Támogassa egyesületünket adójának 1%-ával






Hozzászólás a témához  [ 322 hozzászólás ] 
Keresés ebben a témában:
Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2008 jan. 10, 15:17
Hozzászólások: 912
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Fekete Csaba
   
Hozzászólás 2014 jan. 16, 11:41 
Köszönjük az ötletet. Sajnos a rizses kezdeményezés elhalt.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 nov. 29, 7:40
Hozzászólások: 516
Tartózkodási hely: Indonézia
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 23:11 
Csak egy apro otlet:
Esetleg a forumon majd nev es az IDRE tag megjegyzes alatt megjelenhetne a Gould klub tag megjeloles is.

OFF: A hasonlo rizspintyes kezdemenyezes sorsa mi lett? Topikja regota nem mozog.


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2008 jan. 10, 15:17
Hozzászólások: 912
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Fekete Csaba
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 22:39 
Akkor azt nagyon klasszul megcsináltad. Csak amikor láttam a faházat,, kicsit aggódtam, hogy ezt lehetetlenség kifűteni. Nagyon jól néz ki és klassz nagy helyük van.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 júl. 21, 15:11
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Orosháza
Valódi név: Sárközi János Zsolt
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 21:00 
feki írta:
Üdv mindenkinek.Öcsi szépek a madarak és az elhelyezésük,de ahol esznek a jobb oldaliaknál valami nincs rendben.Pufók mindegyik,figyeld öket nehogy baj legyen.Természetellenes a testtartásuk.Hány fokon tartod öket?
Feki


Üdv Tibor!

Az még egy nyári kép a kinti röpde részben nem tudom, hogy nem e csak a szelő csinálta e velük azt.


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 júl. 21, 15:11
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Orosháza
Valódi név: Sárközi János Zsolt
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 20:53 
Fekete Csaba írta:
Ez jól hangzik. Télen milyen hőmérsékletet tudsz csinálni?


Üdv Csaba!

Most 22 C. fok van náluk építéskor agyon szigeteltem a falakat és a tetőt is meg persze a beton is be van hunagrocellezve egy termosztátos olaj radiátor kapcsol be olykor olykor.

Üdv.


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2012 nov. 28, 20:17
Hozzászólások: 235
Valódi név: Fekete Tibor
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 18:53 
Jelzem csatlakozási szándékom a klubba.K.Csaba a megbeszéltek szerint rendezzük.Az igazolványokat az uj forma szerint készitsétek légyszives.Hogy a többiek is értsék Csabit arra kértem,hogy az IDRE igazolványon legyen feltüntetve,hogy a tag a Gould amandina alklubnak is tagja.Ez egyszerü bélyegzös igazolás, éves dátummal.

Feki


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2012 nov. 28, 20:17
Hozzászólások: 235
Valódi név: Fekete Tibor
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 18:35 
Üdv mindenkinek.Öcsi szépek a madarak és az elhelyezésük,de ahol esznek a jobb oldaliaknál valami nincs rendben.Pufók mindegyik,figyeld öket nehogy baj legyen.Természetellenes a testtartásuk.Hány fokon tartod öket?
Feki


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 feb. 4, 13:58
Hozzászólások: 214
Tartózkodási hely: Baranya,Majs
Valódi név: Trinter László
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 18:21 
Sziasztok!
Akkor én is csatlakoznék a klubhoz és nekem sincs több adminisztrációs dolgom.

Üdv:Mazsiba


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2008 jan. 10, 15:17
Hozzászólások: 912
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Fekete Csaba
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 18:11 
Ez jól hangzik. Télen milyen hőmérsékletet tudsz csinálni?


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 júl. 21, 15:11
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Orosháza
Valódi név: Sárközi János Zsolt
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 18:00 
Üdv Csaba.

Nem. A zárt rész két részre van osztva az egyik részben vannak 100x50x50 cm-es kalitkák. Nem túl bőséges a hely de már teljesen hozzá szoktam.


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2008 jan. 10, 15:17
Hozzászólások: 912
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Fekete Csaba
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 17:37 
Szép helyen vannak a madaraid. Ebben az épületben, kolóniában tenyészted őket?


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 júl. 21, 15:11
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Orosháza
Valódi név: Sárközi János Zsolt
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 14:49 
Sziasztok!

Megpróbálom az elmaradt képeket pótolni.



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2008 jan. 10, 15:17
Hozzászólások: 912
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Fekete Csaba
   
Hozzászólás 2014 jan. 15, 10:47 
Akkor én is csatlakoznék a klubhoz. IDRE tag vagyok, így ez számomra további adminisztrációt nem igényel.


 
Offline
IDRE tag
Avatar
Csatlakozott: 2006 okt. 15, 22:04
Hozzászólások: 3579
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Küzmös Csaba
   
Hozzászólás 2014 jan. 14, 23:16 
Sziasztok,

Az 1%-hoz az adószámunk: 18472675-1-06
Erre mindenki küldheti a felajánlását, örömmel vesszük. A belépéshez megtaláljátok a belépési nyilatkozatot a következő linken:
http://www.idre.hu/dok/FELVETELI_KERELEM.doc
Kérem juttassátok el kitöltve hozzám, nem szükséges postán elküldeni!
Ha bármi kérdés lenne ezzel kapcsolatban, keressetek bátran privátban, vagy itt is akár.

Karcsi: igen, vannak klub vagy egyesületi csatározások, meg is értem ilyen szempontból az emberek függetlenségének indokait. Az IDRE-t is rendszeresen provokálják és próbálják berángatni kisebb nagyobb csetepatéba, de igyekszünk nem felvenni a kesztyűt, hanem a feladatainkra, céljainkra koncentrálni. A hátunk mögött már most furkálódások vannak, pedig még csak beszélgettünk a klubról, nehogy már valami jó dolog is kisüljön…

Vera: sajnálom a döntésedet, de megértelek. Ahogy megfogalmaztátok a klubnak a lényege pont az összetartás és az egymás segítése lenne. Lehet itt a külföldi kiállításokon álmodozni, a külföldi honlapokon csodálkozni és órák hosszat kattintgatva a lehető legtöbb információt összeszedni. Ha idehaza változást szeretnénk, akkor azért tenni is kel, magától nem fog megtörténni a csoda.
Mint mindenki előtt, előtted is továbbra is nyitva áll a kapu, ha bármikor is meggondolnád magad.

s.öcsi: üdv a fórumban. Köszönöm a bemutatkozást. Nem tudom hány képet szerettél volna nekünk megmutatni, a hozzászólásodban csak egy van. Ha gondolod pakold fel őket, megnéznénk örömmel.


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2012 nov. 28, 20:17
Hozzászólások: 235
Valódi név: Fekete Tibor
   
Hozzászólás 2014 jan. 14, 19:33 
Ehhez nincs mit hozzáfüzni,remek!
Feki


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2008 jan. 10, 15:17
Hozzászólások: 912
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Fekete Csaba
   
Hozzászólás 2014 jan. 14, 17:04 
Összeszedtem pár dolgot a Klub lehetséges terveiről és működéséről. Ez természetesen csak egy tervezet, szóval várom hozzá mindenki véleményét.

IDRE Gould Amandina Klub

Az Ifjú Díszmadártenyésztők- Természetvédők Regionális Egyesületének (IDRE) Gould Amandina Klubja 2014 …………….jött létre az Egyesület faj specifikus klubjaként.
A Klub céljai:
- A gould amandina faj népszerűsítése.
- A faj nemzetközi standardnak megfelelő színvonalú tenyésztése.
- A tagtársak és kezdő gould amandina tartók segítése ismeretekkel és tanácsokkal.
- Szakirodalmon és a tagok tapasztalatain alapuló magyar nyelvű ismeretanyag létrehozása a gould amandina fajról, e madarak tenyésztéséről, tartásáról, betegségeiről és e betegségek kezeléséről.
- A Klub céljainak érdekében minél szélesebb körű kapcsolatfelvétel hazai gould amandina tenyésztőkkel.
- Széleskörű kapcsolatrendszer kiépítése külföldi gould amandina tenyésztőkkel ismeretek és tapasztalatok beszerzése érdekében.
- Hazai egzóta kiállítás(ok)hoz csatlakozva, COM bírók által bírált gould amandina szekció szervezése a tenyészetek állományának megfelelő szintű felmérése érdekében.
- E kiállításokhoz kapcsolódóan a kiállított madarak COM bírók általi részletes elemzésével összekötött oktatás szervezése.
Működés:
- A Klub működése összhangban kell, hogy legyen az IDRE céljaival és szabályaival.
- A Klub elsődleges kommunikációs fóruma az IDRE honlap fórumának gould amandina alfóruma.
- A Klub a tagok listáját és a tagok együttműködésével létrehozott ismereteket egy, az IDRE al-honlapjaként működő honlapon hozza nyilvánosságra.
- A tagok legalább egy alkalommal, lehetőleg közös kiállításhoz csatlakozóan szerveznek személyes találkozót.
- A Klub az előző évi működéséről és a tárgyévi működése terveiről beszámolót készít az IDRE éves közgyűlésére.
- Klub tagságot létesíteni IDRE tagok számára, az IDRE fórum Gould Amandina Klub topikban történő jelentkezéssel lehetséges. A Klub tagság megszüntetése ugyanott, ugyanolyan módon lehetséges.


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2012 nov. 28, 20:17
Hozzászólások: 235
Valódi név: Fekete Tibor
   
Hozzászólás 2014 jan. 14, 15:37 
Üdv mindenkinek.Kezdjük Az alapnál:Belépési nyilatkozat.Belépek a Gould amandina Faj klubba.Tudomásul veszem,hogy az IDRE alklubbja,ezért kötelezönek veszem az IDRE tagságot és az ezzel járó kötelezettségeket:

-Fekete Tibor (Feki) Hidas



Aki akar bövitheti a nyilatkozatot.
Feki


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Csatlakozott: 2012 nov. 28, 20:17
Hozzászólások: 235
Valódi név: Fekete Tibor
   
Hozzászólás 2014 jan. 14, 14:33 
Sziasztok.Személy szerint nagyon köszönöm K.Csabinak a felajánlását.Sok procedúrától menti meg a klubbot ezáltal.Legalább több energia és figyelem marad madarászkodásra.A mennyiben eléri aktualitását még vannak gondolataim amiket tudatni fogok veletek.Csaba kérlek tudasd,hova-mire kell utalni (1%,tagdij).A mostani rendezvényekre nem tudok elmenni(távolság miatt),de kérek mindenkit akinek lehetösége van menjen.A monori börzén lesznek összejövetelek,használjuk ki,szerintem ide sokan járunk.A kiállitásra ha van madaratok vigyetek mutassátok meg.Én nem tudok vinni,mind költésben van.A gyürüröl meg annyit,nekem is saját CITES-engedélyes számom van,de ez nem kizáró dolog.Nem gond az sem ha továbbra is megmarad ettöl még lehet jó klubtag az illetö.Van akinek neves gyürüje van,öt is szivesen látjuk.Vera:van és lesz is még kék madaram.Van duplafaktoros ezüst is,azaz fehér.Cseréröl is szó lehet.Tavasszal lesz lutinóm.Ha szaporodnak abból is a felesleg eladásra kerül.Na többek között erre is jó a klub.Elöre bocsájtom ezeket a madarakat csak azzal cserélek akinek tagsági igazolványa van.

Feki


 
Offline
IDRE Gould Amandina Klub tag
Avatar
Csatlakozott: 2009 dec. 21, 1:43
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Budapest
Valódi név: Erdélyi Károly
   
Hozzászólás 2014 jan. 14, 14:03 
Sziasztok!
F. Csaba jól összefoglalta a lényeget, a klub működési és adminisztrációs nyűgjeinek kiváltása az IDRE tagság és keret kihasználása által igencsak jó lehetőség, így nekünk leginkább csak a szakmai tartalommal kell foglalkoznunk és élnünk kell a lehetőségekkel. Munka és család mellett azt hiszem ez többünknek elég jó ár/érték hányadosú ajánlatnak számít.
A félreértéseket megelőzendő: nekem évek óta "magán" tenyésztői számom van, amit részben pont a "klub harcokból" való kimaradás és függetlenség miatt igényeltem. Én eddig sem a színük, hanem a munkájuk és tetteik alapján formáltam emberekről véleményt és remélem ez vice-versa érvényes marad. Dolgozni pedig, ha a másik is korrektül dolgozik, mindenkivel tudok!
Szóval, köszönet K. Csabának a felajánlásért ami számomra valóban elfogadható.
Üdv, K


 
Offline
Avatar
Csatlakozott: 2012 júl. 21, 15:11
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Orosháza
Valódi név: Sárközi János Zsolt
   
Hozzászólás 2014 jan. 14, 13:29 
Azt nem tudom, hogy miért csak egy kép ment fel :(


 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához  [ 322 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés ebben a témában:
Ugrás:  

Pontos idő: 2024 ápr. 30, 13:06
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
phpBB SEO