tudja vonszolni.Repülni tud, de láb nélkül nem élhet.Feltünt, amikor az egyik lába még egészséges volt a másik sokkal pirosabb, lilásabb volt.Mi lehet ez?Állat orvoshoz nem tudom elvinni mert nincs a közelben (40km en) belül.Nagyon féltem szegénykét.Kiszedjem egy kis kaltkába a 15m3 es röpdéből?A segítséget előre is köszönöm!!!


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2010 máj. 20, 21:08
Hozzászólások: 342
Tartózkodási hely: Jászberény
Valódi név: Bíró Bálint
   
Hozzászólás 2014 aug. 4, 14:45 
tocsi írta:
Sziasztok Én még sosem voltam fent fórumon. Segítséget szeretnék kérni nekem 9 éves hegyi lórim...


Csilla: Regények írása helyett (mert lehetne) inkább csak annyit írok, hogy próbáld meg párba állítani egy ellenkező nemű lórival. Látatlanban nem lehet megmondani a pontos problémát, de ha nem is ez, az biztos nagy gond, hogy egyedül van. 24/7 kell neki a társ.


 
Offline
Csatlakozott: 2009 feb. 18, 20:49
Hozzászólások: 55
   
Hozzászólás 2014 aug. 3, 12:57 
Sziasztok!
HELP
A tojó nimfámnál fél órája vettem észre hogy a kloákája körül nedves,össze van ragadva a tolla. A kloákája pedig egy nagy piros kitüremkedő dudor. Ez kloákaelőreesés???? Átraktam egy kis kalitkába. Mit tegyek?? Állatorvosra szükség van gondolom de vasárnap nincs rendelés ott ahova vinni szoktam őket. Más hozzáértő állatorvosról pedig nem tudok Győrben. Kibírja holnapig?
Annyit kell róla tudni hogy van mellette hím nimfa(és néhány hullámos) de nincsenek párban. Évente többször tojik egy fészekaljnyi üres tojást a kalitka aljába. Most 4 éves.


 
Offline
Csatlakozott: 2014 aug. 2, 11:12
Hozzászólások: 1
Valódi név: Csilla
   
Hozzászólás 2014 aug. 2, 12:04 
Sziasztok Én még sosem voltam fent fórumon. Segítséget szeretnék kérni nekem 9 éves hegyi lórim, van sajnos úgy hozta az élet, hogy nagyon sokat kell dolgoznunk és egész nap otthon van. 1-2 éve irdatlan sokat üvölt, ha otthon vagyunk , úgy hogy már kibírhatatlan. Azon gondolkozunk, hogy eladjuk, de megbeszéltük a párommal, hogy adunk magunknak egy lehetőséget, ha van valami amit még tudunk tenni a helyzet megoldásában. Én nappal dolgozom a párom éjszaka, nappal szegény nem tud aludni, mert hiába ott van a lóriva ez a neve is , akkor is üvölt egy idő után szegény meg nem tud aludni sem. Sajnos már odáig fajult a dolog, hogy akkor is üvölt, ha ott vagyunk vele, vagy ha játszunk vele, annyira agresszíven hisztizik, hogy csak na. Pl. Tegnap este kiengedtem, a kalitka tetején állt és torka szakadtából hisztizett, üvöltött. Egyszerűen kezelhetetlen már. Remélem tud valaki segíteni.


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 1016 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 51  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  
cron

Pontos idő: 2024 márc. 28, 16:39
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO